Forum » Społeczeństwo

twoj ulubiony forumowicz KONKURS 2010

  • 16 mar 2010

    Widzisz, tyle chciałbyś/chciała zmienić , ale założyć konta nie chcesz. Tylko w ten sposób możesz decydować i mieć (nie wielki) wpływ na forum.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Czyli Cygnusie, nic sie nie zmienia. Decydować by się chciało ale żeby odpowiedzialność była znikoma. Urząd Miasta pełną gębą.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    A może podać peselek

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Tak, poprosimy.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    PoprosiMY-Panowie to bliżnięta jedmo czy dwujajowe??????

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    oj! bliźniaki to obecnie źle się kojarzą.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Gościu, jedno czy dwujajowe to mało oryginalne rozwiązanie. "My" jesteśmy bliźnięta syjamskie:]

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    To chociaż może macie dwie głowy???A może mózgiem jest zupełnie ktoś inny??

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    No tak, oczywiscie ze dwie, przeciez co dwie głowy to nie jedna, a mózg trzymamy z daleka od komputera żeby sie nie uszkodził, co zresztą widać po wpisach*

    *pisze w imieniu swojej głowy.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Tak- wszystko czego się ma mało trzeba szanować!!!

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Widze że masz tak samo jak ja;), dobrze spotkać bratnią dusze:)

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Niech aniołowie zabiorą nas do raju.....

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    To była metafora...zresztą to też jest.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    [quote]Dlaczego Wieśniaka nie ma w finale są tylko sami wybierani [ale przez kogo??]Co w finale robi mon -max{czyżby to było dziecko państwa H...w][/quote]

    W jakim finale mon-max!! A co nie lubisz dzieci?:)

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Dzieci i ryby głosu nie mają!!!

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    wieśniak jako osoba skromna i mało uświadomiona zupełnie nie nadaje się do tak szacownego towarzystwa. ponadto ma jedną wielką wadę : nie wiedzieć czemu nie krytykuje ciągle MO co jak nic wskazuje, że pracuje w UMiG. ( no i często wychodzi z nerwów i staje obok, ponadto jest w OSP)
    Mam tylko nadzieję, że wygra ADZ.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    No i proszę.
    Kolega wieśniak się zarejestrował! A było to zrobić wcześniej to i zapewne Kolega by się wchłonął do konkursu?
    ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 16 mar 2010

    Tym razem wcięło kilka moich postów i o dziwo kilka innych. Czy mam mieć swój rejestr?
    Nie była to auto reklama, raczej rady dla innych by ich posty nie znikały. Zdarzyły się mnie i wiem na pewno Cygnusowi, w którym witał mnie po powrocie na "łono" po awarii kompa. Czyli nic zdrożnego a jednak!!!
    Dalej myślę, że to technika płata figle!!!

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    [quote=cyrk]No i proszę.
    Kolega wieśniak się zarejestrował! A było to zrobić wcześniej to i zapewne Kolega by się wchłonął do konkursu?
    ;)[/quote]

    ale ja to dalej ja!!!! co się dzieje duchy jakie chochliki złośliwe czy jaka inna cholera?! może pomyślę o rejestracji jak się konkurs zakończy , a tak z ciekawości to niby jestem zarejestrowany jako kto?????

    Cytuj
  • 17 mar 2010
    Cytuj
  • 17 mar 2010

    to nie ja tylko jakaś marna podróbka i świnia na dodatek jak sobie swojej nazwy wymyślić nie może

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    Zarejestrowany a jednak nie zarejestrowany:)Wieśniak no przyznaj się, że jednak to twój profil:)

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    Zacytuję; "Proszę Państwa, to jest nieprawda, forumowicze wymyślili to sobie. Wieśniak nie założył sobie konta pod nazwą "Wieśniak". To jest jakaś marna wieśniacka podróbka i konfabulacje ze strony urzytkowników. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej prosze to zgłosiś odpowiednim organom (bynajmniej nie kościelnym)" :D

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    Wielka szkoda, że to nie prawda:) Wieśniak nie daj się co Cię będą podrabiać:) Musisz koniecznie to zgłosić do organów niech ścigają:) W dzisiejszych czasach trza uważać na podróby:)

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    NINIEJSZYM ZGŁASZAM DO ORGANÓW ŚCIGANIA KTOŚ WIEŚNIAKOWI ŚWINIĘ PODŁOŻYŁ !!!!!!!!
    chyba jednak trzeba się zarejestrować tylko jak się nazwać OTO JEST PYTANIE?????
    Oczekuję pomocy od szanownych forumowiczów, a wredna świnia niech się udławi moją nazwą !

    Cytuj

Odpowiedz