Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • Kamil Szymoniak 28 gru 2010

    Z tego co wiem Dom Seniora w Droginii jest wystawiony na allegro w cenie około 6 mln zł więc dopiero ktoś to musi przejąć by jakiekolwiek oferty pracy były dostępne.

    No tak o Dallas coś wiem, czasami "starsza Pani" była klientem w mojej poprzedniej pracy i rozumiem wasz ból ;)

    1 Cytuj
  • 29 gru 2010

    Może ktoś jest poinformowany co z Domem Seniora w Droginii, miał być otwarty w lutym 2011, a tu nic, telefonu nie odbierają może prawdą jest ta oferta sprzedaży.

    Cytuj
  • Jagienka Mur. 29 gru 2010

    [quote=gość: gość] Słuchajcie ja nie rozumiem jak mogą sie pojawiać w Urzędzie Pracy wciąż i wciąż oferty pracy od tych samych pracodawców.Rok temu szukał,pół roku temu też i 3 miesiące temu również-podkreślam ze to na jedno stanowisko-nie zeby firma się roawijała. DLACZEGO URZĄD PRACY ZEZWALA NA TAKIE RZECZY!!!! CZEMU NIKT TEGO NIE KONTROLUJE!!!! TO SĄ NIEUCZCIWE OFERTY PRACY!!!! [/quote]
    Chłopak dostał ofertę pracy z "bezrobocia". Podjął pracę i pracuje już 2 miesiąc. Urząd pracy nie pyta o niego a w pracy nie dostał umowy, bo muszą go przetestować! Dlaczego nie jest tak, że bezrobotny podjął pracę, dostaje umowę i zanosi do U. Pracy. Logika by tak nakazywała.
    Ciekawe jaki ma status w U. Pracy ten chłopak, bo nie zapraszają go na podpisywanie listy obecności. Tylu urzędników a tak prostej czynności nikt nie wymyślił. Dzięki Urzędowi Pracy kwitnie czarny rynek!

    1 Cytuj
  • 29 gru 2010

    PUP właśnie do tego jest stworzony aby pośredniczyć i wspomagać. Chłopak powinien interweniować, a UP działać i eliminować takich pracodawców jako pośrednik.

    Cytuj
  • 2 sty 2011

    [quote=gość: matka] Może ktoś jest poinformowany co z Domem Seniora w Droginii, miał być otwarty w lutym 2011, a tu nic, telefonu nie odbierają może prawdą jest ta oferta sprzedaży. [/quote]
    Witam, wczoraj podałam link do strony gdzie ten dom jest wystawiony na sprzedaż,w końcu wykopałam to ale komuś to bardzo przeszkadza że poawiają się takie wiadomości, dziś już tego nie ma.
    Jak znajdę podam jeszcze raz i do skutku bo to nie blef, właściciel wg.portalu to niejaki P. Kwinta.

    Cytuj
  • 8 sty 2011

    PRACA 1500-2000 BRUTTO SZUKAJĄ SZWACZKI

    Cytuj
  • 8 sty 2011

    Czy mogę wiedzieć gdzie szukają szwaczki? proszę o informację

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    KOLEJNE OFERTY NA STRONIE URZĘDU PRACY - NIEUCZCIWE!!!!!!!!!!!!!!!! TE SAME SKLEPY,FIRMY KTÓRE WCIĄŻ SZUKAJĄ PRACOWNIKÓW........... PORAŻKA!!!!!!!!!!!!

    2 Cytuj
  • 15 sty 2011

    Witam, czy ktoś wie coś na temat firmy Zue-Alfa ?

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    a jeśli chodzi o pracę to ja mam pytanie bo nie wiem czy mnie robią w bambuko czy po prostu nie chcą przyjąc, ale ile mniej więcej czeka się na przyjęcie do pracy od momentu przeprowadzenia rozmowy,bo mnie odsyłają od daty do daty;/

    Cytuj
  • 18 sty 2011

    Witam.Potrzebuje informacji na temat sklepu spoz.Prima ul. Niepodleglosci w MyslenicachJezeli tam pracowales lub cos slyszales odpisz.Dziekuje.

    2 Cytuj
  • 18 sty 2011

    Z tego co widzę nie traktuje się tam dobrze pracowników...
    Poczekaj jednak na opinie kogoś kto tam pracował - ja robię tam tylko od czasu do czasu zakupy.

    2 Cytuj
  • 18 sty 2011

    na pewno musisz mieć jakieś doświadczenie pracowałaś już w sklepie spożywczym czy coś w tym stylu?

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    do iza - w tym sklepie ogłoszenie o tym ze przyjmą do pracy jest ponawiane co 2-3miesiące chyba od kilkunastu miesięcy. więc samo przez sie rozumie ze cos jest nie tak..... wstydziła bym sie na miejscu właścicieli-bo co mozna myślec o takim sklepie doprawdy. poza tym praca w sklepie spozywczym jest bardzo ciezka,a jezeli jeszcze nie doceniana to nic gorszego!!!!!!!

    2 1 Cytuj
  • 19 sty 2011

    [quote=adamstuv] Witam, czy ktoś wie coś na temat firmy Zue-Alfa ? [/quote]
    Kierownik pan to nawet szkoda mówić, ekipa do pracy bardzo spoko, pieniądze i szanowanie pracownika kuleje, co miesiąc to inne zarobki, zależne od nastroju kierownika.
    Ja nie polecam, ale na jakiś moment można się tam zachaczyć.

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    InPost Kraków. Spotkałem się z ich ofertą pracy na Myślenice, ponieważ posiadam większych rozmiarów samochód (poszukują kierowcy z samochodem) pojechałem wstępnie przyjrzeć się tej firmie, licząc na to że w przypadku kuriera z własną bryczką płaca sięgnie co najmniej 2 500 zł. Przekraczam próg budynku i pierwsze zaskoczenie - widzę jak na dłoni całą sortownię, ludzie siedzą i grzebią w listach. Kobieta zaprosiła na rozmowę i powolutku zaczęły upadać mity o wysokich pensjach kurierów. Co prawda w InPost chodziło o listy, nie o paczki, ale wyobraźcie sobie sytuację, że jadąc do Krakowa własnym samochodem wlewam do baku ropy za 40 zł a dostaję jedynie 20 zł zwrotu - tak stwierdziła kobieta. Poza tym od każdego dostarczonego listu 0,40 zł. Biorąc pod uwagę takie przeliczniki, za każdym razem z Krakowa musiałbym zabierać co najmniej 500 listów, żeby jakkolwiek wyjść na plus. W taką liczbę jednak wątpię, biorąc pod uwagę nasze miasteczko. Firmy nie obchodzi nic poza tym, umowa zlecenie; w ten sposób pozbywają się kosztów utrzymania własnych samochodów. Tylko czy znajdą chętnych na taki układ?

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    Sklep Prima.Niech Cie nie zwiedzie slodycz szefowej,ona taka jest tylko dla klientow.

    3 1 Cytuj
  • 19 sty 2011

    Dziekuje za informacje o Primie.Mam nadzieje ze to nie koniec.

    3 Cytuj
  • 19 sty 2011

    o ile się nie mylę, w Waldim wisi kartka że kogoś potrzebują...

    1 Cytuj
  • 19 sty 2011

    i nie wiem czy przypadkiem w legendario też nie.

    1 Cytuj
  • 20 sty 2011

    w Legendario potrzebują kierowcy , kelnerki , kucharza . oferta myśle ze nadal jest aktualna.

    1 Cytuj
  • 20 sty 2011

    w Kurdeszu potrzebują rąk do pracy!!!!!!!!!!!!!

    2 Cytuj
  • 20 sty 2011

    w Kurdeszu nieustannie potrzebują do pracy bo nikt nie wytrzymuje długo tam. mimo ze rynek pracy jest teraz cięzki to naprawde nie wiem kto sie tam zgłasza jeszcze do pracy - znając tamten obóz.

    3 Cytuj
  • 20 sty 2011

    No właśnie nikt się JUŻ nie zgłasza i dlatego potrzebują :)))

    2 Cytuj
  • 21 sty 2011

    hahaha no taaaak. Ludziska omijajcie szerokim łukiem ten obóz pracy zwany kurdeszem!!!!!!!!!!!!!!! moze w koncu uda sie poprawic byt pracowników jezeli nikt tam nie bedzie chciał tak tyrać za grosze!! W dodatku błagając na kolanach zeby móc zjeść kromkę suchego chleba noszoną od 2 dni ze sobą z nadzieją ze kiedyś ją zje. PORAŻKA NA CAŁEJ LINII!!!!!!!!!!

    3 Cytuj

Odpowiedz