Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 26 lut 2012

    chyba akwizycja:)

    9 Cytuj
  • 26 lut 2012

    a jak wam się pracuje w Domu pomocy Społecznej

    6 2 Cytuj
  • 26 lut 2012

    SŁYSZELIŚCIE MOŻE O PRACY W MYŚLENICACH LUB OKOLICY DLA EKSPEDIENTKI ????????

    8 Cytuj
  • 27 lut 2012

    Hej napisała cyt. a jak wam się pracuje w Domu pomocy Społecznej
    A o który Dom Pomocy Społeczny Tobie chodzi?
    Ludzie zastanówcie się trochę jak coś piszecie , bo poziom jest okrutny.

    2 6 Cytuj
  • 27 lut 2012

    A ile w stanie jest zarobic ekspedientka w Myslenicach ? Minimalna, czy cos wiecej placa ?

    1 5 Cytuj
  • 27 lut 2012

    i co z tym jawornikiem

    1 3 Cytuj
  • 27 lut 2012

    [quote=gość: lol] Hej napisała cyt. a jak wam się pracuje w Domu pomocy Społecznej
    A o który Dom Pomocy Społeczny Tobie chodzi?
    Ludzie zastanówcie się trochę jak coś piszecie , bo poziom jest okrutny. [/quote]

    Dom Pomocy Społeczny - twój poziom też pozostawia wiele do życzenia

    3 4 Cytuj
  • 27 lut 2012

    czy wiek ktoś możne jak się można skontaktować z właścicielem sklepu nad Kochlandem, jest wywieszka szukam sprzedawcy i cały czas jest zamknięte a nie ma żadnego teflonu kontaktowego

    5 Cytuj
  • 27 lut 2012

    Bylam pytac dzisiaj!potrzebuja kogos na pol etatu podobno na umowe liczyc nie mozna a praca byla by od 1kwietnia!
    Masakra jak juz pojawia sie jakas praca to warunki sa kiepskie!chociaz lepsze to niz nic!

    4 Cytuj
  • 27 lut 2012

    Słyszał ktoś o firmie Ekf-Diagnostyka z Myślenic?

    9 Cytuj
  • 27 lut 2012

    No właśnie a co z Jawornikiem po firmie BAT??sprzedane?

    3 4 Cytuj
  • 27 lut 2012

    Witam ! Mam pytanko- jestem studentką dzienną i w zeszłym roku przerabiałam 4 miesiące wolnego (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień). Na początku było fajnie- słodkie lenistwo, później nudy i nic zajmującego. Gdy w sierpniu chciałam coś "podłapać" wszystko było pozajmowane. Stąd moje pytanie- gdzie można podjąć pracę na wakacje w Myślenicach i okolicy? Byłabym zainteresowana sierpniem i wrześniem bo wcześniej mam wyjazd... :)

    1 7 Cytuj
  • 29 lut 2012

    [quote=gość: Lokalna] Witam ! Mam pytanko- jestem studentką dzienną i w zeszłym roku przerabiałam 4 miesiące wolnego (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień). Na początku było fajnie- słodkie lenistwo, później nudy i nic zajmującego. Gdy w sierpniu chciałam coś "podłapać" wszystko było pozajmowane. Stąd moje pytanie- gdzie można podjąć pracę na wakacje w Myślenicach i okolicy? Byłabym zainteresowana sierpniem i wrześniem bo wcześniej mam wyjazd... :) [/quote]

    mam dla ciebie pracę przy ogórkach sześć zeta za godzinę pasi ci ?

    2 3 Cytuj
  • 1 mar 2012

    witam serdecznie,mam pytanie czy toś moze coś powiedzieć na temat firmy AKBUD w Myślenicach?
    dzięki

    1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    [quote=gość: krismen] witam serdecznie,mam pytanie czy toś moze coś powiedzieć na temat firmy AKBUD w Myślenicach?
    dzięki [/quote]

    nic nie powiemy i nic nie napiszemy.

    2 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    gość rozumiem cie,miłego dzionka

    1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    Nie rozumiem pracodawców mają możliwość z skorzystania przez 5 miesięcy z pracownika (stażystę) to nie korzystają bo po 5 m muszą zatrudnić bo im sie nie opłaca. Kiedyś się bili o stażystę bo tylko 5 miesięcy i nara i następnego brali. Teraz pracodawcy poszukują pracowników żeby pracowali za darmo i żeby otworzyli własną działalność phi cwaniactwo i bandyctwo nie zna granic.

    7 2 Cytuj
  • 1 mar 2012

    zgadzam sie z tobą w całości to zakrawa na pomste do nieba

    2 Cytuj
  • 1 mar 2012

    Precz z Donkiem i jego świtą hehhehehe :)

    4 4 Cytuj
  • 1 mar 2012

    powiedz prosze moze wiesz coś na temat firmy AKBUD

    3 Cytuj
  • 1 mar 2012

    Ukończyć technikum informatyczne zdać egzamin zawodowy zdać maturę i nie móc znaleźć pracy;((

    3 Cytuj
  • 1 mar 2012

    [quote=gość: BiDA] Ukończyć technikum informatyczne zdać egzamin zawodowy zdać maturę i nie móc znaleźć pracy;(( [/quote]
    Trzeba było po skończeniu podstawówki za robotę sie brać, fach jakiś w rękach mieć. Twoja matura w dzisiejszych czasach na nikim nie zrobi wrażania. Liczy się to co umiesz ewentualnie jak szybko wstanie jesteś się czegoś nauczyć a nie jakieś tam papirki.

    3 2 Cytuj
  • 1 mar 2012

    [quote=gość: sibi]

    mam dla ciebie pracę przy ogórkach sześć zeta za godzinę pasi ci ? [/quote]

    Dzieki, mam wyzsze aspiracje ;)

    1 3 Cytuj
  • 1 mar 2012

    dlaczego usunięto post o nowych dwóch miejscach pracy w Ośrodku Pomocy Społecznej w Myślenicach na stanowisku referent i informatyk???

    2 2 Cytuj
  • 2 mar 2012

    [quote=gość: Lokalna] gość: sibi napisał/a:

    mam dla ciebie pracę przy ogórkach sześć zeta za godzinę pasi ci ?

    Dzieki, mam wyzsze aspiracje ;) [/quote]

    Też bym chciała tak wybierać, tylko nie ma z czego, najlepiej to wyjechać z tego kraju

    1 Cytuj

Odpowiedz