Forum » Społeczeństwo

twoj ulubiony forumowicz KONKURS 2010

  • 12 mar 2010

    ja to bym ten cały konkurs i głosowanie jakoś poukładał. Co znaczy ulubiony właściwie? Jakoś kategoriami ułożył, że np: w dziedzinie "jechania po władzy i ogólnego narzekania" najlepszy jest Pan/i "xxx", a najlepszy w popieraniu "złej władzy jest" Pan/i "yyy", a w dziedzinie "pisania na bakier z językiem polskim" jest Pan "Zdzichu", (mój faworyt) i poniekąd bezprecedensowy narcyz chyba :) ..... pozostałe dziedziny pewnie nie zostały by i tak zauważone, bo tu politycznie strasznie jest :(

    No nic ciekaw jest wyników :)

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    od tych kreciolkow samochodowych to juz calkiem wam sie poprzestawialo w glowach civic i vivaldi

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 12 mar 2010

    Co się Panu rozumie jako "bezkredensowy narcyz"? Bo niewiadomo czy Pan Ciwik chciał tu zaobrazić Pana Zdzich?
    Konkurs dawno w roztrzygnięciu kiedy wiadomo rze karzda Panienka da głos Panu Zdzichó a karzden Panicz z zazdrości na przekur. Ze z połowa poparciu ode wszystkie Panienki Pan Zdzichó mus w pierszej trujce na forumie.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    nie, nie obrazić w żaden sposób jam nie chciał nikogo. Skąd taka myśl Panie Z.? Ja tu tylko swoje skromne, nic nie znaczące zdanie śmiem wnosić, chcem czsem :P A że konkurs już w rozstrzygnięciu? Ja tam muszę to zobaczyć od niezależnych :P

    Cytuj
  • 13 mar 2010

    A ja proponuję głosować na tego forumowicza który najczęściej się udziela na forach, dobrze pisze "czyli można bez problemu go zrozumieć" Zdzichu w tej kategorii odpada niestety. Gdyby nie forumowicze to tego forum by wogóle nie było:)

    Cytuj
  • 13 mar 2010

    wydaje mi sie jednak rze to 3 tygodnie to trohe za dłógo ,powinnismy poznać zwyciezcuw za tydzień czasó

    Cytuj
  • 13 mar 2010

    Zóh myślisz, że to w tydzień można zrobić takie głosowanie za mało czasu. Popatrz na datę kiedy ten pomysł wyszedł a popatrz na datę realizacji więc sądzę, że 3 tygodnie to w sam raz:)

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    Mon -max wg mnie zerowy poziom -próbuje pisac na każdy temat nie mając o niektórych zielonego pojęcia.Wypowiedzi mdłe Myslę że jedno oko jak to jest w jej przypadku to za mało by wszystko widzieć i obiektywnie ocenić

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    Najlepiej będzie gdy okaże się że zwycięzca jest pracownikiem UMiG i otrzyma dodatkowo nagrodę od swego chlebodawcy?

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    Czyżby ci to przeszkadzało??Ty chyba masz grabie które grabią tylko pod siebie!

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    do goscia - widziałes grabie, które grabią OD siebie??? :D

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    Sa tacy nieudacznicy co nawet tego co dostają za friko nie umieją spożytkować

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    Kurczę kliknęłam na konkurs na "ulubionego forumowicza" i dziwnym trafem okazało się ze oddałam głos a nawet nie wiem na kogo!Co jest grane?

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    [quote]Mon -max wg mnie zerowy poziom -próbuje pisac na każdy temat nie mając o niektórych zielonego pojęcia.Wypowiedzi mdłe Myslę że jedno oko jak to jest w jej przypadku to za mało by wszystko widzieć i obiektywnie ocenić[/quote]

    Nie jestem sędzią żeby obiektywnie oceniać. Racja zerowy ale już od września pierwsza klasa:)

    Pzdr.

    Cytuj
  • 14 mar 2010

    Wg mnie wygra Adzygmunt i też na niego oddałem swój glos ponieważ jest ostoją spokoju i zawsze mądrze pisze

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    [quote=renaw]Kurczę kliknęłam na konkurs na "ulubionego forumowicza" i dziwnym trafem okazało się ze oddałam głos a nawet nie wiem na kogo!Co jest grane?[/quote]

    Ja miałem tak samo, czyli... niedopracowany konkurs.
    Oddaliśmy (przez przypadek) głos na ulubionego PRZEZ REDAKCJĘ forumowicza ! :(

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    Nie Ty oddałeś głos lecz użytkownik o tym samym IP co Ty prawdopodobnie masz sieć osiedlową, radiową itp

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    Jak mogą brać udział w konkursie osoby zajmujące się zawodowo pisaniem????Już chyba nigdzie nie ma sprawiedliwości!!!

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    Tak na marginesie, w jaki sposób głosują osoby niezarejestrowane? Poniekąd mija się to diametralnie z założeniami konkursu. A może ja się mylę...

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    To przedwyborczy test popularności .Dla jasności proszę w nadchodzących wyborach podawać na ulotkach nick z forum,niech wyborcy znają twórczość kandydata.

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    a jaka nagroda dla zwycięzcy (mam nadzieję, że będzie to ADZ)??? proponuję uśmiech Grety (odciśnięty w betonie uzbrojonym po zęby - oczywiście jak się beton znajdzie)

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    Wieśniak ,rozbawiłeś mnie-plus dla ciebie.

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    Temat leżał odłogiem jak pole po pegeerze, a tu proszę już cztery strony. Jak na razie jest spokojnie, ciekawe jak będzie po finale.

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    no to chyba mi się pierwszy raz udało!!! jeszcze ze cztery lata ćwiczeń i Zdzicha zastąpię. Panie Zdzichu zadrżyj nadchodzę!!! (albo nie ???)

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Dlaczego Wieśniaka nie ma w finale są tylko sami wybierani [ale przez kogo??]Co w finale robi mon -max{czyżby to było dziecko państwa H...w]

    Cytuj

Odpowiedz