Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 24 lip 2012

  polecam zespół Maks Band z Krakowa. Byłam na weselu w folwarku Zalesie i wybawiłam się jak nigdy dotąd.

  1 7 Cytuj
 • 25 lip 2012

  Byliśmy w niedziele na festynie w Trzemeśni,super zespół ,Zarabie bawiło się do końca.Super zabawa,chłopaki dali czadu,razem z wokalistką,pozdrawiam wokalistkę.

  1 7 Cytuj
 • 25 lip 2012

  WITAM!!niewiem kto pisze takie glupoty o REZYDENCIE,ale bylam tam na weselu w tamtym roku i w tym roku i moge powiedziec ze jest tam coraz lepiej rosoool wlasnie jest pyszny i zawsze goracy, reszta dan tez jest ok,pyszny jest zwlaszcza udziec i barszczyk czerwony pycha!!!i baaardzo bogata i urozmaicona zimna plyta,do wyboru do koloru kazdy cos znajdzie wiec prosze mi tu rezydenta nie obrazac, ktos jak nie byl to niech sie nie wypowiada!!!pozdrawiam wlasciciela p. dominike i p. slawka .A rezydenta z rudnika bede polecac zawsze i kazdemu!!!!!!!!!!!!!bo wszystko jest tam ok od A do Z !!!!!!!!!!!

  2 4 Cytuj
 • 26 lip 2012

  A co sądzicie o zespole SIGMA? Miał ktoś kiedyś z chłopakami do czynienia?

  3 1 Cytuj
 • 26 lip 2012

  Co sądzicie o tej zabawie??

  Każdy z uczestników dostaje krzesło i musi zapamiętać swoją role (np.: Koń prawy, koło tylne lewe, Królowa…). I podczas czytania tekstu każdy z uczestników po usłyszeniu swojej roli musi wstać i obejść swoje krzesło. (opcjonalnie osoby które się zagapią muszą wypić kieliszek wódki - rozwiązanie nie polecane).

  Uwaga -na słowo Kareta wstają woźnica, Królowa, Król, i Koła i obchodzą swoje krzesła, na słowo Koń wstają wszystkie konie i obchodzą swoje krzesła.

  Tekst czytany:

  „Dawno, dawno temu żyli sobie król i królowa. Mieli oni konie, karetę i woźnicę.

  Kiedyś król zawołał woźnicę i tak mu powiedział: "Woźnico zaprzęgaj konie do karety, bo królowa chce pojechać na spacer".

  Posłuszny woźnica poszedł i zapiął konie do karety.

  Kiedy król z królowa wsiedli do karety, król zawołał: "Woźnico daj koniom znak do jazdy". I pojechali.

  Para królewska jedzie w swej pięknej karecie przez okolicę, nagle prawy koń okulał, lewemu koniowi nic się nie stało.

  Przestraszony król zawołał: "Woźnico, woźnico, mój drogi woźnico, sprawdź, co się stało".

  Królowa ze strachu zemdlała, a woźnica znalazł w kopycie prawego konia gwóźdź i go wyciągnął. W kopycie lewego konia nie znalazł nic.

  Po chwili zniecierpliwiony król zwraca się z pytaniem do woźnicy: "Woźnico, woźnico, mój drogi woźnico czy wszystko w porządku?"

  Woźnica odpowiada, że tak. Siada na koźle i daje koniom znak do jazdy. Para królewska w swej pięknej karecie, złotej karecie jedzie dalej.

  Po chwili król wychyla się z okna karety i mówi do woźnicy: "Woźnico, woźnico, mój drogi woźnico, zatrzymaj konie, bo królowa chce zaczerpnąć świeżego powietrza".

  Woźnica zatrzymuje konie i kareta staje. Z karety wysiada król i królowa.

  Nagle w oddali słychać grzmot - zaczyna padać deszcz, wszyscy są mokrzy, nie ma co czekać - król zarządza powrót na zamek.

  Po przybyciu na zamek konie zatrzymują się i król i królowa wysiadają z karety.

  Król woła do woźnicy: "Woźnico, mój drogi woźnico wyprzęgnij konie i odstaw karetę".

  Zadowolona i szczęśliwa królowa pyta po chwili: "Woźnico czy odstawiłeś konie i karetę?" Woźnica odpowiada, że tak.

  "Dziękuję ci woźnico, mój drogi woźnico" - odpowiada królowa.

  2 5 Cytuj
 • 26 lip 2012

  ta zabawa jest świetna i dla dorosłych i dla dzieci, jest dużo śmiechu podczas jej prowadzenia, mimo że tekst jest głupkowaty ale to chyba o to chodzi :)

  2 3 Cytuj
 • 26 lip 2012

  to jest tak debilne, że od razu uciekłabym z takiego wesela !

  6 1 Cytuj
 • 26 lip 2012

  Nie wiem dlaczego, ale "mozaika" z wcześniejszej strony, kojarzy mi się z "Dominika". A dziwnym zbiegiem okoliczności takie imię nadano właścicielce wychwalonego pod niebiosy "Rezydenta".
  A rosół jest dalej koszmarny. Nazwanie tej wody rosołem, to kpina i obraza nawet tych ekspresowych rosołów z torebki.

  2 1 Cytuj
 • 26 lip 2012

  Hej :)
  Czy ktoś z Was był na weselu w hotelu ComfortExpress w Krzywaczce?
  Jeżeli tak, czy mogę prosić o jakieś opinie? Głównie nt. jedzonka ;)
  Nigdzie nie mogę znaleść jakiś opinii.

  3 Cytuj
 • 26 lip 2012

  Hej:) mam pytanie czy orientuje sie ktos gdzie jest NAJTANSZA wodka wyborowa 0,5l w Myślenicach lub okolicy? Z gory dziekuje za udzielenie informacji ;))

  1 Cytuj
 • 28 lip 2012

  Cześć ! Mam pytanie odnośnie sali OSP Zarabie a mianowicie 185 osób wejdzie na tę salę i nie bedzie dużego ścisku ? Pozdrawiam

  Cytuj
 • 28 lip 2012

  [quote=gość: skorupa] Cześć ! Mam pytanie odnośnie sali OSP Zarabie a mianowicie 185 osób wejdzie na tę salę i nie bedzie dużego ścisku ? Pozdrawiam [/quote]

  Obawiam się że dla 185 osób będzie ciasno... Ale i tak przyjdzie około 150 z zaproszonych, chyba że już wziąłeś pod uwagę niepewnych gości.
  Najlepiej pojechać i osobiście policzyć miejsca.

  3 Cytuj
 • 29 lip 2012

  ja miałam wesele w OSP Zarabie i powiem Wam, że tak 150 to jest idealnie, przy większej ilości osób jest ciasno, pozdrawiam

  3 Cytuj
 • 29 lip 2012

  ludzie strażnica to syf

  1 11 Cytuj
 • 29 lip 2012

  najlepsze wesela są na strażnicy i tanie w porównaniu z restauracją

  7 1 Cytuj
 • 29 lip 2012

  tak na 185 to strażnica dolne przemieście:))

  1 Cytuj
 • 29 lip 2012

  Dzięki za odpowiedź. Tak myślę, że 160 osób jest pewnych a zawsze ktoś może nie przyjść z tych "pewniaków"

  1 Cytuj
 • 29 lip 2012

  160 to już jest taki full na tej strażnicy :)

  1 Cytuj
 • 30 lip 2012

  Zespół WEEKEND to zespół WEEKEND a nie co nie co!

  3 3 Cytuj
 • 30 lip 2012

  Wesela to przeżytek i obciach kameralne przyjęcie w eleganckiej restauracji, to jest to, konkretny prezent dla dzieci a nie wydawanie kasy na wesele, które rzadko kiedy się zwraca. Te zazwyczaj duże pieniądze wydawane na przyjecie nie lepiej przekazać młodej parze?Wiem ktoś powie tradycja, może i racja choć nieraz warto z taka tradycję zerwać.

  3 14 Cytuj
 • 30 lip 2012

  muza, bredzisz jak potłuczona. "Kameralne przyjęcie..." - daj spokój. Ludzie potrzebują wyszaleć się, wypić (nie schlać!) alkohol i powygłupiać w dobrym towarzystwie. To, co Ty usiłujesz forsować, to jakiś snobistyczny cyrk - siedzenie sztywno z rączkami delikatnie opartymi o kant blatu nakrytego bieluteńkim obrusem stołu, na którym do milimetra poukładane są sztućce. Szkoda tylko, że nikt z gości nie wie, których używać i w jakiej kolejności.
  Dlatego nie wydziwiaj i jeżeli nie stać Cię na wesele, to po prostu nie rób nic na siłę od razu, ale zbierz kasę i zrób wesele rok później.

  10 3 Cytuj
 • 31 lip 2012

  Oczywiście trzeba szaleć w rytm "wyszukanej"muzyki , brać udział w oryginalnych zabawach w stylu chochla w d***itp. owszem można ale kameralne przyjecie to nie sztywne siedzenie , mylisz pojęcia bądź nie masz pojęcia o dobrej zabawie, wiem jedno że na pewno nie będę namawiała swoje dzieci na "cyrk" w stylu weselisko. Franczesko to że neguję taką formę zabawy nie znaczy że mnie na nią nie stać:)

  3 11 Cytuj
 • 31 lip 2012

  [quote=muza] Oczywiście trzeba szaleć w rytm "wyszukanej"muzyki , brać udział w oryginalnych zabawach w stylu chochla w d***itp. owszem można ale kameralne przyjecie to nie sztywne siedzenie , mylisz pojęcia bądź nie masz pojęcia o dobrej zabawie, wiem jedno że na pewno nie będę namawiała swoje dzieci na "cyrk" w stylu weselisko. Franczesko to że neguję taką formę zabawy nie znaczy że mnie na nią nie stać:) [/quote]

  byle co zjesz byle co powiesz żal :)

  6 3 Cytuj
 • 31 lip 2012

  Nic dodać, nic ująć, freedi. :)

  5 3 Cytuj
 • 31 lip 2012

  Hej, macie jakiś pomysł co zamiast kwiatów, totolotka i wina ??

  Cytuj

Odpowiedz