Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 23 mar 2011

    Czy miał ktoś z Was ostatnio na swoim weselu zespół IMMUNITET lub był gdzieś gdzie oni grali ?? A jak nie to może wie ktoś coś na ich temat ?

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    ile osób jest w stanie pomieścić restauracja siedem smaków, tak realnie?:)

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    [quote=gość: ***] Czy miał ktoś z Was ostatnio na swoim weselu zespół IMMUNITET lub był gdzieś gdzie oni grali ?? A jak nie to może wie ktoś coś na ich temat ? [/quote]

    Co chcesz wiedzieć. Grali na kuzyna weselu w tamtym roku więc coś może ci pomogę.

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Zorro chciała bym wiedzieć jak graja ? czy warto ich wziąć na wesele ? i skoro to są młode chłopaki to czy nie piją ?

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    No jak nie piją. Piją tak że już na pierwszym tańcu bełkoczą, a przy godzinie 21 to już oficjalnie walą wódę z gośćmi weselnymi. Skąd wy ludzie bierzecie takie stereotypowe pytania? *** kto ci takich głupot naopowiadał, że jak w kapeli są młodzi ludzi to będą pić? bo tak rozumuję z twojego zapytania. Ludzie kiedy dojdzie do waszych głów że granie po weselach to praca bardziej odpowiedzialna niż wszystkie inne. To nie dyskoteka!! Współcześni muzycy idą do pracy a nie na balangę, to nie lata 80 te gdzie stare zespoły chlały do bulu, gdzie kierowca jechał pijany żakiem lub nyską a muzykanci na pace walili wódę ile wlezie!!

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    [quote=gość: Rysiek] No jak nie piją. Piją tak że już na pierwszym tańcu bełkoczą, a przy godzinie 21 to już oficjalnie walą wódę z gośćmi weselnymi. Skąd wy ludzie bierzecie takie stereotypowe pytania? *** kto ci takich głupot naopowiadał, że jak w kapeli są młodzi ludzi to będą pić? bo tak rozumuję z twojego zapytania. Ludzie kiedy dojdzie do waszych głów że granie po weselach to praca bardziej odpowiedzialna niż wszystkie inne. To nie dyskoteka!! Współcześni muzycy idą do pracy a nie na balangę, to nie lata 80 te gdzie stare zespoły chlały do bulu, gdzie kierowca jechał pijany żakiem lub nyską a muzykanci na pace walili wódę ile wlezie!! [/quote]

    To jest chyba pierwszy post w tym temacie, którego nie pisała konkurencja, chcąca dołożyć innym.
    I całkowita prawda.

    1 Cytuj
  • 24 mar 2011

    Zastanawiam się intensywnie czy wybrać na wesele restaurację czy wynająć salę, głównie chodzi mi o cenę, bo jednak chciałaby żeby to miało jakiś poziom, a nie wszystko po kosztach więc czy jest sens robic wszystko samemu? Bardzo proszę o jakieś wypowiedzi, będę niezmiernie wdzięczna za jakieś glosy osób, które mają to już za sobą:)

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    ktoś się orientuje ile się daje na zapowiedzi w kościele..??50zł,100zł czy więcej..?

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    50zł w zupełności wystarczy. Ja tyle dałam :)

    Cytuj
  • 26 mar 2011

    [quote=gość: ***] Zorro chciała bym wiedzieć jak graja ? czy warto ich wziąć na wesele ? i skoro to są młode chłopaki to czy nie piją ? [/quote]

    Grają muzykę dla wszystkich. Każdy zespół coś wypije. Ważne by się nie opił. Nie zauważyłem by nad ranem ktoś z nich wyglądał na za bardzo zmęczonego.

    Cytuj
  • 27 mar 2011

    Kto zna kapele Zbyrcoki? Jak graja i jaki mają kontakt z ludzmi? Warto ich brac na wesele?:)

    6 Cytuj
  • 28 mar 2011

    Pytanie o suknie ślubną. Dziewczyny gdzie szyjecie, kupujecie sukienki. Znacie jakąś super krawcową która uszyje dokładnie coś ze zdjęcia, jakie ceny itp

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    [quote=gość: ***] Czy miał ktoś z Was ostatnio na swoim weselu zespół IMMUNITET lub był gdzieś gdzie oni grali ?? A jak nie to może wie ktoś coś na ich temat ? [/quote]
    Grają poprawnie, trochę szkoda że wokal tylko po polsku poprawny bo inne języki lepiej nie komentować. Zespół mieści się doskonale w kategorii kapel weselnych remizowych w klimatach wiejskich, jeśli ktoś potrzebuje zespołu w składzie muzyków profesjonalnych i z szerokim repertuarem anglojęzycznym to radzę poszukać gdzie indziej.

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    Ja szyje swoją suknie - polecam Panią Halinkę z Pcimia (niedaleko bzomexu) szyje bardzo ładne suknie ślubne, moje koleżanki tam szyły i były zadowolone, tylko uprzedziły mnie że musze często dzwonić i sie przypominać jak chce mieć suknie na czas:) szukałam sukni w salonach, w tych Myślenickich (nic mi nie wpadło w oko) a w krakowie porażka zwłaszcza w salonie MADONNY gdzie panie chciały mi sprzedać brudną i przymierzaną setki razy sukienkę!! a ceny 6tys za suknie to dla mnie przesada. myślałam ze coś kupie ale niestety ciężko jest coś wybrać i dopasować do sylwetki. Narazie jestem na etapie przymiarek, zobaczymy jaki bedzie efekt końcowy:) takie jest moje zdanie na ten temat:) Jeśli są jeszcze na tym forum Panie Młode na etapie sukni to chetnie przeczytam wasze spostrzeżenia a nie tylko te zespoły i te ciągłe narzekania i walka konkurencji :)
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 30 mar 2011

    Siostra szyła sukienkę u babki z Pcimia (gdzieś z początku Pcimia) Podniosła się o 200zł na sam koniec, że niby droższego materiału użyła. Nie wzięła zdjęcia ze sukienką tylko z pamięci szyła i przy pierwszej niby przymiarce to był szok, nic się nie zgadzało. Ja bym nie była zadowolona z takiej sukienki. Górna warstwa była minimalnie krótsza niż ta dolna. Przy zwróceniu na to uwagi powiedziała, że po wyprasowaniu powinno wszystko wrócić do normy, nie wróciło:( Nie polecam! Ja tam na pewno nie będę szyła. W ogóle nie będę szyła. Będę szukać gotowej. Może być i nawet używana. Nie przeszkadza mi to. Każda Panna Młoda wygląda indywidualnie.

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    Bida szanuje twoje zdanie, mozesz tak uważać, ja mam inne ponieważ nie spotkałam sie z negatywnymi opiniami, i po moich przymiarkach jestem zadowolona, wszystko wygląda dokładnie jak ustaliłyśmy. mam pytanie ile przed ślubem twoja siostra odebrała suknie??chciałabym swoją mieć wcześniej by dokupić różne dodatki a słyszałam ze właśnie z terminem jest problem:)

    Mi także nie przeszkadzałoby noszenie używanej sukni ślubnej, sama mam zamiar po ślubie ja sprzedać chociaż wiem ze bedzie dosyć ciężko:P po co ma siedzieć w szafie:)

    1 Cytuj
  • 30 mar 2011

    funn napisał::

    Grają poprawnie, trochę szkoda że wokal tylko po polsku poprawny bo inne języki lepiej nie komentować. Zespół mieści się doskonale w kategorii kapel weselnych remizowych w klimatach wiejskich, jeśli ktoś potrzebuje zespołu w składzie muzyków profesjonalnych i z szerokim repertuarem anglojęzycznym to radzę poszukać gdzie indziej.

    Moze i masz rację anglojęzyczny repertuar był zawsze słabą stroną IMMUNITET.
    Z tego co wiem zespół zmienił skład dobrał świetną wokalistke i szykuje nam się naprawde świetny cover-band.
    Dokładnie nie wiem kto wszedł za klawiszowca ale wokalistka jest naprawde dobra!!

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    Dziewczyny co do sukni slubnych polecam salon z Myślenic, blisko szkoły Reja, obsluga bardzo miła,duży wybór sukni i dodatków, panie chcą doradzić a nie tylko byle by sprzedać, no i oczywiście ceny są b. przyzwoite,

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    Siostra miała sukienkę gdzieś 2-3tyg wcześniej! Z terminem z tego co pamiętam to nie było raczej problemu. Każdy ma swoje zdanie, na nas akurat może kiepsko trafiło. Życzę w takim razie zadowolenia ze sukienki:)

    Cytuj
  • 31 mar 2011

    Ja weszłam do pierwszego salonu sukien ślubnych i wybrałam ale tylko dlatego że wiedziałam co chce. Na moje szczęście znalazłam moją wymarzoną sukienkę w salonie AnA w Dobczycach k/"Jana". Ceny przyzwoite. Ja akurat nie musiałam szyć na miarę bo pasował na mnie model z wystawy więc na wzór modelu uszyła mi identyczną Z tego co wiem to szycie na miarę jest trochę droższe ale i tak ceny są dobre. Pierwszą przymiarkę miałam po 3 tyg następna po ok miesiącu Wszystko pięknie wykończone i ozdobione oraz idealnie skrócone. Maja tam poza sukniami piękne welony, woale, bolerka oraz wygodne buty, Ja wybrałam w identycznym kolorze co suknia ślubna a w dodatku pięknie zdobione. Wiem tylko że jest jeszcze Gracja w Byszycach ale nic o nich więcej nie wiem

    Cytuj
  • 31 mar 2011

    A gdzie można ładne butki kupić? Bo z tego co się orientuje to wszystko na jedno kopyto i jeszcze wizualnie masakra.

    Cytuj
  • 31 mar 2011

    Brałam ślub w zeszłym roku, kupiłam buty u Ryłki w Krakowie, trafiłam na promocje, więc nie zapłaciłam dużo, ładne i przede wszystkim wygodne, całą noc w nich tańczyłam i byłam z nich zachwycona

    Cytuj
  • 31 mar 2011

    Na jakiej ulicy jest Ryłko ?

    Cytuj
  • 31 mar 2011

    na floriańskiej, na zakopiańskiej w centrum handlowym zakopianka, ja znam tyle, ale jak się w sklepie zapytasz to Ci powiedzą czy są jakieś jeszcze inne, gdyby Ci się jakieś buty spodobały a nie byłoby na Ciebie rozmiaru to sprzedawczynie sprawdzą czy jest rozmiar, który Ci pasuje w innym ich sklepie w Krakowie i zarezerwują

    Cytuj
  • 31 mar 2011

    Ok, dzięki wielkie Ala!

    I mam jeszcze takie pytanie czy kolor zielony pasuje jako kolor na dodatki typu makijaż, czy biżuteria. Bardzo lubię ten kolor. Co myślicie na ten temat? Na ogół jest tak że dodatki raczej są w srebrnym kolorze lub białym. A zielony? Czy to nie będzie zbyt szalone?

    Cytuj

Odpowiedz