Forum » Społeczeństwo

Szczęśliwego Nowego Roku

  • 22 sty 2023

    marko widzę że nie poparłeś słów o Czarnku żadnym artykułem lub projektem więc piszesz puste frazesy zasłyszane gdzieś tam na facebooku, które nie mają żadnego potwierdzenia. Uwierz mi Giertychowi nikt nigdy nie dorówna.
    Prawicowiec piszę to co piszę na podstawie tego co czytam, traktowanie Ukraińców jak hołoty i osób które im pomagają wyszło na podstawie twoich wpisów pod artykułem o Zbyszku Bylicy zbierającym fundusze na zakup karetki dla Ukrainy. Piszesz że państwo nic nie pomaga w utrzymaniu Ukraińców jak ja wiem na 100% że pomaga bo znam osobę pracującą w hotelu Dobczyce i napisałem prawdę, również rodziny które do tej pory goszczą rodziny Ukraińców to potwierdzają ale ty wiesz lepiej chociaż nie znasz nikogo goszczącego uchodźców z Ukrainy. Twoje uwielbienie Niemców widać w wielu postach które piszesz i się z tego nie wycofasz a pisanie o reparacjach wojennych oznacza że w ogóle nie znasz historii, czy byłeś w obozie w Oświęcimiu, ja byłem w 8 klasie czyli ok 40 lat temu i do dzisiaj pamiętam to co tam widziałem, czy widziałeś zdjęcia Warszawy po wojnie? Widać też uwielbienie do Unii Europejskiej a wychodzi teraz że jest to zbiorowisko sprzedajnych osób co wyszłow sprawie Kataru, te osoby też mówią puste frazesy, piszą o praworządności a nie robią praworządności u siebie. Tusk tam idealnie pasuje. Czy oglądnęliście program "nasz człowiek w Warszawie" ? Czemu nie piszecie że to bzdury, ja wiem czemu bo obnażyła całą prawdę o Tusku poparta pokazaniem jego działalności, słów. Ktoś taki ma być w rządzie? Brak programów wyborczych świadczy że nie mają żadnych pomysłów na rządzenie i ludzie to widzą i nie dadzą się omamić pustymi frazesami.

    2 4 Cytuj
  • 22 sty 2023

    Adamos,
    Moje teksty nie są poparciem dla któregokolwiek polityka, tylko dla programu którego jestem zwolennikiem.

    Czy jestem za UE- tak.
    Czy jestem za mocną pozycja mojego kraju w UE-tak.
    Czy jestem za wspólną walutą- tak.
    Czy jestem za pomaganiem Ukrainie - tak, ale reprezentuje pragmatyzm Bosaka, by nie pozostać bezbronnymi.
    Że ośrodek na Jałowcowej pomaga- jedna jaskółka wiosny nie czyni.
    A określenie na podstawie recenzji kierowcy transportującego karetkę do Ukrainy, że nazywam Ukraińców hołotą….. jest nauką z TVP info, jak należy opisywać tych, których nie lubimy.
    Strasznie głupio się tłumaczysz.

    Czy będę głosował na PiS- nie.
    Czy będę głosował na PO - tak, jeżeli pójdą w koalicji z opozycją w celu zmiany obecnego rzadu.

    Czy uważam ten rząd za patriotów- tak, jak każdy inny rząd wybrany demokratycznie.
    Czy identyfikujesz się z rodzajem patriotyzmu rzadu obecnego- nie.
    Czy zaakceptujesz ponowny rządy PiS- tak, ale nie będzie to mój wybór.
    Czy można się pięknie różnic w poglądach- tak.

    5 1 Cytuj
  • 22 sty 2023

    Wyśmiewasz pomoc rządu dla Ukrainy Tak
    Wyśmiewasz pomoc rządu dla osób pomagających Ukraincom Tak
    Wyśmiewasz pomoc rządu dla emerytów Tak
    Wyśmiewasz starania rządu o uzyskanie reparacji wojennych Tak
    Wyśmiewasz pomoc rządu dla rodzin wielodzietnych Tak
    Wyśmiewasz obniżenie wieku emerytalnego Tak

    Jesteś patriotą: NIE

    2 5 Cytuj
  • 22 sty 2023

    popcorn mi się kończy, ale Wy kontynuujcie

    5 1 Cytuj
  • 22 sty 2023

    [cytat=Adamos]czy chcesz dwa razy większej pomocy rządu dla Ukrainy Tak
    czy chcesz dwa razy większej pomocy rządu dla osób pomagających Ukraincom Tak
    czy chcesz dwa razy większej pomocy rządu dla emerytów Tak
    czy chcesz dwa razy większych starań rządu o uzyskanie reparacji wojennych Tak
    Czy chcesz dwa razy większej pomocy rządu dla rodzin wielodzietnych Tak
    Czy jesteś za większym ni rząd zrobił obniżenie wieku emerytalnego Tak

    Jesteś patriotą: TAK , Tak, TAK /cytat]

    Jestem super patriotom, tylko wtedy gdy chce dużo!

    5 1 Cytuj
  • 22 sty 2023
    gwidoniusz napisał/a:

    popcorn mi się kończy, ale Wy kontynuujcie

    Niedziela, w kościele już byłem, galerie pozamykane, pada deszcz……… kontynuujemy. Tylko skoczę jeszcze na Orlen po małpkę.

    5 1 Cytuj
  • 22 sty 2023
    Adamos napisał/a:

    Wyśmiewasz pomoc rządu dla Ukrainy Tak
    Wyśmiewasz pomoc rządu dla osób pomagających Ukraincom Tak
    Wyśmiewasz pomoc rządu dla emerytów Tak
    Wyśmiewasz starania rządu o uzyskanie reparacji wojennych Tak
    Wyśmiewasz pomoc rządu dla rodzin wielodzietnych Tak
    Wyśmiewasz obniżenie wieku emerytalnego Tak

    Jesteś patriotą: NIE

    czy jesteś przeciwnikiem dwa razy większej pomocy rządu dla Ukrainy Tak
    czy jesteś przeciwnikiem dwa razy większej pomocy rządu dla osób pomagających Ukraincom Tak
    czy jesteś przeciwnikiem dwa razy większej pomocy rządu dla emerytów Tak
    czy jesteś przeciwnikiem dwa razy większych starań rządu o uzyskanie reparacji jesteś przeciwnikiem wojennych Tak
    Czy jesteś przeciwnikiem dwa razy większej pomocy rządu dla rodzin wielodzietnych Tak
    Czy jesteś przeciwnikiem większym niż rząd zrobił obniżenie wieku emerytalnego Tak

    Jesteś patriotą: NIE TAK.

    2 1 Cytuj
  • 22 sty 2023

    Czy chcesz dużo Tak czy robisz coś Nie

    2 2 Cytuj
  • 22 sty 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Niedziela, w kościele już byłem, galerie pozamykane, pada deszcz……… kontynuujemy. Tylko skoczę jeszcze na Orlen po małpkę.

    Czyli jeszcze do tego jesteś alkoholikiem?

    2 4 Cytuj
  • 22 sty 2023
    gwidoniusz napisał/a:

    popcorn mi się kończy, ale Wy kontynuujcie

    Nie kupuj już więcej popcornu bo to co miałem napisać to już napisałem. Chyba że jeszcze mnie do czegoś wywołają to będę kontynuował.

    2 2 Cytuj
  • 22 sty 2023
    Adamos napisał/a:

    Czy chcesz dużo Tak czy robisz coś Nie

    Adamos napisał/a:

    Czyli jeszcze do tego jesteś alkoholikiem?

    Myślałem, że można pięknie się różnić.
    Ale trafiłem na dyżurnego.

    2 3 Cytuj
  • 22 sty 2023
    Adamos napisał/a:

    .... to co miałem napisać to już napisałem...

    No rejczel...takie posty na trzy ekrany to się wygadałeś.
    Fajne jest to...że cały czas straszysz Tuskiem...ktoś tu o nim wspomina? Jakaś fobia widzę.

    A odniesiesz się coś do afer wspomnianych wyżej? Może jeszcze byś skomentował smoleńską komisję i zmarnowaną kasę. Orlenowskie przekręty. I tak można wymieniać...

    Ja też uważam trzeba tę ekipę zatrzymać jak to mówią...mniejsze zło...

    2 3 Cytuj
  • 22 sty 2023

    Skąd mamy czołgi leopard
    I czy zakupił je PiS.

    https://polska-zbrojna.pl/Mobile/ArticleShow/10476

    2 3 Cytuj
  • 22 sty 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Skąd mamy czołgi leopard
    I czy zakupił je PiS.

    https://polska-zbrojna.pl/Mobile/ArticleShow/10476

    Oj tam..... Oj tam...... pewnie że wszystko co dobre to PiS !!!!!
    A za Tuska to ........... (nawet murzynów bili)

    5 Cytuj
  • 22 sty 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Skąd mamy czołgi leopard
    I czy zakupił je PiS.

    https://polska-zbrojna.pl/Mobile/ArticleShow/10476

    Jak znam życie na TVP powiedzą... że załatwił je dziadek Tuska jak był w Wermahcie :-))))

    5 1 Cytuj
  • 23 sty 2023
    Marko napisał/a:

    As I know life on TVP they will say ... that Tusk's grandfather arranged them as he was in Wermahta :-))))

    :D

    1 Cytuj
  • Janek Sal 23 sty 2023

    jak nie jak tak - same patryjoty w tym pisuarze az żal wode spuścic

    6 Cytuj
  • 23 sty 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Skąd mamy czołgi leopard
    I czy zakupił je PiS.

    https://polska-zbrojna.pl/Mobile/ArticleShow/10476

    nooo fakt dziwny to był zakup po tym jak w 2011 rozmontowali naszą prestiżową Pierwszą Dywizji Zmechanizowanej. Czy chcieli kupić te używane Passaty czy raczej musieli? Dziwny zakup.
    O tym, że był to szrot nawet się nie zająkniesz, po prostu niezłe ciągniki gąsienicowe ale do zrywki drzewa w lesie do niczego więcej. Wepchnięte Tuskowi jak śmieci wożone do Polski.
    https://forsal.pl/artykuly/1439051,czolg-leopard-odkupione-od-niemcow-leopardy-wciaz-w-remoncie-czolgi-wjechaly-na-mine.html

    Faktycznie jeden pchał, drugi trzymał a trzeci wazelinę podawał. I jeszcze się tym chełpisz?

    3 2 Cytuj
  • 23 sty 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Czy jestem za mocną pozycja mojego kraju w UE-tak.

    ten punkt mnie bardzo zaciekawił, rozwiń proszę. Jaki Twój plan w tym punkcie tylko weź nie zaczynaj od waluty EURo. Rozumiem, że silną pozycję zaczniesz budować od uległości, niskich płac mimo wyższej jakości, wpuścić i wyprzedać i .....umacniać tą pozycję? A może różnice w socjalu zwiększyć będzie mocno i konkurencyjnie przy szparagach. A może głośno pokrzyczeć o podwójnych standardach od produktów po politykę? Aaaaa nooo nie zapomniałem, że mocna pozycja nie polega na mocnej pozycji.
    Chłopie przychodzę do Twojego domu, gwałcę żonę, burzę dom, podpalam auto a Twoim dzieciom pozwalam u mnie pracować wyzywając ich od nieudaczników i wołów roboczych. Oczywiście będąc elitą Ty sam dostajesz kopa albo kulkę w łeb i ..... rozmawiamy o równym starcie i mocnej pozycji? O czym Ty bredzisz. Jak Ty chcesz mieć mocną pozycję jedząc z ręki która w pysk Ci daje co rusz.
    Weź mi wytłumacz w jaki sposób jesteś na tak z tą mocną pozycją? Ale że jak chcesz ją zastać tą mocną pozycję czy ktoś Ci ją da w prezencie jak hełmy, imigrantów, lgbt i inne "ważne i kluczowe" aspekty do wprowadzenia haosu?
    A może coś przoczyłem i trzeba dosłownie odczytać ten "twój kraj" , bo w tym co tu na forum wypisujesz to chyba nie o Polskę chodzi.

    6 2 Cytuj
  • 24 sty 2023
    Vivaldi napisał/a:

    ten punkt mnie bardzo zaciekawił, rozwiń proszę. Rozumiem, że silną pozycję zaczniesz budować od uległości, niskich płac mimo wyższej jakości, wpuścić i wyprzedać A może różnice w socjalu zwiększyć będzie mocno i konkurencyjnie przy szparagach.
    Chłopie przychodzę do Twojego domu, gwałcę żonę, burzę dom, podpalam auto a Twoim dzieciom pozwalam u mnie .

    Rozumiem że masz traumę, po swojej emigracji do Niemiec, bo byłeś tam traktowany jak śmieć i robiłeś za śmiecia.
    Nie wszyscy tak mają. Wystarczy oglądać codziennie o 20.00-22.00 Polacy zagranicą w Eska TV.
    Są ludzie szczęśliwi poza krajem. To kwestia po co się tam jedzie.

    Co do rozdawania kart……. Można je próbować rozdawać gdy się już jest Chinami. Korea mimo swojej ekonomicznej pozycji, kart nie rozdaje.
    To kretyńskie szlachciurskie podejście historycznie, wpycha nas w niebyt.
    Mnie ciągnie do zachodu, ciebie do wschodu.
    Te twoje ciągoty to powielanie naszej przeszłości.
    No nie powiem, że bardzo politycznie udanej.

    Poza tym, rasowi Galicjanie, są międzynarodowcami.
    Ci z zaboru ruskiego….. brzydzą się wschodu a jednocześnie tylko w tamtym kierunku ich ciągnie.

    Widzę, że i u ciebie ten pigment wschodni w genach się przeniósł.

    2 2 Cytuj
  • 24 sty 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    jak nie jak tak - same patryjoty w tym pisuarze az żal wode spuścic

    Ty za to jesteś takim patriotą że nawet w nicku sugerujesz że jesteś z Krakowa.

    5 Cytuj
  • 24 sty 2023
    Adamos napisał/a:

    Ty za to jesteś takim patriotą że nawet w nicku sugerujesz że jesteś z Krakowa.

    No fakt, jak z Krakowa, nie jest patriotą,
    jak z PiS, to stuprocentowym.

    Ależ ty bzdury wypisujesz.

    6 Cytuj
  • 24 sty 2023

    Sory ale pisał że jest z Myślenic a się do tego nawet w nicku nie przyznaje.
    Vivaldi tak celnie ci przyłożył że jeszcze długo nic takiego nie wymyślisz żeby się obronić :)

    1 5 Cytuj
  • 24 sty 2023
    Adamos napisał/a:

    Sory ale pisał że jest z Myślenic a się do tego nawet w nicku nie przyznaje.
    Vivaldi tak celnie ci przyłożył że jeszcze długo nic takiego nie wymyślisz żeby się obronić :)

    To znaczy że ja z Rosji?!?!

    1 2 Cytuj
  • 24 sty 2023
    Adamos napisał/a:

    Sory ale pisał że jest z Myślenic a się do tego nawet w nicku nie przyznaje.
    Vivaldi tak celnie ci przyłożył że jeszcze długo nic takiego nie wymyślisz żeby się obronić :)

    Vivaldi jest mentalnie za cienki, żeby mi przyłożyć.

    3 2 Cytuj

Odpowiedz