Forum » Społeczeństwo

Tylko nie mów nikomu

  • 16 maj 2019
    Seneka napisał/a:

    Skoro księża wyganiają ludzi z kościoła, agitując za PiS, to sprawa katolików. To ambony dzielą i PiS dzieli katolików.

    ja o wyganianiu? A kto to napisał? Ktoś musiał cie wygonić chyba i jest trauma. Jeśli pajacowałeś jak z KODem to i słusznie zrobił. Z resztą czyż to nie raz ci podziękowano i wywieziono na taczkach znaczy się wysłano .....na emeryturę

    Seneka napisał/a:

    Brak argumentów zastępujesz wyganianiem a to z forum, a to z kościoła, a to z Polski.

    Bardzo przepraszam ale jako WKibic wygoniłeś się z forum sam i to jeszcze napyskowałeś, że nie masz życzenia tu być. Za dwa dni wróciłeś jako Seneka udając że to nie ty ale zostałeś na hipokryzji i wybielaniu przez udawanie kogoś nie tego złapany. Zaprzeczysz? Nie było tak? WKibic vel obecnie Seneka? Coś z tym wyganianiem nie halo u ciebie. Czy to nie obraz niewiarygodności postawy i hipokryzji?
    Dlaczego zatem oczekujesz innego podejścia do ciebie skoro sam z sobą nie możesz się dogadać?
    Po co ty piszesz o podwójnych standardach zachowując się sam coraz gorzej?

    2 7 Cytuj
  • 16 maj 2019

    Idzie Grześ
    Przez wieś,
    Worek piasku niesie,
    A przez dziurkę
    Piasek ciurkiem
    Sypie się za Grzesiem.

    "Piasku mniej -
    Nosić lżej!"
    Cieszy się głuptasek.
    Do dom wrócił,
    Worek zrzucił,
    Ale gdzie ten piasek?

    Wraca Grześ
    Przez wieś,
    Zbiera piasku ziarnka.
    Pomaluśku,
    Powoluśku,
    Zebrała się miarka.

    Idzie Grześ
    Przez wieś,
    Worek piasku niesie,
    A przez dziurkę
    Piasek ciurkiem
    Sypie się za Grzesiem...
    I tak dalej... i tak dalej...

    1 2 Cytuj
  • 16 maj 2019

    Zaczyna się zalewanie gównem ważnych wątków. W innych tematach działałeś podobnie. Byleby zasypać. Dla mnie nic nowego w twoim wykonaniu. Coś mówiłeś o poziomie? Dla mnie bez komentarza...

    2 6 Cytuj
  • 16 maj 2019

    Dobra mistrzuńciowie , tera JA. Byłem ostatnio 6 dni w Szwecji . i tamtych białasów typu róbta co chceta, to se islamem leczą.Jednemu jak żem suplesa sprzedał w tawernie, to ryło zaczoł wydzierać i uciuk.Baba nie chłop.

    1 6 Cytuj
  • 17 maj 2019
    Kiernoz Blachowski napisał/a:

    Dobra mistrzuńciowie , tera JA. Byłem ostatnio 6 dni w Szwecji . i tamtych białasów typu róbta co chceta, to se islamem leczą.Jednemu jak żem suplesa sprzedał w tawernie, to ryło zaczoł wydzierać i uciuk.Baba nie chłop.

    Kmicic z Tatarami ( islam ) Szwedów grzmocił. W Szwedach zaś z rajtarów coś zostało. Nie martw się o nich. Se poradzom. Suplesy zaś się im za rabunek po Potopie należą. Może Prezuniowi reparacje podsunąć. Miałby Duda o czym pieprzyć na myślenickim Rynku. Rynek ten widział wiele. Także jak się obywatele płaszczyli przed cesarzową Marią Teresą, homagium składając i za wzięcie pod opiekę dziękując. Została nam jeno Tereska. Myślenice i okolice oddano Dudzie. Tylko to homagium liche. I niebiosa nie sprzyjały (deszcz). Po naszych wioskach, mówią, że piękny by był z naszego prezydenta księżulek. I chyba mają rację, bo myli role.

    3 3 Cytuj
  • 17 maj 2019

    Dostałem taki obraz, policjantka zamyka za kratami dwunastolatków i zwraca się do nich:
    musieliście zmuszać do seksu proboszcza?

    4 1 Cytuj
  • 17 maj 2019

    Dzisiaj 17 maja o godzinie 23:00 dzieło braci Sekielskich zamierza pokazać TVN.

    4 1 Cytuj
  • 17 maj 2019
    Seneka napisał/a:

    Kmicic z Tatarami ( islam ) Szwedów grzmocił. W Szwedach zaś z rajtarów coś zostało. Nie martw się o nich. Se poradzom. Suplesy zaś się im za rabunek po Potopie należą. Może Prezuniowi reparacje podsunąć. Miałby Duda o czym pieprzyć na myślenickim Rynku. Rynek ten widział wiele. Także jak się obywatele płaszczyli przed cesarzową Marią Teresą, homagium składając i za wzięcie pod opiekę dziękując. Została nam jeno Tereska. Myślenice i okolice oddano Dudzie. Tylko to homagium liche. I niebiosa nie sprzyjały (deszcz). Po naszych wioskach, mówią, że piękny by był z naszego prezydenta księżulek. I chyba mają rację, bo myli role.

    ale weź oddychaj, nie możesz przeżyć co straciłeś, oderwali od zielonego stolika z czerwonymi goździkami i masz konieczność jątrzenia z tego powodu ale żeby było w temacie to zrobiłeś wrzutkę do księżulka ale powiem Ci, że bliżej tobie do księżulków od Sekulskiego niż Dudzie z dwóch powodów: miałeś się rzekomo zrzec rzekomej legitymacji Solidarności, po moim pytaniu "jak jest?" bez odzewu, do tego kiedyś krzyczałeś sam (nie wiadomo po co bo nikt nie pytał) żeś se posprawdzał siebie w IPNie i nie miałeś teczki czyli chciałeś wykrzyczeć "wybielenie" a jak było cholera wie jednak o Solidarności milczysz :-) a po drugie wydymałeś raz w 2005r budżet obywateli lepiej niż niejeden.....zacznij jątrzyć zaczynając od siebie. Nawet ten temat nie umiesz uszanować. Typowy KOD.

    1 10 Cytuj
  • 17 maj 2019

    Ty robisz tu za ORMOwca, szperasz w życiu prywatnym , śledzisz każdy ruch człowieka i jego rodziny. Czy ty jesteś sygnalistą amatorem? To cię kręci taki ormowiec to Twój żywioł?
    Widzę, że nie możesz bez tego żyć. Jak gość nie jest twoją opcją i nie wierzy w to co ty, należy gości opluć, zmieszać z błotem i wykazać jaki w stosunku do Ciebie, poprawnie myślącego i poprawnego politycznie, jest mały .
    Taka rola kiedysiejszego ORMO wca, który gnoił, śledził i donosił na tych którzy nie szli z władzą.

    11 2 Cytuj
  • 17 maj 2019
    Seneka napisał/a:

    Kmicic z Tatarami ( islam ) Szwedów grzmocił. W Szwedach zaś z rajtarów coś zostało. Nie martw się o nich. Se poradzom. Suplesy zaś się im za rabunek po Potopie należą. Może Prezuniowi reparacje podsunąć. Miałby Duda o czym pieprzyć na myślenickim Rynku. Rynek ten widział wiele. Także jak się obywatele płaszczyli przed cesarzową Marią Teresą, homagium składając i za wzięcie pod opiekę dziękując. Została nam jeno Tereska. Myślenice i okolice oddano Dudzie. Tylko to homagium liche. I niebiosa nie sprzyjały (deszcz). Po naszych wioskach, mówią, że piękny by był z naszego prezydenta księżulek. I chyba mają rację, bo myli role.

    I coz z tego ? Probujesz osadzac tamtych ludzi ,(ktorzy zyli w czasach gdzie tylko warstwa uprzywiliowana byla Polakami), z dzisiejszej perspektywy ?Co powiesz o dzisiejszych obywatelach skarzacych sie i proszacych o pomoc w Europie, o ludziach z radoscia uwazajacych wyzszosc obcego prawa nad naszym.Myslisz ze tym z zagranicy ,bardziej zalezy na dostatnim i wolnym zyciu w Polsce,jak nam samym ?

    1 15 Cytuj
  • 17 maj 2019

    Nie osądzam. Wskazuję na to, że historia naszych ziem bogatą była i z każdego okresu coś zostało. Coś, co służy do dziś mieszkańcom. Galicja nie chciała być częścią Austrii, Wielkopolska częścią Prus, a Warszawa częścią Rosji. Polska i Polacy chcieli i chcą być w UE. Podpisali traktaty normujące zasady bycia członkiem UE i zobowiązali się dobrowolnie je przestrzegać. W UE jesteśmy u siebie. Dyskusja w Parlamencie Europejskim to nie donoszenie na kraj. Prawo unijne stoi przed prawem polskim. UE możemy zawsze opuścić. Nikt nas tam nie trzyma na siłę. Nikomu nie zależy na tym, aby doprowadzić kraj członkowski do ruiny, bo wszyscy na tym tracą. Obecny polski rząd działa wbrew intencjom Polaków i szkodzi interesowi Polski. Też zadam pytanie. Czy wyobrażasz sobie byt Polski poza UE? Sami sobie szkodzimy , wybierając PiS.

    2 8 Cytuj
  • 17 maj 2019

    Przepraszam bardzo, ale naprawdę zbaczacie z tematu. To temat o pedofili w Kościele, a nie o członkostwie Polski w UE.

    5 Cytuj
  • 17 maj 2019

    Sorry. Dałem się sprowadzić na manowce. Dziś o 23 w TVN film Sekielskich.

    2 4 Cytuj
  • 18 maj 2019

    Oglądałem film Sekielskiego na TVN do godziny pierwszej.
    To co innego niż oglądanie w komputerze. Przez dwie godziny nie miałem czasu by skorzystać z toalety, film wciągał jak dreszczowiec.

    Wcześniej słuchałem wywiadu Legutki, który koniecznie rozróżniał homoseksualizm kościelny od pedofilii, jakby homoseksualizm był czymś dopuszczalnym i nie gorszącym.

    W kościele który zakłada czystość, wszystkie formy seksu są dewiacją. Usprawiedliwienie księży że ich nieletni partnerzy chcieli z nimi uprawiać seks i np. Kustosz Lichenia mógł zabierać ministranta na wczasy na Wyspy Kanaryjskie do wspólnego łóżka, to stawianie wszystkiego na głowie.
    Idzie dziewczyna do spowiedzi, od księdza dostaje zakaz spania ze swoim partnerem przed ślubem, a taki Legutko rozgrzesza księży, że to nie pedofilia tylko homoseksualizm.

    A ten cały Jędraszewski i ten rzecznik episkopatu, to za wygląd, ja bym im nawet dorosłego syna pod opiekę nie oddał, nawet gdyby miał powołanie do stanu kapłańskiego, ja czuję ich tęczowość na odległość. A kościół to życie w czystości, przynajmniej tak nam wmawiali.

    9 2 Cytuj
  • 18 maj 2019

    Ale bono o tym było i wszyscy się z tym zgadzamy ale później nie wytrzymałeś razem z Seneką i jak w każdym wątku poszło o polityce, prezesuńciach, krwawieniu itd. Klasyka. Zatem nie mydl oczu rozpoczynając od początku dyskusję w wątku. Tak masz racje, złapać, osądzić, także tych co ukrywali i tuszowali (tego ze Słupska też przy okazji jak wszystkich to wszystkich) jestem za i jak trzeba pomogę.
    Oczyścić, wyplewić, zacząć od nowa ale od kościoła i wiary wara - niczego nie zaoracie choć wam się marzy.

    Strozaninek napisał/a:

    Przepraszam bardzo, ale naprawdę zbaczacie z tematu. To temat o pedofili w Kościele, a nie o członkostwie Polski w UE.

    A o czym ja mówiłem, a nawet prosiłem o wyhamowanie wrzucania polityki i śmiecenia w tym ważnym wątku - to żadnego ze wsparciem nie było. Brak reakcji to przyzwolenie, zupełnie jak u Sekielskiego. Klepnąć się w pierś i zacząć naprawiać zawsze od siebie.

    bono napisał/a:

    Ty robisz tu za ORMOwca, szperasz w życiu prywatnym , śledzisz każdy ruch człowieka i jego rodziny.

    Mylisz się nigdzie nie szperam i nikogo nie śledzę, wszystko podkładacie sami. Wystarczy zapamiętać i połączyć fakty a hipokryzja i kłamstwo wychodzi samo, nawet daleko szukać nie trzeba.

    bono napisał/a:

    Jeżeli coś postrzegamy inaczej niż inni, to jest normalne.
    bono napisał/a:
    Wydaje się że zasada normalności polega na zachowaniach większości

    Taka niestabilność świadczy o pisaniu i klikaniu na zamówienie. Przerabiałem od was już wrzuty na mój temat od hitlerowców, przez SBków, towarzyszy z PRLu po ORMOwców - zastanów się o czym to świadczy, bo wg mnie każdy mierzy własną miarą. Jesteście tu tylko i wyłącznie po to aby zasiać zamęt w każdym wątku i temacie, kompletnie nic więcej, cel macie jeden : zburzyć i zaorać nawet społeczeństwo forumowe. Każdy temat to ten sam schemat : początkowo w temacie, potem uruchomienie polityki, waszej krwawicy, później powrót do tego co już było powiedziane kilka razy i od nowa, polityka, gównonewsy (często nie prawdziwe) z dezinformacją itd. Ja Was przeczytałem i nawet pocytować dla udowodnienia mogę jak wyżej. Niektórzy jeszcze się łapią na wasze pozoranctwo rozmowy forumowej (patrz wątek o EURo, patrz wątek podróżniczy itp).
    Ale spoko każde wasze trolowanie będzie z wrzutką i odpowiedzią.

    2 7 Cytuj
  • 18 maj 2019

    [cytat]A o czym ja mówiłem, a nawet prosiłem o wyhamowanie wrzucania polityki i śmiecenia w tym ważnym wątku - to żadnego ze wsparciem nie było. Brak reakcji to przyzwolenie, zupełnie jak u Sekielskiego. Klepnąć się w pierś i zacząć naprawiać zawsze od siebie.[/cytat]
    Ale po co Ty komentujesz moją wypowiedź nie skierowaną do Ciebie? To jakaś forma nerwicy natręctw, że po prostu koniecznie musisz wszystko skomentować? Pytam na serio, bo zaczyna mnie to mierzić i skończy się tym, że dołączę jako kolejna osoba do grona biernych czytelników forum. W tym tempie będziesz się sam naparzać z bono i seneką, bo tak to obecnie wygląda.

    Nie wszystko co jest opublikowane wymaga Twojego komentarza. Naprawdę. Jeśli dalej będziesz szedł w te dysputy i własną omnipotencję - wyłączę sobie to konto. Zaczyna być to wqrw...

    Na marginesie - cały Twój komentarz jest NIE NA TEMAT tego wątku. Krytykujesz innych, że piszą nie na temat, a sam to ciągniesz... Ja prdl co za brak logiki.

    4 2 Cytuj
  • 18 maj 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Ale po co Ty komentujesz moją wypowiedź nie skierowaną do Ciebie? .

    Zacznij używać kierunkowskazów, bo to jest forum. Nie reagowałeś wcześniej jak szło nie w temacie, masz prawo nadal do nic nie robienia. Widzę, że nerwowy okres się nie skończył .... :-) nie ma się co wkręcać , nara ;-)

    1 8 Cytuj
  • 18 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Zacznij używać kierunkowskazów, bo to jest forum. Nie reagowałeś wcześniej jak szło nie w temacie, masz prawo nadal do nic nie robienia. Widzę, że nerwowy okres się nie skończył .... :-) nie ma się co wkręcać , nara ;-)

    Ja nie spędzam na forum każdej wolnej chwili - mam rodzinę, przyjaciół, Ty jak widać masz tylko forum jako miejsce gdzie możesz popyskować i się wygadać...

    5 2 Cytuj
  • 18 maj 2019

    :-) tak z pewnością jest tak jak piszesz..... :-)
    pierwszy argument nie siadł, próbujesz następne o rodzinie, przyjaciołach a ja bidul jestem sam samiuski :-))) dawaj dalej.
    Mam nieodparte wrażenie, że bardzo nerwowo reagujesz (już drugi raz) na ten wątek. To jak będzie razem łapiemy wszystkich czy prawie wszystkich?
    https://fakty.interia.pl/polska/news-neumann-licze-ze-biedron-pokaze-doniesienie-do-prokuratury-w,nId,2993846

    2 8 Cytuj
  • 18 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    :-) tak z pewnością jest tak jak piszesz..... :-)
    pierwszy argument nie siadł, próbujesz następne o rodzinie, przyjaciołach a ja bidul jestem sam samiuski :-))) dawaj dalej.
    Mam nieodparte wrażenie, że bardzo nerwowo reagujesz (już drugi raz) na ten wątek. To jak będzie razem łapiemy wszystkich czy prawie wszystkich?
    https://fakty.interia.pl/polska/news-neumann-licze-ze-biedron-pokaze-doniesienie-do-prokuratury-w,nId,2993846

    Nerwuskiem, to jesteś Ty :). Spójrz na ton Twoich wypowiedzi...

    5 2 Cytuj
  • 19 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ale bono o tym było i wszyscy się z tym zgadzamy ale później nie wytrzymałeś razem z Seneką i jak w każdym wątku poszło o polityce, prezesuńciach, krwawieniu itd. Klasyka. Zatem nie mydl oczu rozpoczynając od początku dyskusję w wątku. Tak masz racje, złapać, osądzić, także tych co ukrywali i tuszowali (tego ze Słupska też przy okazji jak wszystkich to wszystkich) jestem za i jak trzeba pomogę.

    Fakt, powinno się napisać tylko że się onanizowali rękoma dziewczynek, że lizali genitalia i zmuszali nieletnich do rewanżu,
    i właściwe zamknąć temat. Cóż takiego się stało, stało się no i już.
    Idziemy dalej, może następni będą łagodniejsi, albo zaprzestaną takich praktyk.

    A ten ze Słupska, to poza powiadomieniem organów ścigania, no on nic nie zrobił. A powinien zlecić np. wykastrowanie gościa.
    Co innego, gdyby w jego miejscu był prezydent z PiS. Ten natychmiast zaalarmował by kurię, a ta by utajniła sprawę, i temat byłby natychmiast załatwiony.

    3 2 Cytuj
  • 19 maj 2019

    Dostałem przed chwilą pytanie zagadkę:

    Co to jest sex turystyka?
    Przenoszenie księży z parafii do parafii.

    6 2 Cytuj
  • 19 maj 2019
    bono napisał/a:

    Dostałem przed chwilą pytanie zagadkę:
    Co to jest sex turystyka?
    Przenoszenie księży z parafii do parafii.

    bono napisał/a:

    (...)Szlachetka może za chwilę być ofiarą odwetu skrzywdzonej żony. Zabierze zabawki i wyper.alaj z mieszkania.

    Tak dow*****kujemy w temacie to też dostałem przed chwilą taką zagadkę dow*****

    Co to jest sexturystyka?
    Jak bono pakuje walizki i wy.... z mieszkania

    Już nie takie śmieszne? Czy jeszcze smieszne? To tak w temacie dostosowania poziomu piszącego.

    bono napisał/a:

    Dyskusje prowadzę na takim poziomie i w takiej formie, na którą zasługuje rozmówca

    bono napisał/a:

    A ten ze Słupska, to poza powiadomieniem organów ścigania, no on nic nie zrobił.

    tylko te organa nie mogą znaleźć tego powiadomienia, może do sądu przyniesie ....szansa jest

    "Jednak, jak donosi „Rzeczpospolita”, oświadczenie Biedronia stoi w sprzeczności z faktami podawanymi przez prokuraturę, która twierdzi, że Biedroń żadnego zawiadomienie nie złożył."
    https://www.tvp.info/42637474/afera-pedofilska-w-slupsku-biedron-nie-zawiadomil-sledczych

    żartujmy ze wszystkich albo z niektórych, łapmy wszystkich albo niektórych.
    Generalnie możemy zacząć od nic nierobienia czyli od przyzwolenia
    https://www.tvp.info/42672488/przez-pomylke-poparla-zaostrzenie-kar-dla-pedofilow-poslanka-po-tlumaczy-sie-z-glosowania
    to przecież jak u Sekielskiego, mataczenie i nicnierobienie to największa wada KK pokazana przez Sekielskiego.

    1 5 Cytuj
  • 20 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    "Jednak, jak donosi „Rzeczpospolita”, oświadczenie Biedronia stoi w sprzeczności z faktami podawanymi przez prokuraturę, która twierdzi, że Biedroń żadnego zawiadomienie nie złożył."
    https://www.tvp.info/42637474/afera-pedofilska-w-slupsku-biedron-nie-zawiadomil-sledczych

    żartujmy ze wszystkich albo z niektórych, łapmy wszystkich albo niektórych.
    Generalnie możemy zacząć od nic nierobienia czyli od przyzwolenia
    https://www.tvp.info/42672488/przez-pomylke-poparla-zaostrzenie-kar-dla-pedofilow-poslanka-po-tlumaczy-sie-z-glosowania
    to przecież jak u Sekielskiego, mataczenie i nicnierobienie to największa wada KK pokazana przez Sekielskiego.

    Tu zgoda, jeżeli w Słupsku działała grupa pedofilii podobna w zasięgu do działalności Kurii, to rzeczywiście Biedroń ma za uszami że współuczestniczył w procederze, krył fakty i zacierał ślady.

    Jeżeli jeszcze zabrał za sobą pedofila do swojej partii i pokazuje się z nim publicznie, oj to kawał s.rwysyna z tego Biedronia.
    Jestem za karą więzienia, pozbawienia go funkcji publicznych i wyrzucenia z partii.
    A jeżeli go przesunął ze Słupskiego oddziału partii i ukrył go np. w Olsztyńskim oddziale partii, to musi być ukarany a partia zdelegalizowana.

    Nie ma wyjątku dla żadnego ugrupowania, czy to polityczne czy religijne.
    Na niekorzyść religijnego przemawiają święcenia, których nie mają pracownicy świeccy, a więc nie składają przysięgi czystości. Stąd pracownicy świeccy mają tylko jedno sito- organy ścigania.
    Funkcjonariusze kościoła, mają dwa sita - organy ścigania, przed którymi udaje się im w większości ukryć i sąd kościelny, przed którym się nie ukryją, ale działa jak sąd koleżeński w korporacjach, czyli przymyka oczy.

    3 1 Cytuj
  • 20 maj 2019
    bono napisał/a:

    Tu zgoda, jeżeli w Słupsku działała grupa pedofilii podobna w zasięgu do działalności Kurii, to rzeczywiście Biedroń ma za uszami że współuczestniczył w procederze, krył fakty i zacierał ślady.

    Jeżeli jeszcze zabrał za sobą pedofila do swojej partii i pokazuje się z nim publicznie, oj to kawał s.rwysyna z tego Biedronia.
    Jestem za karą więzienia, pozbawienia go funkcji publicznych i wyrzucenia z partii.
    A jeżeli go przesunął ze Słupskiego oddziału partii i ukrył go np. w Olsztyńskim oddziale partii, to musi być ukarany a partia zdelegalizowana.

    Nie ma wyjątku dla żadnego ugrupowania, czy to polityczne czy religijne.
    Na niekorzyść religijnego przemawiają święcenia, których nie mają pracownicy świeccy, a więc nie składają przysięgi czystości. Stąd pracownicy świeccy mają tylko jedno sito- organy ścigania.
    Funkcjonariusze kościoła, mają dwa sita - organy ścigania, przed którymi udaje się im w większości ukryć i sąd kościelny, przed którym się nie ukryją, ale działa jak sąd koleżeński w korporacjach, czyli przymyka oczy.

    +

    1 1 Cytuj

Odpowiedz