Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 6 lut 2012

    Temat niby ciekawy,lecz nie podjęty.My planujemy wesele w OSP,dwa dni imprezy na 200 osób. Myślę że cenowo wychodzi atrakcyjniej niż jeden dzień w lokalu. Zastanawiam się tylko czy zamówić catering, czy wynająć kucharkę z ekipą i zrobić zakupy samemu.

    4 1 Cytuj
  • Tomek 6 lut 2012

    [quote=power] Temat niby ciekawy,lecz nie podjęty.My planujemy wesele w OSP,dwa dni imprezy na 200 osób. Myślę że cenowo wychodzi atrakcyjniej niż jeden dzień w lokalu. Zastanawiam się tylko czy zamówić catering, czy wynająć kucharkę z ekipą i zrobić zakupy samemu. [/quote]
    Z cateringiem masz ten plus, że nie musisz się bawić w zakupy. Zawsze to jeden problem przed weselem z głowy. Miałem wesele w październiku, jeśli chcesz to napisz PW to Ci wyśle jak w naszym wypadku wyszło to kwotowo i od strony technicznej.

    3 Cytuj
  • 6 lut 2012

    straznica to wies

    1 16 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Byłbym wdzięczny za informacje. da.power@interia.pl

    Cytuj
  • 6 lut 2012

    Wieś to jest twój wpis!!!

    12 1 Cytuj
  • 7 lut 2012

    [quote=gość: ferdynand kiepski] Wieś to jest twój wpis!!! [/quote]
    HAHAHA KIEPSKI HAHAHA juz wiem gdzie miałeś wesele....haha.STRAŻNICA WELCOME

    1 12 Cytuj
  • 7 lut 2012

    strażnica na Lipniku i w Wiśniowej jest fajna!!!!...........................................Zartuje!!

    4 5 Cytuj
  • 7 lut 2012

    Tylko strażnica daje klimat, lokale to żenada. Ładna strażnica, profesjonalny dekorator, pełen catering z kelnerami w muchach i dwu dniowa impra z muzą na żywo - TO JEST PRAWDZIWE WESELE.
    A imprezy w lokalach dla LANSU niech pozostaną dla snobów którym się WYDAJE że są INNI :)

    15 4 Cytuj
  • 7 lut 2012

    HAHAHA ACTA HAHAHA jestem kawalerem HAHAHA:))) Ale jedno wiem na sto procent,kiedyś zorganizuje wesele na strażnicy!!!Power pytał o doświadczenia tych którzy mają już to za sobą,więc podejrzewam że Twoja opinia jest mu zbędna.Dowartościowałeś się wystarczająco pisząc ,,strażnica to wieś''?

    13 1 Cytuj
  • 7 lut 2012

    acta - jesteś żałosny/a!!! Jeśli wchodzisz na forum żeby się wyśmiewać to daruj sobie, a jeśli chcesz podzielić się swoją opinią to powiedz coś więcej, bo na tym zależy przyszłym małżeństwom.

    7 Cytuj
  • 9 lut 2012

    witam, czy ktoś słyszał jak graja zespoły: allter z ludźmierza , marmolada z okolic wadowic i graham band? szuka zespołu na wesele i mam mały dylemat. o wszystkich dużo dobrego słyszałem ale nie wiem jak to jest w realu:)

    3 Cytuj
  • 9 lut 2012

    Fajna nowa Kapelka składająca się z samych zawodowych i zaprawionych w weselach muzyków to Kowboje z Raciechowic.

    1 12 Cytuj
  • 9 lut 2012

    Przyjechali Kowboje każdy chwali swoje:)))Reklama musi być:)))

    14 Cytuj
  • 10 lut 2012

    zespół altero-czekam na muzyke od nich...dam znac jak do mnie dotrze, a przy okazji chcialam zapytac, czy znacie moze jakies odpowiednie lokale (somy weselne,remizy) na wesele ok 200os? w okolicach wieliczki ???? i oczywiscie catering, pozdrawiam i dziekuje.

    Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: Kreweta] Tylko strażnica daje klimat, lokale to żenada. Ładna strażnica, profesjonalny dekorator, pełen catering z kelnerami w muchach i dwu dniowa impra z muzą na żywo - TO JEST PRAWDZIWE WESELE.
    A imprezy w lokalach dla LANSU niech pozostaną dla snobów którym się WYDAJE że są INNI :) [/quote]

    Nie zgodzę się, parę razy byłem w lokalu i powiem że było na pewno o niebo lepiej niż na strażnicy

    Budują się coraz lepsze domy weselne za kasę z kosmosu
    A te ktore są na naszym rynku podnoszą standardy nie do osiągnięcia dla strażnic .
    taka jest rzeczywistość i nie pomoże tu nawet najlepszy dekorator
    czy catering bo nie mają takich możliwości .
    Jedyny plus jest taki że cenowo wychodzi taniej na straznicy i chyba to przesądza o wyborze .

    6 3 Cytuj
  • 10 lut 2012

    gaga - widocznie byłeś na typowym wieśniacim weselu remizowym i szczerze to takich jest przynajmniej 50%, aczkolwiek bywam na weselach w różnych miejscach i na na prawdę wielu (od lat po 20-30 wesel rocznie z racji takiej pracy - obsługa foto) i mogę ci powiedzieć to samo o weselach w lokalach, których też wiele zwiedziłem i przynajmniej tyle samo było kiepskich co tych w remizach.
    Różnicą jest jedynie wnętrze, często w lokalach o wiele gorzej ubrane z racji tego że właściciele nie chcą inwestować a chcą się pochwalić niezmienionym wnętrzem, które często jest surowe i zimne i nie daje klimatu.
    Oczywiście 50% wesel w remizach i 50% wesel w lokalach to bardzo udane imprezy, a kluczem do sukcesu jest wystrój w mniejszym stopniu ale jest, oraz kapela i obsługa oraz porządne "żarcie" i obie te rzeczy są równie możliwe do zorganizowania z lokalu jak i w remizie. Ile razy widziałem w lokalach full wypasionych około 1-2 w nocy nie uprzątnięte stoły, bo właściciel to olał lub go nie było a uczniaki miały to gdzieś? Porządna profesjonalna ekipa z twardym szefem skacze całą noc i to jest klucz do sukcesu by ludzie byli po takim weselu zadowoleni. Kapela to równie ważny element, bo każdy zjedzie najnowocześniejszy lokal (Foxal czy Euforię - przypadkowo strzeliłem), gdy będzie tam grała np "kapela wujka Ziutka", a w porównaniu z kiepską pamiętającą PRL wnętrzem remizą (OSP Dolne czy OSP Zakliczyn lub Borzęta - mógłbym wymienić ich przynajmniej dwa tuziny w okolicy) na której Kapela była "przednia" i strawa porównywalna. Należy pamiętać o jednym, że nie szata czyni człowieka tak jak nowoczesność wnętrza, bo to tylko szkielet całości udanej zabawy, a jeszcze jedna ważna rzecz: Organizując wesele w remizie mogę sam sobie sprowadzić obsługę nawet ze Stanów, gdy w przypadku lokalu czy domu weselnego muszę brać co jest w pakiecie, a to jest już spory minus.

    5 1 Cytuj
  • 12 lut 2012

    Różnicą jest jedynie wnętrze, często w lokalach o wiele gorzej ubrane z racji tego że właściciele nie chcą inwestować a chcą się pochwalić niezmienionym wnętrzem, które często jest surowe i zimne i nie daje klimatu.

    JAK PODOBAJĄ CI SIĘ STRAZNICE TO NIE MA O CZYM GADAĆ ,
    BUDYNEK KTORY MA 50 LAT A SALA MAŁA I BRZYDKA KÓRA MA WYSTRÓJ 20 LAT TAKI SAM / KUCHNIA TRAGEDIA NAWET NIE MAJĄCA SZANS NA ODBIÓR SANEPISDU /
    WIEM JAK JEST BO SAMA TEZ ROBIŁAM WESELE I BYŁAM NA 50 INNYCH TAK ŻE MAM PORÓWNANIE NIE BĘDE SIE TU PRZEGADYWAĆ WIDOMO ŻE MOŻE TRAFILAM NA OSOBE KTÓRA Z TEGO ŻYJE .
    JEDNO CO TYLKO JEST ŻLE TO ŻE MOŻE JEST DROGO W TAKICH LOKALACH ALE MYŚLE ŻE SIĘ TO ZMIENI BO MAMY NIŻ DEMOGRAFICZNY ,A SAL JEST CORAZ WIĘCEJ :)
    A POZATYM JAK JUŻ SIĘ BIERZE LOKAL TO KAŻDY BIERZE DOBRĄ ORKIESTRE,BO PRZY CENIE LOKALU TO DOBRA ORKIESTRA MAŁO KOSZTUJE :)

    Organizując wesele w remizie mogę sam sobie sprowadzić obsługę nawet ze Stanów, gdy w przypadku lokalu czy domu weselnego muszę brać co jest w pakiecie, a to jest już spory minus.

    HA DAJ SPOKOJ ,TAK SAMO MOŻESZ SOBIE WYBRAĆ INNĄ SALE NIKT NIE KAZUJE CI BRAĆ AKURAT TEJ . MYŚLISZ ŻE Catering CI LEPSZE RZECZY ZAOFERUJE JAK ONI PATRZĄ JAK SZYBKO I ŁATWO ZROBIC I SZYBKO PODAĆ BO WIADOMO ŻE NIE MAJĄ MOZLIWOŚCI NAWET PODAĆ NIEKTÓRYCH RZECZY, BO SIĘ NIE DA.
    JA NA SWOJE WESELE SPISALAM CO CHCE MIEĆ TO PÓZNIEJ NIC Z TEGO NIE BYŁO BO TO SIĘ NIE DA I BLEBLE.

    2 4 Cytuj
  • 12 lut 2012

    Widzę że nic nie rozumiesz co chcę przekazać. Nie ma znaczenia kiedy co zostało wystawione, to żaden argument, Wesele w Niepołomicach na Zamku z XVw jest przykładem. Widziałem wiele nowych lokali, które nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia, już nie mówiąc o obsłudze, Rudnik oba lokale, Mogilany nowy dom weselny, Foksal, Alexandra, Euforia, Allegra, Rabka, Bystra - przesyt jak na Wawelu i wiele wiele innych mniejszej rangi i co z tego, jak większość gości obserwując okiem obiektywu jest tam przynajmniej do kilku promili sztywna i widać że czują się spięci i skrępowani.

    Polecam tym którzy chcieliby mieć coś na prawdę na wysoki poziom, ale i luźny klimat lokal w Laskowej o nazwie "Sara". Ten lokal bije wszystkie te które wymieniłem po prostu pod każdym względem i uważam go jako coś co usatysfakcjonuje każdego bez wyjątku co przy zawodowej ale swojskiej obsłudze i o wiele niższych cenach, już nie mówiąc o położeniu i widokach na całe Tatry które widać w oszkloną praktycznie całą ścianę. Ten lokal zawstydzi każdego właściciela nowoczesnych surowych i zimnych domów weselnych, szkoda że to 54km od Myślenic, ale dla chcącego nic trudnego i osobiście gdybym miał robić ponownie swoje wesele na 150-200 osób to jest to lokal który bym wybrał, natomiast na małe wesela moim faworytem po wielu latach obserwacji jest Gospoda pod Wielką Solą w Wieliczce, która zabija jedzeniem, cenami i odpowiadającym mi fajnym klimatem, brakiem zimna i surowości.

    1 Cytuj
  • 12 lut 2012

    google: Laskowa Sara

    Lokal na wesele to nie tylko wnętrze :) Trochę słabe fotki, ale co nieco widać.

    Cytuj
  • 12 lut 2012

    nie chce mi się, myślałam że ktoś rzuci jakieś namiary. a skoro ja mam czytać parę stron wcześniej to może skończylibyście * o zespołach, przecież parę stron wcześniej można poczytać wszystko

    [quote=Bum-Tarara].[quote=Felis] znacie jakiś dj - wodzirejów z okolicy, których można polecić na wesele? [/quote]
    poczytaj pare stron wcześniej...[/quote]

    1 4 Cytuj
  • 16 lut 2012

    A ja polecam cukiernie w Sierakowie mają supeer ciasta i przystępne ceny!

    Cytuj
  • 16 lut 2012

    a skąd tort weselny? i mniej więcej jakie są ceny...
    Bardzo dziękuję za informacje

    Cytuj
  • 16 lut 2012

    Skąd wybrać to nie wiem.Szukałem w myślenickich cukierniach,w jednej tort na 200 osób kosztował 300zł a w drugiej 1000zł :) Dla mnie tort przywiezie catering który organizuje mi całe wesele.

    Cytuj
  • 16 lut 2012

    no właśnie - ciężko z tym tematem tortów. Jednak ja bym się bała brać tort z firmy cateringowej nie wiadomo czy będzie dobry.. w cukierni można chociaż spróbować.

    Cytuj
  • 16 lut 2012

    Dobre torty robią w Libertowie. Miodzio ale nie tanie.

    Cytuj

Odpowiedz