Forum » Praca

B...ex - Stróża??

  • 17 sty 2011

    ciekaw jestem czy ktoś z urzędników to czyta jak tak to dlaczego do tej pory nikt nie przyjechał zbadać te sprawde czy to prawda co się tutaj dzieje chyba że czekają jak samo to wybuchnie .Może też wreszcie inspekcja pracy zainteresuje się tam kierowcami któży ngminnie łamią przepisy zadługo pracują może to od tego się zacznie czy państwo mają dziure w budżecie nie szukają tutaj pieniędzy a powinni jest tysiące podobnych firm ile z nich można ściągnąć pieniędzy co się nalerzy alt to już nieudolność któży kierują tym wszystkim pozdrawiam

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    chłopie zanim zamieścisz posta to go przeczytaj i popraw błędy i stylistykę bo nie można cię odczytać !!!!

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    do frasobliwego

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    Wszelkie inspekcje są po to aby pisać sprawozdania i czasem na polecenie władzy zrobić jakąś akcję np.z dopalaczami.Oni nie są po to aby pomagać pracownikowi tylko po to że prawo wymaga aby coś takiego istniało.Większość pracodawców "jakoś żyje " z wszystkimi kontrolami a kłopoty mają czasem niepokorni.Nie liczyłbym na top że kontrola wykaże jakieś grubsze nieprawidłowości,najwyżej skończy się na mandaciku dla właściciela oraz wilczy bilecie dla tych co nasłali kontrolę.

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    do frasobliwego ;) jak by sie wasza zmiana wyrabiala na nockach a nie sciemniala !to bys cie nie mieli 5 noceki i - 5% z wypłaty a tak to inni muszo za was robic! a tak pozatym to tak masakra o wszystko sie czeba prosic nawet o jeden dzien ulopu g nie rozumie ze czasem czepa załatwic jakoms sprawe uzedowom lub z dzieckiem do lekaza jechac ale ulopu nie dostaniesz choc co ciekawe i zastanawiajonce inni dostajom ulopy kiedy chcom i ile chcom ciekawe panie g czemu tak jest ze innym dajesz a drugim nie!!!!i co ciekawi mnie i tu pytanie do zenskiej czesci czemu to my musimy facetom kawe cherbate robic i sprzontac no co to ma byc słuzonce jakie jestezmy!!!!

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    do stokrota:

    kolezanko powiedz mi co Ty piłas, ze takie błedy robisz(gramatyka, ortografia, stylistyka:)???

    ale z drugiej strony, jak juz sama sie do tego przyznalaś, pracujesz na zmianie u "g"...a głupota jest zarazliwa, więc musisz uważać-:) pozdro

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    To że ktoś robi błędy ortograficzne czy stylistyczne nie powinno być powodem do drwin tym bardziej w tej sytuacji.Ludzie bez pracy ,wykształcenia są już wystarczająco upokorzeni przez tego pracodawcę aby jeszcze na tym forum się z nich naśmiewać drogi poeto.Sam nie zauważyłeś jak łatwo można zbliżyć się do tego z którego się naśmiewasz.

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    zorro.....do kogo to godos?????

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    do zorro:

    no w sumie racja... przepraszam Cie kolezanko-:)

    a z innej beczki czemu moja historia jest ciągle usuwana? admin moze w koncu przemowi?

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    do pijaka a ty to pewnie pracujesz w tej drugiej zmianie co sie nie wyrabia wiesz mniej pij wiecej pracuj zresztom twuj słownik ogranicza a pozatym jesli wydaje ci sie ze jestes najmądzejszy to wiesz co- masz racje wydaje ci sie!!!!do zorro dzieki!!moze zmiencie temat i popiscie o innych....a pozatym tak wielu tu narzeka to czemu sie nie zwolnicie!!!!??

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    na miłość boską stokrotka ! ty już więcej nic nie pisz !

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    a co prawda boli

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    wspułczuje wam ludziska takiej pracy!powodzenia

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    http://www.krakow.oip.pl/ adres proszę reszta prosta dowody, nagrania z monitoringu zdj. lewych list itd. itp. po wypłaceniu wszystkich nadgodzin za kilka lat pan G nie będzie miał 200tys strat tylko z 20 mln pozdrowienia nie poddajcie się w grupie siła !!!!!!!

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    Szanowna stokrotko odpowiadając na to:
    [quote=gość: stokrota] do frasobliwego ;) jak by sie wasza zmiana wyrabiala na nockach a nie sciemniala !to bys cie nie mieli 5 noceki i - 5% z wypłaty a tak to inni muszo za was robic! [/quote]
    Stawiam następującą diagnozę. Pacjentka zaraziła się chorobą zwaną „głupomanią”. Jest to choroba niesamowicie groźna ponieważ bezpowrotnie niszczy mózg ofiary. Osoba taka widzi jedynie brak zaangażowania i poświęcenia się, nie zauważa zachłanności innych i niemożliwej do wyrobienia ilości zamówień, a ludzie nie biegający szpagatami po magazynie to totalne lenie. Istnieją dla niej tylko te klapki na oczach ograniczające normalne rozumowanie co ujemnie wpływa na kontakty z otaczającymi ją ludźmi.

    A tekst o zwolnieniu przemilczę bo świadczy o twoim ograniczeniu światopoglądów. Może nie jesteś w stanie pojąć, że ktoś chce nadstawiać *** dla innych i walczyć o ich i jego prawa, nawet o twoje. Niestety widać niemal wszystkim jest dobrze w tym szambie więc nie widzę sensu w walce dla ogółu. Trzeba troszczyć się o siebie.

    Co do pisowni obecne przeglądarki posiadają opcję podkreślania błędów więc wystarczy je poprawić jeśli posiadasz dysleksje to nie znaczy, że nie widzisz tych podkreślonych słów. Trzeba tylko chcieć.

    pijak..poeta niestety takiej osoby nie było, ale pewnie nie jeden miał takie myśli

    Widzę już cenzurę w moim obszernym wywodzie, więc z tymi pudełkami chodzi oczywiście o Z. R.

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    do stokrota:

    jak juz napisalem kiedys- ja juz tam nie pracuje!

    Gdzie napisałem ze jestem najmądrzejszy? proszę, pokaz mi to?

    "zresztom muj slownik jest ograniczony", wiec polemizowac z Tobą nie będę-:)

    ps. Admin w koncu odpowie mi na pytanie o co kaman???

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    bolą mnie twoje błędy, wróć dziecko do podstawówki

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    Bzomex jest super to mój drugi dom!!!

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    do rambo hyba zły profil wybrałes na zachwalanie bzomexsu !!!pozdrowienia

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    do pijaka szanuje cie bo piszesz super opowiesci ciekawej tresci ale inni mogom miec swoje zdanie ale luzik pozdrowionka dla ciebie

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    co tam słychac w bzomexsie? i pomyslec ze ja tam miałam podanie składac no chyba ze dziewczyny mają tam lepiej?!pozdrawiam

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    Inspekcja nie pojawi się od tak, dopóki nie będzie miała od kogoś ewidentnego zgłoszenia. Jako osoba znająca polską rzeczywistość uważam, że po prostu trzeba działać i to nie tylko na forum. Skoro tak źle, trzeba zgłosić, po kontroli wydane zostaną zalecenia, których firma powinna przestrzegać, oczywiście w razie stwierdzenia nieprawidłowości kara firmy raczej nie ominie. Zatem, wolni obywatele...

    Cytuj
  • bozena5771 19 sty 2011

    Witajcie,przeczytałem cały wątek i jestem zdumiony tym co się wyprawia w tym zakładzie,chciałem zadać jeszcze pytanie o przedstawicieli handlowych bzomexu-bo chyba to siła napędowa tego zakładu??a o nich mało tu napisane??

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    [quote=gość: tudziejczyk] Inspekcja nie pojawi się od tak, dopóki nie będzie miała od kogoś ewidentnego zgłoszenia. Jako osoba znająca polską rzeczywistość uważam, że po prostu trzeba działać i to nie tylko na forum. Skoro tak źle, trzeba zgłosić, po kontroli wydane zostaną zalecenia, których firma powinna przestrzegać, oczywiście w razie stwierdzenia nieprawidłowości kara firmy raczej nie ominie. Zatem, wolni obywatele... [/quote]

    Nie wszyscy na pewno wiedzą jak to zgłoszenie powinno wyglądać może ktoś już taki składał i napisze tutaj wzór jak powinno wyglądać????

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    Dobry pomysł, bo ma moje nie odpowiedzieli, choć postąpiłem zgodnie z instrukcją na stronie podałem imię, nazwisko, pełny adres i pełen zarys sytuacji w firmie i nic, już prawie 2 tyg. czekam na odpowiedź.

    Cytuj

Odpowiedz