Forum » Praca

B...ex - Stróża??

  • 17 gru 2011

    coś ucichło na tym forum

    2 1 Cytuj
  • 17 gru 2011

    czy ktoś wie co się stało z "pijakiem-poetą". Dlaczego już nie pisze?

    2 1 Cytuj
  • 17 gru 2011

    Może skończył
    ......na odwyku :-)

    3 1 Cytuj
  • 18 gru 2011

    zatrudnił się w Bzomexie i nie ma czasu pisać:)

    6 Cytuj
  • 18 gru 2011

    a może rzeczywiście skończył w sądzie, za oczernianie firmy

    3 4 Cytuj
  • 29 sty 2012

    bez przesady nie skonczyl przed zadnym sadem po prostu to co mial napisac to juz napisal

    2 1 Cytuj
  • 1 lut 2012

    ogólnie coś niecoś się poprawiło...np. kobiety na magazynie nie zarabiają już 6,50/h tylko 9,50/h więc uważam że nie jest źle jak na zarobki kobiety, a i pozostali pracownicy też dostali podwyżkę. Niedawno były aneksy do umowy gdzie podnieśli stawkę podstawową, więc moim zdaniem idą w dobrym kierunku. Może czas pracy nie jest ok, ale jeśli zacznie się o tym mówić głośno na forum a nie między sobą pomiędzy regałami to może i to się zmieni. Ja jestem usatysfakcjonowana z zarobków.

    2 Cytuj
  • 1 lut 2012

    slyszalam że sprawa Bzomexu ma być w Sprawie dla reportera E.Jaworowicz czy to prawda ?? Jeżeli tak to kiedy będzie program emitowany ??

    3 2 Cytuj
  • 4 lut 2012

    Tez slyszalem o tym problemie bzomexu ,jesli ktos wie o tym prosze o komentarz!

    1 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=gość: innainaczej] ogólnie coś niecoś się poprawiło...np. kobiety na magazynie nie zarabiają już 6,50/h tylko 9,50/h więc uważam że nie jest źle jak na zarobki kobiety, a i pozostali pracownicy też dostali podwyżkę. Niedawno były aneksy do umowy gdzie podnieśli stawkę podstawową, więc moim zdaniem idą w dobrym kierunku. Może czas pracy nie jest ok, ale jeśli zacznie się o tym mówić głośno na forum a nie między sobą pomiędzy regałami to może i to się zmieni. Ja jestem usatysfakcjonowana z zarobków. [/quote]

    hehe wrza z podwyzkami zostały zabrane takze premie pracowników. ktos miał 9 zl i 10 % premii, to przy podwyzce ma 10zl ale premi niestety zero.....

    wiec reczej na tej podwyzce nie skorzystał....
    a kobiety na dzien dobry napewno nie maja 9.5 zl

    3 Cytuj
  • 9 lut 2012

    witam chcialbym sie dowiedziec ile kierowca kat c moze w bzomexie zarobic? mniejwiecej? zastanawiam sie czy sie tam wybrac:P dzieki i pozdrawiam

    1 2 Cytuj
  • 11 lut 2012

    oooo dobre pytanie,to zależy tylko od Ciebie na jaka stawke zapracujesz,pozdro!!!

    Cytuj
  • 11 lut 2012

    ..... ostatnio kilku kierowców się zwolniło a więc jaki wniosek ? ..... cudów nie ma ...)

    2 1 Cytuj
  • 15 lut 2012

    niech skończą się wypowiadać ci którzy tam nie pracują i nie wiedza jak jest realnie... mój brat pracuje tam jako kierowca już od 2 lat. Przez pierwsze 3, 4 miesiące rewelacji nie było to fakt, ale później już płacili ok całkiem dobrze zarabia i nie jest to jakieś 1500zł jak niektórzy złośliwie potrafią pisać a wcale progu tej firmy nie przekroczyli... jest w stanie utrzymać żonę i dwójkę dzieci i wcale nie brakuje im na chleb jakby tu niektórzy pewnie chcieli napisać więc samo przez się mówi że nie jest źle...
    Narzekacie też na długi czas pracy kierowcy no ale wybaczcie nie jest to praca, w której trasę można wyrobić w 8h i iść do domu jak prezes no sory bardzo, decydując się na pracę kierowcy samochodu dostawczego każdy powinien mieć tą świadomość że trochę czasu to zajmuje i nie będzie kończył roboty jak jakiś prezes...
    Fakt że od pierwszego dnia kobiety nie dostają 9,50/h ale podwyżka przychodzi po jakiś 4, 5 miesiącach. W innych firmach też na początek kokosów nie dają też zaczyna się od niskiego progu dopiero później są podwyżki więc jest tak samo jak wszędzie...

    3 4 Cytuj
  • 15 lut 2012

    no własnie nie plec ja tam prcuje pare lat i o stawce 9.50 to sobie można pomażyc

    3 2 Cytuj
  • 15 lut 2012

    kot ciebie to chyba z litości w tej firmie trzymają, ja pracuję tutaj jakieś 6 miesięcy i mam 9,5zł. Jak kto pracuje tak zarabia.

    1 5 Cytuj
  • 15 lut 2012

    [quote=gość: mlodociany] kot ciebie to chyba z litości w tej firmie trzymają, ja pracuję tutaj jakieś 6 miesięcy i mam 9,5zł. Jak kto pracuje tak zarabia. [/quote]
    Zastanów się w końcu 9 czy 5zł

    2 1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    ja pracuje prawie rok,i mam 11 wiec spoko

    Cytuj
  • 16 lut 2012

    [quote=gość: kobiety] chory jestes czlowieku kochac to ja moge swoje dzieci meza mame a prace moge jedynie polubic ale ty widocznie jestes sam wiec zamieszkaj w bzomexie skoro ci tak dobrze [/quote]
    Dokładnie nawet możesz spać u góry na siłowni albo obok księgowości.

    1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    [quote=gość: tajniaczek] ja pracuje prawie rok,i mam 11 wiec spoko [/quote]
    Chyba dopiero od 2 miesięcy masz 11zl/h

    1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    doradca pisząc 9,5zł miałem na myśli 9,50zł/h

    1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    dokładnie ja też tam pracuję od 7 miesięcy i już po 3 miesiącach miałam 9,50zł więc nie jest źle, a kierowcy mają trochę więcej, więc ci co się wypowiadają o tej firmie w samych negatywach to pewnie robić im się nie chciało tylko w h.... walili i zwolnili ich po miesiącu czy po dwóch, więc skąd mogą wiedzieć jak tam jest jak ręce lewe do roboty były, a jak ręce lewe to i wynagrodzenia godnego nie ma no niestety...

    1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    racja,ale od stycznia staweczka znowu urosla,super!!!

    1 3 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Nie wzrosła ci stawka tylko wynagrodzenie na papierze a to jest różnica.A po za tym jeśli w ciągu miesiąca zwalnia się czterech kierowców to za dobrze chyba nie jest.Wy mówicie o podwyżkach rzędu 1zł 1,5zł a zobacz jak wszystko zdrożało.No ale cóż jak ktos pracuje po 250h to normalne,że ma już zjebany mózg od tej pracy.Kolego tu choćbyś się spuszczał to i tak więcej nie weźmiesz bo ci ujebią za coś innego.

    10 2 Cytuj
  • 22 lut 2012

    [quote=gość: innainaczej] [/quote]
    to w końcu zdecyduj czy pracujesz Ty czy brat , bo raczej nie spotkałam sie zeby któryś z kierowców miał tam siostrę

    2 11 Cytuj

Odpowiedz