Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 5 lut 2014

    Oberża Wilczy Głód. Jako że często pojawiają się oferty pracy na miasto ifno i nie tylko Wilczego głodu oraz pytania o warunki pracy to w skrócie wam streszczę :
    Praktykanci po 8h cięzkiej darmowej pracy otrzymują ofertę nadgodzin za 2.50zł godzina. Mimo iz pracują w restauracji jedzenie muszą przynosić sobie swoje bo z baru nic nie można jeść. Dlatego tak często personel się tam zmienia. I np jeśli by taki praktykant chciał sobie dorobić w sobotę to po 10h harówki ma 25zł za 10zł musi kupić sobie śniadanie w sklepie 5zł dojazd i z dniówki zostaje dyszka :D

    19 1 Cytuj
  • 5 lut 2014

    Większość ofert przez PUP to od lat te same firmy.Czy w czasach gdy tak trudno o pracę porządna firma szuka ludzi przez ogłoszenia,nie róbmy sobie jaj.Do czego to doszło że po upadku komuny najlepszym pracodawcą będzie obcy pracodawca a najgorsze warunki w polskich firmach,nikt tak nie wykorzysta jak swój.

    19 Cytuj
  • 10 lut 2014

    Na portalu od dłuższego czasu widnieje ogłoszenie o pracy w sklepie firmowym 4F. Wiecie coś o tym sklepie ? Jakie warunki pracy i atmosfera ? Jaki szef/szefowa ? Jakie zarobki ?

    2 4 Cytuj
  • 11 lut 2014

    Z tego co wiem właścicielem sklepu 4F jest p. Dobosz. Natomiast jeżeli o pracę to jeżeli tak długo wisi to ogłoszenie to nie zwiastuje to niczego dobrego niestety.

    31 1 Cytuj
  • 23 lut 2014

    Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat pracy w firmie Wawel w Dobczycach? Jak wyglądają zmiany, ile dni w tygodniu się pracuje, jaka atmosfera panuje?

    2 11 Cytuj
  • 23 lut 2014

    Czy wie ktoś na temat warunków pracy w hotelu w Skomielnej Czarnej?

    8 Cytuj
  • 24 lut 2014
    rosemary napisał/a:

    Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat pracy w firmie Wawel w Dobczycach? Jak wyglądają zmiany, ile dni w tygodniu się pracuje, jaka atmosfera panuje?

    Ja mogę powiedzieć jedynie tyle że idąc tam do pracy trzeba mieć stalowe nerwy, natrafisz na dobrych pracowników i złych pracowników którzy nie raz człowieka doprowadzą do szału. Pracujesz od poniedziałku do soboty bodajże, atmosfera panuje taka sama jak w każdej podobnej firmie jak wawel , przecież to taki obóz pracy.

    15 2 Cytuj
  • 25 lut 2014

    jakie są zarobki w cooperze?na jakim stanowisku mówicie?

    8 Cytuj
  • 25 lut 2014
    weronika napisał/a:

    jakie są zarobki w cooperze?na jakim stanowisku mówicie?

    już nie są takie duże jak kiedyś, często się ludzie skarzą już na tą firmę, w cooperze jest wiele wad ale jedna największa że idąc tam do pracy szkodzisz sobie zdrowiu tym co tam robisz...

    21 3 Cytuj
  • 25 lut 2014

    Jeśli chodzi o Wawel, o który ktoś tam wyżej pytał to na gowork.pl/opinie_czytaj,15418 jest masa informacji o pensjach, stawkach, ludziach, atmosferze itp.

    8 Cytuj
  • 26 lut 2014

    Najlepszy sposób w Polsce na znalezienie pracy,nie jakieś kursy ,szkolenia pisanie CV tylko telefon od wujka,brata,przyjaciela itp
    http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/skandal-praca-dla-siostrzenicy-ministra-jest-od-reki-a-szary-obywatel-siedzi-na-bezrobociu_383082.html
    http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/tomasz-walczak-siostrzenice-ministra-zatrudnie-od-zaraz_383076.html
    Myślicie że to wyjątek,według mnie to reguła.Oczywiście gównianą pracę na śmieciówce czy za płacę minimalną mozna znaleźć z ogłoszenia ale jakieś atrakcyjne zajęcia rezerwowane są dla wybranych .

    12 1 Cytuj
  • 27 lut 2014

    Czy to nie robienie sobie jaj z ludzi
    http://ogloszenia.miasto-info.pl/dam-prace/14091,pracownik-administracyjno-biurowy.html
    1680 brutto na cały etat to według was godziwy zarobek dla osoby z takimi kwalifikacjami?
    Za płotem w zagranicznej firmie sprzątaczka zarabia lepiej.

    24 2 Cytuj
  • 27 lut 2014

    Polplast to też "zagraniczna" firma , tak jak Cooper ale to nie ma znaczenia. Ważne jest kto w górze rządzi. Jeśli Polak , to jest więcej niż pewne , że zgnoi on swojego pracownika - Rodaka, karze mu pracować za marne grosze w podłych warunkach. Bo od dawna wiadomo , że Polak Polakowi wilkiem!

    22 2 Cytuj
  • 2 mar 2014

    w tropic zoo w osieczanach na nowej hali potrzebują ludzi podobno, zarobki są ok 1800 zł zarobi się spokojnie, praca nie trudna lecz nudna.

    11 5 Cytuj
  • 4 mar 2014

    a czy ktoś sie wypowie na temat pracy w pol plast w jaworniku ? to jest czterobrygadówka ?

    1 8 Cytuj
  • 4 mar 2014

    proszę o opinie na polplast Jawornik czy to jest czterobrygadówka
    ?

    11 Cytuj
  • 13 mar 2014

    w Głogoczowie po prawej jak wraca się z Krakowa na zakręcie obok jednej z karczm, postawiono spora halę, wie ktoś może co tam może być ?

    7 3 Cytuj
  • 10 kwi 2014

    Poszukaj sobie na stronach związanych pracą ,znajoma szukała na tego typu http://outwork.pl/ znalazła wiele ciekawych ofert .Myślę że i tobie się uda znaleźć pracę i to pewną .

    1 5 Cytuj
  • 10 kwi 2014
    seba napisał/a:

    w Głogoczowie po prawej jak wraca się z Krakowa na zakręcie obok jednej z karczm, postawiono spora halę, wie ktoś może co tam może być ?

    To jest Bęczarka albo już nawet Krzyszkowice... Niech ktoś kumaty sie wypowie. A co do tej hali, to fakt. Coś tam powstało. Podbijam - wiecie co to będzie ?

    2 2 Cytuj
  • 11 maj 2014

    UWAGA !!! WILCZY GŁÓD!
    byłem praktykantem i widzialem co sie tam dzieje, atmosfera nie miła , zostawałem po godzinach za które nie miałem płacone , a wypłate za praktyki ( jeśli to mozna nazwac wypłatą) dostawałem w połowie drugiego miesiąca , istne wykorzystywanie ludzi. Czasem zostawałem po 14 h ZA DARMO! Pracownicy co chwile są tam nowi bo nie da sie tam wytrzymac psychicznie i fizycznie. Nie polecam !

    16 2 Cytuj
  • 6 paź 2014
    gość napisał/a:

    Słuchajcie ja nie rozumiem jak mogą sie pojawiać w Urzędzie Pracy wciąż i wciąż oferty pracy od tych samych pracodawców.Rok temu szukał,pół roku temu też i 3 miesiące temu również-podkreślam ze to na jedno stanowisko-nie zeby firma się roawijała. DLACZEGO URZĄD PRACY ZEZWALA NA TAKIE RZECZY!!!! CZEMU NIKT TEGO NIE KONTROLUJE!!!! TO SĄ NIEUCZCIWE OFERTY PRACY!!!!

    Popieram.
    Cały czas te same oferty.Na pierwszy rzut oka widać ,że coś jest nie halo.
    No ale dzięki temu,pozbywają się więcej osób z bezrobocia.Paranoja.
    Uważam,że urząd ,powinien sprawdzać oferty,jeśli zbyt często pojawiają się.

    28 Cytuj
  • 6 paź 2014

    Bo to są oferty nieuczciwych pseudo-pracodawców , którzy chcieliby , żeby ludzie u nich pracowali za gówniane, pieniądze maksymalną ilość godzin!

    24 2 Cytuj
  • 6 paź 2014

    To tak jak jedna pizzeria w myslenicach jak pamietam od ponad roku co jakis czas szuka kierowcy

    21 Cytuj
  • 2 lis 2014

    Jeśli ktoś jest zainteresowany to rozpoczęła się rekrutacja w Mrówce na stanowiska:

    STARSZY SPRZEDAWCA (KIEROWNIK DZIAŁU)
    SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA
    KASJER/KA
    PRACOWNIK MAGAZYNU

    Szczegóły pod adresem:
    https://www.facebook.com/mrowka.myslenice

    10 3 Cytuj
  • 16 gru 2014

    Czy ktoś z Państwa wie na jakim poziomie wymagany jest język angielski w Cooperze?

    7 Cytuj

Odpowiedz