Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 31 maj 2010

    To prawda w polplascie nie zarabia sie 1000 zl tylko cos kolo 800(na ręke) jak jest dobry meisiac jeszcze:P wiec dla niektorych dla świadomosci nie ma tam 1000 zlotych!!:) to moze za te pieniadze zdazycie odlozyc na caly miesiac na jedzenie do parcy i bilet dziekuje za uwage:) pozdrawiam!:)

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    juz wiency sie zarobi w worzywnioku albo jak sie stoi na torgu i sprzedaje syr czy mlyko :D a za tako kase to mozna se stoc pod sklypem monopolowym i toniego winiacza pic no i nima to jak zarcie z bidronki bo tonie jes ! nie dojcie sie nabroc i wykorzystywoc jak robole ! :P

    1 Cytuj
  • 1 cze 2010

    a na jaka zmiane w polplascie najlepiej isc???? A B C czy D ???? powiedzcie prosze

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    Na A zmiane najlepiej jakieś fajne, młode i wolne dziewczyny :D A tak na serio to każda zmiana jest dobra :P (Ale na A dziewczyny moga przychodzić :D:)

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    zmiane ci wybiora a nie jest tak ze ty sobie mowisz na jakas chcesz isc

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    Pracuje już w polplaście kilka lat firma się rozwija coraz bardziej,za parę tygodni będzie się znowu powiększała.Przyjeli dużo ludzi z coopera ostatnio. 1100-1200 da się wyciągnąc nie ma co narzekac.Zwłaszcza że teraz w myślenicach marnie z pracą.Najlepsze zmiany to A i B bo jest dużo młodych na tych zmianach to jest z kim pogadac.Najgorsza to C bo same pulcheryje:)Zawsze można zaproponowac na którą się chce iśc tak mi się wydaje.Pozdrawiam

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    nowo przyjete osoby napewno nie wyciagna wiecej niz 800zl! jak ktos pracuje kilka lat to moze faktycznie dostaje ten 1100... ale napewno nie osoby ktore zaczynaja

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    Nie zgadzam się z powyższą opinią. Moja pierwsza wypłata w PolPlaście wynosiła 1100 zł.

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    No nie wiem ale marna kasa 6 zł brutto ...a mówicie że zmiana A ciekawe młodzi ludzie pewno jedna z lepszych zmian na która warto iść......będe pamiętać następnym razem wybiorę zmianę A...pozdrawiam

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    Tylko zmiana B :)

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    a ja słyszałam ze najfajniej jest na zmianie D. Prawda to???

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    Zapomniałam o zmianie D też jest spoko. Tylko że też mało młodych i są jakieś dziwne grupki porobione każdy ma swoją grupę co się z nimi trzyma.Podejrzane :)

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    Na zmianie B są same miłe dziewczyny i chłopaki zawsze chętni do pomocy :)

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    eeeee z tego co wiem to B jest nie zbyt a na D jest najzabawniej i naprawde spoko ludzie chłopaki i dziewczyny a to ze starsze to nie znaczy ze nie da sie z nimi pogadac.... Młode tez sa moze tylko dwie albo trzy ale sa( i to jeszcze jakie) ;))

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    Krótko i szczerze: Polplast to HAŁA!

    Cytuj
  • M G 3 cze 2010

    Śmieszą mnie takie zapytania "na którą zmianę iść itd... A, B, C ble ble .... a gdzie fajnie albo niefajnie..."

    Ludziska czy wy macie zamiar tam naprawdę PRACOWAĆ? czy wybieracie się tam w celach towarzysko-rozrywkowych?? (mówię do tych którzy się tam przyjmują do pracy)

    p.s. nie mam nic wspólnego z tą firmą ^^

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    Pracuje w polplaście kilka lat mam fajną zmiane.Czasem jest dużo pracy a czasem większe luzy.Zarabiam 6 zł za godz.Ale do tego dochodzi jeszcze 40% premii.Samo 6 zeta to byłby dramat.I przynajmniej mam na miejscu i dojeżdzac nie muszę. Więc spoko

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    Najlepsza zmiana to A i B zdecydowanie. Same warioty hehe

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    A Ja słyszałem że zmiana D jest beznadziejna ....tylko dwie wolne dziewczyny...powinni dopasować człowieka do zmiany ,a nie mieszać młodych i starszych .....wtedy się ciężko pracuję bo nie ma dobrego klimatu..

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    "same warioty"hehehehehehehehehehe "tylko dwie wolne dziewczyny" hahahahahaha popieram zwieprzony niezle sie mozna ubawic czytajac takie komentarze:] no jezeli ktos chce isc do pracy majac na uwadze glownie cele towarzyskie miec z kim sie zakuplowac i patrzec pogaduszek w doborowym gronie a nie patrzec roboty no to ok wszystko rozumiem ;)haha a pomijajac juz polplast i warunki pracy czy placy i cale te zmiany fajne i mniej fajne to nie orientujecie sie czy jeszcze w mc w jakis fabrykach czy wiekszych sklepach sa jakies przyjecia do pracy? ;)

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    Na zmianie A jest beznadziejna zmianowa,fałszywa baba,dziewczyny są ok,fajne,pomagają nowym,chłopaki tez są w porządku.Zmiana B też jest fajna ale wydaje mi się wiele zależy do nas samych jak się dogadujemy z ludzim.Praca jest samodzielna więc to kto pracuje na zmianie nie jest aż tak ważne.

    Cytuj
  • 6 cze 2010

    polplast to bagno pracowalam na zmianie A zmianowa to lepiej nie mowic to nie człowiek to potwór fałuszywa to mało [powiedziane

    Cytuj
  • 6 cze 2010

    No tak 6 zł brutto na godzinę ...ok zgodzę się z tym nie trzeba dojechać praca na miejscu więc nie tracę na dojazd ,ale tak jak piszesz masz jeszcze premie
    bo pracujesz na stałe ,a ludzie którzy pracują w tej firmie na umowę zlecenie premi nie otrzymują i właśnie o to w tym wszystkim chodzi że to jest wyzysk człowieka na trzy miesiące umowa zlecenie i do domu ..nie pozwólcie by was tak traktowano

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    Sorki ale chyba na kwitek sobie nie popatrzyłaś bo każdy ma premie procentową!Nawet na umowie zlecenie!

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    jak mozna obrazac kogos na forum ja tego nierozumiem jak ktos moze byc taki podły. Moja kolezanka pracuje w polplascie twierdzi ze wszyscy zmianowi sa ok i naprawde wporzadku jesli umiesz sie z nimi dogadac. TY '"znajoma" lecz sie na głowe.... i nie pisz głupot.

    Cytuj

Odpowiedz