Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 19 sty 2010

    CV wysłane do Riviery, jednak nie mam zbytniej nadzieji że mnie zechcą! Wysyłał jeszcze ktoś tam swoje CV?

    Cytuj
  • 19 sty 2010

    byłam tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej ale do mnie nie oddzwonili .. standard ..

    Cytuj
  • Joanna 19 sty 2010

    Cóż pewnie płacą marnie i Bóg wie czego wymagają !!!

    Cytuj
  • 19 sty 2010

    ja też tam byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i też do mnie nie oddzwoniła ta kierowniczka hehehe... a było to już chwile temu więc może droga aniacx jak długo masz jeszcze zamiar szukać tej pracownicy rok czy jeszcze dłużej a może szukasz bóg wie kogo hehehe... żal.pl

    1 1 Cytuj
  • 19 sty 2010

    KOMEX w Pcimiu tobie pozostał to jest dopiero szkoła życia.

    Cytuj
  • 19 sty 2010

    Pan/i ??? zmierza do czegoś/kogoś? O firmie KOMEX można poczytać na forach internetowych, niciekawa firma i faktycznie szkoła życia! Jeśli Pan/i " ??? " chce się włączyć do dyskujsji to proszę rozwinąć temat!:)

    Cytuj
  • Joanna 28 sty 2010

    Coś cisza na tym forum! Pozamarzaliście czy jak?? ;)

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    Wiadomo coś może o przyjęciach do Plast-Dachu ??? Bo hala nowa już stoi koło Coopera

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    o pracuś też byłbym tym tematem zainteresowany

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    witam czy moze ma ktoś doświadczenie w pracy w hotelu Twardowski?Myśle nad złożeniem tam swojeco CV na stanowisko recepcjonistki,prosze o rade.

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    Potrzebuję informacji na temat firmy ELEKTRAL, a dokładnie hali produkcyjnej w Osieczanach. Czy warto tam pracować itp. itd. Z góry dzięki za odpowiedź:)

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    witam ponownie czy może ktoś sie orientuje ne temat pracy w Hotelu Twardowski??Na stanowisku recepcjonistki,czy dają umowe i ile placą bo różnie słyszałam i nie wiem czy dać tem Cv ?

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    One/ona jest/są z Riviery Ty z Twardowskiego , to napisz jaka jest prawda, lolka była zainteresowana.

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    Ja pracowałam w Twardowskim i taka jest prawda.Nie jestem żadną konkurencją.Każda dziewczyna co zaczęła tam prace to rezygnowała po miesiącu.Ewkaa nie musisz bronić tego hotelu ze względu na to że tam pracujesz.Taka jest prawda i nic tego niezmieni.Lolkaa jak będziesz tam pracowała to przekonasz się że miałam racje.

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    wrzucę jeszcze tutaj to zapytanie : taki mały wywiad: wiem ,że firmy (bo kryzys) tną koszty na poczatku na transporcie, zakupach i logistyce, takie życie. Zatem jaki byłby odzew gdyby taka osoba prowadziła swoją działalność w kilku firmach ? Obszar powiedzmy logistyki szerokiej prowadzenia importu z Dalekiego Wschodu (o Europie nie wspomnę) przez cło i magazynowanie z kontrolą stanów i zapasów po wysyłki kurierskie, negocjacje handlowe zakupowe i wszelkie poboczne jak flota,koszty transportu, usługi zlecone etc. O referencjach za mało miejsca ,przyjmijmy że profi z biegłym językiem. Ile firm chętnych z regionu byłoby zainteresowanych. Dlaczego właśnie w ten sposób? Świetne kontakty, czyli niskie ceny usług zewnętrznych przy satysfakcjonującej jakości, nie krzyczy o urlop, nie płacze jak nadgodziny, robi swoje i wystawia rachunek adekwatny do umowy między stronami.
    Jak się temat ruszy zagłębimy o fachowe i rzeczowe słownictwo.
    Summa summarum : ile firm byłoby chętnych jednak nie ma pieniędzy aby zatrudnić ale ktoś tą robotę zrobić musi a najlepiej "po taniości" jak to się przyjęło mówić?

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    dzieki za pomoc kaya

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    adminie!!! dlaczego usuwasz posty????
    czym ubliżyłem komuś????
    zachowujesz się jak PIS-owski aparatczyk
    a podobno żyjemy w demokratycznym kraju
    cieszysz się ze swojej włądzy na portalu???:)

    1 Cytuj
  • 2 lut 2010

    proszę o przywrócenie mojej ostatniej wypowiedzi na temat waldusia!!!

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    nie wiem o co kaman ale dawaj na priva albo w realu ;-D

    Cytuj
  • 5 lut 2010

    czy tutaj rozmawiamy tylko o pracy fizycznej?

    Cytuj
  • 5 lut 2010

    o pracy która przynosi godziwy zarobek a wtedy granica się zaciera, taka cieńka czerwona linia :-D

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    A co myślicie o Familii w M-cach?

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    człowieku idź przekonaj się sam czy praca ci będzie odpowiadała czy nie jak masz szanse się tam zatrudnić popracuj i się dowiesz ludzie nie wypisujcie tu bzdur typu a co myślicie o pracy tu i o pracy tam to jest paranoja jakaś normalnie żenada.....

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    Michoł, jak szukałeś zajęcia to nie robiłes małego wywiadu, może ludzie chcą usłyszeć za i przeciw. Inna rzecz , to czy te opinie bedą wiarygodne.
    Zycie jest za krótkie żeby marnować swój czas po min. kilka miesiecy w gów... firmach tylko po to, zeby sobie wyrobić własne zdanie.

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    Lolka -> przyjdź do Twardowskiego, złóż CV jeśli jest tylko oferta pracy, jak nie ma to się nie ośmieszaj :) a plotki są po to, żeby ludzie gadali.

    Cytuj

Odpowiedz