Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 3 mar 2011

    U ćwierzyka w rybce na ogrodowej jest praca w spożywczym......... widziląm dzis ogłoszenie.....

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    tam to chyba stale potrzebują;/ co jest w tym sklepie nie tak że nie moze pracownik normalnie pracowac tylko też stale tam wisi kartka jk w kurdeszu?:/

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    Dokładnie tam już długo ta kartka wisi :/

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    ale tam ciagle ta sama dziewczyna pracuje......... moze wiec potrzebuja jeszcze jednej.......
    czemu nie sprawdzicie.....

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    CENTRUM SENIORA DROGINIA

    1 2 Cytuj
  • 7 mar 2011

    DLA LOL
    TO NIE PRIMA APRRYLIS TYLKO CHODZI O CENTRUM SENIORA DROGINIA...

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    jakie osoby potrzebują do tego centrum chyba pielęgniarki i opiekunki ewentualnie rehabilitantki
    a kobiety z średnim wykształceniem czy ktoś coś wie na ten temat ewentualnie gdzie składać podania

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    napiszcie jeśli cokolwiek wiecie na temat tego domu seniora gdzie składać podania i kogo chcą zatrudnić

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    było pół roku temu ogłoszenie do domu seniora na pracownika socjalnego potem okazało sie ze gosc znów sprzedał to komus innemu takze w sumie to dalej nic nie wiadomo Najlepiej pologowac sie na serwisach z praca i na maila sami beda Ci wysyłac ogłoszenia na biezaco bedziesz Powodzenia

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    chyba dom seniora w Drogini otwierają już w Maju a o składaniu podań nie ma mowy dowiedziałam się od znajomej że już od roku miejsca są obstawione trzeba mieć duże wtyki ale nie wiem czy to prawda piszcie jeśli coś wiecie na ten temat?

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    rozwijamy wątek praca w domu seniora Droginia wypowiedzi na ten temat mile widziane

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    a moze ktos słyszało o innej pracy gdzies?

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    Ja tylko iwem że dalej poszukują kogoś w legendario :/

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    znalazłam na necie ze pracownika socjalnego szukali do tego domu seniora ale to już nieaktualne....
    a tak w ogóle to ciekawe kogo będzie stać na płacenie od 2500 za miesiąc za osobe którą chce się tam umieścić,,,,,,,,,,,,,,albo jakiego staruszka który nie ma się gdzie podziać będzie na to stać.............

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    kogos musi byc stac bo nie otwierali by tego gdyby nie mieli podopiecznych,dzwoniłam tam dzis rano bo juz dawno złozylam do nich papiery narazie mila pani powiedziała ze szef ma sie zajac w niedługim czasie przegladaniem cv bo jak ostatnio dzwonilam to mowili ze w kwietniu otwieraja.

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    A czy ktos wie cos wiecej na temat pracy na produkcji bo ja bylam na rozmowie w man power i tacy byli zadowoleni i mowili ze jak bym kogos bezrobotnego znala to zeby mu powiedziec o tej pracy ,ale nikt nie odzwonil! co prawda to tryb 4 zmianowy i 6.20/h i co miesiac przedłuzaja na umowe zlecenie praca od 22-6,6-14,14-22

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Aguś a co to za praca i gdzie,może bym sobie dorobiła do tej marnej pensji.

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    Witam!W da grasso szukają kogoś do rozwożenia pizzy jeśli ktoś byłby zainteresowany.Ale musi być to osoba z własnym transportem

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    [quote=gość: aaaa] Aguś a co to za praca i gdzie,może bym sobie dorobiła do tej marnej pensji. [/quote]
    wpisz w google praca myslenice pracownik produkcji otworzysz strone olx i tam jest oferta rozmowy sa na ul.lea w krakowie

    Cytuj
  • 12 mar 2011

    Wielkie dzięki:)

    Cytuj
  • 15 mar 2011

    Z nie oficjalnego przecieku słyszałam że podobno DOM SENIORA w DROGINI nie może pozyskać pensjonariuszy , chyba za mało chętnych osób , bo cena jest dosyć wygórowana , nie każdego stać na taki bobyt.

    Cytuj
  • 15 mar 2011

    A czy może ktoś z Was orientuje się gdzie szukają do pracy studentów jedynie na sezon wakacji?

    Cytuj
  • 16 mar 2011

    do: apgoad - kolego za granicą albo do roznoszenia ulotek po Krakowie:D a jeżeli ktoś szuka pracy i nie ma strasznie wysokich wymagań to firma "klama" w Myślenicach na Słowackiego 81A (obok stacji Bp) przyjmuje teraz. Praca za 6.5/h 8 godzin pracy. Tylko że nie pracuje się w m-ce tylko w Olkuszu gdzie pracownik jest codziennie dowożony i z tego co się dowiedziałem płacą za ten czas w podróży czyli trzeba doliczyć około 2 h w dwie strony czasami nawet dłużej zależy jak korki.

    Cytuj
  • 16 mar 2011

    podobno wcześniej były przyjęcia do myślenic gdzie pakują gazety tylko za gazetę czasem wychodziło 2-3 grosze

    Cytuj
  • 16 mar 2011

    @ ....

    Piszesz 6,5/h, ale z tego co pamiętam to tam oprócz kilku osób z magazynu reszta pracowała na akord. Chyba, że teraz to inaczej wygląda, może zmienili profil działalności.

    Cytuj

Odpowiedz