Forum » Społeczeństwo

cyrk ZAGINAL - akcja poszukiwawcza

 • 14 kwi 2011

  [quote=gość: nieoświecony] Jako że w poprzednim poście nie ma kropki pociągnę dalej zdanie poprzednika
  ....swoja droga wydaje mi sie ze swoja popularnosc zbudowal na tym forum i dlatego zostal wybrany a teraz ma forum i forumowiczów gdzieś.
  Podobnie Greta.
  Nie jest tajemnicą że niektóre fora nie służą wymianie poglądów lecz załatwianiu prywatnych porachunków ale myślę że tak nie jest w przypadku tego forum. [/quote]

  Co Greta????

  Cytuj
 • 14 kwi 2011

  Zniknęła .
  Dawniej większość czekała na posty Jej czy Zdzicha a teraz cisza.
  Powodem mniejszej aktywności nie jest chyba brak tematów?
  Pozdrawiam.

  Cytuj
 • 15 kwi 2011

  Cyrk został "wykurzony" z forum. tak sie nie traktuje ludzi. przecież blog jest wartością prywatną i nie powinno być usuwania tekstów jesli nie łamią prawa. nie rozumiem tego co się wydarzyło

  Cytuj
 • 15 kwi 2011

  Zmiany w regulaminie I blog juz nie jest prywatny. Radze poczytac nowy regulamin.

  Cytuj
 • 15 kwi 2011

  [quote=Mysleniczanin007] Zmiany w regulaminie I blog juz nie jest prywatny. Radze poczytac nowy regulamin. [/quote]

  Cholera to już blogi upaństwowili? Toż to gorzej niż na Białorusi :(

  Cytuj
 • 15 kwi 2011

  [quote=gość: forowicz] Szkoda, aczkolwiek po takim 'potraktowaniu' przez Redakcję zrobiłbym to samo. [/quote]

  Można coś więcej, bo chyba ominęło mnie coś ważnego ????

  Cytuj
 • 15 kwi 2011

  [quote=Mysleniczanin007] Zmiany w regulaminie I blog juz nie jest prywatny. Radze poczytac nowy regulamin. [/quote]

  regulamin http://miasto-info.pl/regulamin.html obowiązuje od 25 listopada 2010 od uruchomienia nowej wersji strony. Każdy z użytkowników przy pierwszym logowaniu od tego momentu akceptował właśnie ten regulamin. Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd.

  Cytuj
 • 16 kwi 2011

  Konkludując, jeżeli w ciągu ostatnich kilku dni nie zostały wprowadzone zmiany w regulaminie, oficjalnie przepraszam za wprowadzanie forumowiczów w błąd.

  Cytuj
 • 9 lis 2012

  Jak widzę te plakaty i bilety cyrku 11 LISTOPADA to mnie coś trafia. 11 LISTOPAD to nasze święto Niepodległości a tutaj cyrk w Myślenicach. Jakaś masakra!!! Dziwie się, że miasto zgodziło się na to, żeby akurat w ten dzień u nas był cyrk!!!

  4 1 Cytuj
 • 9 lis 2012

  Heart a niby dlaczego? 11 listopada to przecież radosne święto odzyskania Niepodległości :) Kiedy jeśli nie 11 listopada mamy być radośni i dumni z naszego narodu, z naszych przodków i historii? To wyśmienity dzień do świętowania, tańców, radości każdymi przyzwoitymi sposobami :)

  4 Cytuj
 • 9 lis 2012

  Zgadzam się z Czytelnikiem. Zdarzyło mi się w zeszłym roku :wdepnąć do MOKiSu na imprezę z okazji Odzyskania Niepodległości. Impreza była śmiertelnie poważna i smętna. Ale cóż my Polacy uwielbiamy świętować smętnie wielkie porażki narodowe i przenosi się to na 11 listopada. Nie umiemy się radować z tak wielkiej okazji jakim jest rocznica odzyskania niepodległości. Daleko nam do amerykanów, czy francuzów.
  Przypomina się komunistyczne święto 22 lipca. Na pewno wielu z Was pamięta festyny i zabawy na Zarabiu. Były tańce , zabawy i różne imprezy. Wesołe.
  I żeby nie być źle zrozumiałym - nie tęsknię na tym świętem.
  Heart. Chyba nie tędy droga, żeby przy każdej narodowej okazji świętowania "biczować się".
  Pozdrawiam. Wesołego święta.
  ... chyba daleko odeszliśmy od tematu ....

  3 1 Cytuj
 • 9 lis 2012

  Dyrekcja MOKiSU ma gdzieś wszystkich, kto wystąpi z jakąś inicjatywa to STOP , nie ma terminów itp. to jest jedna BARDZO wielka kpina !!!!pompatyczne wjazdy Piłsudskiego, smętne śpiewy i zero radości , ale kto siE tym przejmuje????Pan Pietrzak z młodzieżą z jedynki robi świetne imprezy i dzisiaj też takowa była, ale pora???pewnie popołudniu jest jakiś "hicior" w cyfrowym kinie, oj kiedy to w końcu "pier......" i oczyści się atmosfera w mieście

  5 1 Cytuj

Odpowiedz