Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 21 mar 2010

    trzeb zacząc dilowAC

    Cytuj
  • 25 mar 2010

    [quote=Vivaldi napisał:[hr][quote]pesymista]Czy my jesteśmy krajem trzeciego świata [/quote]My znaczy się Myślenice. Ja już dzisiaj się "dogadałem" w Kraku. To trochę inny świat pracy jednak.[/quote]

    Powiem ci tylko tyle koleś że zycze ci powodzenia sie zobaczy jakie cie zdzifko ogarnie...

    Cytuj
  • 25 mar 2010

    Praca dorywcza dla mlodej osoby-piatek rano,2 godziny.Przed Swietami równiez w inne dni.tel:274 30 35

    Cytuj
  • 25 mar 2010

    Na słupach ogłoszeniowych: praca dla krawcowej, kierowca.:)

    Cytuj
  • 25 mar 2010

    Nie ma żadnej likwidacji telefoniki w Myślenicach. W 2008r nastąpiła znaczna redukcja pracowników,część została zwolniona a część przeniesiona do zakładów w Krakowie. W chwili obecnej telefonika przechodzi reorganizacje- tzn. zmiana profilu produkcji. Głównie robiło się tu kable komputerowe, lecz na te popyt zmalał i teraz będą lecieć tylko energetyki i światłowody. Pozdrawiam operatorów Wytłaczarek powłok ( szczególnie linii WP7)oraz grubo i cienko ciągów.

    Cytuj
  • 25 mar 2010

    Podobno w Telefonice są teraz przyjęcia!!! Wie ktoś coś na ten temat???

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    [quote]Podobno w Telefonice są teraz przyjęcia!!! Wie ktoś coś na ten temat???[/quote]
    tak są ale tylko dla rodziny kierowników czy też ludzi z dobrymi znajomościami

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    lepiej rowy kopać niz w telefonice pracować, kadra kierownicza na produkcji= kapo a garniturowi g...robią robolej...:(

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    robole j....chciałem powiedzieć na trzy zmiany nawet i w święta żyć nie umierać

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    Co myślicie o sklepie Carrefour Express?

    Cytuj
  • 7 kwi 2010

    czy nie wiecie może gdzie w myślenicach potrzebują do pracy w biurze?

    Cytuj
  • 7 kwi 2010

    nigdzie nie potrzebuja

    Cytuj
  • 7 kwi 2010

    W biurze to by każda chciała pracować,siedzieć cały dzień na czterech literach,zagryzając ciasteczka i popijając kawę.Śmieszne.

    Cytuj
  • adzygmunt 7 kwi 2010

    Widziałem w południe na ulicy Kościuszki ogłoszenia na szybie w sklepie przyjmę sprzedawcę.

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    na kościuszki pani już od.ok 3 tygodni sprawdza kandydatki za friko! paranoja gdzie inspekcja pracy!!!! cale myślenice!!!

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    No coś Ty Misia żartujesz, a ja miałam iść tam zanieść CV. Kurcze co się w ogóle dzieje w tych Myślenicach z tą pracą, paranoja jakaś. Jak baba przez 3 tygodnie testuje pracownice za friko no szopka jakaś. Ciekawe czy już kogoś przyjęła czy dalej szuka hehe...

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    witam,czy nie wie ktos ile zarabia sie w biedronce?

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    DO RESTAURACJI CYDRON NA RYNKU POTRZEBUJĄ KELNERKI

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    brak kontroli pracodawców daje im możliwość poniżania ludzi! rynek pracy w myślenicach to jedna wielka "mafia". dziwić się potem że ekspedientki są nie miłe? jeśli pracuje się z nożem na gardle!znalezienie godnej pracy w tym mieście zakrawa na cud!

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    e no moja mama zbiera puszki i też idzie na tym się dorobić:) nie jest źle z ta pracą tylko trzeba sie nauczyc.... szminka potrzebuje kierowcy do swojego wózka bo on przechodzi na rente i juz nie będzia pracował jako łaziorek i właśnie potrzebuja na jego miejsce

    Cytuj
  • adzygmunt 14 kwi 2010

    Puszki wiem gdzie się dobrze zbiera. Tam gdzie ich jest najwięcej czyli...?

    Cytuj
  • adzygmunt 14 kwi 2010

    Jupik mógłbyś jaśniej? jestem za czystością, to może w ramach akcji "sprzątam świat" pomogę Ci PISAĆ ze zrozumieniem?

    Cytuj
  • 15 kwi 2010

    Jak ktoś szuka pracy to rozważcie możliwość "testowania" w restauracji "Paco" na rynku też mają w tym wprawę, wiem bo to przeżyłem na własnej skórze--UWAŻAJCIE--

    Cytuj
  • 24 kwi 2010

    Witam jeśli ktoś szóka pracy na prodókcji warto swoje CV zostawić tótaj .Przypószczam rze hodzi tó o Alphe .
    http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-praca-w-dobczycach/dobczyce/2300863?utm_source=push&utm_medium=email&utm_campaign=ofertas_push

    Cytuj
  • 24 kwi 2010

    Zóhu, przed recesją praca tam jest generalnie dla desperatów (takie opinie chodziły), po recesji pewnie jeszcze gorzej, ale kto chce i o ile o Alphe chodzi to możliwość jest.

    Cytuj

Odpowiedz