Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 21 mar 2012

    Jest w MYSLENICACH jeden zapaleniec co ma starego mercedesa..mozna nim do slubu jechać..Stan bardzo dobry..i ceny spoko..piękna limuzynka,,swietnie utrzymana...mogę pomóc w kontakcie ..RETRO...CUDEŃKO

    Cytuj
  • 21 mar 2012

    a ja nie polecam maks band atmosfera na ich imprezach jest senna i nie grają te same osoby,ciągle zmiany,na gorsze i cena kosmos za jeden dzień

    7 Cytuj
  • 22 mar 2012

    Pan Polek
    foto video polek naprzeciwko szkoły podstawowej "Dwójki "

    Cytuj
  • 22 mar 2012

    Taxi Wołga z czarno-żółtą szachownicą :):):) oczywiście żart:) ale od razu ten samochód mi się skojarzył z samochodem retro:)

    Cytuj
  • 24 mar 2012

    Witam wszystkich
    Jestem tutaj nowa i nie chce mi się całego forum przeglądać wiem , że są tutaj ludzie którzy czepiają się jak się wspomina na temat zespołu na wesele ale szczerze w nosie to mam ...forum jest po to aby się pytać doradzać i ja także bym prosiła o pomoc . zarezerwowałam sobie kapele z Mszany dolnej Viarusy ... możecie mi powiedzieć kilka słów o nich jak grają , czy ich polecacie czy nie z góry dziękuje .

    4 6 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Witam,

    Poszukuję skrzypaczki do oprawy muzycznej podczas ceremonii ślubnej w Myślenicach.

    Dziękuję za wszelką pomoc.

    Cytuj
  • 31 mar 2012

    Hej,
    Przeglądam to forum, ale mam problem ze znalezieniem odpowiedniej informacji...

    Poszukuję sali na wesele (bez cateringu) do 250 osób w okolicach Dobczyc - Myślenic - Gdowa - z góry dziękuję za pomoc ;-)

    2 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    [quote=emalier] Hej,
    Przeglądam to forum, ale mam problem ze znalezieniem odpowiedniej informacji...

    Poszukuję sali na wesele (bez cateringu) do 250 osób w okolicach Dobczyc - Myślenic - Gdowa - z góry dziękuję za pomoc ;-) [/quote]

    To chyba RSP Raciechowice

    4 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Jeżeli ktoś szuka fajnego zespołu to polecam zespół INWAZJA z okolic dobczyc ,rewelacja są na planujemy wesele gorąco polecam.

    2 8 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    [quote=emalier] Hej,
    Przeglądam to forum, ale mam problem ze znalezieniem odpowiedniej informacji...

    Poszukuję sali na wesele (bez cateringu) do 250 osób w okolicach Dobczyc - Myślenic - Gdowa - z góry dziękuję za pomoc ;-) [/quote]

    Strażnica w Zawadzie...w sumie niedaleko od Myślenic a sala duża i ładna

    4 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    ooo dzięki.
    O RSP wiem, ale potrzebuję jakiejś "rezerwy" ;)
    No to już dwie, coś wiem.
    A czy wiecie coś może o Droginii?

    Cytuj
  • 3 kwi 2012

    w drogini masz salę jedną z lepszych w powiecie myślenickim.polecam jaknajbardziej W Droginii sala ładna ale jak dobrze pamiętam to na 170 osób.

    2 4 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    [quote=gość: ala_28] Jeżeli ktoś szuka fajnego zespołu to polecam zespół INWAZJA z okolic dobczyc ,rewelacja są na planujemy wesele gorąco polecam. [/quote]
    Z ciekawości odwiedziłem planujemy wesele i uważam że poziom tego zespołu jest żałosny.

    5 2 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    żałosny to jesteś TY Stefan,podaj nazwe swego to też cię obrobimy,wieśniaku,grasz to nie sraj na innych.

    2 4 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    Panowie z zespołu Inwazja ,nagrajcie to demo jeszcze raz tylko w studiu ,i może byście tak pomyśleli o stronie www ,bo to demo co wrzuciliście tutaj:

    nie robi furory wśród szukających zespołu na imprezę...pomyślcie nad tym:)

    3 1 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    [quote=gość: ble ble] żałosny to jesteś TY Stefan,podaj nazwe swego to też cię obrobimy,wieśniaku,grasz to nie sraj na innych. [/quote]

    Krytyke sie przyjmuje z godnoscią, ten post świadczy o twojej inteligencji.

    6 1 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    Zespół Inwazja, czy gracie gdzieś w najbliższym czasie na żywo bo chcielibyśmy was posłuchać:)

    2 3 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    Mam pytanie- gdzie warto wynająć autobus lub bus na wesele? w PKS GRUPA czy pytać prywatnych busiarzy?pozdrawiam

    3 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    Jeżeli ktoś śledzi to forum od początku to wie że gość z nickiem Stefan to kamerzysta ,ale ja nie o tym .Interesuje się tematyką weselną i odwiedziłam planujemy wesele ,uważam że zespołowi Inwazja nawet najlepsze studio nagrań nie pomoże .

    5 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    Mam wielką prośbę , mianowicie interesują mnie wszelkie opinie na temat zespołu Avangarda z okolic Dobczyc. Jeśli ktoś o nich słyszał lub był na weselu lub imprezie gdzie oni grali bardzo proszę o jakieś informacje na ich temat.

    3 9 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    [quote=gość: piotruś] Mam wielką prośbę , mianowicie interesują mnie wszelkie opinie na temat zespołu Avangarda z okolic Dobczyc. Jeśli ktoś o nich słyszał lub był na weselu lub imprezie gdzie oni grali bardzo proszę o jakieś informacje na ich temat.[/quot.

    Grają sobie fajnie chłopaki tak trzymać .

    4 5 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    [quote=gość: ala_28] Jeżeli ktoś szuka fajnego zespołu to polecam zespół INWAZJA z okolic dobczyc ,rewelacja są na planujemy wesele gorąco polecam. [/quote]

    Kilka stron wcześniej ktoś pisał ,że jak ktoś umie zagrać wlaz kotek na płotek to nie wystarczy na wesele ,miał świętą racje .Ludzie nie puszczajcie takich nagrań w internet bo robicie z siebie pośmiewisko.

    4 4 Cytuj
  • 5 kwi 2012

    Święta racja smerf .

    2 1 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    Witam
    Chciałabym zapisać się na kurs tańca przed swoim weselem.
    Jakie są ceny są takich kursów?? kogo polecacie ??
    pozdr

    2 2 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Witam. Zespół OMEN Z GDOWA grał na moim weselu. Fajnie grają, fajny głos ale nic poza tym.. Wszyscy poza Panem Piotrem mili, sympatyczni. Zraziłam sie strasznie kiedy powiedzieli, że nie ugrali całej kwoty. Pani z zespołu po pierwszym dniu powiedziała, ze ugrali 4`700 i ze spokojnie ugrają jutro do reszty (6`000 za dwa dni). Natomiast na drugi dzien Pan Piotr powiedział, że tyle ugrali w dwa dni. Wesele bylo na około 250 osób i pochodzimy z rodziny która bardzo dużo daje na dedykacje wiec niemożliwe było zeby nie ugrali. Także oszukali nas na 1300 zł i do tego nie wliczyli zaliczki 600 zł. Kuchnia prosiła zeby robili przerwy wtedy kedy wydają posiłki, dali im kartke kiedy wydają dania. W ogóle sie do tego nie dostosowali. Przy pierwszej rozmowie mówili ze grają do ostatniego goscia, ewelntualnie mozemy dopłacic zeby zostali ponad norme. W pierwszy dzien zwineli sie kiedy jeszcze byli goscie z tłumaczeniem ze Pan P. ma chrype i nie bedzie w stanie jutro grac. :/ a w drugi koło 1 kiedy umawialismy sie ze mozemy dopłacic tylko zeby zostali dłuzej. Gdyby nie Pan P. wszystko byłoby ok, wydaje mi sie ze obrósł w piórka i robi z siebie wielką gwiazdę. Rada dla wszystkich.. Jesli chcecie ten zespół to mozecie go wziąć ale pod warunkiem, że całą kwote zapłacicie przed weselem a na dedykacje dacie specjalna puszke i te pieniądze będa dla Was. :)

    3 3 Cytuj

Odpowiedz