Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 28 lut 2013

    Na kurdeszu ( tym koło końskiego rynku) wisi kartka o przyjęciu do pracy

    11 Cytuj
  • 1 mar 2013
    Heart napisał/a:

    Na kurdeszu ( tym koło końskiego rynku) wisi kartka o przyjęciu do pracy

    tam wisi cały czas ta kartka więc coś z tą pracą musi być nie tak

    11 1 Cytuj
  • 1 mar 2013

    Na sklepie rybnym też wisi kartka

    6 Cytuj
  • 1 mar 2013

    jakim rybnym???

    3 1 Cytuj
  • Katarzyna 4 mar 2013

    heej słyszał może ktos o jakiejś pracy w sklepie np. odzieżowym w myślenicach lub okolicy?

    1 1 Cytuj
  • 7 mar 2013

    czy może ktoś wie gdzie można zapytać o staż refundowany przez pup?

    2 Cytuj
  • 7 mar 2013

    Budynek A na Drogowców. Tam gdzie jest wydział komunikacji. Podajże 2 piętro

    4 1 Cytuj
  • 7 mar 2013

    pup niestety niewiele ma ofert stażu, a jakie firmy lub instytucje przyjmują stażystów w naszym mieście? bardzo proszę o podpowiedź

    1 Cytuj
  • 7 mar 2013

    Znajomi mieli w Urzędzie Miasta, skarbówce, Starostwie Powiatowym. Jeśli chodzi o prywatnych przedsiębiorców to nie znam :)

    2 1 Cytuj
  • Aga 15 mar 2013

    trzeba chodzic i pytać. mnie w urzędzie pracy powiedzieli ze najlepiej będzie gdy sobie sama znajdę staż. Warto się załapać na staż , bo wcale nie tak żle płacą i pracujesz 40 godz, w tygodniu.

    6 Cytuj
  • 15 mar 2013

    Jeśli chodzi o staż to nie jest tak kolorowo. Pracodawca ma zapewnić zatrudnienie stażyście po odbyciu stażu. Taka deklaracja w wielu przypadkach jest niemożliwa do realizacji.

    8 Cytuj
  • 15 mar 2013

    w moim przypadku staż chciałabym potraktować jako przepustkę do pełnego etatu, coś za coś, a to niestety wcale nie jest takie proste ponieważ nie każdy pracodawca chce się wiązać z PUP

    5 Cytuj
  • 2 maj 2013

    a może na dzień dzisiejszy ktoś słyszał o jakiejs pracy? opieka nad dzieckiem (jest doswiadczenie) lub sklep odziezowy obuwniczy?

    2 3 Cytuj
  • 4 maj 2013

    Podobno w hotelu Black & White szukają recepcjonistów.

    1 7 Cytuj
  • 8 maj 2013

    a orientuje się ktoś, czy szukają może kogoś do księgarni?

    Cytuj
  • 26 maj 2013

    Praca w Alfie w Dobczycach pracuję ktos?

    1 Cytuj
  • 8 cze 2013

    odnośnie zatrudnienia i rozwoju to takie coś znalezione w sieci. Nie trudno się z tym zgodzić :
    "Polak pracujący dla amerykańskich kapitalistów. "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie€œ od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez tzw odwróconą hipotekę - przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się włodarzu wokoło!!!!!!"

    27 7 Cytuj
  • 8 cze 2013

    Nie trudno, pytanie tylko co z tym zrobić ?

    6 Cytuj
  • 8 cze 2013
    Malatesta napisał/a:

    Nie trudno, pytanie tylko co z tym zrobić ?

    ja Ci odpowiem:

    Nie chcę Polski Tuska, Komorowskiego, Michnika, Kutza i Niesiołowskiego. Nie chcę Polski byłych komunistów udających liberałów takich jak Kalisz, Miller, Kwaśniewski, Siwiec, Senyszyn. Nie chcę również Polski gejowskiej, feministycznej, znarkotyzowanej i pijanej. Nie chce także Polski głupawej Dody, chamskiego Wojewódzkiego, zboczonego Biedronia, obleśnego Palikota i dziwadła Grodzkiego. Chcę Polski dumnej i wspaniałej. Polski spod Grunwaldu, Kłuszyna, Beresteczka i Wiednia, Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich i Koniecpolskich. Polski Kazimierza Wielkiego i Stefana Batorego. Polski mądrej jak umysł Kopernika, Marii Skłodowskiej Curie czy Łukaszewicza, odkrywczej jak podróże Strzeleckiego i Domeyki, bohaterskiej jak życie Inki i rotmistrza Pileckiego.Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik i Kopacz , kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek ! Mucha nie siada ( na dachu ).

    18 9 Cytuj
  • 8 cze 2013

    Realia są takie..Polak wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie parówki. Zajadając siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy lekarstw w Anglii(bo taniej), po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy.
    Po zakupie hiszpańskich owoców,
    belgijskiego sera i greckich ziemniaków wraca do domu.
    Gotuje na rosyjskim gazie.
    Na koniec siada na włoskiej wersalce i......
    szuka pracy w polskojęzycznej gazecie - znowu nic nie ma !
    Zastanawia się, dlaczego!
    DLACZEGO Qrawa w Polsce nie ma pracy ... ?
    Włącza TV i słyszy o kryzysie i naszej zielonej wyspie..
    Zadaje sobie pytanie.
    Dlaczego TRZY miliony ludzi uciekło z zielonej wyspy do ogarniętej kryzysem Europy.
    O co tu chodzi..?..
    Kto mi robi wodę z mózgu ?

    37 2 Cytuj
  • 8 cze 2013

    bredzisz chłopie...

    1 38 Cytuj
  • 9 cze 2013
    ziomal1 napisał/a:

    Malatesta napisał/a:Nie trudno, pytanie tylko co z tym zrobić ?ja Ci odpowiem:

    Nie chcę Polski Tuska, Komorowskiego, Michnika, Kutza i Niesiołowskiego. Nie chcę Polski byłych komunistów udających liberałów takich jak Kalisz, Miller, Kwaśniewski, Siwiec, Senyszyn. Nie chcę również Polski gejowskiej, feministycznej, znarkotyzowanej i pijanej. Nie chce także Polski głupawej Dody, chamskiego Wojewódzkiego, zboczonego Biedronia, obleśnego Palikota i dziwadła Grodzkiego. Chcę Polski dumnej i wspaniałej. Polski spod Grunwaldu, Kłuszyna, Beresteczka i Wiednia, Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich i Koniecpolskich. Polski Kazimierza Wielkiego i Stefana Batorego. Polski mądrej jak umysł Kopernika, Marii Skłodowskiej Curie czy Łukaszewicza, odkrywczej jak podróże Strzeleckiego i Domeyki, bohaterskiej jak życie Inki i rotmistrza Pileckiego.Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik i Kopacz , kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek ! Mucha nie siada ( na dachu ).

    Trochę inaczej- co z tym zrobisz oprócz wiecznego narzekania ?

    5 9 Cytuj
  • 13 cze 2013

    słyszał ktoś o nowej otwierającej się firmie w Jaworniku?

    4 Cytuj
  • 28 cze 2013

    Ogłoszenia » Dam Pracę
    Praca dla kobiet (Anglia)

    Do końca: 27 dni
    Dodano: Wczoraj 22:35

    Witam ! poszukuje zdecydowanych dziewczyn do wziecia fikcyjnego slubu . wiecej informacji na mejla . jessi.d@wp.pl

    No nie zła oferta pracy No niech mnie......

    11 Cytuj

Odpowiedz