Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 23 lut 2011

    Andia-dziękuje!!!ich oferta jest naprawde super tylko nie wiedziałam czy im zaufać!

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    dom weselny w Mogilanach czy warto roibć tam wesele

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    polecam plener w innym dniu bo większość profesjonalnych fotografów ma taką opcję w pakiecie a poza tym szkoda tracić godzinę czy więcej z własnego wesela na rzecz zdjęć w trakcie których myśli się tak naprawdę jak tam goście....nooo i to jest super okazja żeby znów ubrać suknię ślubną itd......!i uważam że słowo-pajacowanie- tu nie pasuje.....no chyba że masz na myśli -zazdrość.....-Ancik.

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    Czy to prawda, ze ostatnio ceny za zespol poszly w gore?
    Planuje slub i nie wiem czy juz zalatwiac orkiestre zeby pozniej nie bulic jak za woly? Jakie sa teraz ceny?

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    za mniej niż 10 tys. to orkiestry teraz nie zamówi;)

    1 Cytuj
  • 23 lut 2011

    Orkiestra dobra kosztuje w granicach 3-6tys za 2 dni wesela..

    1 Cytuj
  • 23 lut 2011

    dobra "orkiestra" to kosztuje 4-6 tys za JEDEN dzień :) bo bardzo dobra trochę więcej, no chyba że rozmawiamy o orkiestrze symfonicznej to tak rzeczywiście ....... ale w EURO ;)

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    Naxa- a czego i komu mam zazdrościć?

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    Igor- z roku na rok ceny orkiestr idą w górę. Choćbyś dziś podpisywał umowę na 2015 rok oni i tak Ci wyliczą planowaną cenę na ten rok 2015, nie dostaniesz kwoty bieżącej:/ Niestety

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    witam szukam osób które zajmują się muzyką i grają na instrumentach chciałem stworzyć zespól a wśród moich znajomych nie ma nikogo kto by się interesował muzyką

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    Naxa - Mam od nich ulotkę bo też mnie to interesuje. Byłam u nich dzisiaj z lokalu i okazało się że właściciel to były szef kelnerów w Steku, a to już mi zupełnie wystarcza jeżeli idzie o zaufanie. Myślę że cała ekipa od nich wyznaczy może w przyszłości dużo wyższe standardy obsługi przyjęć weselnych.

    Na razie siostra prawdopodobnie zamówi u nich obsługę cateringową Komunii, którą chce w całości zorganizować w domu i w ogrodzie. Naoglądała się na amerykańskich filmach jakie standardy przedstawiają tamtejsze ekipy cateringowe i zachorowała ;)

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    Sesja fotograficzna w innym dniu jest super, bo jest więcej czasu na zrobienie fajnych zdjęć i na kasecie też kamerzysta może zrobić z tego fajny filmik, ale krótka sesja w dniu ślubu też jest niezbędna, bo to będą te prawdziwe zdjęcia z tego dnia.

    1 Cytuj
  • 25 lut 2011

    andia-dzięki!!!idę tam jutro z narzeczonym się dogadać w temacie fontanny bo nam fajną oferte zrobili!!i masz racje w temacie obsługi i kontaktu z klientem są naprawdę rewelacyjni!!ja mam orkiestre na 1 dzień za 3tyś i uważam że to normalna suma tym bardziej ze grają na żywo,bo niestety wielu ludzi nie ma świadomości że zespoły które biorą po 5,6 tyś za noc bo np.występują w telewizji grają z płyty......

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    Polecam zespół Seven super:)

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    [quote=gość: Naxa] andia-dzięki!!!idę tam jutro z narzeczonym się dogadać w temacie fontanny bo nam fajną oferte zrobili!!i masz racje w temacie obsługi i kontaktu z klientem są naprawdę rewelacyjni!!ja mam orkiestre na 1 dzień za 3tyś i uważam że to normalna suma tym bardziej ze grają na żywo,bo niestety wielu ludzi nie ma świadomości że zespoły które biorą po 5,6 tyś za noc bo np.występują w telewizji grają z płyty...... [/quote]
    na żywo to nie znaczy bez podkładu ... cena nie zawsze jest miernikiem wykonanej usługi ..ale najwazniejsze byś Ty była zadowolona tyczy sie to wszelakiej działalnosci zwiazanej z weselami
    sam prowadze takowa ..i wiem na co ludzie zwaracaja uwage ..pozdrawiam

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    witam, chciałem dowiedziec się co sądzicie o zespole Magnum z myślenic? Wiem że graja bez perkusisty a ich demo na stronie jest całkiem ok., tylko jak to wyglada na weselu? Jeśli ktoś miał okazję ich usłyszeć proszę o opinię.

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    Nie znam tego zespołu ale dziwnie ze bez perkusji

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Kapela bez perkusji to masakra. Perkusja misi być, podobnie jak bas, gitara i sax. Dyskietkowe kapele to nie te czasy.

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Zespół Magnum godny polecenia, grają świetnie oraz mają fantastyczne światła które tworzą wspaniałą atmosferę na weselu. Byłam na dwóch weselach na których grali i bardzo mi się podobało.

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    http://www.youtube.com/watch?v=m2V3vUxj-YE tu masz filmik jak grają na weselu

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    @ qba Najlepiej umów się z chłopakami na próbę, wiem że praktykują takie rzeczy, posłuchasz wtedy jak grają. Z tego forum niestety niczego miarodajnego się nie dowiesz. Grają w 5 osobowym składzie, wszystko "life" bębny idą z sekwencera i automatu bossa bodajże

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    [quote=gość: aaaa] @ qba Najlepiej umów się z chłopakami na próbę, wiem że praktykują takie rzeczy, posłuchasz wtedy jak grają. Z tego forum niestety niczego miarodajnego się nie dowiesz. Grają w 5 osobowym składzie, wszystko "life" bębny idą z sekwencera i automatu bossa bodajże [/quote]

    Life? Co to?

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Zmianiam trochę temat:) Zna któś fajne miejsce na plener ślubny w okolicach Myślenic?:)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    rynek :-D

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    na zarabiu

    Cytuj

Odpowiedz