Forum » Społeczeństwo

twoj ulubiony forumowicz KONKURS 2010

  • 11 mar 2010

    cygnus dobrze gada :D redakcja jest jak bog - stworca naszego swiata - nie moze brac udzialu bo to konkurs na forumowicza

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 11 mar 2010

    no dalej ludziska - zglaszac swoje typy - ja dorzucam theriona za te zdjecia i zdjecia i dorzuce precla za temat o landrynce

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    oczywiscie płynie kandydatur zdzich z suwałk

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 11 mar 2010

    mer a ty kiedy weźmiesz udział??
    po prawej na górze jest taka zakładka zarejestruj się...

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 11 mar 2010

    Poza Panem Zdzichem muj ulubiony forumowicz to Pani Małgosia - Wydział Strategia gdzie sie nie zarejestrowano ale sie ciongle czyta co tam na forumie z rzyczliwością.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    (teraz pomahuje w monitor Pan Zdzich (gdzie ja o sobie pisze) do Pani Małgosi widzonc jej rzyczliwe odczytanie muj wpis i zarumienienie poprzes skromność)

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    Redakcja odpadła. Ciężko jest podać 10 typów, oj ciężko. Twardy orzech do zgryzienia:)Zdzichó się wysila ale i tak mu jeszcze brakuje kilka kandydatów:)

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    [do]Zdzichó z Suwałk

    Proszę, popracuj trochę nad ortografią...

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    na kandydatury czekamy dzisiaj do godz. 21. Zastanawiamy sie jeszcze czy wyniki glosowania maja byc od razu jawne jak w przypadku ankiet na stronie glownej, czy ukryte i podamy je 1 kwietnia na stronie glownej.

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 12 mar 2010

    ukryte

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    [quote=Redakcja]na kandydatury czekamy dzisiaj do godz. 21. Zastanawiamy sie jeszcze czy wyniki glosowania maja byc od razu jawne jak w przypadku ankiet na stronie glownej, czy ukryte i podamy je 1 kwietnia na stronie glownej.[/quote]
    Wedłóg mnie winny być jawne ,by wyklóczyć możliwości oszóstwa co za tym idzie korópcji .
    Mam tesz pytanie jak bendzie wyglondała forma odawania glosu ?
    tylko 1 głos z 1 kompótera w czasie trwania całego konkórsu czy tesz morzna co dzień głosować

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    Ukryte. Dawać te kandydatury.

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 12 mar 2010

    sądze że fair bedzie zagłosować na 3osoby ale w czasie trwania całego konkursu...

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    [quote=Therion]sądze że fair bedzie zagłosować na 3osoby ale w czasie trwania całego konkursu... [/quote]

    Popieram.

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    A to kilka moich typów
    Cygnus
    Mon-max
    Therion
    Cyrk
    Mysleniczanin007
    Adzygmunt
    i Bartek za pomysł ogłoszenia konkursu :)

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    I myśle,że ciekawiej bedzie jak wyniki(i rozdanie nagród;)) zostaną ogłoszone 1 kwietnia :)

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    Łał nagrody też będą:)

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    "Ulubiony" ma dosyć duże spektrum wieloznaczeniowości, jednak żeby nie przedłużać;
    1. Luna
    2. Greta.J
    3. Cyrk
    4. Cygnus
    5. ADZygmunt
    6. Wuj Józef
    7. Tajger
    8. Pesymista
    9. BAL.
    10. Zdzisek z Suwałk (Jak zacznie pisać poprawnie gramatycznie) ;)

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    11.Zóh z gurnego też, to chyba pociotek zdzicha ale też go dajmy.

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    [quote=Vivaldi]11.Zóh z gurnego też, to chyba pociotek zdzicha ale też go dajmy.[/quote]
    Broń borze jam nie godny i stasz za mały ,cóź innego pan zdzih tórz to wzur i aótorytet ;)
    Co do nagrud myślę rze najwienkżą nagrodom w tym konkórsie bendzie docenienie jak i óznanie a co za tym idzie zwykła nasza szczera symatia ktura dziś w tym zdegenerowanym świecie jakrze jest warzna

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    [quote=zóh_z_gurnego napisał:[hr][quote]Vivaldi]11.Zóh z gurnego też, to chyba pociotek zdzicha ale też go dajmy.[/quote]
    Broń borze jam nie godny i stasz za mały ,cóź innego pan zdzih tórz to wzur i aótorytet ;)
    Co do nagrud myślę rze najwienkżą nagrodom w tym konkórsie bendzie docenienie jak i óznanie a co za tym idzie zwykła nasza szczera symatia ktura dziś w tym zdegenerowanym świecie jakrze jest warzna [/quote]

    Twoja kandydatura nie godna to może podasz 10 innych a nie jedną tylko:) Jedna to za mało:)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 12 mar 2010

    [quote=Mysleniczanin007]
    10. Zdzisek z Suwałk (Jak zacznie pisać poprawnie gramatycznie) ;)[/quote]

    A morze dla mnie jest poprawnie to co ja pisze niepoprawnie dla Pana a niepoprawnie to co Pan pisze poprawnie dla siebie. Karzden ma na swuj poglomd naprzeciwność.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    Moi ulubieni forumowiczowie
    Cyrk
    Cygnus
    Myśleniczanin 007
    Greta J.
    Adzygmunt
    Therion
    I "muj Borze" Zdzichó z Suwałk
    oraz Wuj Józef

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    A oto lista kandydatur:

    Cyrk 8
    Cygnus 7
    Zdzich z suwalk 6
    Adzygmunt 5
    Mysleniczanin007 4
    Greta J. 4
    Wuj Jozef 4
    Therion 4
    Bartek 3
    Luna 3
    -------
    Mon-max 2

    Glosowanie bedzie tajne, a wyniki oglosimy 1 kwietnia na stronie glownej.

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    Głosować można pod tym linkiem

    http://www.miasto-info.pl/ankiety&action=show&id=17

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 12 mar 2010

    Do zapamientania!
    Karzden głos oddany na Pana Zdzich to głos zaufaniu dla myslenickiego samorzomdu!
    Głosuj na Zdzich! Wybierz przystojność!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj

Odpowiedz