Forum » Praca

B...ex - Stróża??

  • 13 kwi 2012

    kierowca,magazynier

    1 3 Cytuj
  • 14 kwi 2012

    niema czegos takiego jak kierowca magazynier albo sie jest jednym albo drugim

    3 1 Cytuj
  • 14 kwi 2012

    Dzisiaj impra!!

    1 4 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    Nic konkretnego sie nie dowiedzialem:( postanowilem sprobowac a nuz moze bedzie nie najgorzej a w razie czego zawsze mozna sie zwolnic

    Cytuj
  • 16 kwi 2012

    witamy w szeregach !!!

    1 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    jeszcze sie zanstanawiam ile zarabiaj przedstawiciele handlowi w bzomeksie?

    Cytuj
  • 19 kwi 2012

    ..... a może chcesz wiedzieć ile szef zarabia i prezes i szefowa bo też tam pracują

    2 Cytuj
  • 19 kwi 2012

    dobre,hehe

    Cytuj
  • 20 kwi 2012

    [quote=gość: ja122] ..... a może chcesz wiedzieć ile szef zarabia i prezes i szefowa bo też tam pracują [/quote]
    Akurat wiem ile zarabia Prezes bo go dobrze znam:) Pracowaliśmy kiedyś razem O_o Jako magazynier konwojent nie zarabia więcej niż 1800zł a taki solidny pracownik!
    A szef jak to szef strasznie marne grosze, aż tak marne że trzeba pracownikom ciąć z wypłat...

    4 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    [quote=gość: axor1988] jeszcze sie zanstanawiam ile zarabiaj przedstawiciele handlowi w bzomeksie? [/quote]
    Od 3000 zł na rękę w górę wierz mi ale tyraczka godzinna jest targety itp Firma ogólnie be

    3 4 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    BZOMEX=KRAINA MARZEŃ

    2 5 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    [quote=gość: mniam] BZOMEX=KRAINA MARZEŃ [/quote]
    Odwiedzając tą krainę o wielu rzeczach możesz tylko pomarzyć.

    10 Cytuj
  • 9 maj 2012

    jak nie masz co do garka wlozyc to na chwile porobic mozna ale BRON CIE BOZE jako magazynier na dluzsza mete a od nocek i zmiany GUPKA (łukasz dyrcz) niech cie bog uchowa!

    3 Cytuj
  • 14 maj 2012

    Ja szczerze mówiąc chciałem się tam zatrudnić jednak sam już nie wiem czy nawet CV warto tak składać , różne są opinie na temat pracy w tej firmie , jedni chwalą drudzy nie , zawsze tak jest ale znam tam ludzi nie których i są jakby to powiedzieć zaufani , w firmie BZOMEX trzeba mieć stalowe nerwy . Z tego co słyszałem nie umieją nawet pracownika zmotywować . A w tych czasach to podstawa w dobrej firmie . Mam tam znajomych no i niestety nie którzy nie powiedzą ani jednego dobrego zdania o tej firmie , ale cóż mają zrobić kiedy dzieci mają , żona , dom , życie nie jest proste , wiedząc coś o życiu ... rozumiem ludzi co nie których . Ci którzy jednak tam się zgodzili na pracę życzę wytrwałość i byście nie zwariowali . Pozdrawiam.

    7 Cytuj
  • 28 maj 2012

    [quote=gość: B.G] jak nie masz co do garka wlozyc to na chwile porobic mozna ale BRON CIE BOZE jako magazynier na dluzsza mete a od nocek i zmiany GUPKA (łukasz dyrcz) niech cie bog uchowa! [/quote]

    Racja jest jaki jest, ale u j p. chociaz robisz ale nie jestes w szeregu ,,swietych krów" to na podwyzke za szybko nie licz...

    5 Cytuj
  • 25 cze 2012

    jedziemy bzomexiku !!!!!!

    1 Cytuj
  • 27 cze 2012

    Doszły mnie słuchy że jednego z kierowników strasznie świerzbią łapki i by pokonać nieustające swędzenie musi ocierać je o pracujące tam kobiety (lub czekać aż mu ktoś poprzetrąca kikuty) oraz że wódz B. jest po obrażany strasznie na wszystkich pracowników.

    5 1 Cytuj
  • 10 lip 2012

    [quote=Malatesta] Doszły mnie słuchy że jednego z kierowników strasznie świerzbią łapki i by pokonać nieustające swędzenie musi ocierać je o pracujące tam kobiety (lub czekać aż mu ktoś poprzetrąca kikuty) oraz że wódz B. jest po obrażany strasznie na wszystkich pracowników. [/quote]
    rozwiń troche ta mysl bo nie bardzo wiadomo o co chodzi...

    1 1 Cytuj
  • 10 lip 2012

    to mu natrzyjcie bułką tartą krocze

    5 Cytuj
  • 12 lip 2012

    15 lipca miała byc impreza czemu jej nie ma???

    5 Cytuj
  • 12 lip 2012

    nie wiesz czemu?kryzys,hehe !!!!!

    2 Cytuj
  • 1 sie 2012

    Dlaczego nikt nie pisze o Przedstawicielach handlowych????? o ich warunkach pracy,zarobkach itp....:(

    4 Cytuj
  • 1 sie 2012

    Bo nikogo to nie obchodzi , jakiś śmieszny przedstawicielek handlarz.

    4 1 Cytuj
  • 27 sie 2012

    nikogo nie obchodzi przedstawiciel, bo szeregowy robociarz w bzomexie zazdrości i podstawy i premii, a przede wszystkim auta służbowego które mają handlowcy.
    narzekacie na marne pensje, po zawodówce na reja nie bedziecie kierownikami.

    3 6 Cytuj
  • 27 sie 2012

    [quote=gość: alex] nikogo nie obchodzi przedstawiciel, bo szeregowy robociarz w bzomexie zazdrości i podstawy i premii, a przede wszystkim auta służbowego które mają handlowcy.
    narzekacie na marne pensje, po zawodówce na reja nie bedziecie kierownikami. [/quote]
    święta prawda albo od razu prezesami na fotelach:)

    3 3 Cytuj

Odpowiedz