Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 19 mar 2011

    wie ktoś może jaka jest nowa strona internetowa urzędu pracy w myślenicach? bo nie mogę wejść na tą co była do tej pory?

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    [quote=gość: kasiaa] wie ktoś może jaka jest nowa strona internetowa urzędu pracy w myślenicach? bo nie mogę wejść na tą co była do tej pory? [/quote]

    http://www.praca.myslenice.pl/

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    no wlasnie o co chodzi ze strona urzedu pracy????? tez nie moge wejcs na nową?????/

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    Przecież podałem Wam link do nowej

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    problem w tym ze na tego nowego linka tez nie moge wejsc.

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    To masz problem z przeglądarką. Sprawdziłem z innego komputera link działa. Spróbuj skopiować i wkleić.

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    dzieki, bede probowac

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1129544-sa-szkolenia-nie-ma-pracy.html,0:pag:2,0:pag:1#nav0
    Są szkolenia bo ba bezrobotnych najlepiej wychodzą firmy doradzające,jeżeli sam nie znajdziesz pracy to na nich nie licz.Najbardziej denerwuje to jak potrafią chwalić co oni to robią dla bezrobotnego a prawda jest taka że trzeba liczyć na siebie.Uczą pisać CV,rozmawiać z pracodawcą ,przecież takie rzeczy można znaleźć w necie a jeżeli ktoś nie potrafi napisać CV to żadna porada mu nie pomoże tylko znajomości z lokalnym notablem lub układy rodzinne.
    Najwięcej pieniędzy idzie na "pozorowaną" walkę z bezrobociem,szkolenia które nic nie dają.
    Umiesz liczyć licz na siebie.

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    hej wie ktos moze o pracy w pizzeri legedario w myslenicach?bo widziałam ze jest ogłoszenie ze przyjmom ale dos czesto tam widuje takie ogłoszenia.wie ktos moze ile tam zarabiajom i jaki jest czas pracy?

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    [quote=gość: mycha] hej wie ktos moze o pracy w pizzeri legedario w myslenicach?bo widziałam ze jest ogłoszenie ze przyjmom ale dos czesto tam widuje takie ogłoszenia.wie ktos moze ile tam zarabiajom i jaki jest czas pracy? [/quote]

    z tego co wiem to praca (zmiana) jest co 2 tygodnie po 12 godzin dziennie, sobota i niedziela, najniższa krajowa + jakaś prowizja za ilość sprzedanych sałatek.

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    dzieki;) kundel-a moze ktos słyszał o jakis innych przyjeciach gdzies?

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    witam mój kuzyn od 1,5roku pracuje w jakiś ubezpieczeniach i z tego co sie orientuje to wyciaga jakies 2,5-3,5 tys na łape- przynajmniej po nowym samochodzie tak widać. może spróbujcie w jakiś takich firmach ...
    pozdr

    Cytuj
  • 22 mar 2011

    ale do pracy przy ubezpieczeniach to hyba czeba wyksztaucenie kierunkowe w tym zawodzie.ale dzieki;)

    Cytuj
  • 22 mar 2011

    ale jak by ktos słyszał o innej pracy ?z góry dziekuje!!!

    1 Cytuj
  • 22 mar 2011

    z tego co mi się wydaje to chyba maja odpowiednie szkolenia do tego ale to chyba zależy od firmy...

    1 Cytuj
  • 22 mar 2011

    mycha pierw popraw ortografie ,bo sie nie dobrze robi jak się czyta twoje komentarze

    1 Cytuj
  • 23 mar 2011

    [quote=gość: bia%u0142ozielony] mycha pierw popraw ortografie ,bo sie nie dobrze robi jak się czyta twoje komentarze [/quote]A KTO CI KAZUJE CZYTAC!!!!!

    2 1 Cytuj
  • 23 mar 2011

    [quote=gość: bia%u0142ozielony] mycha pierw popraw ortografie ,bo sie nie dobrze robi jak się czyta twoje komentarze [/quote]
    Słusznie, czytając komentarze z takimi "bykami" mam wrażenie, że w Myślenicach połowa ludzi to analfabeci. Ciekawy jestem, jakie myślenickie szkoły pokończyli.

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    [quote=gość: J24] gość: bia%u0142ozielony napisał/a: mycha pierw popraw ortografie ,bo sie nie dobrze robi jak się czyta twoje komentarze
    Słusznie, czytając komentarze z takimi "bykami" mam wrażenie, że w Myślenicach połowa ludzi to analfabeci. Ciekawy jestem, jakie myślenickie szkoły pokończyli. [/quote]
    A dlaczego tak jest ? To nie winna rodziców , To nie winna szkoły .Czasy są coraz gorsze z roku na rok rośnie bezrobocie i młodzież to widzi . Kończą szkoły średnie , bezskutecznie próbują szukać płatnego zajęcia , wciąż są na garnuszku rodziców .Przestają widzieć perspektywy i wierzyć w to że życie jest piękne i jakoś to będzie. Co im pozostaje ? jedynie korzystać z tego co jest , discoteka , energy ,vegi , picie pod blokowiskami przebywanie w podobnym do siebie środowisku ludzi którzy po prostu się podali ,ludzi którzy chcą w jakiś sposób odreagować swoje nieudane życie. Wszystko staje się dla nich obojętne , nawet słownik ortograficzny

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    zna moze ktos restałracje sprint na os.1000 lecia w myslenicach moze ktos wie jak sie tam robi i za ile?

    Cytuj
  • 27 mar 2011

    Oj ludzie, ludzie.... masakra co Wy tu piszecie....

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    słyszał ktos o jakies pracy?

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    tak ,wszyscy ;) w Anglii jest dużo a od maja w Austrii i Niemczech ;))

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    Są jakieś propozycje pracy w pizzeriach w mce?:)

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    do legedalio potrzebujom

    Cytuj

Odpowiedz