Forum » Społeczeństwo

twoj ulubiony forumowicz KONKURS 2010

  • Zdzichó Kowal PJN 18 mar 2010

    Skoroś Pan wcześni nie chciał zarejestromwania to solucja jedyna jako WIEŚNIAK II!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    Może zamiast sie ekscytować, złóż Wieśniaku ofertę odkupienia konta od osoby która Cię uprzedziła w rejestracji, zgodnie z odwiecznym prawem kupieckim; "Każdy towar ma swoją cenę.". Może się nawet okazać że konto "Wieśniak" stanie się tak popularne że dojdzie do licytacji ;) Konta na Miasto-Info jak domeny internetowe, inwestycje- inwestycje. ;)

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    Polak potrafi na wszystkim zarobić:)

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    "Mądry Polak po szkodzie"? A może mało aradny, przewidujący. Brak analizy rynku, wyprzedzania faktów i planowania. Jakie społeczeństwo tacy rządzacy, nie możemy niczego wymagać od innych jeżeli sami nie potrafimy zarządzić własnym losem. :D

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    e tam.... póki wieśniak podróba nic nie pisze to spoko. zresztą i tak teraz wszyscy wiedzą już kto jest kto.

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    Nie piszę się podróba, tylko Made in China

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    Jutro już wyniki naszego konkursu:) Ale ten czas szybko leci:)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 31 mar 2010

    Doszło dziś do spotkania Pana Wuja Józefa poprzez Pana Zdzich. Kiedy siem dyskutowało to i to, zeszło się wew temat komkursu gdzie sie zespowaiadało któren na kogusz zagłosowałbył. Zaczem Wuj Józef Pan w zawodzenie rze zagłosował był na Pan Zdzich a on sam, gdzie o sobie ja myśle załosował na on sam czyli na Pan Zdzich.
    Wuj Józef Pan rzek rze nie kolerzeńskość u Pan Zdzich i rze brak etymczności. Tu jusz zazdenerwał siem Pan Zdzich gdzie etymczność i skromność wew prostej linii od Pana Burmiszcza wywiedziona i rzek:
    A dalejrze gdzie ja miał i na kogo głosować kiedy zapytanie o najulóbieńszego było Pana forumiarza? To i zagłosowało siem na on sam czyli na Pan Zdzich!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    Jak widać najpopularniejszym forumowiczem zostal Adzygmunt,gratulacje :)

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    Gratulacje Adzygmunt:)

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    wielkie gratulacje ADZ!!!!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 1 kwi 2010

    Nie ekscytujcie się tak kochani, wszak dzisiaj 01 04 2010.
    Na gratulacje przyjdzie czas z datą 02 04 2010.
    Z poczty ... pantoflowej wiem, że wygrało miasto-info.pl czyli my wszyscy, i bez względu na datę NAM się należą gratulacje :O

    Cytuj
  • adzygmunt 2 kwi 2010

    Dostałem informację Redakcji z datą 02 04 br.
    Wszystkiego bym się spodziewał, tylko nie tego, że starszego pana, przynudzającego, piszącego językiem reliktowym uznacie za TUF*a.
    To wszystkich Was zasługa. Szanując rozmówców musiałem się postarać.
    Z dumą przyznam, że przyszło mi wygrać z tuzami tego forum, to zaszczyt dla mnie.

    Cytuj
  • 4 kwi 2010

    Więc jeszcze raz gratulujemy:)

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    co się dziwisz ADZ? kultura, takt, rozsądek,, inteligencja i tolerancja jednak ludzie to docenili....

    Cytuj
  • agata 16 sie 2010

    [quote=justynajot]Jak widać najpopularniejszym forumowiczem zostal Adzygmunt,gratulacje :)[/quote]
    wiedzaiałam jak tylko zaczełam czytac, wiedziałam , ze musi byc ADZ.brawo:) gratuluje

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    Moim ulubionym to Czesiu z Polanki chociaż opinię ma ..... ale On mi przypadł do gustu pozdrawiam.

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    Nawiązując do dywagacji Wieśniaka, stwierdzę że opieszałość spowoduje tylko większą aktywność "konkurencji". Są takie konta które można jeszcze "uratować" zapytania proszę na priv. ;D

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    ciekawe czy w tym roku też będzie taki konkurs "twój ulubiony forumowicz"? fajna zabawa:)

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Nic nie stoi na przeszkodzie zorganizowania takiego konkursu z nagrodami. Jesli tylko wyrazicie chec, mozemy go przeprowadzic

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 24 mar 2011

    Ino rzeby Panicz Amzygmumt nie kamdydował!
    Na pewno bemdzie siem miano Pan Amzygmumt innyh warzniejszych spraw na głowie i lepi rzeby wtenczas nie zawracano głuw onemujemu
    zezpowarzamniem
    Zdzichó

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Zdzichó nie martw się o konkurencję. Ja Ci poprowadzę kampanię :)

    Cytuj
  • Jagienka Mur. 24 mar 2011

    Nasze forum jest super: bez wyzwisk, ubliżania sobie na wzajem /znikome wyjątki/, brzydkich słów itd.
    Ja stawiam na Zdzichó z Suwałk. Ostatnio chyba go zęby bolą, bo dużo milczy. Pozdrawiam wszystkich.

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Zdzichowi nie potrzeba kampanii. głosy wszystkich panienek i niejednego panicza ma w kieszeni;)

    Cytuj

Odpowiedz