Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 25 lut 2012

    Wokal w tej wiązance przypomina mi serial "Szpilki na Giewoncie". Jednej z bohaterek wydaje sie że mówi gwarą. Deja vu tez wydaje sie że zrobili dobra wiazankę góralską.
    I jeszcze nie widziałem żeby jakis zespól śpiewal wszystko z pamieci.

    Dlaczego redakcja nie usunęla postu z linkiem do strony Deja vu? Wszystkich innych kasujecie. Co to znajomi? Niech sobie wykupia u was reklame.

    6 2 Cytuj
  • Paweł Latoń 25 lut 2012

    Mam nadzieję że poważni ludzie którzy mnie znają na tym forum nie będą łączyć powyższych postów z moją osobą? Ciekawe który sardynka był w Jasienicy na zabawie, bo mnie tam nie było??????

    3 Cytuj
  • 26 lut 2012

    [quote=gość: mietekk] gość: Armagedon napisał/a: Rzeczywiście ta "wiązanka góralska" to porażka , w takiej wersji to tylko do zagrania na pogrzebie zasłużonego dla tatr górala:)))). Reszta utworów ze strony też jakaś taka "płytka",słychać wszędzie ten aranżer co leży na A90, i jak zwykle wokaliści co nie potrafią nauczyć się tekstu piosenki na pamięć, tylko wszędzie te pulpity z tekstem....tragedia

    Jestem ciekaw czy potrafisz się nauczyć 500 tekstów na pamięć.
    Byle jak się na uczysz, a potem zaczniesz zamieniać słowa i wtedy to jest tragedia.
    Pewnie grasz na basie albo na perkusji i nie musisz mieć nic oprócz instrumentu. [/quot]

    Szanowny Panie, podałeś liczbę 500 tekstów na pamięć, i widzisz problem ,ponieważ jeszcze nie zakumałeś że w zespołach jest parę osób które potrafią śpiewać, i podzielić się między sobą tekstami , zapewniam Cię że są zespoły które nie mają na imprezie żadnych tekstów na blatach, i wszystko leci jak z płatka ,a Twoje zdanie jest dla Nich pustym krzykiem zakompleksionego człowieka.

    Dlatego rób co robisz ,myśl sobie jak chcesz ,ale żebyś nie był zdziwiony jak któregoś dnia będziesz musiał spakować cały majdan. Skończą się dla Ciebie imprezy .I będziesz zdziwiony dlaczego tak się stało. A dlatego......Bo po prostu nie wymagałeś{bo ci to latało....) ,mając Zespół , pewnych elementarnych zasad .

    1 3 Cytuj
  • 26 lut 2012

    Sorki że sardynka komuś przeszkadza,i to jeszcze men.Ale tam było jak w konserwie z sardynkami.

    1 Cytuj
  • 26 lut 2012

    [quote=gość: Jerome] [quote=gość: mietekk] gość: Armagedon napisał/a: Rzeczywiście ta "wiązanka góralska" to porażka , w takiej wersji to tylko do zagrania na pogrzebie zasłużonego dla tatr górala:)))). Reszta utworów ze strony też jakaś taka "płytka",słychać wszędzie ten aranżer co leży na A90, i jak zwykle wokaliści co nie potrafią nauczyć się tekstu piosenki na pamięć, tylko wszędzie te pulpity z tekstem....tragedia

    Jestem ciekaw czy potrafisz się nauczyć 500 tekstów na pamięć.
    Byle jak się na uczysz, a potem zaczniesz zamieniać słowa i wtedy to jest tragedia.
    Pewnie grasz na basie albo na perkusji i nie musisz mieć nic oprócz instrumentu. [/quot]

    Szanowny Panie, podałeś liczbę 500 tekstów na pamięć, i widzisz problem ,ponieważ jeszcze nie zakumałeś że w zespołach jest parę osób które potrafią śpiewać, i podzielić się między sobą tekstami , zapewniam Cię że są zespoły które nie mają na imprezie żadnych tekstów na blatach, i wszystko leci jak z płatka ,a Twoje zdanie jest dla Nich pustym krzykiem zakompleksionego człowieka.

    Dlatego rób co robisz ,myśl sobie jak chcesz ,ale żebyś nie był zdziwiony jak któregoś dnia będziesz musiał spakować cały majdan. Skończą się dla Ciebie imprezy .I będziesz zdziwiony dlaczego tak się stało. A dlatego......Bo po prostu nie wymagałeś{bo ci to latało....) ,mając Zespół , pewnych elementarnych zasad . [/quote]

    Śpiewam korzystając z tekstów i jakoś mam ful grania, nawet w tygodniu.
    Może dlatego, ze tekstów nie mam na wysokości głowy, a na wysokości kolan.
    Nie pisz, że to ze się korzysta z tekstów, to jakieś lenistwo.
    To tak jak byś napisał do instrumentalisty, że granie z nut to oznaka lenistwa.

    Paranoja

    3 Cytuj
  • 26 lut 2012

    Ja też całe życie jadę z tekstu a gram już parę lat i wcale się tego nie wstydzę bo klienci byli zawsze zadowoleni ,dzięki tekstom zarobiłem dużo pieniędzy i jeszcze dużo zarobie ,ważne żeby te teksty dobrze wykonywać.Co z tego że ktoś zna 200 piosenek na pamięć jak nie umie ich poprawnie wykonać.Pozdrawiam wszystkich tekściarzy.

    5 Cytuj
  • 26 lut 2012

    [quote=gość: felek_weselek] Ja też całe życie jadę z tekstu a gram już parę lat i wcale się tego nie wstydzę bo klienci byli zawsze zadowoleni ,dzięki tekstom zarobiłem dużo pieniędzy i jeszcze dużo zarobie ,ważne żeby te teksty dobrze wykonywać.Co z tego że ktoś zna 200 piosenek na pamięć jak nie umie ich poprawnie wykonać.Pozdrawiam wszystkich tekściarzy. [/quote]

    Dokładnie!

    4 Cytuj
  • 26 lut 2012

    wniosek o zmiane tematu forum z "wesele uda czy nie" na "kłotnie okolicznych grajków".

    4 Cytuj
  • 27 lut 2012

    kłótnie na bok! :) ja z moim narzeczonym planujemy wesele i słyszeliśmy o zespole albatros ze stróży, wie ktoś jak oni grają? bo podobno to jakiś stary zespół. Wesele to taki dzień, gdzie wszystko chciałoby się mieć najlepsze i chcielibyśmy usłyszeć opinie na temat tego zespołu i czy w ogóle ktoś orientuje się o jaki zespół nam chodzi? czy może propozycja jakiegoś innego? i na co mamy zwrócić największą uwagę wybierając zespół?

    1 Cytuj
  • 27 lut 2012

    albatros już dośc długo gra a jak teraz grają to nie wiem.Ale napewno poleciłabym ci zespół bass ton z Kornatki grali u mojego brata i są super.i poweim ci czym tańszy zespół tym gorszy.

    2 4 Cytuj
  • 27 lut 2012

    czyli proponujesz aby zwracać uwagę na cenę? trochę nie rozumiem takiego poglądu, że im droższy tym lepszy... wydaje mi się, że głównie chodzi o muzykę? ale dziękuję za odpowiedź :)

    Cytuj
  • 27 lut 2012

    Dam ci dobrą radę nie szukaj kapeli w internecie ,popytaj znajomych ,możesz pojeździć po lokalach i sama posłuchać ,wybierz kilka kapel umów się na prube i sama wybierzesz,jedno jest pewne dobra kapela to koszt około 4000zł za jeden dzień.

    4 1 Cytuj
  • 27 lut 2012

    nir tylko na cenę i felek_weselek ma rację.warto popytać znajomych.

    1 1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    witam
    mam pytanko
    kto zna Bankiety greg w budzowie prosze o opinie co do tego lokalu i jedzenia ,moze ktos tam mial wesele
    dziekuje za wszystkie wiadomosci

    Cytuj
  • 28 lut 2012

    hej
    kto byl lub robil wesele w suchej beskidzkiej w domu przyjec Capri jestem zaniepokojona gdzy slyszalam zle opinie
    ktos cos wie
    piszcie

    Cytuj
  • 28 lut 2012

    prosze o opinie loakalu Tequila w Zembrzycach
    dziekuje

    Cytuj
  • 28 lut 2012

    [quote=gość: panienka] hej
    kto byl lub robil wesele w suchej beskidzkiej w domu przyjec Capri jestem zaniepokojona gdzy slyszalam zle opinie
    ktos cos wie
    piszcie [/quote]
    Graliśmy tam parę wesel i muszę powiedzieć że wszystko było ok,jedzenie super i lokal bardzo miły,tak że nie ma się czego obawiaćl

    Cytuj
  • 28 lut 2012

    [quote=gość: akuku] gość: panienka napisał/a: hej
    kto byl lub robil wesele w suchej beskidzkiej w domu przyjec Capri jestem zaniepokojona gdzy slyszalam zle opinie
    ktos cos wie
    piszcie
    Graliśmy tam parę wesel i muszę powiedzieć że wszystko było ok,jedzenie super i lokal bardzo miły,tak że nie ma się czego obawiaćl [/quote]
    dziekuje :)

    Cytuj
  • 28 lut 2012

    Budzów też całkiem spoko. ładny lokal ale szef troche nieprzystępny. ogolnie nie zle ;:) gralem tam kiedyś

    1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    [quote=gość: mietekk] Dokładnie! [/quote]
    ???

    Cytuj
  • 28 lut 2012

    K.C

    Cytuj
  • 28 lut 2012

    TUTAJ CHYBA PISZĄ LUDZIE BEZROBOTNI, KTÓRZY NIE MAJA INNYCH ZAJĘĆ. JA BYM SIĘ NIE SZUKAŁ TUTAJ POMOCY....

    1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Tylko nie sami swoi.

    Cytuj
  • 28 lut 2012

    Nie.

    Cytuj
  • 1 mar 2012

    czy kapela wariusy z mszany dolnej ktoś słyszał o nich jak grają ?

    Cytuj

Odpowiedz