Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 16 lut 2012

    Niby tak,można spróbować ale na weselu i tak będzie inny niż próbowałaś.Ryzyko musi być:))) Wierze że będzie dobry.

    Cytuj
  • 17 lut 2012

    Witam, co sadzicie o zespole GRAHAM BAND?

    1 5 Cytuj
  • 17 lut 2012

    [quote=gość: lok] Witam, co sadzicie o zespole GRAHAM BAND? [/quote]
    Niezmiennie, to samo. Od 48 stron.

    8 Cytuj
  • 18 lut 2012

    Szukam orkiestry na 20paź tego roku. Proszę o wiadomość na iwona90wa@o2.pl

    Cytuj
  • 18 lut 2012

    [quote=gość: lok] Witam, co sadzicie o zespole GRAHAM BAND? [/quote]

    Znajdz sobie na youtube i wyrób sobie sam zdanie na ten temat.

    2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    [quote=gość: lok] Witam, co sadzicie o zespole GRAHAM BAND? [/quote]
    Fajne granie w ich wykonaniu , luz ,swoboda na żywo . Brzmienie zdecydowanie gitarowo rockowe . i tak trzymać . ps. na moim weselu wszyscy się bawili i starzy i młodzi kapela umiała ich wciągnąć i zachęcić .

    2 4 Cytuj
  • 20 lut 2012

    żygam tym forum i tymi wszystkimi zespolami, ktore to od 40 stron pieprza na przemian, tak mnei zneichecily, takim prostactwem dzici z paiskownicy, ze na pewno na swoje wesele wezme DJ!!!!!!!!!

    9 Cytuj
  • 20 lut 2012

    [quote=gość: dudek] żygam tym forum i tymi wszystkimi zespolami, ktore to od 40 stron pieprza na przemian, tak mnei zneichecily, takim prostactwem dzici z paiskownicy, ze na pewno na swoje wesele wezme DJ!!!!!!!!! [/quote]

    Ty to dopiero jestes prostak.... kto szanujący się gmyra w takim miejscu? Po co tu w ogóle zaglądasz? Twój wpis dopiero jest prostacki... ;-)

    5 2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    [quote=gość: dudek] żygam tym forum i tymi wszystkimi zespolami, ktore to od 40 stron pieprza na przemian, tak mnei zneichecily, takim prostactwem dzici z paiskownicy, ze na pewno na swoje wesele wezme DJ!!!!!!!!! [/quote]
    Chyba pomyliłeś się, kolego wpisując swój podpis. Drugie "d" trzeba odwrócić o 180 stopni, żeby było "p".

    2 2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Nie chciałbym być na weselu u ludzi którzy wiedzę o organizacji wesela czerpali z tego forum.

    5 1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    [quote=gość: migi] Nie chciałbym być na weselu u ludzi którzy wiedzę o organizacji wesela czerpali z tego forum. [/quote]
    Ja nie chciałabym mieć takich gości na swoim weselu, jak ci co tu piszą.

    7 1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 20 lut 2012

    [quote=gość: 2ex83] gość: migi napisał/a: Nie chciałbym być na weselu u ludzi którzy wiedzę o organizacji wesela czerpali z tego forum.
    Ja nie chciałabym mieć takich gości na swoim weselu, jak ci co tu piszą. [/quote]

    najprawdopodobniej bedziesz mial bo to przekroj spoleczenstwa jakie zamieszkuje te okolice :)

    5 Cytuj
  • 20 lut 2012

    [quote=bartek] gość: 2ex83 napisał/a: gość: migi napisał/a: Nie chciałbym być na weselu u ludzi którzy wiedzę o organizacji wesela czerpali z tego forum.
    Ja nie chciałabym mieć takich gości na swoim weselu, jak ci co tu piszą.

    najprawdopodobniej bedziesz mial bo to przekroj spoleczenstwa jakie zamieszkuje te okolice :) [/quote]

    z wszyskimi zespolami na przedzie

    3 1 Cytuj
  • 22 lut 2012

    Podobno właściciele sal weselnych i zespoły muzyczne zaniedbują swoje obowiązki ponieważ przesiadują na tym forum. Przez to oferowane przez nich usługi są coraz gorszej jakości.

    6 Cytuj
  • 22 lut 2012

    Powiedział/a migi co ma 3 latka :) i na poziomki chodzi z drabiną:)))))

    3 Cytuj
  • 22 lut 2012

    tym sposobem powstała antyreklama-mogą dziękować tylko sobie:) buhaha

    Cytuj
  • 22 lut 2012

    Polecam zespół DEJA VU grali na weselu na którym byłam ,po prostu rewelacja.Ostatnio spotkałam ich na imprezie organizowanej przez znajomego ,byłam zachwycona tak jak reszta. Pytałam organizatora gdzie ich znalazł bo wesele z przed lat było na innym końcu Polski ,okazuje się ze goście są z Małopolski ,wpisał znalazł ich stronę bo tez był na imprezie na której grali,to pasjonaci bawią się muzyką instrumentami a szaleństwo dla Wszystkich do białego rana.Wchodzisz na imprezę a tu instrumentów dookoła i co wszystkie wykorzystane przez cała noc och ale impreza

    10 Cytuj
  • 22 lut 2012

    wiązanka gUralska 100% po warszaFsku

    4 Cytuj
  • 22 lut 2012

    pink another

    Cytuj
  • 23 lut 2012

    Znowu reklama zespołu a nie osoby która była z tym zespołem na weselu,,,,,,,

    4 Cytuj
  • 23 lut 2012

    Rzeczywiście ta "wiązanka góralska" to porażka , w takiej wersji to tylko do zagrania na pogrzebie zasłużonego dla tatr górala:)))). Reszta utworów ze strony też jakaś taka "płytka",słychać wszędzie ten aranżer co leży na A90, i jak zwykle wokaliści co nie potrafią nauczyć się tekstu piosenki na pamięć, tylko wszędzie te pulpity z tekstem....tragedia

    4 1 Cytuj
  • 23 lut 2012

    [quote=gość: Armagedon] Rzeczywiście ta "wiązanka góralska" to porażka , w takiej wersji to tylko do zagrania na pogrzebie zasłużonego dla tatr górala:)))). Reszta utworów ze strony też jakaś taka "płytka",słychać wszędzie ten aranżer co leży na A90, i jak zwykle wokaliści co nie potrafią nauczyć się tekstu piosenki na pamięć, tylko wszędzie te pulpity z tekstem....tragedia [/quote]
    O i mamy fachowca tylko z jakiego zespołu....hmmmm....niech pomyśle...Graham Band,Grand Band,Remedium czy ten no..noo..jak oni sie to nazywaja ...wszyscy ich tak bronią i chwalą..no...Aaa wiem ;-) Immunitet ???

    1 5 Cytuj
  • 23 lut 2012

    [quote=gość: Armagedon] Rzeczywiście ta "wiązanka góralska" to porażka , w takiej wersji to tylko do zagrania na pogrzebie zasłużonego dla tatr górala:)))). Reszta utworów ze strony też jakaś taka "płytka",słychać wszędzie ten aranżer co leży na A90, i jak zwykle wokaliści co nie potrafią nauczyć się tekstu piosenki na pamięć, tylko wszędzie te pulpity z tekstem....tragedia [/quote]

    Jestem ciekaw czy potrafisz się nauczyć 500 tekstów na pamięć.
    Byle jak się na uczysz, a potem zaczniesz zamieniać słowa i wtedy to jest tragedia.
    Pewnie grasz na basie albo na perkusji i nie musisz mieć nic oprócz instrumentu.

    3 Cytuj
  • 25 lut 2012

    Najlepiej tekst mieć w laptopie,spoko i pełny profesjonalizm.

    3 1 Cytuj
  • 25 lut 2012

    Mieliśmy okazje być na imprezie,18 lutego w Jasienicy,grał zespół weekend,któraś impreza z kolei z tym zespołem,po prostu coraz słabiej,wokal dno nic nie można usłyszeć co mówią a tym bardziej co śpiewają,rytm,beznadziejny wszystko na jedno kopyto i jeszcze nie równo,masakra.Nie polecam.

    4 5 Cytuj

Odpowiedz