Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 18 sty 2012

    [quote=gość: KrokodylKryzysu] modliszka napisał/a: A JA JESTEM ZA TYM, ABY WIĘKSZOŚĆ ZAINTERESOWANYCH LOGOWAŁA SIĘ I WYMIENIAŁA SPOSTRZEŻENIAMI CZY TEŻ ZADAWAŁA PYTANIA ZA POMOCĄ SKRZYNEK POCZTOWYCH-POZA FORUM MOŻNA REKLAMOWAĆ SIEBIE, CZY INNYCH, MOŻNA SZCZERZE WYRAZIĆ SWOJE OPINIE BEZ JAKICHKOLWIEK UWAG OSÓB POSTRONNYCH- NAJCZĘŚCIEJ NAJMNIEJ ZAINTERESOWANYCH, KTÓRE DOLEWAJĄ TYLKO OLIWY DO OGNIA PROWOKUJĄC NIEPOTRZEBNE DYSKUSJE-I WÓWCZAS PRZYNAJMNIEJ JEST PEWNOŚĆ, ŻE POSTY NIE ZOSTANĄ USUNIĘTE I NIKT PUBLICZNIE NIE ZOSTANIE OBRAŻONY ;-)

    Musisz pisać z Caps-Lock ? No ewentualnie możesz trzymać shift. I niech mod usunie Twój wpis, mój też może. Nie pisze się Pani Modliszko dużymi literami całych wyrazów :/ [/quote]

    A kto niby mi zabroni.... ? :-)

    1 5 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Nikt Ci nie zabroni. Chodzi o szacunek do kogoś, kto będzie czytał Twoje słowa. W sieci panuje ogólnie przyjęta zasada, że pisanie z włączonym capsem oznacza krzyczenie. A po za tym, źle czyta się same wielkie litery.
    Ale skoro olewasz innych, to nie oczekuj, że ktoś będzie szanował Ciebie. I tyle.

    7 1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    [quote=gość: Krokodyl Bandi] Nikt Ci nie zabroni. Chodzi o szacunek do kogoś, kto będzie czytał Twoje słowa. W sieci panuje ogólnie przyjęta zasada, że pisanie z włączonym capsem oznacza krzyczenie. A po za tym, źle czyta się same wielkie litery.
    Ale skoro olewasz innych, to nie oczekuj, że ktoś będzie szanował Ciebie. I tyle. [/quote]

    Jak widać po mojej ilości postów nie jestem obeznana w tych zasadach na forum.... Krzyczeć lubię od zawsze.....ot taka moja natura.....ale wszystkie uwagi biorę do serca i od dziś będę pisała wszystko małymi literkami... ;-) a dużymi wygodnie pisać bo nie ma ryzyka, że pisząc o kimś napiszesz o nim z małej.... ( tego właśnie nakazuje kultura, aby pisząc o kimś pisać z szacunkiem tj. z dużej litery..."Ty", "Wy", "Oni" etc. ) ale co tam szanuje wszystkich...bez wyjątku, bo taki mam zwyczaj ;-)... " więc już nie będę krzyczała"....pod warunkiem, że ten cholerny CAPS mi się nie włączy... pozdrawiam wszystkich....zwłaszcza Krokodyla Bandi...pa p.s. Nigdy nikogo nie olewam!!!

    3 5 Cytuj
  • 19 sty 2012

    czy miał ktoś wesele w grzybku w stróży? jakie są opinie o tym lokalu jeśli chodzi o wesela?

    2 Cytuj
  • 19 sty 2012

    jest okey

    2 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Witam
    Ponawiam pytanie z przed kilku miesięcy ,organizował ktoś wesele w restauracji ,,Foksal '' w Mszanie Dolnej ??
    Bardzo proszę o wszelkie info ewentualnie o namiar na osoby ,które już miały tam wesele.

    2 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Witam czy ktoś zna zespół Gołecki ? co o nich myślicie ?

    3 Cytuj
  • 19 sty 2012

    [quote=gość: bim] Witam czy ktoś zna zespół Gołecki ? co o nich myślicie ? [/quote]

    Puenta - Widzioły Gołecki co broły.

    1 2 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Mam prośbe czy ktoś zna dobrą kosmetyczkę z okolic Myślenic czy Wiśniowej potrzebuje na wesele na pierwszy i drugi dzień.

    2 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Czy któryś z zespołów weselnych ma wolne miejsce 13 pazdziernika tego roku?

    2 Cytuj
  • 20 sty 2012

    [quote=stokrotka87] Czy któryś z zespołów weselnych ma wolne miejsce 13 pazdziernika tego roku? [/quote]

    2 Cytuj
  • 20 sty 2012

    tydzień wcześniej to tak

    1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    A czy był ktoś w poradni małżeńskiej w Myślenicach? czy są kolejki i czy trzea chodzić na wszystkie 3 spotkania czy da sie to jakoś szybciej załatwic

    1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    [quote=gość: wert] stokrotka87 napisał/a: Czy któryś z zespołów weselnych ma wolne miejsce 13 pazdziernika tego roku? [/quote]

    my mamy wolne 20 i 27 paź. Chcesz kontakt?

    Cytuj
  • 20 sty 2012

    Nie wiem, czy szanowne zespoły zrozumiały "stokrotkę87". Ona pisze: 13 października. Nie 1, 2, 3, itd.
    To tak, jakby iść do sklepu po mleko, a sprzedawczyni mówi: Nie ma mleka, ale jest pasztet.
    Dobrej nocy.

    3 1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Stokrotko mój zespol ma wolne. gdybys chciala to mozemy porozmawiac konkretnie :)

    1 3 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Stokrotka szuka dobrego zespołu, dlatego polecę nasz zespół, który zagra specjalnie dla Stokrotki.
    Napisz Stokrotko maila to zaoferujemy ci najprofesjonalniejszą ofertę.

    4 Cytuj
  • Dominika Wójcik 21 sty 2012

    [quote=gość: zaciekawiona] A czy był ktoś w poradni małżeńskiej w Myślenicach? czy są kolejki i czy trzea chodzić na wszystkie 3 spotkania czy da sie to jakoś szybciej załatwic [/quote]
    Ja w zeszłym roku razem z mężem zaliczyłam te spotkania w poradni w Myślenicach i byliśmy tylko na dwóch z czego mój aktualny mąż a wtedy narzeczony raz był sam bo moje zdrowie zaniemogło i nie dałam rady byc.Byliśmy u takiej pani z czarnymi włosami (niestety nie pamiętam imienia) ona bodajże przyjmuje we wtorki i proponuje przyjść jakieś 20 minut wczesniej bo kolejki są zawsze.Tej drugiej pani (starszej, która na spotkaniach mówi o aspektach fizjologicznych itd,generalnie troszkę nudzi)radzę unikać.Na spotkaniu jak zacznie się temat kalendarzyka,bo niestety wciąż nam wciskają te historie -wystarczy ładnie udawać że się rozumie bo wiadomo ona musi to wytłymaczyć a my musimy wysłuchać mimo że czasem mamy totalnie odmienne zdanie.My mieliśmy kilka pytań a propo naszego wspólnego życia i naprawdę dostaliśmy ciekawe rady i nawet książkę ;-).Generalnie wystarczy podejść do tych spotkań z nastawieniem ze może coś mi się z tego w życiu przyda a nie jak niektórzy co przychodzą i śmiechy i jakies dziecinne zachowania mają bo to tylko świadczy o tym jaki maja stosunek do małżeństwa.POzdrawiam.

    4 Cytuj
  • Tomek 21 sty 2012

    [quote=gość: zaciekawiona] [/quote]
    My z małżonką chodziliśmy w zeszłym roku w wakacje i udało nam sie to załatwić w dwóch spotkaniach. Po prostu na drugim wpisała nam bez zadnych namów trzecie spotkanie. Chodziliśmy w czwartki do tej straszej, kolejek raczej nie było, raz czekaliśmy 10 minut a za drugim razem weszliśmy od razu. Polecam nie mądrować i zachowywać się jak piesek z kiwającą głową a pójdzie to sprawnie i szybko :)A czy był ktoś w poradni małżeńskiej w Myślenicach? czy są kolejki i czy trzea chodzić na wszystkie 3 spotkania czy da sie to jakoś szybciej załatwic A czy był ktoś w poradni małżeńskiej w Myślenicach? czy są kolejki i czy trzea chodzić na wszystkie 3 spotkania czy da sie to jakoś szybciej załatwic

    1 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Gołecki to wiocha ,to co najlepiej im wychodzi to żłopanie gorzały.

    4 Cytuj
  • 22 sty 2012

    Witam, co sądzicie o zespole Sami Sawoi z Poznachowic??

    1 5 Cytuj
  • 22 sty 2012

    Z Czystym sumieniem moelefonu to gę polecić Ci Panią Francuziak z Rudnika, byłam już na nie jednym weselu gdzie ona gotowała i nie mam zarzutów,sama będę ją mieć na swoim weselu w 2013 roku. N

    2 Cytuj
  • 22 sty 2012

    Bardzo dobry zespół, ale jak to bywa z górną półką wolny termin jaki na 2013 znajdziesz jedynie w listopadzie. Wiem bo rozmawiałem z jednym z nich tydzień temu. Więc musisz szukać czegoś półkę niżej.

    3 6 Cytuj
  • 22 sty 2012

    B. polecam zespół SAMI SWOI. CHlopaki genialnie grają a do tego potrafią zabawić gośći.Bylam na wielu weselach co oni grali,wesela trwały do białego rana łącznie z poprawinami bo goście się tak super bawili..

    2 7 Cytuj
  • 22 sty 2012

    [quote=gość: Kowboy] Bardzo dobry zespół, ale jak to bywa z górną półką wolny termin jaki na 2013 znajdziesz jedynie w listopadzie. Wiem bo rozmawiałem z jednym z nich tydzień temu. Więc musisz szukać czegoś półkę niżej. [/quote]

    Tak się składa, że dzięki Bogu już mamy ich zarezerwowanych na 2013 ;) A pytam po prostu,żeby się upewnić,że dokonaliśmy dobrego wyboru, bo obejrzeliśmy ich tylko na you tube i 1 płytkę z wesela gdzie grali. Po prostu chcę się dowiedzieć,żeby w razie czego jeszcze móc zmienić gdyby szło coś nie tak ;)
    dziękuję za info :) utwierdzam się,że będzie wszystko w porządku :))

    7 Cytuj

Odpowiedz