Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 13 paź 2011

    Do Chwyca ,jak się dowiedziałeś że goście byli raczej niezadowoleni pytałeś ich wszystkich ,czy po prostu jesteś kolejnym sfrustrowanym bezrobotnym chałturnikiem,który chce zaszkodzić konkurencji.

    2 2 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Przeczytałam dziś cała historię waszego forum. Musze powiedzieć ze jest tu zacięta rywalizacja na forum. Wygląda na to ze więcej jest osób oferujących coś i zachęcających niż prawdziwych ludzi dobrej rady. Tak ze będę musiała uważać z moimi komentarzami i odczuciami co do przygotowań [quote=gość: Johny Ray]

    Jeśli chodzi o takie miejsce to proponuję Folwark Zalesie ,fajny klimat i noclegi na miejscu , lub
    Dwór w Tomaszowicach i sala "Oranżeria" na imprezę . [/quote]

    Dziekuje ale interesuje mnie coś bliżej Myślenic.

    Ogladałam dzis stronę miejsca w takiej miejscowości Jasienica nie będę pisała nazwy żeby nie było ze reklamuje :) Ale ze zdjec mozna zobaczyc ze jest tak jakby troche po góralsku i taki jakis ogród strona mi sie podobała. Czy ktos juz tam kiedys był ? Prosze o wasze opinie najlepiej wymienice plusy i minusy zeby nie było ze konkurencja albo własciciel :)

    2 2 Cytuj
  • 13 paź 2011

    tak znam Jasienice . miły klimat super Jedzonko, swojskie wyroby (byłem tam 1,5roku temu )sala na 100os w sam raz .

    1 2 Cytuj
  • 13 paź 2011

    [quote=GoldenGirl] Witam szukam fajnej sali na wesele w okolicach Mylslenic. Zalezy mi na fajnym klimacie żeby goście się dobrze czuli. Najlepiej z pokojami gdyż duzo gości jest nie jest z okolic Myślenic. Ilośc osób około 150. Mam duzo znajomych z innych krajów i chciała bym im pokazć jak wygąląda tradycyjne polskie wesele i zeby zasmakowali dobrego poslkiego jedzenia. Dodam ze strażnice odpadają na wstepie. Odwiedziłam juz kilka obiektów i troche poszperałam na necie i np sala w Rudniku i Gala odpadaja a tak że euforia w Myślenicach. Potrzebuje także dobrego zespołu , Kamerzysty i Fotografa.
    Pomocy macie jakies pomysły dziekuje [/quote]

    Z miejsc do wyprawienia wesela z klimatem proponuję "Starą kuźnię" z Kornatki. Chociaż nie jestem pewien czy pomieści te 150 osób. Ale z pewnością ten lokal ma swój klimat.

    Ewentualnie "Dworek Emilii", jednak to już Wieliczka, aczkolwiek dojazd nie jest zły i nie schodzi czasowo za długo.

    To tyle ode mnie. Reszta lokali, czy domów weselnych moim zdaniem to nowoczesność i przepych, a z Twojej wypowiedzi wnioskuję iż takich nie chcesz.

    1 2 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Chodzi Ci o Jamajkę ?

    1 3 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Dworek Emilii przed Wieliczką to nie jest już ten klimat

    1 3 Cytuj
  • 13 paź 2011

    [quote=gość: Weselowy Bywalec] Dworek Emilii przed Wieliczką to nie jest już ten klimat [/quote]

    Klimat owszem już nie ten, ale jednak wszystko jest z wyczuciem, a nie przepychem. Pozdrawiam.

    1 3 Cytuj
  • 14 paź 2011

    a wódka dobra sprawdzona i w całkiem niezłej cenie to Pan Tadeusz,

    4 Cytuj
  • 14 paź 2011

    Wszystkim planującym zrobić wesele, polecam przedostatni numer Angory. Jest w nim artykuł - historia jakiejś pary, która miała wesele w lokalu, gdzieś w Polsce. Piękna historia o tym, jak wymarzony dzień może stać się tym, o którym lepiej jak najszybciej zapomnieć.
    Polecam.

    4 2 Cytuj
  • 14 paź 2011

    [quote=gość: Czytacz] Wszystkim planującym zrobić wesele, polecam przedostatni numer Angory. Jest w nim artykuł - historia jakiejś pary, która miała wesele w lokalu, gdzieś w Polsce. Piękna historia o tym, jak wymarzony dzień może stać się tym, o którym lepiej jak najszybciej zapomnieć.
    Polecam. [/quote]

    Chłopie weź sie utop, ale pojechałeś dobrą radą.
    Każdy dzień może stać się dniem o ktrórym, będzie się chciało zapomnieć.

    6 Cytuj
  • 14 paź 2011

    Pan tadek ......... ja nie polecam :P
    dwa ostanie razy był tadek na weselu to goście marudzili, ja polecam stocka w tym roku czesto wybierany i dobry .
    Graliśmy rok temu w Jasienicy w Agrogościńcu .
    Myślę że coś takiego by cię zainteresowalo z tego co piszesz .
    dodam że obsługa jest przebrana w stroje góralskie .
    klimat napewno jest swojski .
    lokal polecany .

    9 1 Cytuj
  • 14 paź 2011

    [quote=gość: młotek]
    Chłopie weź sie utop, ale pojechałeś dobrą radą.
    Każdy dzień może stać się dniem o ktrórym, będzie się chciało zapomnieć. [/quote]
    Faktycznie, jesteś młotek.
    To jest temat o weselach i na ten temat napisałem. Ten artykuł, to przestroga dal przyszłych młodych par, czego trzeba unikać powierzając komuś organizację swojego wesela.
    Ale tradycyjnie tutaj, pojawił się taki "młotek" i kpi z innych.
    Puknij się sobą o ścianę.

    6 1 Cytuj
  • 14 paź 2011

    Strażnice to siara

    5 6 Cytuj
  • 14 paź 2011

    Mi sie przypomniało jak byłem na weselu i wstał taki Józek z pcimia a że był po dużej ilości metylenu we krwi to bez ceregieli spytał KTO JESZCZE NIE MIOŁ PANNY MŁODY ? odezwał się ktoś z pod stołu a wiedzieć trzeba że już światało JO, na to Józek A KTOŚ TY , głos odpowiedział PAN MŁODY.

    To było dobre weselicho ;P

    5 6 Cytuj
  • 14 paź 2011

    [quote=gość: Miłosz Aleksander II] Mi sie przypomniało jak byłem na weselu i wstał taki Józek z pcimia a że był po dużej ilości metylenu we krwi to bez ceregieli spytał KTO JESZCZE NIE MIOŁ PANNY MŁODY ? odezwał się ktoś z pod stołu a wiedzieć trzeba że już światało JO, na to Józek A KTOŚ TY , głos odpowiedział PAN MŁODY.

    To było dobre weselicho ;P [/quote]
    co kto lubi. . . .

    4 Cytuj
  • 17 paź 2011

    [quote=gość: Miłosz Aleksander II] Mi sie przypomniało jak byłem na weselu i wstał taki Józek z pcimia a że był po dużej ilości metylenu we krwi to bez ceregieli spytał KTO JESZCZE NIE MIOŁ PANNY MŁODY ? odezwał się ktoś z pod stołu a wiedzieć trzeba że już światało JO, na to Józek A KTOŚ TY , głos odpowiedział PAN MŁODY.

    To było dobre weselicho ;P [/quote]

    Chłopie zobacz sobie co to jest METYLEN!
    Domyślam, że chciałeś napisać ETANOL.

    1 2 Cytuj
  • 17 paź 2011

    A co sądzicie o sali bankietowej w Gali w Rundiku (nie mylić z Rezydentem:))? Ktoś miał tam wesle
    Pozdrawiam

    2 9 Cytuj
  • 20 paź 2011

    [quote=bebeto] A co sądzicie o sali bankietowej w Gali w Rundiku (nie mylić z Rezydentem:))? Ktoś miał tam wesle
    Pozdrawiam [/quote]

    Ktoś na pewno miał.
    Nie łaska tam pojechać i zobaczyć, zapytać itd... ??

    1 3 Cytuj
  • 21 paź 2011

    ?

    1 Cytuj
  • 21 paź 2011

    30.08.2011 - 21:59

    bebeto

    posty: 6

    dzięki Monikass:) w tą sobotę idę oglądać udekorowaną sale bo ma odbyć się tam przyjęcie weselne:)

    A możecie polecić jakiegoś dj/wodzireja z okolic myślenic/krakowa? rozważam taką formę oprawy muzycznej wesela, gdyż ciężko wybrać zespół na rok przed planowanym weselem:))) co prawda nie byłam nigdy na takim weselu, ale chyba nie wygląda to jak dyskoteka?:))) podzielcie się swoimi doświadczeniami:)))

    kopia odpowiedzi bebeto z 38 strony zadaje co pochwile takie pytania ,wiadomo po co !

    2 1 Cytuj
  • 28 paź 2011

    Witam polecacie jakąś dobrą i w miarę tanią firmę dekoracyjną lub dekoratorkę?

    Cytuj
  • 30 paź 2011

    Witam

    Mam mieć wesele w gali w przyszłym roku ale z tego co widzę i wiem że wszystko zamykają i chodzą plotki że właściciel zbankrutował. Jak myślicie czy powinnam się martwić? Czy może się tym nie przejmować bo zaliczek mam wpłaconą ? Czy ktoś ma tam tez wesele w przyszłym roku i ma informacje z wiarygodnego źródła? Bardzo się boje że coś się może stać i będę musiała szukać sali w ostanie chwili.

    4 2 Cytuj
  • 30 paź 2011

    To są brednie wyssane z palca. Kit zasłyszany powielany i wciskany dalej. A jeśli się boisz to zadzwoń do właściciela i będziesz wiedziała na czym stoisz. Masakra

    2 4 Cytuj
  • 30 paź 2011

    [quote=Kasia123] Witam

    Mam mieć wesele w gali w przyszłym roku ale z tego co widzę i wiem że wszystko zamykają i chodzą plotki że właściciel zbankrutował. Jak myślicie czy powinnam się martwić? Czy może się tym nie przejmować bo zaliczek mam wpłaconą ? Czy ktoś ma tam tez wesele w przyszłym roku i ma informacje z wiarygodnego źródła? Bardzo się boje że coś się może stać i będę musiała szukać sali w ostanie chwili. [/quote]
    a nie prościej jest tam zadzwonić lub pojechać?kobitko zasmiecasz tylko forum

    3 1 Cytuj
  • 30 paź 2011

    heheh

    Chyba nie będzie dzwonić i się pytać.

    Przepraszam ale słyszałem że bankrutujecie .????

    i tak by powiedzieli że nie :P HEHEHE

    1 2 Cytuj

Odpowiedz