Forum » Praca

B...ex - Stróża??

  • 23 lut 2012

    robiłem tam blisko 2 lata czas ten można nazwać straconym lub wegetacją ale na szczęscie zrozumialem ze nie warto tyrać dla prywaciarzy, teraz pracuje dla państwa, żaden kierowniczek mnie nie obserwuje i nie poniża, mam teraz ogromną satysfakcję z tego ze bzomek g( i jego robotnicy jako że podatnicy de facto utrzymują takich jak ja :)
    ps: tyrajcie i płaćcie podatki tylko bez żadnych kombinacji, a jak nam będzie brakować to takowe podatki podniesiemy pozdrawam ludzi pracy

    4 22 Cytuj
  • 23 lut 2012

    ŁEB na karku? ŁEB to Ty masz zryty na maksa pisząc takie rzeczy!!! Ludzie pracują aby utrzymać rodziny nie Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    14 5 Cytuj
  • 26 lut 2012

    PrzestańcieRysiek z Klanu nie żyje, a wam tylko pieniądze w głowie.

    17 2 Cytuj
  • 29 lut 2012

    Większosć pisze że Bzomex to obóz pracy ,a nikt jakoś tego nie zgłosił do Inspekcji pracy czy nawet Prokuratury .

    9 4 Cytuj
  • 2 mar 2012

    i ja i mój brat. ja mam nazwisko po mężu wiec trudno sie połapać że jesteśmy rodzeństwem tak jest najlepiej i tak niech zostanie...

    1 3 Cytuj
  • 4 mar 2012

    a co z sprzedażą Bzomexu przez Bać pol?

    6 3 Cytuj
  • 4 mar 2012

    z jaką sprzedażą? O czym ty piszesz?

    5 3 Cytuj
  • 15 mar 2012

    JEST MOC.............

    2 4 Cytuj
  • 24 mar 2012

    LUDZIE WY JESTESCIE CHORZY WEŻCIESIE ZA ROBOTE A NIE PIEPSZC....
    NIE PASUJE NIE PRACUJESZ PROSTE
    WIDOCZNIE LUDZIA TO ODPOWIADA
    NIKT ICH TAM NIE TRZYMA
    TAKIE JEST MOJE ZDANIE

    6 21 Cytuj
  • 25 mar 2012

    Widzę że wychodzi mentalność chłopa pańszczyźnianego. Bardziej smutniejsza bo nie trzeba już bata - wystarczą tacy ludzie jak onon.

    13 3 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    a jak wyglada u nich praca kierowcy zarobki godziny??

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    Prawda jest taka że do bzomex w Stróży idą ludzie już tacy którzy nie mogą nigdzie pracy znaleźć.
    Powiem tak jak masz w dupie to jak na ciebie jadą lub w dupie masz chamskie odzywki to pracować tam poradzisz sobie . Jak jednak jesteś osobą wrażliwą nawet się nie bierz za bzomex tam połowa ludzi to *** ... Praca , praca i jeszcze raz praca ja to rozumiem ale niech płacą za tą pracę godnie. Z tym już problem . Onon - lepiej się wypowiedzieć i napisać lub powiedzieć własne zdanie niż siedzieć cicho ... pewnie tam pracujesz nawet nie wiesz ilu ludzi tam okradli ... każą pracować jak wół ... a zarobki gorsze niż na złomowisku ... , odpowiada to ludziom ? no tak jak nie mają innej pracy a rodzinę na utrzymaniu to muszą pracować nawet w takiej dziurze . Nikomu nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi , jest wiele firm naprawdę godnych polecenia wystarczy poszukać np w Dobczycach lub Myślenicach ... pełno firm lepszych z normalnym wynagrodzeniem . Ale jednak jak wolisz być niczym wół to idź panie do bzomexu a za rok lub dwa a nawet wcześniej :) zapraszam do psychiatry :)

    6 2 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    praca,jak praca a zarobki od 2000 w gore,jest oki !!!

    2 5 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    tzn za ile godzin te 2000zl ?? oczywiscie w charakterze kierowcy

    1 2 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    2000 zł proszę cię nie ściemniaj bo za taką kasę musisz robić po 15godzin cały tydzień plus weekend.... , wiem bo pracuję tam od roku czasu ... i koleś o nicku Student320 dobrze mówi .. ja akurat miałem sytuację że dziecko mi się urodziło no i musiałem pracować w tej gównianej firmie , maksymalna wypłata to 1500 , 1700 zł ale te 1700 zł to musisz się napracować jak świnia ... Debilna firma . Ja już na szczęście tylko dwa tygodnie i uciekam z tej firmy :) będę sobie pracować na stanowisku dokwlera w Krakowie :)

    4 2 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    widocznie jestes nie zmianowym !!!

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    10 zł na godzine

    3 3 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    Oculto wkoncu cos konkretnego dzieki a o premiach cos mowili

    2 2 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    hahahaha 10 zł na godzinę . KŁAMCA !
    masz 6 zł na godzinę i jeszcze cię udupiają za wszystko .

    5 1 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    ciezko sie tutaj czegos dowiedziec tak jak mowilem interesuje mnie stawka kierowcy a nie magazyniera czy kierownika

    2 3 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    [quote=gość: axor1988] ciezko sie tutaj czegos dowiedziec tak jak mowilem interesuje mnie stawka kierowcy a nie magazyniera czy kierownika [/quote]

    :-)

    1 2 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    [quote=gość: axor1988] ciezko sie tutaj czegos dowiedziec tak jak mowilem interesuje mnie stawka kierowcy a nie magazyniera czy kierownika [/quote]
    - ta a propos kierowcv. Ten tu: http://miasto-info.pl/myslenice/5353,ul-kazimierza-wielkiego-ciezarowka-utknela-pod-wiaduktem.html . chyba właśnie z w/w firmy był. Widziałem ten samochód i przyznam szczerze, że oklejony był właśnie naklejkami tejże firmy o której tu mowa.

    1 1 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    bo w bzomexie ani to kierować nie umieją ani to rozumu nie mają pozdro . PS : widziałem to co ten koleś zrobił :D tak to jest samochód z bzomexu .

    2 2 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    prawda,jest taka ze przede wszystkim kazdy ma taka stawke na jaka zapracuje,wiadomo ze jak w kazdej pracy odrazu kokosow nie ma,ja pracuje juz rok i zaczalem od stawki 9 a po 3 miesiacach 10 noi do tego premia zawsze jest,jest coll !!!

    1 5 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    Oculto a na jakim stanowisku pracujesz?

    1 1 Cytuj

Odpowiedz