Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 24 lut 2010

    Praca kelnerki w pizzerii wisi na słupach ogłoszeniowych jakby czasem ktoś potrzebował.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    tak w pizzerii legendario to chyba każdy wie bo oni cały czas tam potrzebują kelnerki bo cały czas są ogłoszenia strasznie to jest zastanawiające

    1 Cytuj
  • 24 lut 2010

    Kucharza już znaleźli.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    o no to super chociaż tyle hahahahaha tylko ile czasu go szukali hahaha i jak długo się tam na robi to też jest ciekawe za niedługo dojdzie następne ogłoszenie przyjmę kucharza żenada to jest po prostu coś nienormalnego co oni tam robią w tym legendario dobrze by było jakby wypowiedziała się osoba która przepracowała tam chociaż jeden dzień i przybliżała kogo oni tam szukają jakiej księżniczki i jakiego księcia z bajki buuuuhahahahaha

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    kwoczko nie pracowałem tam ale kila moih ziomali tam dalej pracóje i bardzo sobie hwali .pozdro

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    hihihihi ziomali spoko ziom z górnego żal.pl hihihihihihi naucz się może najpierw ziomalu pisać a później dzieciaku się wypowiadaj na tych forach publicznych bo jesteś żałosny cóż tu więcej pisać na twój temat żal.pl i tyle hihihi

    1 Cytuj
  • 24 lut 2010

    [quote]o no to super chociaż tyle hahahahaha tylko ile czasu go szukali hahaha i jak długo się tam na robi to też jest ciekawe za niedługo dojdzie następne ogłoszenie przyjmę kucharza żenada to jest po prostu coś nienormalnego co oni tam robią w tym legendario dobrze by było jakby wypowiedziała się osoba która przepracowała tam chociaż jeden dzień i przybliżała kogo oni tam szukają jakiej księżniczki i jakiego księcia z bajki buuuuhahahahaha [/quote]
    Księżniczki z bajki nie szukają. Pracowała tam moja koleżanka i sobie nie narzekała. Nie każdy chce pracować w niedziele.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    acha wracajonc jeszcze do ogłoszenia pracy jako kelnerka w pitceri legendario tesz widziałem je dziś sporo ,a to swiadczy o tym rze kryzys odpószcza skoro nie wystarczyła 1 ólotka a mósiał być tak dóżo

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Coraz więcej jest ogłoszeń na słupach.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    wie ktos moze ile placa w legendario za godzine i ile godzin dziennie sie pracuje

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    myśle rze jakby panienka zatelefonowała na podawane na ogłoszeniah nómery to by sie panienka dowiedziała .Zamiast szókać odpiedzi na foróm internetowe raczem paniece szybko hwytac za telefon bo konkórencji napewno jest sporo

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    [quote]wie ktos moze ile placa w legendario za godzine i ile godzin dziennie sie pracuje[/quote]
    Najlepiej tam zadzwoń będziesz miała wiadomości z pierwszej ręki. Z tego co się orientuje tam jest praca na zmiany a ile płacą za godzinę musisz dzwonić.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    chciałam zapytać czy ktoś może wie coś na temat staży w urzędzie pracy??? jak można dostać taki staż i ogólnie wszystko co jest związane z tym tematem...

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    A ja jestem ciekawa co sądzicie o pracy w myślenickich urzędach - mam na myśli otrzymanie takiej pracy. Czy nadal jest wszystko załatwiane po znajomości? Jak się mają konkursy przeprowadzane na dane stanowisko do faktycznego zatrudnienia? Jak to jest w sądzie, UP, US, MOPS, UMiG, czy starostwie?

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    [quote] bezrobotny napisał
    To wszystko to jedno wielkie GÓWNO ,a ja tkwię w tym już kilka miesięcy.Nie mam pracy,nie mam kasy,nie stać mnie na własne wydatki.Każdy dzień zaczyna się tak samo i tak samo się kończy...

    [/quote]

    Nie czekaj az ktoś przyklei na słupie ofertę dla Ciebie , przestań liczyc na oferte z PUP. Przejdź sie po firmach, popytaj po magazynach, stacjach paliw, parkingach, u prywaciarzy z produkcją, może jakies ekipy monterskie. Jest wiele opcji, rusz sie.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Dla chcącego nic trudnego ale jak się nie chce. Lepiej jest narzekać. Niech praca sama mnie znajdzie.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    [quote]A ja jestem ciekawa co sądzicie o pracy w myślenickich urzędach - mam na myśli otrzymanie takiej pracy. Czy nadal jest wszystko załatwiane po znajomości? Jak się mają konkursy przeprowadzane na dane stanowisko do faktycznego zatrudnienia? Jak to jest w sądzie, UP, US, MOPS, UMiG, czy starostwie?[/quote]
    Za stażami jest tak że trzeba sobie go wychodzić PUP w niczym Ci nie pomoże! Jak wiesz że mają kasę to od razu trzeba działać ale nie w PUP tylko tam gdzie chcesz iść na staż Urzędy chcą stażystów i biorą ile się da dopóki jest kasa z bezrobocia Na skierowanie z PUP z ich inicjatywy nie ma co liczyć !!!!! Ale o staż naprawdę nie jest trudno Ja dostałam sie bez znajomości ale z zatrudnieniem to nie wiem jak sytuacja wygląda ale z tego co zdążyłam się dowiedzieć to do urzędu bez wcześniej obytego w nim stażu nie ma szans na zatrudnienie. Wszystko oczywiście opiera się o braki finansowe a co za tym idzie etatowe. Życze powodzenia

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    czyli trzeba sobie znaleźć pracodawce i dopiero z tym iść do PUP ale gdzie szukać najlepiej tego pracodawcy?????

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    mam normalnie chodzić gdzie się da i pytać przepraszam czy potrzebują państwo stażystę??? mogę tak normalnie pytać po urzędach i gdzie jeszcze???

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Nie moi drodzy !! , jeśli chodzi o staż to nie trzeba samemu sobie go załatwiać .Poprostu idziesz do PUP pokoju 18 ,tam mówisz miłym panią ze jesteś zainteresowana odbyciem stażu .Oni zapytają jaka branża Cię interesuję ,zapiszą Twój numer Telefonu i gdy coś się pojawi to zadzwonią .Ja dostałem co prawda staż choć nie w branży którą podałem . Wynagrodzenie za staż w tym roku wynosi 740 zł netto (przypomnijmy ze jeszcze kilka lat temu było 450zł )więc jak na polską biede dobre i te 700zł groszami. Staż otrzymasz na 3 lub 6 miesięcy czasem przedłużają na dłużej np z 3 do 6 ,z 6 do 12 .Prawda trzeba się za stażem nachodzić ,ja w słynym pokoju 18 byłem kilka razy .Ze stażu możesz w każdej chwili zrezygnować (jeśli coś lepszego znajdziesz) nie ponosisz za to żadnej kary

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    a w jakich branżach najczęściej są staże

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Do państwówki nie ma co się strać o staż jeżeli nie ma się tam dobrych układów, możeprywatne firmy są bardziej otwarte na bezrobotnych poszukujących stażu.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    czyli co do państwówki nie ma co się starać o staże mówicie szkoda..... a ja pójdę i powiem ze chciałabym odbyć staż w PUP ciekawe co mi powiedzą hehe albo powiem że w jakimś innym urzędzie i też jestem ciekawa co mi powiedzą

    Cytuj
  • 26 lut 2010

    I CISZAAAAAAAAAAA

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    oj ciezko teraz o prace!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj

Odpowiedz