Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 13 mar 2012

    w takim razie wloż 2000zl bo ja i moi znajomi tyle dali.

    2 3 Cytuj
  • 13 mar 2012

    zespolowi tez dam tyle ile mi sie wydaje a nie tyle ile chca za to żempolenie i wycie- 500 złotych wiecej nei sa warci

    2 7 Cytuj
  • 13 mar 2012

    po co ludzie sie wypowiadaja skoro pytanie nei do nich-czytac nie potrafia??? chcec gadania o niczym???

    badziewne to forum, nie dla tych co sa zainteresowanie - tylko dla grajkow-znawcy przemadrzali w sliskich koszulach juz nigdy tu nei zajrze, bo nie ma po co

    6 4 Cytuj
  • 13 mar 2012

    aaaaaaa, masz rację - nie zaglądaj tu. Może wreszcie będzie spokój i kultura.

    3 4 Cytuj
  • 13 mar 2012

    :) nie musicie dziękować ;) zegnamy aaaaaa

    3 4 Cytuj
  • 14 mar 2012

    [quote=gość: aaaaaaa] zespolowi tez dam tyle ile mi sie wydaje a nie tyle ile chca za to żempolenie i wycie- 500 złotych wiecej nei sa warci [/quote]
    JAK SOBIE TAKI zespol zamowiles to teraz im plac. Trzeba bylo sobie zamowic zespol jedno osobowy i bys mial jeszcze taniej.

    2 3 Cytuj
  • 14 mar 2012

    Mam pytanie czy możecie mi polecić jakąs dobrą szkołe tańca w myślenicach chodzi mi o naukę pierwszego tańca na weselu z góry dziękuję

    Cytuj
  • 14 mar 2012

    [quote=gość: przyszła panna młoda] Mam pytanie czy możecie mi polecić jakąs dobrą szkołe tańca w myślenicach chodzi mi o naukę pierwszego tańca na weselu z góry dziękuję [/quote]
    Aga tylko nie SAMBA!!kiepskie podejscie i hałtura.....Pani z Zarabia jest ok ;)

    3 Cytuj
  • 15 mar 2012

    wcale nie jest taki rewelacyjny strasznie stare kawalki graja lepszy jest z dobczyc saxband

    1 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Mam prośbę..co mam zrobić?..zamówiłam suknię slubną w salonie w Myślenicach w grudniu 2010 roku, w lutym była pierwsza moja przymiarka..i co ? suknia wogóle okazuje sie inaczej uszyta...o 10 cm z każdej strony szersza!!!!!!!!!!!!koszmar..do tego pani pobierala mi wymiary!!!!falbanki miały sie ładnie układać..a one kompletnie leżą...masakra..poszłam na kolejna przymiarkę..w marcu..i znowu suknia juz bardziej przypomina ta pokazowa,,ale nadal odbieg!!!!a do tego pani udała że suknia pokjazowa jest w czyszczeniu, zebym nie porównywałam...przychodze na kolejna p[rzymiarke...i znowu suknia zle leży, jest nie starannie uszyta..i co ..okazuje sie ze nie ma jeszcze do tego jednej warstwy materialu...falbasnki inaczej uszyte..koszmar!!!!a tu 2 mies do wesela:(....zaproponowałam zwrot zadatku 700 zł(ale niestety odmówiła)..nie wiedziałam ze ktoś kto otwiera salon slubny może być tak nie odpowiedzialny!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 15 mar 2012

    mlk-możesz mi na priv napisać co to za salon...ja też zamówiłam suknie ślubną w Myślenicach i Twoja wiadomość troche mnie zaniepokoiła.... paula070885@wp.pl
    dzięki

    Cytuj
  • 15 mar 2012

    Może napisz jaki to salon byśmy uważali na to z kim wchodzimy w współpracę?
    Najlepiej nie podaj nazwy a napisz tylko gdzie się mieści i już każdy będzie wiedział bo nie ma ich dużo w Myślenicach.

    Cytuj
  • 15 mar 2012

    mlk- Współczuję Ci!!!! Ja też miałam kupić w salonie, ale stwierdziłam, że jednak będę szyła. I widzę, że dobrze robię. Więcej to kosztuje, ale przynajmniej wiem, że krawcowa jest sprawdzona i nie zrobi fuszery. Nie wiem co Ci poradzić. Czy to jest salon obok Hausa??? Pasowałoby ostrzec inne dziewczyny, bo każda z nas w tym dniu chce wyglądać wyjątkowo... Pani faktycznie nie odda Ci pieniędzy, a suknię pewnie będziesz musiała przerabiać u jakiejś dobrej krawcowej w ostatniej chwili. Mogę mailem przesłać Ci numer tel. do mojej krawcowej, naprawdę super babka i konkretna. Umie doradzić, szyje przepiękne suknie i na pewno mogłaby przerobić ta Twoją, bo co zrobisz jak się okaże przy odbiorze, że nie jest taka jak chciałaś????

    1 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Nie nie jest to salon koło hausa..na razie nie bede podawać nazwy...zobaczymy czy Pani okaże sie uczciwa i odda mi zadatek (gdzie przysuguje mi podwójny- z przepisów prawa, bo to ona nie wywiazała sie ze zobowiązania)Jak bedzi robic problemy...to skończy sie napewno to źle dla niej.Nie tylko straci klientów..bo opinia bardzo szybko sie rozchodzi...ale pewnie czekac ja bedzie sprawa sadowa..

    Po dzisiejszym dniu..jestem załamana..jak może tak wyglądac kolejna przymiarka..!!!
    Na pierwszej byłam w szoku..jak może być uszyta sukienka, która nie przypomina wogóle mojej wybranej sukienki!!!!!!jak to mozliwe???????i to chyba 10 roamiarów wieksza, a falbanki wisiały w dół....wtedy już sie wkurzyłam i postawiłam jej jasno reguły..CHCE SUKIEENKE TAKĄ SAMĄ JAK POKAZOWA..i tylko tyle..nic wiecej..przychodze na druga..okazuje sie ze już bardziej przypomina pokazową ale wszedzie mi cos odstaje ..dałam jej ostatnia szanse....ciągle mi wmawia ze jest wszystko ok..i po to są przymiarki zeby wychwytywac błedy....ale do przesady..co ja jej mam mowic co jest nie tak!!!!!masakra... co sie jeszcze okazuje...oczywiscie przyniosła mi sukienke pokazową bo ja nastraszyłam ze ma być(nie tak jak ostanio)i co sama dopatrzyłam sie bledów..i to jakich.....1. okazuje sie że nie ma jednej warstwy materiału...2..materiał w sukience pokazowej jest grubszy..3.falbanki w sukien ce pokazowej mają żyłke...w mojej nie...i dla tego tak sie nie ukladają falbany..Pani było bardzo głupio...ale ciagle mowi że po to są przymiarki!!!!!!!!!!!!!....MOŻNA ZWARIOWAĆ.!
    ..

    2 Cytuj
  • 15 mar 2012

    mlk-współczuję...Mam nadzieję że uda Ci sie dogadać z tą kobietą i w końcu będziesz mieć swoja wymarzoną sukienkę...Jak takie salony funkcjonują...przecież zła opinia szybko sie rozejdzie...

    2 Cytuj
  • 16 mar 2012

    mlk - MASZ rację walcz o swoje prawa !!! jak się nie wywiązała to niech ci odda pieniądze . Tak teraz robią w tych salonach. Moja koleżanka też chciała sukienkę wystawową a uszyła jej masakra ... przerobiła ją ale to już nie to samo. Ja mam ślub w czerwcu ale jeszcze nie mam sukienki. Dopiero mam zamiar się wybrać na jakieś kupno :) Może polecicie jakieś fajny salon z sukniami :)

    1 Cytuj
  • 16 mar 2012

    Witam mam zarezerwowaną Restauracje Chate Gieda w Zagórzanach- z bali drewnianych, jednak szukam fajnego zespołu na 2013r- czy zna ktoś zespół Recepcja, jakieś opinie na jego temat???
    Albo jakis inny zespół który by zagrał muzykę pod nogę a może i troszke góralszczyzny żeby pasowało do klimatu Giedy?

    1 1 Cytuj
  • 16 mar 2012

    forum, kazdy temat ktory sie rozpocznie jest szybko konczony przez czlonkow roznych zespolow i zawsze zlazi na jedno 0 ZESPOŁY... niestety tym samym członkowie tychzę zespołow udowadniaja, ze sa tak gornych lotow jak ich muza.

    pozdrawiam tych ktorzy chcieliby dzielic sie swoimi problemami..ale neistety wiadomo coo...

    1 1 Cytuj
  • 16 mar 2012

    Ja w pełnie polecam salon ślubny DAMA za Ukleiną jest tam duzy wybór 2 moje kuzynki mialy stamtąd sukienke i druhną tez tam były szyte sukienki., Kobiety są dogadane i zawsez mozna liczyć na mały upust. mja kuzynka miała tylko 2 przymiatki ale przy 2 juz ja mogła odebrac na gotowe. a co najciekawsze schudła przed samym slubem w tyg i panie znów jej zwęziły bez dodatkowej opłaty. Ja mam swój ślub w październiku juz byłam u tych pań i wybrałam juz swój model i czekam na pierwsza prztmiarke. Pozdrawiam przyszłe panie młode bo wiem, ze wybór sukni jets wazny dla każdej z nas i kazda sie stresuje jak to bedzie wygladac po uszuciu

    Cytuj
  • Dominika Wójcik 17 mar 2012

    Ja też miałam szyta suknie w salonie koło Reja i naprawde nie mam w zasadzie na co narzekać i po 2 przymiarkach miałam gotową suknie i panie pomogły dobrac piękną biżuterię więc mogę smiało polecić ten salon natomiast o tym salonie koło Dobosza to raczej nie ciekawe rzeczy słyszłam..Pozdrawiam wszystkie Panie które sa w trakcie przygotowań do tego Wielkiego Dnia!

    1 Cytuj
  • 17 mar 2012

    zniesmaczony, aleś wyskoczył z tymi zespołami, jak właśnie obrabiają tyłki salonom ślubnym. Jak kulą w płot. :D

    Cytuj
  • 19 mar 2012

    czytaj uwaznie, chodzi ze zmieniaja temat na zespoly zaraz po tym jak sie pojawi inny niz ich temat zespoly, ktory lepszy jaki sprzet ile bierze i jacy to fantastyczni

    1 5 Cytuj
  • 19 mar 2012

    [quote=gość: zniesmaczony] czytaj uwaznie, chodzi ze zmieniaja temat na zespoly zaraz po tym jak sie pojawi inny niz ich temat zespoly, ktory lepszy jaki sprzet ile bierze i jacy to fantastyczni [/quote]

    Jak ci się nie podoba to nie odwiedzaj tego forum. Twój post niczego nie wnosi.

    5 2 Cytuj
  • 19 mar 2012

    u mnie grał Maks Band z Krakowa. Szczerze polecam, choć nie są najtansi. Znalazłem ich na necie.

    8 Cytuj
  • 20 mar 2012

    [quote=gość: przedstawiciel zespołów] gość: zniesmaczony napisał/a: czytaj uwaznie, chodzi ze zmieniaja temat na zespoly zaraz po tym jak sie pojawi inny niz ich temat zespoly, ktory lepszy jaki sprzet ile bierze i jacy to fantastyczni

    Jak ci się nie podoba to nie odwiedzaj tego forum. Twój post niczego nie wnosi. [/quote]
    twoj tez nie buhahahahah

    2 5 Cytuj

Odpowiedz