Forum » Społeczeństwo

Koronawirus potwierdzony w Polsce!

• DajMI MINUSY! 15 mar

Weryfikacja to są te dziesiątki komentarzy pod tyM artykułem na tamtej stronie. Jak narazie żaden z was nie podważył tego co ten gościu pisze w sekcji dotyczącej konstrukcji ubezpieczenia zdrowotnego. Ja o polityce amerykańskiej nie mam zamiaru dyskutować.

42 111 Cytuj
  • DajMI MINUSY! 16 mar

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,szczyt-zachorowan-na-covid-19-przed-nami--ekspert--wykrywamy-ok--20-proc--przypadkow-zarazenia-koronawirusem,artykul,76664906.html

"Łukasz Szumowski w TVN24: W tej chwili w szpitalach zakaźnych jednoimiennych, nie licząc oddziałów zakaźnych, mamy ok. 10 tys. łóżek, mamy 700 respiratorów. Nawet jeżeli będziemy mieli hospitalizowanych kilka tysięcy pacjentów, to nie jest zagrożenie dla systemu. Mamy laboratoria, które będą mogły przepuszczać do 3 tys. testów na dobę. Mamy 70 karetek, które jeździ po kraju i zbiera testy. Liczba testów wzrośnie drastycznie, będziemy je wykonywali u wszystkich, którzy mają podejrzenie koronawirusa."

41 136 Cytuj
  • DajMI MINUSY! 9 maj

https://www.tvp.info/47944282/polska-pomoc-dla-watykanu-orlen-przekazal-srodki-ochronne

Co tam zakażenia na Śląsku itd, ważne żeby sukienkowi dostali.

4 20 Cytuj
  • DajMI MINUSY! 9 maj
    2 20 Cytuj
  • 9 maj

Ja tam mam to gdzies... moim zdaniem to jakis przekret... kiedys kupilam ormus z tej stronki www.ormus.mozello.pl ze srebrem antywirusowy I bakteryjny nie straszne mi takie rzeczy.

5 Cytuj
  • Janek Sal 16 maj

do przemyślenia -

https://www.youtube.com/watch?v=j9CHmgpXCkw

zdrowia dla min zdrowia

2 Cytuj
  • 16 maj

a udało ci się w końcu złożyć wniosek.....poprawnie? Pytam, żebyś nie utyskiwał że "piniendzy ni ma i nie będzie" skoro wniosek uwalony na starcie :-)

2 2 Cytuj
  • 17 maj
    Vivaldi napisał/a:

a udało ci się w końcu złożyć wniosek.....poprawnie? Pytam, żebyś nie utyskiwał że "piniendzy ni ma i nie będzie" skoro wniosek uwalony na starcie :-)

Napierdzielasz na tą UE, a wypełnienie wniosku przez bank dla pomocy z UE, zajmuje 5 min, proste i logiczne. Masz odp. odrazu jakie możesz się max. Pomocy spodziewać. Przydzielenie zajmuje kilka dni.
    Można?
    A nie elaboraty na postojowe. gdzie pani po miesiącu dzwoni z ZUS i mówi ze ten NIP jej odrzuca weryfikacja. Ale ja weryfikowałem i był poprawnie. No to ja nie wiem mówi pani bo mnie nie przyjmuje.
    Ale już inna pani pisała mi emaila żebym napisał oświadczenie, ze konto które podałem we wniosku jest moim kontem zeskanował oświadczenie i jej wysłał i tak zrobiłem.
    A to nie wiem - może poszło już dalej, to niech mi pan poda meila do niej to ustalę z nią.

To fragment ze starań o postojowe. Papiery poszły na początku kwietnia.
    Kasiory dalej ni ch. ja.

4 1 Cytuj
  • 17 maj
    bono napisał/a:

A nie elaboraty na postojowe. gdzie pani po miesiącu dzwoni z ZUS i mówi ze ten NIP jej odrzuca weryfikacja. Ale ja weryfikowałem i był poprawnie. No to ja nie wiem mówi pani bo mnie nie przyjmuje.
    Ale już inna pani pisała mi emaila żebym napisał oświadczenie, ze konto które podałem we wniosku jest moim kontem zeskanował oświadczenie i jej wysłał i tak zrobiłem.
    A to nie wiem - może poszło już dalej, to niech mi pan poda meila do niej to ustalę z nią.

To fragment ze starań o postojowe. Papiery poszły na początku kwietnia.
    Kasiory dalej ni ch. ja.

Rozumiem, że to znów opisujesz wymyśloną sytuację którą opowiadał ci ktoś kto to słyszał :-))) bono weź ty se jakieś psychotropy zażyj. Napisz to co sam zrobiłeś albo nie pisz wcale.
    Jakie elaboraty przy postojowym?
    RSP-D oprócz danych podstawowych wymaga się 4 krzyżyków i podpis. Razem to na 2ch stronach. Ten twój znajomy jest na twoim poziomie i razem mieliście największy problem z tymi krzyżykami?
    Jak wy się odnajdujecie w życiu? W ubikacji podcieracie się sami czy też trzeba pomagać żebyś się sam własnym gównem nie umazał?
    Popatrz ja złożyłem raz i do mnie żadna Krysia z ZUSu nie miała potrzeby dzwonić :-) a u ciebie z tego co czytam ch*j, dupa i kamieni kupa co wpis i problem goni problem.
    Nie męczysz się z soba i z tymi co cytujesz?

2 4 Cytuj
  • 18 maj
    Vivaldi napisał/a:

Rozumiem, że to znów opisujesz wymyśloną sytuację którą opowiadał ci ktoś kto to słyszał :-))) bono weź ty se jakieś psychotropy zażyj. Napisz to co sam zrobiłeś albo nie pisz wcale.
    Jakie elaboraty przy postojowym?
    RSP-D oprócz danych podstawowych wymaga się 4 krzyżyków i podpis. Razem to na 2ch stronach. Ten twój znajomy jest na twoim poziomie i razem mieliście największy problem z tymi krzyżykami?
    Jak wy się odnajdujecie w życiu? W ubikacji podcieracie się sami czy też trzeba pomagać żebyś się sam własnym gównem nie umazał?
    Popatrz ja złożyłem raz i do mnie żadna Krysia z ZUSu nie miała potrzeby dzwonić :-) a u ciebie z tego co czytam ch*j, dupa i kamieni kupa co wpis i problem goni problem.
    Nie męczysz się z soba i z tymi co cytujesz?

Oj dzwoniła, i to był optymistyczny tel
    bo dawał nadzieje, ze ta pomoc nadejdzie.
    Dzięki temu po trzech miesiącach nerwów, i kredytu od rodziny, i oszędność własnych, firma nie została zamknięta, inni nie wytrzymali tej próby czasu i zamknęli przed nadzieją na pomoc.
    Ale tej kasy wciąż nie ma i na pytanie meilowe, przyszła odpowiedź proszę cierpliwie czekać bo został wniosek przeznaczony do wypłaty.
    Jaka ku. rwa radość, depresja ustąpiła, czyli urząd przyjął naukę kościoła każąc trwać w nadziei i czekać aż przyjdzie.
    Ale do dzisiaj jeszcze nie przyszła, ale nadzieja jest.
    Pierwsze dostały firmy jednoosobowe takie 5 tys, ci którzy maja 9 pracowników a są spółkami, to ci czekają dalej.

5 2 Cytuj
  • 19 maj
    Vivaldi napisał/a:

A to jest pomoc? czy test na inteligencje?

A jak idziesz do banku po pomoc. to uczysz się na pamięć wierszyków, a może regułek? Jak za komuny?
    Czy podajesz dowód i NIP, a decyzja przychodzi za kilka dni.

2 2 Cytuj
  • 19 maj

Areszt i postawienie Billa Gatesa przed Międzynarodowym Trybunałem karnym - Mocne wystąpienie CUNIAL

https://www.youtube.com/watch?v=TZ_P5nuN92c

Ucho Prezesa #hot16challenge2

https://www.youtube.com/watch?v=l7KWwDbBbAk

"Nigdy nie przepraszaj, a jak tylko przeprosisz, obraź jeszcze raz. "

4 2 Cytuj
  • 20 maj

Cisza krzyczy!
    Coś w trawie piszczy.

3 Cytuj
  • 20 maj
    bono napisał/a:

Pierwsze dostały firmy jednoosobowe takie 5 tys, ci którzy maja 9 pracowników a są spółkami, to ci czekają dalej.

Po co się wycofujesz i furtkę sobie robisz. Przecież podjudziłeś że są odrzucane (wszystkie) i nie wypłacane (nikomu), że stawiając dwa krzyżyki i swoje dane to wniosek trudny do wypełnienia a teraz nagle ktoś dostał, komuś wypłacają? Twoja retoryka wcześniej była inna.
    Po co ty to robisz czyli podjudzasz, manipulujesz, piszesz nie prawdę , zakrzywiasz rzeczywistość?

2 2 Cytuj
  • Janek Sal 20 maj
    Vivaldi napisał/a:

Po co się wycofujesz i furtkę sobie robisz. Przecież podjudziłeś że są odrzucane (wszystkie) i nie wypłacane (nikomu), że stawiając dwa krzyżyki i swoje dane to wniosek trudny do wypełnienia a teraz nagle ktoś dostał, komuś wypłacają? Twoja retoryka wcześniej była inna.
    Po co ty to robisz czyli podjudzasz, manipulujesz, piszesz nie prawdę , zakrzywiasz rzeczywistość?

poczekajmy nie mów ze zakrzywia rzeczywistosć - tez ją tak postrzegam.
    czekam dalej i dwóch z myślenic też czeka - przed chwilą rozmawiałem z przedssiębiorca z Nowego sącza - od 02 05 2020 czeka nie ma zadnej odpowiedzi - pewnie tez sie doczeka

zdrowia

3 Cytuj
  • 20 maj

"Jakiej głupoty byśmy nie zrobili, jakiej bzdury byśmy nie powiedzieli, trzeba iść w zaparte"

Ucho Prezesa #hot16challenge2

https://www.youtube.com/watch?v=l7KWwDbBbAk

"Nigdy nie przepraszaj, a jak tylko przeprosisz, obraź jeszcze raz. "

3 1 Cytuj
  • 21 maj

ale zauważyłaś, że jesteś ignorowana

2 5 Cytuj
  • 21 maj

Vivaldi to chyba ok! Myślę, że świadczy to o wyżej kulturze niż w starożytnej Grecji, gdzie istniał zwyczaj zabijania posłańca przynoszącego złe wieści;)

5 1 Cytuj
  • 24 maj

„Jedynym sposobem walki z zarazą jest uczciwość”. Albert Camus, Zaraza (1947)

"Fakty o Covid-19"

https://swprs.org/szwajcarski-lekarz-o-covid-19/

2 2 Cytuj
  • 10 godz.

Przecież jak o tym mówiłem w marcu to chcieli spalić na stosie :-) taki bono nawet klaskał, że siedzi se nad grilem a kasa mu z firmy leci :-) ale potem spanikował i szukał apki jak się szyje maseczki

2 Cytuj
  • 4 godz.
    Vivaldi napisał/a:

taki bono nawet klaskał, że siedzi se nad grilem i

Jak myślisz, Duda wygra te wybory, czy to już początek końca PiS?

2 Cytuj

Odpowiedz