Forum » Społeczeństwo

cyrk ZAGINAL - akcja poszukiwawcza

  • 3 gru 2009

    a mnie się podoba mozna czytać jak kryminał : tu afera, tam przekręt, jeszcze gdzie indziej ogólnogminny spisek i rażąca niegospodarność , po prostu super. No i stado niepoprawnych , inteligentnych i fachowych pod każdym względem "optymistów" , którzy to komentują na bieżąco.

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    Forum przyciąga coraz ciekawsze osobistości. Taki elokwent na przykład. Wpada znienacka, szerzej nieznany, pisze jednego dnia 5 czy 6 postów po czym stwierdza, że nie udziela się na forum. I do mnie się zwraca: "napisz coś inteligentnego."
    Bosh, co za kadry ma Miłościwie Nam Panujący!!!

    Cytuj
  • 4 gru 2009

    Jednych forum przyciąga, innych oddala...
    Jakaś ciemna siła "porwała" następnego forumowicza. Cygnus zaginął!

    Cytuj
  • adzygmunt 4 gru 2009

    Mam nadzieję, że nie na zawsze!

    Cytuj
  • 4 gru 2009

    Artykuł z dzisiejszego onetu:
    "Na mundialu w Niemczech z kobietami był cyrk"
    ASInfo /17:17

    Harry Redknapp
    AFP
    Menedżer Tottehnamu Hotspur, Harry Redknapp, który ma również swoją kolumnę w angielskiej bulwarówce "The Sun", stwierdził na jej łamach, że Fabio Capello podjął właściwą decyzję zabraniając zabierać do RPA żon i dziewczyn piłkarzy (ang. WAG's - wifes and girlfriends). - Mam dość WAG's - stwierdził ostro Redknapp.
    - Mistrzostwa w Niemczech to był cyrk z kobietami. Zamiast meczami angielskiej drużyny zajmowano się zakupami i zabawami WAG's. Najważniejsze sprawy zostały zepchnięte na dalszy plan, liczyło się tylko to, co robiły kobiety piłkarzy a z nimi cyrk - irytował się Redknapp.

    - Capello nareszcie zrobił z tym porządek. Kobiety piłkarzy w większości w ogóle nie interesowały się futbolem, dla nich ważna była dobra zabawa z cyrkiem, i to, czy następnego dnia znajdą swoje zdjęcie w kronice towarzyskiej. Dlatego trzymanie ich na dystans jest odpowiednie - stwierdził szkoleniowiec "Spurs".(...)

    Mam nadzieję, że potraktujecie Państwo z wyrozumiłością powody mojej niebecności. Skrajnie wyczerpany utarczkami z myślenickim samorządem muszę czasem nieco odreagować. Gdyby nie nerwus Capello pewnie zabawiłbym nieco dłużej. Tych, którzy jednak z utęsknieniem czekają na moja kolejną nieobecność uspokajam. W lutym wyjeżdżam z siatkarkami Holandii na turniej w Ameryce Południowej. Będziecie mogli znowu nieco odsapnąć.
    ;)

    Cytuj
  • 4 gru 2009

    :) to by też tłumaczyło twoją czwartkową nieobecność na piłce, ale z drugiej strony z kobietami piłkarzy.... A niech tam masz usprawiedliwione ;)

    Cytuj
  • 4 gru 2009

    Drogi Grzywo, moja jeszcze wczorajsza nieobecność na piłce jest również spowodowana przez płeć piekną. Ale stało się to, czyli kontuzja kolana, już po powrocie z mundialu, w czasie Andrzejek. Sądzę, że któraś z moich tanecznych partnerek była po prostu dobrze ucharakteryzowanym strażnikiem miejskim.
    ;)

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    Mając na uwadze, że "Andrzejki" były bezalkoholowe ;)co w sposób znaczny zapewne zaburzyło Twój kąt widzenia , to całkiem byc może, że tak właśnie było. W jaki sposób wytargałeś taką perełkę z Onetu? Szacun za spostrzegawczość, ubawiłem sie do łez. Najlepiej "usprawiedliwione" zniknięcie od lat bez dwóch zdań.
    ps. Holenderki, Ameryka Południowa? Hmmmm jakbyś sam nie dał rady to się piszę :)

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    Zapisy na wyjazd z Holenderkami na privie u mnie. Koszt 10 000, płatne z góry.
    Mam jeszcze w promocji obóz rumuńskich sztanfgistek w Gruzji. Piszesz się?

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    No to sie może spotkamy w Buenos Aires, Cyrkus ;) O! Jakbyś miał namiar na występy greckich atletek w sztafecie 4x400 metrów, to ja reflektuje. Zwłaszcza na gościnnych występach w Moskwie.

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    Cyrku nie przyznałes się, że byłeś też na goscinnych występach w Australii;)

    http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/najlepiej_oceniane/zdjecia_w_galeriach/zdjecie/duze,1167104,4

    Cytuj
  • adzygmunt 5 gru 2009

    Witaj Cyrku. Sztanga mnie interesuje, "sztangistki" nie, lecz już szynkareczki a jakże!

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    Obóz rumuńskich sztangistek brzmi kusząco ale zostane jednak przy pięcioboistkach z Niemieckiej Republiki Demokratycznej na gościnnych występach w Burkina Faso. Kształty bardziej swojskie jakby ;) a i okolica niczego sobie.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 5 gru 2009

    Ten temat to chyba czeba wysłać karetką do Kobierzyn?
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 7 gru 2009

    Czyli tam skąd pan przybył;)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 7 gru 2009

    Ja przybyłem z Suwałk a nie z Kobierzyn, Pania Dolo a Pan z pewnością nawet nie wie gdzie one lerzą to podpowiem rze w odległości 579 kilometruw od Kobierzyn i 237 od Tworek.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 7 gru 2009

    Luno, Ad, dziękuje :)

    Cytuj
  • adzygmunt 7 gru 2009

    Dałeś głos, super!!!

    Cytuj
  • 7 gru 2009

    Proza życia, taki nawał obowiązków że komputer służył mi ostatnio tylko do wysyłania maili. Czuje specyficzną więź z tym forum i jego użytkownikami, bardzo też pochlebia mi że zauważyliście brak mojej "gęby", a przecież piszę zazwyczaj zzzz ;)

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Miło Cię znów "widzieć" i czytać Cygnus:)

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    cyrkiem jest to forum a błaznami forumowicze
    kto za a kto przeciw?

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    podpisuję się pod tym obiema rękami

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 8 gru 2009

    I ja swoją czecią. Zwłaszcza tenrze wątek.

    Tylko jak tak, to po co je czytacie głąby?

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    to co odprawiacie TO ISTNA ŻENADA I INFATYLIZM... CYRK NIGDY NIE POWRACAJ BO SPOŁECZNOŚC NIE CHCE KOGOŚ TAKIEGO JAK TY.. Klakier opozycji!

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Wszystkim wyrabiającym godziny nadliczbowe pracownikom Wydziału Promocji i Propagandy chciałam przypomnieć, że mamy po pierwsze kryzys a po drugie sporych rozmiarów dziurę budżetową w miejskiej kasie. Narobicie się, napiszecie a potem nie będzie z czego zapłacić.

    Cytuj

Odpowiedz