Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 14 lut 2011

    [quote=adamstuv] czy mógłby ktoś coś powiedzieć na temat inter zoo w osieczanach praca - zarobki? [/quote]
    I tu jest właśnie problem młodych ludzi
    Znam osoby którę wolą zalić się ze nie mają pracy bo jej nie ma a śmieją się w tym czasie z tych co podejmują pracę za 1000 czy 1500 zł . Każdy zarobki , ile byle by dużo ... Tu nie pójdą bo za mało , tam też nie bo się nie opłaca itp , czytam to forum i wszędzie źle , polplast źle , bzomex źle , telefonika źle , i wiele wiele innych miejsc pracy większych i mniejszych .

    1 Cytuj
  • 15 lut 2011

    tropic zoo to tam gdzie inter zoo tylko właścicielem jest jego syn robią klatki budy ale z drewna.chyba sławek mu jest.

    1 Cytuj
  • 15 lut 2011

    do Kyd
    chyba nie zrozumiałeś pytania, a forum jest właśnie po to by dowiedzieć się jak najwięcej o potencjalnym pracodawcy by nie wpakować się w coś kłopotliwego a jeżeli uważasz że przedział 1000 a 1500 jest ok to chyba jesteś pracodawcą, emerytem lub uczniem bo takie pieniądze skraj ubustwa jeżeli masz rodzine

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    PUP fundnął sobie nową stronkę,a pesymiści mówili że urząd nie ma pieniędzy na bezrobotnych?
    Jak zazwyczaj na poprzedniej łatwiej było coś znaleźć,a może o to chodziło?

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    heh też własnie to zauważyłem. A mi się jednak zdaje że to odwrócenie uwagi od tego że urząd nie może nam nic zaproponować i że nic nie robi się aby zminimalizować bezrobocie to chociaż strzelą sobie stronke żeby było że coś się dzieje w tym urzędzie.

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    dziwna ta strona urzędu pracy i chyba nie działa do końca jak powinna......

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    w dodatku oferty pracy są nieposegregowane datami, tylko wymieszane wszystko dokładnie..

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    Na starej łatwiej było przeglądać aktualne oferty.

    1 Cytuj
  • 17 lut 2011

    i tu sie z tobom zgadzam masakra ta nowa strona nic nie wiadomo

    1 Cytuj
  • 17 lut 2011

    =gość: kundel] w dodatku oferty pracy są nieposegregowane datami, tylko wymieszane wszystko dokładnie..
    I o to chodzi,przedtem było przejrzyście,datami i widać było że np. przez kilka dni nie doszła żadna oferta.Jeżeli ktoś dokładnie śledzi te oferty to od dawna powtarzają się ci sami pracodawcy,albo nikt u nich mnie chce pracować albo...?

    1 Cytuj
  • 22 lut 2011

    Hej, jestem na tej str pierwszy raz, i proszę jeśli wiecie coś właśnie o pracy w okolicach Myślenic- dajcie znać. A apropo polplastu to nie prawda ze przyjmują same panie ;) tak jak oni tam rekrutują to jest paranoja!!! paranoja do potęgi entej bym nawet napisała! Pozdrawiam bezrobotnie

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    hej nie słyszał ktoś o ofertach pracy w biurze w myślenicach lub okolicy!

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    to co z tym polplastem przyjmują teraz????????

    1 Cytuj
  • 22 lut 2011

    beata wez się do roboty!!!

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    podobno przyjmują przez firmę Manpower w Krakowie

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    hej wie ktos o jakis przyjeciach do pracy w myslenicach?lub okolice myslenic

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    gdzie składać podania do Galeri myślenickiej ???????????????????????????

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    Ja też szukam pracy biurowej... bezskutecznie...i już mnie zwątpienie po piętach gryzie... i ja też gryźć będę...chyba ziemię...

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Firma odzieżowa zatrudni od zaraz szwaczki z doświadczeniem w szyciu odzieży męskiej.
    na umowe zlecenie za 800 zl w tym wypłata na 10 -każdego miesiaca powinna byc ajest na ostatniego smiechu warte hahahahahahah

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    ile płacą w inter zoo w Osieczanach orientuje się ktoś??:)

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Może ktoś się orientuje co z Domem Seniora w Drogini ? miało być w lutym 2011r, i cisza.

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Co z tym polplastem ??!! ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Krakowie ale jak na razie to nic ... wie ktoś coś więcej ??

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    cENRUM dROGINIA MA BYĆ OTWARTE 1 KWIETNIA- NA JEDNO MIEJSCE DO PRZYJĘCIA JEST PO DZIESIĄTKI PODAŃ, W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI BĘĄ PRZYJMOWAĆ LUDZI Z DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM I KIERUNKOWYM WYKSZTAŁCENIEM-PERSONEL MA BYĆ PROFESJONALNY I WYKSZTAŁCONY.
    BĘDĄ MIEĆ SZCZĘŚCIE CI CO SIĘ PRZYJMĄ- ALE TRZEBA TEŻ WZIĄŚĆ POD UWAGĘ -CO BĘDZIE MIAŁ DO ZAOFEROWANIA PRACODAWCA W KWESTII FINANSOWEJ .

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    krystian A czy to na prima aprilis? a jaką nazwę ma to CENTRUM DROGINIA pod jakim SZYLDEM?

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    szukam pracy na 3-4x w tyg. mam male dziecko i szukam pracy na1/2 etatu. czy wie ktoś o takiej pracy???

    Cytuj

Odpowiedz