Forum » Społeczeństwo

cyrk ZAGINAL - akcja poszukiwawcza

  • Bartek Bartkowski 1 maj 2009

    przeszukalem wszystkie ostatnio dodane newsy, tematy na forum, katalog firm, kalendarz, ogloszenia drobne a nawet szukalem go na mapie... i nic... zaginal najbardziej wyrazisty forumowicz tego portalu. OGLASZAM OFICJALNE POSZUKIWANIA CYRKA. wykorzytajmy do tego majowke, zbierzmy sie wszyscy z psami, ktore tak lubi nasz przyjaciel, latarkami, kompasami i WSPOLNIE ODNAJDZMY CYRKA! Jesli tego nie zrobimy nie ukaze sie nowe sedno, pciomiok umrze z rozpaczy, a witroz nie bedzie mial sie z kim spierac! FORUMOWICZU NIE MOZESZ DO TEGO DOPUSCIĆ ! PRZYŁACZ SIĘ DO POSZUKIWAN. Licze na to ze miasto-info obejmie patronatem medialnym nasza akcje

    1 Cytuj
  • M G 1 maj 2009

    Wczoraj wieczorem po godz 19 cyrk pojawił się w temacie o szkodliwych jabłkach! Czyli jednak żyje...! ..? ;)

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 1 maj 2009

    mamy swiadka ktory zeznal ze widzial gdzies cyrka jak kombinowal cos przy szkodliwych jablkach:P forumowe W11 na tropie :) haha

    Cytuj
  • 1 maj 2009

    niezła faza :|

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 1 maj 2009

    faza A poszukiwan bo to pierwszy dzien majowki

    Cytuj
  • 1 maj 2009

    ja widzialem jak samochód z napisem cyrk przejezdzal w tokarni wczoraj okolo 13:30

    Cytuj
  • 1 maj 2009

    Bartusiu....
    Ucz się do matury dziecko...

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 1 maj 2009

    wyluzuj mature mi kupila mama a indeks na studia dostalem na 18stke wiec moge zaangazowac sie w poszukiwanie cyrka

    Cytuj
  • 1 maj 2009

    uahahahha

    ;-) dobrze więc wyluzuję ;-)
    Szymon majewski kiedyś zrobił na ten temat dobry sponton, podesłac linka :>?

    Cytuj
  • 1 maj 2009

    Niezły towar masz :D ;)

    Cytuj
  • 1 maj 2009

    Proponuję przeszukać Dumę Myślenic. Ktoś mi powiedział, że zamurowali go pod tablicą.

    Cytuj
  • 1 maj 2009

    Pamiątkową ma się rozumieć. Słyszałem, że zaciskające się ostatnią konwulsją w betonie palce, znajdują się dokładnie w miejscu pod nazwiskiem marszałka.
    Tak słyszałem.

    Cytuj
  • 2 maj 2009

    Kiedyś opisałem,jako tzw.praca dyplomowa,atrakcje turystyczne Myślenic.Z żalem przyznaję,że nie uwzględniłem w niej Cyrka,ale wtedy nic o nim nie słyszałem.
    Zauważam,że powoli staje się on taką forumową atrakcją Myślenic,co z jednej strony jest ciekawe,z drugiej jednak sprowadza się do wniosku,że w naszym malowniczym mieście jednak nic się nie dzieje,skoro zaczynamy jako sensację rozpatrywać czyjąś obecność,bądź jej brak.
    A może po prostu,Cyrk był na wakacjach?Albo nie zapłacił rachunku za internet? ;)

    Cytuj
  • 2 maj 2009

    Cyrk, szykuje jakis zmasowany atak, powróci z wzdwojoną siła.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 2 maj 2009

    pierwszy dzien poszukiwan zakonczony: Cyrka nie bylo na zarabiu, nie bylo w zielonym sloniu, a przeciez to oczywiste ze slon powinien cos o tym wiedziec... milczal, nie bylo go tez w alejkach, parku ani w kilku barach!!! Panowie stojacy na osiedlu przy sklepach spozywczych po trzecim winie traktowanym jako waluta snuli teorie ze mogl zostac porwany spiskowo. I wszystko na marne bo cyrk sie wpisal :)

    wrociles na dobre zuchu czy to chwilowa przepustka?:)

    Cytuj
  • adzygmunt 2 gru 2009

    Rozpoczynam nowe poszukiwanie Cyrka.
    Grypka go powaliła czy jakieś inne "cóś"? :(

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    Grypa go raczej nie zwaliła - bo nie ma charakterystycznego chrum chrum na forum:-)
    Myslę, że zatrzymało go coś ważnego - np. modne obecnie w Myslenicach układanie listy na wybory. Jeśli Cyrk nie ma pomysłu na nazwę to proponuje: KWW SEDN-uj z Cyrkiem!

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    temat żenada

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    to forum to żenada!! dorosli ludzie zachowuja sie jak małe zazdrosne dzici w szkole podstawowej ... żal...

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    Poszukiwanie "cyrka" to rzeczywiście żenada. Lepiej żeby "cyrk" już nigdy nie powrócił na to forum bo totalnie zaniżał poziom dyskusji. Zwłaqszcza nieuzasadnionymi pretensjami do Pana Burmistrza.

    1 Cytuj
  • 3 gru 2009

    Tak też uważam kompletna kicha i gloryfikacja miernot. Jak zaginął to jego problem.Nie ma co się podniecać.

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    I kto teraz poprowadzi do zwycięstwa?

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    Może Cyrk czyni przygotowania do imprezy, ktora odbędzie się w najbliższą
    niedzielę w Dumie Myślenic na Zarabiu...
    Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej organizuje charytatywny turniej piłki nożnej halowej. Cały dochód z tej imprezy przekazany zostanie na zakup wózków inwalidzkich dla dzieci, które zostały kalekami ratując życie innym ludziom. Bardzo szczytny cel. Mam nadzieję, że w imprezie weźmie udział wiele osób przyczyniając się do wsparcia Wielkich-Małych Bohaterów :

    http://igzm.org.pl/

    Informacje o imprezie w zakładce wydarzenia /portal miasto-info/.

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    Powiem wam tyle, że nie udzielam się na tym forum już od pewnego czasu bo tak naprawdę to jedno wielkie dno i przekrzykiwanie się jak w przedszkolu. Tematy tutaj poruszane (owszem niektóre ciekawe, ale bynajmniej nie ten) są miażdżone przez głupie odpowiedzi chyba dzieci. Osobiście wolę podyskutować na podobne tematy na stronach nie zarażonych (sami sobie odpowiedzcie kim). Pozdrawiam NORMALNYCH forumowiczów.

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    Ja również nie udzielam się na tym forum ze względu na infantylizm jego głównych bohaterów. Cyrk, Greta. Wuj Józef - przynudzają i nie wnoszą nic ciekawego do dyskusji. Jak to w ogóle można czytać? Chyba takie same dzieci to czytają.

    Cytuj

Odpowiedz