Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 24 sty 2012

    to byłoby nielogiczne by zespół który ma zapchane terminy na półtorej roku do przodu skusił się na reklamowanie się tutaj czy gdziekolwiek indziej. Zespoły które mają branie nie mają nawet stron internetowych, bo i po co?

    4 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=gość: Kowboy] gość: filemon napisał/a:
    Ktoś tam wcześniej pisał, ze klawiszowiec dogrywa bas. Spoko:) A kto gra partię pianina? Też klawiszowiec? Ma 3 ręce? A kto gra wstawkę na dęciaku? Też klawiszowiec? Ma 4 ręce?
    Nikt mi nie w mówi to saksofon, jak już kiedyś słyszałem:)

    Bas leci z automatu, bo Sami Swoi nie mają basisty. Pianino gra klawiszowiec - nie interpretuj głupio bo się zaraz zapętlisz.
    Sami Swoi to dwa saksofony, klawisz, perkusja i gitara, więc nie za bardzo łapię o co ci chodzi pisząc o saksie?

    Pewnie napiszesz jeszcze że gitara i pianino to też automat, a wokale ściągli z netu i puszczają z mptrójki :) Robisz się śmieszny z zawiści koleś :) [/quote]

    Mistrzu jesteś naprawdę głuchy. Podaj mi swojego maila to podeśle ci MIDa z tą wersją Victrorii (oczywiście oprócz gitary, która ewidentne gra na żywo).

    1 1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=gość: ciastko]
    Mistrzu jesteś naprawdę głuchy. Podaj mi swojego maila to podeśle ci MIDa z tą wersją Victrorii (oczywiście oprócz gitary, która ewidentne gra na żywo). [/quote]
    Sami Swoi - sami się pogrążacie. No bo który z "kolegów" zespołu miałby MIDA z jakąś piosenką? Tylko zespół! Hehe.
    A do tego piszesz o MIDach. To gdzie to żywe granie?
    Chociaż gitara jest faktycznie żywa, bo tak fałszuje, że wstydziłbym się grać TEN utwór na gitarze.

    6 1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Wszyscy jesteście siebie warci!!!!!!!!!!!!!!!!

    4 Cytuj
  • 26 sty 2012

    #

    tez bede miał tą piosenke na weselu ale nie wiem kiedy.

    silverpinki 4 mies. temu
    Głos "za"Głos "przeciw"Odpowiedz

    * Udostępnij
    * Usuń
    * Zgłoś jako spam
    * Zablokuj użytkownika
    * Odblokuj użytkownika

    #

    lepsze wykonanie od orginałuuuuuuuuu :)

    Szkoda że maja termin zajęty :(

    paula198630 5 mies. temu
    Głos "za"Głos "przeciw"Odpowiedz

    * Udostępnij
    * Usuń
    * Zgłoś jako spam
    * Zablokuj użytkownika
    * Odblokuj użytkownika

    #

    Lepsze niż oryginał

    Super !

    statuawolnosci1 6 mies. temu
    Głos "za"Głos "przeciw"Odpowiedz

    * Udostępnij
    * Usuń
    * Zgłoś jako spam
    * Zablokuj użytkownika
    * Odblokuj użytkownika

    #

    brawo dla wokalisty

    77lucyna 8 mies. temu
    Głos "za"Głos "przeciw"Odpowiedz

    * Udostępnij
    * Usuń
    * Zgłoś jako spam
    * Zablokuj użytkownika
    * Odblokuj użytkownika

    #

    Piękne wykonanie zespoł jest poprostu bajeczny maja stronke ?

    bo szukam zespołu na swoj ślub :)

    cudnie grają

    paula198630 1 rok temu
    Głos "za"Głos "przeciw"Odpowiedz

    * Udostępnij
    * Usuń
    * Zgłoś jako spam
    * Zablokuj użytkownika
    * Odblokuj użytkownika

    #

    Bardzo dobry zespół można go polecić

    honorata2098 1 rok temu

    I co ?? te komentarze tez sobie sami napisali?? Ludzie z konkurencji zalosni jestescie !! Kto na wesela chodzi zeby sie wschuwiac czy bas jest z klawiszy czy nie ?????? Wokal jest wspanialy i chlopaki graja pod noge i rozbawiaja ludzi i TO WLASNIE JEST NAJWAZNIEJSZE. Idzcie lepiej kidac gnoj.

    2 3 Cytuj
  • 26 sty 2012

    #

    Pilnie prosze o kontakt zwiazany z zespolem Sami Swoi z Myslenic , jesli ktos zna odnich namiary badz numer telefonu to prosze o kontakt na numer gg 3938940. Pozdrawiam

    Esterawcislo 2 lata temu
    Głos "za"Głos "przeciw"Odpowiedz

    * Udostępnij
    * Usuń
    * Zgłoś jako spam
    * Zablokuj użytkownika
    * Odblokuj użytkownika

    #

    nikt tego nie zaspiewa lepiej niz rysiek

    ale te wykonanie jest super

    zespol jest niezly

    jak bede robila wlasne wesele to zespol sami swoi musi byc :)

    TheCelineSantos 2 lata temu
    Głos "za"Głos "przeciw"Odpowiedz

    * Udostępnij
    * Usuń
    * Zgłoś jako spam
    * Zablokuj użytkownika
    * Odblokuj użytkownika

    #

    Ale śliczna piosenka ;*

    Lepsza niz w wykonaniu Dżemu ;)

    Joanna050593 2 lata temu
    Głos "za"Głos "przeciw"Odpowiedz

    * Udostępnij
    * Usuń
    * Zgłoś jako spam
    * Zablokuj użytkownika
    * Odblokuj użytkownika

    #

    cos pieknego.....

    piekna para.....

    TheCelineSantos 2 lata temu
    Głos "za"Głos "przeciw"Odpowiedz

    * Udostępnij
    * Usuń
    * Zgłoś jako spam
    * Zablokuj użytkownika
    * Odblokuj użytkownika

    #

    Komentarz został usunięty

    100Iwona 2 lata temu
    Głos "za"Głos "przeciw"Odpowiedz

    * Udostępnij
    * Usuń
    * Zgłoś jako spam
    * Zablokuj użytkownika
    * Odblokuj użytkownika

    #

    Ten komentarz otrzymał zbyt wiele negatywnych głosów pokaż

    jak mozna zepsuc taki tekst...?

    totalne dno.

    profanacja Ryska i zespolu Dzem.

    greckikisiel 2 lata temu
    Głos "za"Głos "przeciw"Odpowiedz

    * Udostępnij
    * Usuń
    * Zgłoś jako spam
    * Zablokuj użytkownika
    * Odblokuj użytkownika

    #

    OCH JAK PIĘKNIE !!!

    aniairoberto 2 lata temu

    3 5 Cytuj
  • 26 sty 2012

    to zwykła zazdrość zespołów, które cierpią bo nie mają grania, mają się za profesjonalnych muzyków z wielkim ego, a jak przyjdzie co do czego to pokazują kiepę jakich mało.

    Zabierzcie się za próby a nie tkwijcie w necie ubliżając kapelom którym i tak do pięt nie sięgacie.

    2 4 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Ja byłam na tym samym sylwestrze i było wyśmienicie. Fakt że nie graja majteczki w kropeczki i tego typu hitów - może komus przeszkadzać. Mnie akurat fajne rockowe granie zadowala. Zgrany, fajny zespół, podążający za współczesną muzyką ale pamietający o klasykach. Dla każdego kto lubi naprawde profesjonalne granie! A co do godziny - chciałes sie bawić do 9 rano trzeba było urządzić sobie prywatkę w domu;) - zresztą wiekszośc osób ewakułowała się wcześniej.
    P.S. - skoro ludzie o godzinie 5 rano chcieli się bawić jeszcze dłużej to chyba musieli naprawde fajnie grać!
    Pozdrawiam!

    1 3 Cytuj
  • 27 sty 2012

    widzę , że ten portal to słuzy tylko do przechwalania się zespołow jeden przed drugim - porażka!!!! a chyba nie o to chodzi - każdy niech robi co doniego należ a młodzi i tak wybiorą kogo zechcą bez zbędnych przechwalanek. Pozdrawim wszystkie zespoły na tym portalu bo jest ich tutaj chyba większość . Nie znam się na muzyce ale takie negowanie jeden drugiego niczemu dobremu nie służy.

    5 4 Cytuj
  • 28 sty 2012

    O zespołach już chyba wszystko zostało powiedziane a wesele to nie tylko zespół. Ja mam inne pytanie. co możecie powiedzieć o restauracji grzybek? jak wypada, jakie jedzenie i w ogóle całokształt? Jaką cukiernie możecie polecić, co piecze dobre ciasta na wesela?

    6 Cytuj
  • 28 sty 2012

    Sami swoi to zespół który gra z play backu ,ale takich zespolów też potrzeba jak kogoś nie stać na profesjonalny zespół typu immunitet ,hot night ,graham band ,onyx,de luxe alive,to bierze tańszy z play backu i też wszyscy będą zadowoleni , więc nie wiem o co tyle szumu dobre zespoły mają robote a sami swoi z pewnością ją mają ,a zazdrośnicy siedzą w domu i wypisują bzdury o dobrych kapelach,z resztą jak ktoś szuka dobrego zespołu to na pewno nie na tym forum,bo tu tylko opluwaja się na wzajem chałturnicy.

    8 2 Cytuj
  • 29 sty 2012

    Dobry zespół na weselu to podstawa ,dopiero na drugim planie znajduje się jedzenie i sala.Cóż z tego że będziemy siedzieć w pięknej sali i zajadać smakołyki jak nie będzie dobrej kapeli przy której można poszaleć .Tak więc na ten jeden dzień w życiu warto zatrudnić dobry zespół ,by po pierwsze dobrze się bawić a po drugie nie zostać obgadanym przez swoich gości .Na pewnych rzeczach nie można oszczędzać ,niestety za dobry zespół trzeba zapłacić ,ja tak zrobiłam nazwy zespołu nie zdradzę żeby uniknąć obelg pod ich adresem ze strony zazdrosnej konkurencji.

    10 1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    ciekawe kto tak minusuje? a ja mam gdzieś zespoły i będzie dj. przynajmniej muzyka będzie bez fałszu. nie zapłace 4000 zł lub wiecej chałturnikom którzy wspomagają się playbackiem. Widzę że jednak temat kręci się wokół zespołów i nic innego się nie da dowiedzieć. życze dalej powodzenia w wykłócaniu się który lepszy.

    8 3 Cytuj
  • 30 sty 2012

    [quote=Felis] ciekawe kto tak minusuje? a ja mam gdzieś zespoły i będzie dj. przynajmniej muzyka będzie bez fałszu. nie zapłace 4000 zł lub wiecej chałturnikom którzy wspomagają się playbackiem. Widzę że jednak temat kręci się wokół zespołów i nic innego się nie da dowiedzieć. życze dalej powodzenia w wykłócaniu się który lepszy. [/quote]

    Popieram w 100% też będziemy mieli DJ i święty spokój.

    3 1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    Dj lepszy na dyskotekę niż na wesele ,takie moje zdanie.Byłem w życiu na weselach z dj-em i powiem jedno nie ma co porównywać z weselem na którym gra dobry zespół, tyle w temacie.

    Życzę powodzenia z dj-ami na weselu:)

    4 4 Cytuj
  • 30 sty 2012

    wszystkie te zespoły sa dobre do banderozy na lato, zmeincie juz temat bo az mdli tu wszystkich, jakie zespoły takie formow-marne

    7 5 Cytuj
  • 30 sty 2012

    Witam. Nie polecam Zespołu Quatro Band z Raciechowic . Skład uległ zmianie...zdecydowanie na gorsze.... Robią częste i długie przerwy. Wokalistka odeszła i jest zastępczyni średniej klasy. Z zamawianiem kawałków problem....bo tego nie zagrają...i tego...szkoda.

    6 Cytuj
  • 30 sty 2012

    [quote=Felis] O zespołach już chyba wszystko zostało powiedziane a wesele to nie tylko zespół. Ja mam inne pytanie. co możecie powiedzieć o restauracji grzybek? jak wypada, jakie jedzenie i w ogóle całokształt? Jaką cukiernie możecie polecić, co piecze dobre ciasta na wesela? [/quote]
    Byłem tam na weselu , fajna atmosfera ,duży ogród ,dobre jedzenie , ogólnie na plus ...

    1 1 Cytuj
  • 1 lut 2012

    [quote=gość: Romano] Dj lepszy na dyskotekę niż na wesele ,takie moje zdanie.Byłem w życiu na weselach z dj-em i powiem jedno nie ma co porównywać z weselem na którym gra dobry zespół, tyle w temacie.

    Życzę powodzenia z dj-ami na weselu:) [/quote]

    Byłem tez na weselach gdzie pseudo zespoły położyły całe wesel, chociaż miały super opinie. W przypadku DOBREGO DJ i jednocześnie wodzireja niema problemu z tym ,że nie zagra pod nogę. Aczkolwiek stereotyp DJ kojarzącego się tylko z łupu-cupu, nie tak łatwo przełamać nawet gdy się umie dobrze grać dla każdego pokolenia.

    2 2 Cytuj
  • 1 lut 2012

    znacie jakiś dj - wodzirejów z okolicy, których można polecić na wesele?

    3 Cytuj
  • Dominika Wójcik 1 lut 2012

    .[quote=Felis] znacie jakiś dj - wodzirejów z okolicy, których można polecić na wesele? [/quote]
    poczytaj pare stron wcześniej...

    2 1 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Bardzo proszę o opinie przyjęć weselnych,organizowanych przez kucharkę p.Zając z Zaleśiany.

    6 3 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Oj kolego ,chyba nigdy nie byłeś na weselu gdzie grała dobra kapela ,takiego klimatu nie zapewni ci nawet najlepszy DJ,jest taka nowa telewizja nazywa się Wedding TV o tematyce weselnej tam można zobaczyć jak się bawią ludzie w całym kraju ,widać tam przepaść jaka dzieli DJ i dobre zespoły .

    6 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Jestem ciekaw ile wydaliście na zakupy weselne z kucharką i na ile osób była Wasza impreza. Planujemy wesele w następnym roku i nadal zastanawiamy się nad najlepszym wyjściem.

    1 Cytuj
  • 6 lut 2012

    [quote=power] Jestem ciekaw ile wydaliście na zakupy weselne z kucharką i na ile osób była Wasza impreza. Planujemy wesele w następnym roku i nadal zastanawiamy się nad najlepszym wyjściem. [/quote]
    Ciekawy temat na czasy kryzysu , jak kalkulować wesele i na czym oszczędzać . Wesele w lokalu z tego co widzę to koszt 150-190 od osoby za 1 dzień a wesele na OSP czy wyjdzie taniej ..?? raczej tak myślę że za 2dni wesela wyjdzie podobna cena jak za 1dzien w lokalu .

    1 Cytuj

Odpowiedz