Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 11 lut 2010

    zatrudnie asystetke w gabinecoe stomatologicznym.
    dobre warunki pracy.przyuczymu do pracy.tel o509222817

    1 Cytuj
  • adzygmunt 11 lut 2010

    I jeszcze nauczyciela polonistyki!!!

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    ja to bym się nadawał, za głowę umiem trzymać jak mało kto :-D

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    ...chyba za swoją "główkę" kompleksiarzu...

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    kompleksiarzu ? Po czym wnosisz ?

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    Pan "Patryk" nie odbiera czyżby znalazł już ów asystętkę?? Panie Patryku nie ładnie nie odbierać tel.!!!

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    Zgadzam się ja też próbuje i nikt nie odbiera:(

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Witam!! wiem jak ciężko z robotą mało ofert pracy i słabe zarobki ale trzeba jakoś żyć!! Poszukuję Pracy fizycznej najlepiej w jakimś zakładzie na produkcji Zarobki nie mają większego znaczenia ważne by praca była bo w końcu zima jest!! JEŚLI BY WAM SIE COŚ OBIŁO O USZY O PRACY W MYŚLENICACH BĄDZ OKOLICACH MYŚ.. TO NAPISZCIE!! ZÓRY DZIEKI!!!!!

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    ja ze swojej strony mogę jak najszczerzej odradzić prace w Hotelu Twardowskim w Głogoczowie. WYzysk to za mało powiedziane. Jeśli ktoś lubi pracować na 3 stanowiskach, bez umowy ze 5 zł na godzine przez 24 godziny na zmianie to super. Co kto lubi. Do tego po miesiącu można odbywać procesje niczym do świętego miejsca żeby uzyskać łaskawie wypłatę. Tu Ci dadzą sto tu sto pięćdziesiąt złotych w końcu po upływie kolejnego miesiąca może uda Ci się zgromadzić całą oszałamiającą sume okolo 960 zł. Paranoja? Mało powiedziane. Do tego nikt nie ma książeczki sanepidu ani niczego co pozwalało by mu pracować z ludźmi i zywnością.

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    niestety nasze miasto nie jest potengom przemysłowom a oferd pracy jest naprawde mało .Puki nic nie ma warto skożystać ze starzuf pracy hoć to tylko 700pare złotyh ,mam znajomyh ktuży jósz od ponat roó nie mogom znaleść pracy . Co jaki czas widze rze jakie oferty pracy się ukazóją ale gdy poczeba jednego czy dwóh to kandydatuw jest nawet 10razy więcej ...

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    daruj sobie chłopie ten styl, robisz z siebie pajaca a ogóle to PAN ZDZICHÓ oskarży cię o plagiat

    Cytuj
  • adzygmunt 17 lut 2010

    Zóh nie dziw się przy tym poziomie? Tobie łopata wypadnie spod pachy jak się będziesz podpierał na niej!!! :P

    Cytuj
  • 17 lut 2010

    Nic się nie buj adzygmóncie ,łopata nie jest mi opca ,a dobry hłop winnien ómieć wszystko ! więdz i łopaty z pot pah nie ópuszcze
    Pozdrawiam ZÓH !!!

    Cytuj
  • 17 lut 2010

    Zóhu ty sobie po prostu za przeproszeniem jaja robisz z tego pisania :))

    Cytuj
  • 17 lut 2010

    jakie tam jaja jak wszystko co czeba jest na swoim miejscó i nic robić jaki i poprawiadź nie czeba .Spokojnie panowie i panie ,wylózujmy wszyscy i skópmy się na żeczeh ważnyh i nie ważnyh porószanyh na tym o to foróm ...Trohe więcej wiary w porzómienie bez barier :)
    Pozdrawiam ZÓH !!!

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Czy to prawda,że aby w T-FK utrzymać pracę, nawet kierownictwo musi sypiać z przełożonymi lub współpracownikami? Słyszałam o takim przypadku.

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Chodzi o to żeby wtedy nie spać ale ruszać .......głową

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lut 2010

    Tak to prawda. Ci panowie mają to zagwarantowane w umowie o dzieło!!!
    Jesteś kwoka przednasiadowa z jajami czy jeszcze bez ajajajaj!!!

    1 Cytuj
  • 22 lut 2010

    a nieh mnie gonska kopnie ,myślałem ze takie żeczy to tylko w telewizoże majom miejsce a tu czytam rze w T-FK terz

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Seksafera , pytanie tylko jaką część ciala trzeba oddać i za jakie stanowisko

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lut 2010

    Głowa będzie uniwersalna. Z resztą już nie powinno być problemu!!! :P

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    WITAM
    NIE POLECAM PRACY U LORENSA NIE PŁACI W TERMINIE WYKORZYSTUJE JAK SIE TYLKO DA LUDZI .........

    1 Cytuj
  • 23 lut 2010

    Sądzę,że głowa, a raczej jej brak to to na czym najbardziej im zależy. Ja jestem taka kwoka, ze zniosłabym i złote jajko, ale chyba nie dla kierownictwa tego TF-K, zóhó s górnego, nieh cie gonzka nie kopie jeno ty mi powiec czy żeś ty tam prubofał aplikowadź do tego TF i jak tam tobie było jak byłeź bo jak żeś nie był to mi nie pirz. Czy żeby dostać pracę mogę dać moją najlepszą kwoczkę w ręce jakiegoś kierownika, wiecie tak na początek dobrej współpracy? Polecicie mi któregoś, który lubi świeże jaja?

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    NIE MA !Nie ma pracy.Codziennie sprawdzam ogłoszenia i wszędzie albo potrzebują z doświadczeniem(ciekawe gdzie go nabrać skoro nie ma pracy),prawem jazdy(za co zrobię jak nie zarabiam)lub innymi wymogami,których nie spełniam...A na urząd pracy nie ma co liczyć,nie otrzymałem żadnej oferty odkąd się zarejestrowałem.Na kursy ,które organizuje PUP ciężko się dostać,jest mało miejsc ,a kierują według swoich zasranych kryteriów.
    Już o opiece społecznej nie wspomnę... Dają zasiłki pijaczkom i menelom spod sklepu,a Ci naprawdę potrzebujący ,którzy wykorzystali by pieniądze np. na kurs prawa jazdy nie otrzymują ani grosza.
    To wszystko to jedno wielkie GÓWNO ,a ja tkwię w tym już kilka miesięcy.Nie mam pracy,nie mam kasy,nie stać mnie na własne wydatki.Każdy dzień zaczyna się tak samo i tak samo się kończy...

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    calineczka nie powtarzaj się

    Cytuj

Odpowiedz