Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 11 wrz 2010

    właśnie jakie są stawki na PKN Orlen ??? bo widzę ze tam jest co chwila inna osoba.

    wiec albo szefostwo jest ....
    albo stawka godzinowa jest .....

    Cytuj
  • 11 wrz 2010

    Możliwe że stawki żadnej nie ma, pracownicy to uczniowie zawodówek którzy są na praktyce i dostają grosze lub nic. Bo wystarczy spojrzeć na portrale z pracą, co druga oferta to "Przyjme studenta na praktykę ZA DARMO". To skandal!!! Dlaczego nikt tego nie kontroluje??!! Nawet w chinach pracuje się za przysłowiową miskę ryżu. I tak nasi pracodawcy przez lata prowadzą swój pseudo-biznes oparty na wyzysku i oszustwie!

    1 Cytuj
  • 11 wrz 2010

    a wiecie cos na temat bahslenu w jaworniku?

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    Na stacji PKN Orlen pracuje się po 12 godzin w zmianach 6-18 i 18-6 przy stawce 6/6.5 za godzinę. po 3 dniach przepracowanych są 3 dni wolnego

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    lila pracowałaś tam lub pracujesz?? czy byłaś tam tylko na rozmowie ??

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    oj nie... Znajoma tam kiedyś pracowała.

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    Dla zainteresowanych:
    W kurdeuszu jest "Przyjme do pracy"

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    [quote]A wystarczy iść na pedagogike i zrobić specjalizacje nauczycielską. I na dzień dobry dostaniecie 1700 zł na rękę, a po zrobieniu nauczyciela dyplomowanego, jak się Wam będzie chciało to się w kilka lat wyrobicie i dostaniecie 3 koła na rękę za prace za 25 godzin tygodniowo + ferie + wakacje i inne przerwy świąteczne. Ale się nie chce. [/quote]
    Tylko pracy nie ma. No chyba, że masz znajomości??

    Cytuj
  • 18 wrz 2010

    ciężko o prace

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    [quote]a wiecie cos na temat bahslenu w jaworniku?[/quote]o co konkretnie pytasz? Za tydzień lub dwa będe coś więcej wiedział.

    Cytuj
  • 22 wrz 2010

    Jeżeli chodzi o orlen to nie polecam. pracowalam tam i wiem jak tam gnoja ludzi. potracaja ci z wyplaty praktycznie za wszystko. ktos cos ukradnie, czegos brakuje? plac ze swoich. zreszta nie zawsze jest po 3 dni w swieta trzeba ciagnac nawet 5 dni po 12. oczywiscie kochani starsi koledzy nadzoruja twoja prace na monitoringu. jezeli zapomniesz czegos zaproponowac lub poiformowac o czyms( z tad te debilne proponuje, a moze jeszcze to, a moze faktura, karta itd)tez potrafia potracic. dodatkowo sa kontrole odgorne co chwile. jezeli ma sie naprawde silne nerwy to mozna tam sprubowac ale na wlasne ryzyko.

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    a na orlenie wypłacają pensje w terminie??

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    hehe ciągle poszukują hehe

    Cytuj
  • 6 paź 2010

    Wie ktoś coś o tym nowym sklepie sportowym Negra Sport??? są tam jakieś oferty pracy jeszcze ???

    Cytuj
  • 13 paź 2010

    Wawel w Dobczycach przyjmuje osoby na produkcję. Podobno znajomy mówił ze mają dużo zamówień i potrzebują osoby do pracy.

    Cytuj
  • 13 paź 2010

    Dzwonilam tam dzisiaj i powiedzieli mi ze nie potrzebją już wiecej osób!

    Cytuj
  • 13 paź 2010

    wawel... odradzam wszystkim! pracowałam tam kilka miesięcy, przyjmowane osoby zostają umowę zlecenie, i pracują za grosze! soboty i niedziele nie są płatne po 100%,ogólnie płacą marnie, wyzysk i charówa, ludzie traktowani z góry, nie ty to ktoś inny, praca na 3 zmiany, nie ma dodatku za prace nocną i ta na dodatek trwa 9 godzin!

    Cytuj
  • 13 paź 2010

    Ewka pokaż mi firmę która płaci za święta sto procent ja pracuję w święta to mam wolny dzień następny w zamian.

    Cytuj
  • Małgorzata 16 paź 2010

    Uwierz mi, że jest to możliwe. Pracuję w jednym z krakowskich hoteli, płacą nam 100% za pracę w święta, płacą nadgodziny, ubezpieczenie od faktycznych zarobków i mamy urlopy w wakacje (hotelarze zrozumieją wagę ostatniego punktu :)).
    Przy okazji - podpisuję się rękami i nogami pod ostrzeżeniem przez pracą Twardowskim!!
    Pozdrawiam cieplutko :)

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    Spójrzcie w ogłoszenia na miasto-info, być może komuś się przyda zanim przyjmie stanowisko ktoś z Krakowa.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    w in-vito poszukuja do rozwozenia

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    a jak ma sie praca w rossmanie?czy ktos sie orientuje czy sa zatrudnienia?

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    [quote=gosiac]Uwierz mi, że jest to możliwe. Pracuję w jednym z krakowskich hoteli, płacą nam 100% za pracę w święta, płacą nadgodziny, ubezpieczenie od faktycznych zarobków i mamy urlopy w wakacje (hotelarze zrozumieją wagę ostatniego punktu :)).
    Przy okazji - podpisuję się rękami i nogami pod ostrzeżeniem przez pracą Twardowskim!!
    Pozdrawiam cieplutko :)[/quote]

    W czasie studiów też obiłem się o różne hostele i hotele zwłaszcza w sezonach letnich i poza nimi. Co do nocnej taryfy, to była ustalana indywidualnie z pracownikiem, np praca na recepcji, natomiast co do wypłat, to rzeczywiście, nie mwżna było narzekać. Co jak co, ale ta branża była dochodowa, co też odbiło się w postaci zadowolonych pracowników. Oczywiście nie mogę tutaj uogólniać, ale mi w każdym razie nie było źle.

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    Pan Tadeusz S. Inter zoo. Wszyscy wiedza jaki wyzysk panuje w jego firmie gdzie pracownicy dostają na rękę po 6 albo 7 zł i od 5 lat lat nie było żadnych podwyżek. Po co podwyżki skoro Pan Tadeusz stawia kilka domów i maja do dyspozycji paręnaście samochodów. Teraz jeszcze startuje w wyborach na radnego powiatu. Mało tego popiera pana Kielana. Więc jeśli wygrają oboje to zrujnują całe myślenice.

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    Nie rozumiem jednego ,jeżeli tak mało płaci pan Sawicki to dlaczego Ludzie pracują za takie marne pieniądze ,a jakimi furami przyjedżają do pracy, to za co takie fury kupili za te marne 6zł na godzinę trochę to śmieszne nie sądzicie.

    Cytuj

Odpowiedz