Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 21 mar 2012

    basiab stacja bp

    1 4 Cytuj
  • 21 mar 2012

    na stacji bp?? skąd wiesz ??

    5 Cytuj
  • 22 mar 2012

    w Waldim szukają kierowcy na weekendy

    3 Cytuj
  • 27 mar 2012

    dzięki kolego i pozdrawiam

    1 1 Cytuj
  • 27 mar 2012

    pracował ktoś na stacji bp jako sprzedawca? słyszałam,że potrzebuja do pracy.

    5 Cytuj
  • 28 mar 2012

    [quote=gość: basiabb] słyszał ktos o jakies pracy na sprzedawce [/quote]
    Dziś widziałam ogłoszenie na galerii dziecięcej. Poszukują sprzedawcy, nie uczącego się

    1 3 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Aniaa jużnie aktualne niestety

    2 Cytuj
  • 28 mar 2012

    magia:)))

    1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    [quote=gość: basiabb] słyszał ktos o jakies pracy na sprzedawce [/quote]

    Pod Gibolandem do odziezowego (koło Jana)

    1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    do legendario szukają kelnerki, do waldiego na kierowce, w sklepie z butami koło da grasso podobno

    1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Do da grasso kelnerki pizzera i pomoc kuchenna.

    1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    mam pytanie,czy był ktos kiedys z ogłoszenia do wykładania towaru w myślenicach?

    1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    do jakiego wykładania towaru możesz jaśniej....

    1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Miejsce pracy: Myślenice

    Leader Service International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., jako Agencja zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6451, poszukuje osób do pracy tymczasowej na podstawie umowy prawa cywilnego:

    OPIS STANOWISKA PRACY:

    - dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy przy wykładaniu towaru zgodnie ze standardami firmy marketach i hipermarketach.

    OFERUJEMY:

    - elastyczne godziny pracy (sam decydujesz kiedy pracujesz),

    - zatrudnienie na podstawie umów cywilno-prawnych,

    - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

    - możliwość przeszkolenia i przygotowania do pracy. , TAKA OFERTĘ ZNALZŁAM

    1 1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    ej do waldiego dalej poszukują kierowcy wiecie co i jak / o co to chodzi

    3 1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    LIDKAa z jakiego żrÓdła ty to masz jak można wiedzieć gdzie ty to znalazłaś takie ogłoszenie jakiś numer masz ...

    4 1 Cytuj
  • 30 mar 2012

    To jest praca dorywcza około 6 dni w miesiącu...Różnie bywa. Dostajesz 5, 40 na godzinę i jeżeli nie jesteś uczniem musisz się we własnym zakresie ubezpieczyć;/

    http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-pomocniczy-w-sklepie-spozywczym-myslenice/myslenice/7107102?vj4=1

    4 1 Cytuj
  • 30 mar 2012

    czy ktoś może się orientuje co teraz będzie z tym sklepem w łękach/myślenice

    2 Cytuj
  • 30 mar 2012

    lokii znalzłam w necie.wpisałam praca Myślenice.Cała oferta brzmi tak:
    Od Leader Service Sp. z o.o.

    Ostatnia aktualizacja:
    28/03/2012
    Przedział wynagrodzenia:
    7,00 zł - 7,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
    Rodzaj pracy:
    Obojętne
    Rodzaj umowy:
    Umowa zlecenia
    Liczba wakatów:
    15
    Min. doświadczenie:
    Bez doświadczenia
    Min. wykształcenie:
    Zasadnicze zawodowe
    Branża:
    Praca Inne

    Leader Service Sp. z o.o.
    Leader Service Sp. z o.o.
    Opis stanowiska pracy

    WYKŁADANIE TOWARU

    Miejsce pracy: Myślenice

    Leader Service International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., jako Agencja zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6451, poszukuje osób do pracy tymczasowej na podstawie umowy prawa cywilnego:

    OPIS STANOWISKA PRACY:

    - dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy przy wykładaniu towaru zgodnie ze standardami firmy marketach i hipermarketach.

    OFERUJEMY:

    - elastyczne godziny pracy (sam decydujesz kiedy pracujesz),

    - zatrudnienie na podstawie umów cywilno-prawnych,

    - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

    - możliwość przeszkolenia i przygotowania do pracy. ,
    Wymagania

    Poszukujemy osób pełnoletnich,solidnych i rzetelnie podchodzących do podjętych obowiązków posiadających aktualne badania Sanepidu

    Zastosuj Liczba zgłoszonych kandydatur: 20

    NIE MA NUMERU ALE WYSYŁASZ CV.

    3 2 Cytuj
  • 30 mar 2012

    Pracowałam w Leader Service i nie polecam, na pierwszą wypłatę czeka się półtora miesiąca w czym dwa razy w miesiącu musisz jechać do biura do krakowa, raz po to by oddać kartę wykonania a drugi żeby podpisać rachunek, praca jest w tesko, przy wykładaniu towaru zarabiasz 5,40 na godzinę a na kasie 6,40 na renkę.

    4 1 Cytuj
  • 30 mar 2012

    Każda oferta pracy w dzisiejszych czasach równa się z wyzyskiem pracownika. Polacy się na to godzą, nie wyjdą na ulicę bo boją się stracić dniówki, która jest jałmużną. Politycy Nas okradają, a polaczki się na to zgadzają. No cóż. Bywa.

    7 Cytuj
  • 30 mar 2012

    przegięcie to wam powiem tylko tyle w D...E mam taki wyzysk na mnie oni kasy zbijać dla siebie nie będą ...

    5 Cytuj
  • 30 mar 2012

    [quote=gość: lokiii] przegięcie to wam powiem tylko tyle w D...E mam taki wyzysk na mnie oni kasy zbijać dla siebie nie będą ... [/quote]

    a co zrobisz?

    2 3 Cytuj
  • 30 mar 2012

    co zrobie myśle ,myśle albo swój interes rozkręce albo poczekam co za chamstwo ludzi traktują jak murzynów ja się pod tym nie podpisze o nie ...

    6 1 Cytuj
  • 31 mar 2012

    W hurtowni warzywnej na przeciwko Urzędu Skarbowego w Myślenicach jest ogłoszenie: przyjmę sprzedawcę.

    1 Cytuj

Odpowiedz