Forum » Społeczeństwo

Co powie Ryba która psuje się od ogona?

 • 31 lip 2019
  Strozaninek napisał/a:

  Trudno komentować wypowiedzi osoby, która często nadinterpretuje wszystko i wszystkich

  A coś od siebie? Dlaczego używasz mojej retoryki? A coś nowego? Coś swojego?

  2 4 Cytuj
 • 6 sie 2019

  Stań w obronie Marka Kuchcińskiego. Weź udział w modlitwie za pasterza z Przemyśla.

  6 3 Cytuj
 • 7 sie 2019

  “Niezrozumienie teraźniejszości jest konsekwencją nieznajomości przeszłości" Marc Bloch

  1 1 Cytuj
 • 8 sie 2019

  Vivaldi
  Jesteś jakiś dziwny.
  Bronisz coś czego obronić się nie da. To tak jakbyś usprawiedliwiał złodzieja z Amber lub SKOKU czy oscylator.
  Kuchciński wykonywał oscylator Baksika i Gąsiorowskiego tylko w innej formie. Obie strony czują się niewinne.
  Cholera z tym z skąd ten Kuchciński jest, może być z każdej innej partii i należy go ukarać i odsunąć od źródła dojenia naszych podatków.
  To przypomina cesarza Etiopii Hajle Sellasje, gość szasta twoimi i moimi, naszymi pieniędzmi a ludzie nie mają na lekarstwa.
  Kraj zbiera na operację dla dziecka a ten gostek każdą taką operację zabiera nam lotem do Rzeszowa i z powrotem.
  Tutaj mówi się o ochronie Kaczyńskiego ile kosztuje, a taki były hipis wydaje kilkakrotnie więcej niż ochrona pierwszej osoby w państwie.
  Uważasz , że wystarczy jak przeprosi?
  Dla mnie to było by to granie na nosie Kaczyńskiemu, stąd czekam na jego konferencję z wiadomością , że "ten pan już nikogo nie okradnie".

  2 Cytuj
 • 8 sie 2019

  To się doczekałeś, dał Ci przykład dobrego zachowania. Honorowo oddał kasę choć nie wiem za co ale niech będzie ma chłop jaja, charyzmę i honor. Teraz ja czekam na twoje stanowisko kiedy oddadzą tamci : za loty, za VAT, za cytowany Amber.....ale to najpierw trzeba mieć honor i umieć przynajmniej przeprosić. Nie przypominam sobie podobnego zachowania u was......."bo teraz to paliwo może być nawet po 7zł" XD .....ot max na co jest was stać, coś na zasadzie "mam cie w dupie".

  1 3 Cytuj
 • 8 sie 2019

  Ten z Ambera też przeprosił, ale siedzi dalej, zaś ten ze SKOK nie przeprosił i łoi dalej.
  To w temacie honoru.
  Ale jeżeli chodzi o loty, to PO było najczystsze i stanowiło wzorzec dala PiS. Pis oceniło bardzo wysoko pod względem merytorycznym loty PO, i postanowiło z tych wzorców czerpać aż do bólu.
  To wyborcom PiS nie spodobali się ci nowobogaccy z PiS i prezes postanowił zamknąć temat taksówek powietrznych.
  Swoja drogą gdyby od Francuza kupił ten sprzęt którym przefrunął nad La Manche
  to by marszałek mógł i częściej latać i bez zabezpieczania rezerwowego lotniska,
  ale nie, musiał przebić platformersów i spalał miesięczne 500plus 80 osób na jednym locie.
  Mnie tam nie przeszkadzał, że stosował wysokie standardy Tuska, mnie przeraziło, że te standardy zostały złamane razy dziesięć a może więcej. To już była rozpusta, bo gość musiał udowodnić poprzednikom że są przy nim mali, i to mu się udało.

  A tak naprawdę to latał do wyborców, bo ich kochał i szanował jak nikt inny.
  Aż się boję, że w czasie wyborów firmy wypożyczające samoloty, będą przeżywać bum
  bo każdy w miłości do wyborców będzie chciał dorównać Kuchcińskiemu.
  "A poza tym to mamy dobry sejm, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu a ludziom się żyje coraz lepiej."

  https://www.youtube.com/watch?v=ijiWcGzIThQ

  1 Cytuj
 • 8 sie 2019

  <i>Ale</i>

  Cytuj
 • 8 sie 2019
  pkerd napisał/a:

  <i>Ale</i>

  Cytuj
 • 8 sie 2019

  a ja myślę, że się chłop nieźle wypromował dzięki temu tematowi zastępczemu do braku programu XD niebawem się przekonasz jak są postrzegane karty na stole :-) ......zastanawiam się dlaczego tego opozycja nie widzi, zaciera ręce a tymczasem zrobione nowe miejsce marszałkowskie, chłop leci na jedynkę, PiS zyskuje klarowność, prezes pokazuje, że czuwa i tasuje karty oraz rozdaje. Kolejne pokerowe rozdanie prawie perfekcyjne. A ty razem z pajacami z opozycji jak skakałeś tak tutaj skaczesz.......wiesz ty chociaż z czego się tak cieszysz czy tego nie widzisz? :-))) Pyskuj, pyskuj będzie o czym pyskować do jesieni......a tym czasem XD

  4 Cytuj
 • 9 sie 2019

  Pajacem przyjacielu to ty jesteś. Bronisz coś czego się nie obroni.
  Wpisujesz się w tą retorykę kłamstwa i łgarstwa.

  Przecież już ci kiedyś napisałem że ja popieram ten rząd ponieważ nie ma realnej dla niego alternatywy, ale nie czyń z tego rządu gości których nie wolno krytykować i mówić sprawdzam, bo zamienimy się z Putinem na role. W Rosji być może niedługo obalą Putina a jego duch już przenosu się do Polski i aby tu nie zagościł, należy jeszcze bardziej rządzącym patrzyć na ręce.
  Jeżeli twoje poparcie dla tego rządu zasadza się na wierze, podobnej do religii. to nie pogadamy, zacznij się modlić do swoich bogów w tym rządzie i proś ich o przebaczenie za grzechy twoje, moje i całego świata.

  3 Cytuj
 • 9 sie 2019

  fatalnie zacząłeś ........sporo osób chciałoby być przyjacielem Spyry XD .......spasuj z tym przyjacielem, ja z byle kim wódki nie pijam

  4 Cytuj
 • 9 sie 2019
  Vivaldi napisał/a:

  fatalnie zacząłeś ........sporo osób chciałoby być przyjacielem Spyry XD .......spasuj z tym przyjacielem, ja z byle kim wódki nie pijam

  Mógłbym słowo przyjaciel zamienić na inne, bardziej do ciebie pasujące, ale nie przejdzie.

  1 2 Cytuj
 • 9 sie 2019
  bono napisał/a:

  Mógłbym słowo przyjaciel zamienić na inne, bardziej do ciebie pasujące, ale nie przejdzie.

  Twoim zwyczjem po prostu byś "poprawił" post i udawał że nie wiesz o co Vivaldiemu chodzi. A tak musisz się tłumaczyć. Brak edycji postów to jedyny plus dla nowej strony M-i.

  1 3 Cytuj
 • 9 sie 2019
  Mysleniczanin007 napisał/a:

  Twoim zwyczjem po prostu byś "poprawił" post i udawał że nie wiesz o co Vivaldiemu chodzi. A tak musisz się tłumaczyć. Brak edycji postów to jedyny plus dla nowej strony M-i.

  Nie zrozumiałeś. Myślałem o zabarwieniu znaczeniowym słowa oddającego to jak gościa postrzegam, ale to słowo zostało by ocenzurowane, stąd przyjaciel wydaje mi się najtrafniejszym.
  Nie mam zamiaru go zmieniać ("poprawić") nawet gdyby taka możliwość zaistniała.

  1 1 Cytuj
 • 9 sie 2019

  XD

  Cytuj
 • 9 sie 2019

  Raczej ADHD

  1 Cytuj
 • 13 wrz 2019

  Bezpaństwowy Palestyńczyk (SIC!) wraz z ormiańskimi kolegami pobili w Warszawce studentów z Izraela. Ubiegający sie o obywatelstwo holenderskie Grant H. (Takie popularne imię palestyńskie) wykrzykujący po arabsku że jest z Palestyny (ale nie jest bo zeznał że nie) dokopał swoim byłym sąsiadom i nie grożą mu za to żadne konsekwencje.
  Konsekwencje będzie miał polski rząd który dopuścił aby na terenie Polski dochodziło do tak skandalicznych aktów przemocy na obywatelach Izraela. Wstyd.
  Wychodzi na to że żydki nie wiedziały że w Warszawce na ul Twardej 5 nie można być "miętkim, twardym trzeba być"!
  Ciekawe czy "bezpaństwowy" Palestyńczyk zostanie za ten "akt barbażyństwa" pozbawiony prawa do obywatelstwa holenderskiego i zostanie deportowany do kraju wykrzykiwanej przynależności czyli do Palestyny? A jego "bracia w wierze" Ormianie zwolnieni przez Policję z braku dowodów, bo oni się tylko "przyglądali" jak arab tłucze żydków.
  Nurtuje mnie pytanie: Jak taki bezpaństwowiec znalazł się na terenie EU i jak "bezpaństwowo" znalazł się w Polsce? (nie szukam odpowiedzi, pytam retorycznie).

  https://fakty.interia.pl/mazowieckie/news-sa-zarzuty-w-sprawie-pobicia-izraelskich-studentow-w-warszaw,nId,3200986
  https://warszawa.onet.pl/warszawa-zarzut-dla-cudzoziemca-ws-pobicia-studentow-z-izraela/mrbw5vm

  Prokurator przedstawił jednemu z zatrzymanych cudzoziemców zarzut pobicia obywatela Izraela - poinformował dziś rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński. Mężczyzna, któremu przedstawiono zarzut, nie posiada obywatelstwa żadnego państwa.
  W środę stołeczna policja poinformowała, że śledczy ustalili osoby mające bezpośredni związek z pobiciem w ubiegłą sobotę studentów z Izraela. Jak informowano wśród ustalonych osób była osoba pochodzenia palestyńskiego przebywająca w jednym z krajów Beneluksu. Zatrzymano dwie osoby pochodzenia ormiańskiego.
  - Wczoraj Grantowi S. prokurator przedstawił zarzut stosowania wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami przemocy wobec pokrzywdzonego obywatela Izraela w postaci przytrzymywania, kopania i rzucenia na maskę samochodu z powodu jego przynależności narodowej oraz udziału w pobiciu w/w pokrzywdzonego w warunkach występku chuligańskiego, tj. czynów z art. 119 par, 1 kk, art. 158 par. 1 kk w zw z art. 57 a par. 1 kk - poinformował dziś PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.
  Jak poinformowano, podejrzany nie przyznał się do winy i przedstawił swoją wersję przebiegu zdarzenia. - Po wykonaniu czynności procesowych, prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny - mówi Łapczyński.
  Grant S. nie posiada obywatelstwa żadnego państwa. Z informacji przedstawionych przez prokuraturę wynika, że obecnie ubiega się o obywatelstwo holenderskie. Z kolei drugi z zatrzymanych mężczyzn po przesłuchaniu w charakterze świadka w trybie art. 183 par. 1 kk został zwolniony. - Zgromadzony na tym etapie materiał dowodowy nie wskazywał na jego aktywny udział w zdarzeniu - poinformowała prokuratura.
  Do ataku na studentów doszło w sobotę około godz. 5 przy ul. Twardej. Czterech obywateli Izraela zostało zaatakowanych, gdy wyszli z klubu i czekali na przyjazd zamówionego pojazdu. Według śledczych, zostali zaatakowani przez trzech mężczyzn, z których jeden wykrzykiwał, że jest Palestyńczykiem, a agresja wobec pokrzywdzonych była spowodowana ich przynależnością narodową.
  Do tej sprawy odniósł się w poniedziałek minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz. - Polskie władze dołożą wszelkich starań, by sprawcy ataku na izraelskich studentów byli ujęci i odpowiednio ukarani; ten incydent nie powinien mieć miejsca na terytorium Polski - oświadczył szef MSZ.
  W sprawie tej głos zabrał też ambasador Polski w Izraelu Marek Magierowski. "Ohydny akt barbarzyństwa. Nie ma uzasadnienia dla przemocy. Wierzę, że sprawcy zostaną wkrótce aresztowani. Życzę Yotam i innym szybkiego powrotu do zdrowia" - napisał w niedzielę na Twitter

  Cytuj

Odpowiedz