Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 9 paź 2013

    hej może ktoś ma do sprzedania suknie ślubną ?? albo orientuje się gdzie można kupić nie drogą może jakiś komis ktoś zna ??

    Cytuj
  • 9 paź 2013

    Zapytaj w salonie kolo szkoly na Reja, tam tez maja komis:)

    2 Cytuj
  • Basia 9 paź 2013

    komis też jest w Byszycach

    2 Cytuj
  • Anna 10 paź 2013

    motocyklistka mam do sprzedania bardzo nie drogosukienke podaj e maila to wyśle ci zdjęcia. mam namiary również na osobe do rozwożenia gości godny polecenia sympatyczny iodpowiedzialny.

    2 34 Cytuj
  • Tom 14 paź 2013

    Jak już tak mówimy o ślubach itp. to ja dołoże swoje 5 groszy i polecę wam fajna firmę z Głogoczowa, rozwożą gości weselnych, mają zajefajne samochody do ślubu i nie zdzierają jak niektóre firmy z krakowa. Byliśmy bardzo zadowoleni, autko z kierowcą na czas, później rozwozili nam gości weselnych do 9 rano- nie mialem zadnych zastrzeżeń a i goście się uśmiali bo bardzo pozytywni goście z nich ;p

    2 33 Cytuj
  • 5 lis 2013

    hej poleci ktoś jakaś stronę internetową pomocną dla przyszłych państwa młodych ??:)

    Cytuj
  • 5 lis 2013
    motocyklistka napisał/a:

    hej poleci ktoś jakaś stronę internetową pomocną dla przyszłych państwa młodych ??:)

    a czego dokładniej ma dotyczyć pomoc? z własnego doświadczenia mogę Ci polecić blogi ślubne, i stronę Zankyou.pl. Najlepiej szukać stron poświęconych konkretynm zagadnieniom, np. sukień, dekorocji, biżuterii ponieważ na tych "ogólnych" ślubnych portalach jest cała masa rzeczy zbędnych, pseudoreklam i brak najnowszych trendów.
    Bardzo fajne inspiacje można znaleść na stronie "wytwórnia ślubów". Jesli np potrzebujesz rady w wyborze dodatków do sukni polecam blog "white-bride".
    Jesli masz jakieś pytania pisz na priv podeślę Ci strony godne polecenia które naprawdę pomogą w organizacji tego niezapomnianego dnia :)

    ps. zajrzyj na stronę "Notatnik Panny Młodej" - genialny kalendarz, w którym uporządkujesz wszystkie inspiracje :)

    3 Cytuj
  • 7 lis 2013

    Był ktoś na weselu w Restauracji PODZAMCZE w Dobczycach? Podzielcie się wrażeniami

    1 1 Cytuj
  • Viki 7 lis 2013

    [quote=bimb]Witam wszystkich poszukujących zespołu muzycznego na wesele ... Po własnych doświadczeniach absolutnie nie polecam zespołu Gołecki z Mszany... Mimo ze nie podacie im wódki na stoliki to i tak ją wniosą sobie i bedą juz pijani o godz 20... dedykacje tragedia .... pisza tak chaotycznie w swoim zeszycie ze sami sie w tym gubią,,, mijaja zamówione dedykacje z czego goście są nie zadowoleni... a o rozliczeniu z pieniędzmi juz nie wspomnę... chodźby nie wiadomo ile pisało na umowie zawsze trzeba im dopłacic... bo "niby" nie ugrali co jest nie mozliwe w moim przypadku iż wiem ze było inaczej... także bez przygotowanej przez siebie skrzynki nawet ich nie bierzcie.... pisze ostrzegając wszystkich którzy maja jakiekolwiek watpliwości co do zespołu Gołecki ... szukajcie innych świetnie grających zespołów ... a ich warto sobie podarować pozdrawiam[/quote]

    Witam 2 tygodnie temu miałam ślub na którym grał Swietny zespół ,,GOŁECKI''dzięki niej miałam świetne wesele wiec z tym sie nie zgodze,każda orkiestra lubi sie napić u mnie też pili ale z umiarem grali az do rana do 7 wiec tego im nie można zarzucić są wielcy !!!:)Pozdrowienia dla Davidka Pawełka Ignasia i Zbysia :):):)Jeszcze raz Dziękujemy :*

    1 16 Cytuj
  • joanna sadkowska 18 lis 2013

    Witajcie !!
    Ja byłam na maratonie weselnym w tym roku i mogę napisać coś o lokalach w których byłam :
    1) Gala w Rudniku- wnętrze baaaardzo baaardzo klimatyczne, wystrój elegancki z klasą, jedzonko i obsługa na plus!
    2) Euforia w Myślenicach - wnętrze nowoczesne, zupełnie inny klimat niż w/w ,jedzenie smaczne oraz obsługa zasługuje na pozytyw.
    3) Karczma w Krzywaczce- wystrój w drewnie, jak dla mnie za ciemno , niewygodne krzesła, troche ciasno przy stołach ale jedzenie również smaczne, obsługa ok, chodz po 0:00 już mniej ich było widać.
    4) Dworek Emilki w Tomaszkowicach - wystrój ok , chodz nie powala= za chłodno jak dla mnie , jedzenia w dekoracjach dużo ale na stołach mało, pomimo że zamówione byly 4 dania gorąco i zimna płyta i wszystkie inne dodatki to bylo tego mało; zdecydowanie, obsługa w porządku.
    5) Rezydent w Rudniku- sala robi wrażenie pod względem wielkości,ale jak na 145 osób to sala przytłumiła samą Młodą Parę. Może bankiety czy jakies bale to ok.
    Osobiście denerwował mnie tam zielony kolor na ścianach ale to może moja fanaberia.
    Jedzenie oceniam na poprawne ale nie było zachwytu, obsługa w porządku.
    Podsumowując POLECAM Galę i Euforię- 2 lokale w zupełnie innych klimatach, ale GODNE POLECENIA!!!!
    Dodatkowo moja rodzina też tak uważa- baaaardzo baaaardzo duży PLUS!
    Biorąc ślub w nie długim czasie wezmę pod uwagę te 2 miejsca :)
    A czy ktoś mógłby napisać coś o sali w Mogilanch? Tej niedaleko stadionu??
    Będę wdzięczna.

    7 1 Cytuj
  • joanna sadkowska 18 lis 2013

    aaa i jeszcze Zawada OSP - sala jak na okolicę OSP to najlepsza pod względem wnętrza ale jak gra orkiestra to DUDNI JAK CHOLERA, JAKIEŚ Eecho!! jedna wielka porażka!!
    Reszta jest zależna od caterigu i jej obsługi....
    Wiadomo każdy robi wesele w swoim budżecie i na to co go stać.
    Podbijam moją poprzednią wypowiedz :)
    czekam na wasze info co do Mogilan!!

    8 Cytuj
  • 18 lis 2013

    Szukamy kapeli na wesele, grającej pod nogę, składającej się co najmniej z 5 osób młodych lub w średnim wieku, która w przerwach pomiędzy graniem zabawia gości i skupiającej się raczej na polskim repertuarze. Prosimy o kapele godne polecenia.

    1 1 Cytuj
  • 18 lis 2013

    zespoł Cza Cza z Lipnika polecam ;) jak również zespol Avangarda.. tylko drugi sporo kasy niestety i o ugranie takiej kwoty cięzko ;P

    4 1 Cytuj
  • 19 lis 2013

    Jakby ktoś potrzebował to mam namiar na kierowcę do rozwożenia gości weselnych. Całą noc kierowca jeździ. Kontakt prywatnie dla chętnych.

    6 18 Cytuj
  • mirek@ 19 lis 2013
    piotrek napisał/a:

    Jakby ktoś potrzebował to mam namiar na kierowcę do rozwożenia gości weselnych. Całą noc kierowca jeździ. Kontakt prywatnie dla chętnych.

    taaa i pewnie dasz namiar na siebie :)

    12 11 Cytuj
  • 19 lis 2013

    a co to za różnica na kogo? zazdrościsz ze ktoś szuka uczciwego zarobku, a nie siedzi całymi dniami przed monitorem i krytykuje wszystkich i wszystko na forum? Wyluzuj.
    Będzie ktoś zainteresowany ofertą to SAM się skontaktuje.
    Pozdrawiam i POLECAM.

    16 14 Cytuj
  • mirek@ 19 lis 2013
    piotrek napisał/a:

    a co to za różnica na kogo? zazdrościsz ze ktoś szuka uczciwego zarobku, a nie siedzi całymi dniami przed monitorem i krytykuje wszystkich i wszystko na forum? Wyluzuj.
    Będzie ktoś zainteresowany ofertą to SAM się skontaktuje.
    Pozdrawiam i POLECAM.

    Moja praca polega na siedzeniu przed komputerem, a wolnych chwilach zaglądam tutaj - taaak przy piciu kawy i herbaty kiedy zagryzam ciastkami :) Przecież to ty siedzisz tu całymi dniami i polecasz swoje usługi samochodowe. No własnie dobrze piszesz - jesli ktoś będzie zainteresowany usługą to sam się odezwie, po co spamujesz?

    11 14 Cytuj
  • 19 lis 2013

    Odnawiam ogłoszenie, a nie spamuję.
    Wiem że dobrze piszę, ale żeby ktoś się SAM odezwał to trzeba chociaż jedno poglądowe zdanie rzucić raz na jakiś czas, a resztę osoba zainteresowana dowie się już przy prywatnym kontakcie, tym bardziej ze temat jest właśnie o tym - sam skorzystałem kiedyś z wielu porad i namiarów w tym temacie od innych ludzi i chwała im za to.
    Jakby nie Twoje - nic nie wnoszące zaczepki - to byłaby jedna wiadomość w temacie, a nie cztery, lub nawet pięć jeśli znowu coś wyskrobiesz.
    Pozdrawiam i życzę miłej pracy przed komputerem.

    9 16 Cytuj
  • 19 lis 2013

    jezeli chodzi o zespół to te wymagania spełnia CZA-CZA z lipnika .grają pod nogę,polski repertuar i do ostatniego gościa. kasa - do dogadania. grali u nas. polacam. zesół nadal istnieje- popatrz na strone zespołu.

    2 3 Cytuj
  • 20 lis 2013

    WIE ktos ile bierze za os pan FILIPEK na 1-dniowym weselu ? bardzo prosze o wiadomość w tej sprawie czy to tu na forum czy priv :)

    2 Cytuj
  • 23 lis 2013

    dziewczyny mam pytanko gdzie u nas w M-ce można kupić buty do ślubu ????:)

    1 Cytuj
  • 23 lis 2013

    chyba tylko w salonach ślubnych.

    1 2 Cytuj
  • 23 lis 2013

    Można kupić w Jarko (ale mnie osobiście się nie podobały), natomiast bardzo ładne są w Centrum Obuwia na rogu, w budynku Galerii Dziecięcej niedaleko strażnicy w Rynku :)

    1 2 Cytuj
  • 26 lis 2013

    poleci ktoś fajną makijażystke ?? nie chce wyglądać jak sztuczna lala ale naturalnie i żeby zakryć to i owo ;)

    2 Cytuj
  • 26 lis 2013

    jeszcze napisze tylko że byłam nie dawno na imprezie gdzie grała orkiestra INWAZJA powiem tak chłopaki super saksofon wymiata widać ze robią to co lubią ale jeśli chodzi o wokalistkę totalna klapa siedzi przy śpiewaniu cały czas praktycznie, za blisko trzyma mikrofon trudno ją zrozumieć... i to nie tylko moja opinia ale też osób z którymi się bawiłam na tej imprezie

    6 Cytuj

Odpowiedz