Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 18 mar 2010

    [quote=mon-max]Najgorzej jest jak u kogoś się pracuje wtedy człowiek się przyzwyczaja narzeka ale pracuje dalej. A przecież zawsze można odtworzyć swój interes. A pracodawcy powinni szanować swoich pracowników jak i odwrotnie ale w życiu różnie bywa. [/quote]
    Wiesz mimo wszystko otwożyć swuj interes to jest lotweria nigdy nie wiadomo czy bendzie dobże czy źle czy pomysł wypali czy nasz interes nie pżyniesie więcej zyskuw nisz strat.Jesli u kogoś pracujemy , no myśle rze karzdy ma prawo troszke ponażekać ale mimo to czynany się tej pracy gdysz wiemy rze o innom jest dziś bardzo trodno .Oj wielo takih kolehuw mam kturzy zrezygnowali z pracy trwierdzonc rze zaraz znajdom co innego ale niestety pżeliczyli się i teraz rzałóją swoih decyzji

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    i mon i zóh macie racje. Mój przypadek to potwierdza: nawet przemyślany interes , wydawałoby się o małym ryzyku, bazujący na wiedzy więc wkład wcale nie duży ale zawsze brakowało iskierki. Po prostu jak się pracuje jest wygodnie, ZUS w razie draki z pełnej listy (tym bardziej jak wysoki) a nie jak to w biznesie na minimum 7 stówek cycóś, ryzyko żadne, odpowiedzialność (to zależy) różna. No i mi tak co najmniej 2-3 interesy poleciały które później po roku ktoś otworzył u nas na wsi i mają się całkiem nieźle. Może tym razem mi się uda tzn sytuacja wymusi :D bo jadę jutro do Kraka pogadać o pracy i jak nie wypali to może może.

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    Pracowałam w Black&White no i powiem wam że żałuje, że w ogóle tam poszłam. Nie wypłacają pracowników!!! I dlatego wciąż szukają osób do pracy po po miesiącu każdy rezygnuje. Przestrzegam każdego kto chce iść tam do pracy nie wierzcie w ich ogłoszenia typu
    umowa o prace po 3 miesiącach umowy zlecenia, nie idzie się ich doprosić o umowę zlecenie a co dopiero o wypłatę pensji. Spraw w sądzie i kar od Inspekcji Pracy to się chyba tam nie zliczy
    jeszcze raz przestrzegam wszystkich!!!!!

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    Czy my jesteśmy krajem trzeciego świata czy państwem należącym do UE?
    Niektórzy pracodawcy kpią sobie z prawa i jeszcze ciągle domagają się przywilejów.Przy takim bezrobociu pracownik jest bezradny,albo siedzi cicho albo z "wilczym biletem"ląduje na bruku.Inspekcja Pracy to fikcja,żeby się wykazać nałożą jakiś mandacik a nieuczciwi pracodawcy i tak o kontroli wiedzą dużo wcześniej.

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    [quote=pesymista]Czy my jesteśmy krajem trzeciego świata [/quote]My znaczy się Myślenice. Ja już dzisiaj się "dogadałem" w Kraku. To trochę inny świat pracy jednak.

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    Witam. Słyszałem, że mają być jakieś przyjęcia w Telefonice, wie ktoś coś na ten temat oraz mam pytanie w sprawie "plast-dachu" tyczy się tego samego. Prosze o konkretną odpowiedz.

    1 Cytuj
  • 19 mar 2010

    Tak na prawdę konkretnie to też słyszałem i słuch po tym zaginął. Nie żyj nadziejami i zasłyszanymi sprawami tylko podziałaj coś. I pójdziesz do Plast-Dachu za 1400zł?

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    [quote=Vivaldi]Tak na prawdę konkretnie to też słyszałem i słuch po tym zaginął. Nie żyj nadziejami i zasłyszanymi sprawami tylko podziałaj coś. I pójdziesz do Plast-Dachu za 1400zł? [/quote]
    czyszby zdziwienie na Twojej tważy rze za 1400 zł ?? ,dziś lódzie latami som bezrobotni czy dórzo czy mało w akcie hoćby dezperackim pójdom za te 1400 zł pomimo isz wyzysk pomomo isz adekwentnie do wykonywanej pracy ,pomimo isz wykształcenie za wysoki itp . Mało to lódzi po studniah na bódowah robi czy tesz w hipermarkecie na kasah ? ,w sklepie na 1/2 etató czy pilnójom dziecka na czarno , 1400 zł czy mało czy dórzo piehotom nie hodzi .

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    oczywiście że tak każda praca jest dobra w dzisiejszych czasach bo teraz o pracę jest bardzo ciężko więc nie ma w czym przebierać każdy próbuje się gdzieś zahaczyć i zarobić to parę groszy choćby na jakiś czas a 1400 złotych to według mnie nie jest wcale tak mało więc nie przesadzajcie już popieram zóha!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    jak zwykle od p-tu siedzenia. Dla studenta mieszkającego z rodzicami 1400zł to kupa kasy, dla matki która musi wyżywić dzieci, kupić węgla, wyprać, zapłacić czynsz etc to granica egzystencji. Wielki szacun dla ludzi po studiach (i to tych prawdziwych a nie zaocznych) którzy nie bacząc na aspiracje pracują na budowie ale to także ich wybór na wegetację. Jeżeli miałbym pracować (a pracowałem na początku kariery) na budowie to dlaczego tu a nie za granicą? Jeżeli masz prawo jazdy dlaczego chcesz tu a nie za granicą choćby powiatu czy województwa? Migracja zawodowa przeżywa rozkwit a ekspansja będzie jeszcze większa. Miasto marnie zadbało kiedyś o m-ca pracy (kiedyś Pemod, Telefonika) przespało rozkwit jak choćby Niepołomice (choć bardziej u nas przy drodze północ-południe) to cóż się dziwić (pomysłów jest wiele, np.nie ma magazynu logistycznego nowoczesnego na południe a obsłużyłby także Słowacje), że odpływ ludzi i podatków także skoro szukający pracy lądują co najmniej w Krakowie, jak mało to w W-wie lub za granicą (Wyspy, Grecja, Niemcy, szara strefa w Austrii). Generalnie praca i wynagrodzenie to kwestia wyboru wegetujesz jak roślinka czekając na podlanie lub wyrywasz korzenie i maszerujesz w poszukiwaniu godnego życia.

    1 Cytuj
  • 19 mar 2010

    Masz coś z głową vivaldi oj masz... po prostu szkoda czytać twoje posty ja po prostu udaje że ich nie ma i po sprawie i to samo radze innym,,,

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Witam! mam prośbe do was czy móglby mi ktos podpowiedzieć gdzie można złozyć papiery do pracy:szukam pracy dla kobiety i na 3 zmiany. Złozyłam już papiery do polplastu,coopera. Gdzie jeszcze moge złożyć bo nie orientuje sie za bardzo.

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    noooo właśnie chodzi o to Sara , że nigdzie. A żenada mi zarzuca, że szukać poza granicami miasta nie wypada. Trzeba siedzieć na rynku, pluć do Tereski i skiałczeć jakie to życie cieżkie jest.
    Żenada dla mnie możesz udawać co chcesz, że widzisz, że czytasz, że pracujesz, że żyjesz. Stańże sobie przed lustrem i zadaj kilka pytań, czy tak ma być jak jest?
    Napisz żenada coś więcej o co chodzi? Uparłaś się na pracę w Myślenicach czy na pracę za 1400zł że udajesz nie patrząc na mojego posta? Zawsze łatwiej jest odwrócić głowę niż prawdę posłuchać.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 19 mar 2010

    sara a sklepy? albo urzedy albo staze?

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    KRAKÓW !!! Do Matecznego jest setki firm, czasowo busem wyjdzie tyle samo co z buta u nas do strefy ekonomicznej. Dojazd 8zł x 20dni ale spokojnie na to zarobisz. 1-2 dni poświęcić i pochodzić po zakopiańskiej i po matecznym, popytać, zostawić CV.

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    No niestety takie czasy że ciężko teraz o pracę trzeba brać co się da a nie przebierać bo i tak nie ma w czym:( Popytaj w sklepach jakichś spożywczakach na pewno potrzebują do pracy ekspedientki.

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    morze w janie alboo w biedronce potzebuja?

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Ok,macie racje. Dzięki za informacje

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    [quote=Vivaldi]KRAKÓW !!! Do Matecznego jest setki firm, czasowo busem wyjdzie tyle samo co z buta u nas do strefy ekonomicznej. Dojazd 8zł x 20dni ale spokojnie na to zarobisz. 1-2 dni poświęcić i pochodzić po zakopiańskiej i po matecznym, popytać, zostawić CV.[/quote]
    Vivaldi jesteś genialny !!

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    nie wiem o co kaman ale OK :D

    chyba że opacznie zrozumiałem i masz na myśli, że się NIE DA. To tak jak z pierwszą ślizgawką w styczniu na parkingu. Też wszyscy patrzyli na ręce czy się da czy nie. Dało się, bo jak to się mówi : jak się nie chce to gorzej jakby się nie umiało.

    Cytuj
  • Krzysztof Szczepaniec 20 mar 2010

    może wyjechac z cieciowa 5.75 na ałer ale tax kreditt ponad 60 i tak wyjdzie jakies 300nł na łik

    Cytuj
  • Krzysztof Szczepaniec 20 mar 2010

    co wyb f..k jacys downy

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    Mam jeszcze jedno pytanko czy w "PLAST DACHU" przyjmują kobiety do pracy i w jakim systemie zmianowym się pracuje?Może ktoś z was wie coś na ten temat?

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    Myślę ze plast dah nie pżyjmóje kobiet ale renki nie dam sobie óciąć ;)do niedawna była to firma zatrudniajonca morze 20-30 osub teraz jak jósz otwożom nowom fabryke czytałem gdzieś w necie rze ma pracować w niej 200-250 lódzi no ale kto tam wie co bendzie .

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    kriss - wiem,że jesteś spoko ziomalem, czaisz bazę itd. Ale czy mógłbyś pisać w języku polskim, ogólnie uznawanym za obowiązujący w RP?
    Forum odwiedzają ludzie, którym może nie odpowiadać taki sposób wyrażania się. Albo po prosu - nie rozumieją, o czym piszesz i zignorują Twoje posty, które mogą wiele wnosić do dyskusji.
    Pod warunkiem, że będą zrozumiałe.
    Osobiście, w ogóle nie czytam tego, co ma do powiedzenia zóh_z_gurnego. Według mnie, gość jakkolwiek może być inteligentny, ale czytanie jego udawanych błędów mnie irytuje, po drugie - świadczy o braku szacunku dla innych forumowiczów.
    Pozdrawiam,
    Kaper

    Cytuj

Odpowiedz