Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 18 sie 2012

    RedBand to bardzo dobry zespół, grali u mnie na weselu w tym roku i trzeba przyznać, że demo nie odzwierciedla głosu wokalistki, ta Pani śpiewa na żywo o wiele lepiej, śpiewa świetnie, wszystko się zgadza, prowadzenie imprezy, muzyka, szeroki repertuar, a jeżeli ludzie ich polecają to coś musi w nich być. Ja polecam ten zespół, profesjonalnie podchodzą do prowadzenia imprez.

    4 5 Cytuj
  • 18 sie 2012

    zgadza się! u Dominikanów kurs prowadzą Ci sami ludzie M i M Babik co KURS NA MIŁOŚĆ z tym że zamiast księdza Stryczka prowadzi Dominikanin. Warsztaty z komunikacji małżeńskiej prowadzone są właśnie u Dominikanów. POLECAM wszystkim!!!

    2 Cytuj
  • Tomek 19 sie 2012

    Jak z początku kursu u Domimikanów bałem się,że Babikowie będą strasznie przynudzać, to po kilku minutach słuchania pana Babika moje wątpliwości sie rozwiały. Prowadził to intelegetnie i z dow*****em. To samo zresztą tyczy się prowadzącego to Dominikanina. Jesli chcecie coś z nauk wynieść to polecam Dominikanów. Ale radze pilnowac terminu zapisów, bo tam bardzo szybko zapełniają sie miejsca.

    1 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    A czy ktoś z Was była na weselu gdzie grał zespół Baston z okolic Dobczyc? Chciałam też zapytać o catering, macie może jakiś gony polecenia?

    7 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Czy ktoś poleca zespół Tacy Sami z okolic Dobczyc?
    Proszę o opinie?

    8 3 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: Kasia81] RedBand to bardzo dobry zespół, grali u mnie na weselu w tym roku i trzeba przyznać, że demo nie odzwierciedla głosu wokalistki, ta Pani śpiewa na żywo o wiele lepiej, śpiewa świetnie, wszystko się zgadza, prowadzenie imprezy, muzyka, szeroki repertuar, a jeżeli ludzie ich polecają to coś musi w nich być. Ja polecam ten zespół, profesjonalnie podchodzą do prowadzenia imprez. [/quote]

    Jeżeli ta wokalistka śpiewa świetnie w/g Ciebie to są dwa wyjścia, albo Ty nigdy nie słyszałaś dobrego żeńskiego wokalu, albo ta wokalistka nigdy nie brała lekcji emisji głosu.

    Odnośnie demo - to właśnie Ono powinno być zrobione na maksa ,a jest kicha i na demo i w realu.

    7 2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Hej:)
    Mam pytanko czy ktoras z was szyla moze sukienke u Pani z Pcimia? A jezeli tak to bardzo prosze o opinie oraz namiary na ta krawcowa.
    Bede wdzieczna za odpowiedz.
    Pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 20 sie 2012

    Witam

    Mam pytanko gdzie polecacie zrobić małe przyjęcie weselne na max 40 osób bez dzieci ??

    Cytuj
  • 20 sie 2012

    super graja na żywo bawią gości do białego rana

    3 4 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Tacy sami grali u mnie mają ciekawy repertuar dostosowany do każdego wieku i grają do ostatniego gościa było super --polecam i zaznaczam że w miarę tani w porównaniu z innymi

    4 3 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: Joker] super graja na żywo bawią gości do białego rana [/quote]
    Tacy sami z Dobczyc

    3 3 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: pitpit] Witam

    Mam pytanko gdzie polecacie zrobić małe przyjęcie weselne na max 40 osób bez dzieci ?? [/quote]
    W siedmiu smakach

    1 2 Cytuj
  • 21 sie 2012

    [quote=gość: Onaa] Hej:)
    Mam pytanko czy ktoras z was szyla moze sukienke u Pani z Pcimia? A jezeli tak to bardzo prosze o opinie oraz namiary na ta krawcowa.
    Bede wdzieczna za odpowiedz.
    Pozdrawiam :) [/quote]
    Jeśli masz na myśli panią Halinę T. to polecam jak najbardziej:)

    3 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Bardzo mozliwe,ze chodzi wlansie o ta Pania. A czy masz moze na nia namiary oraz moze jakies zdjecie uszytej przez ta Pania sukienki slubnej? Jezeli tak to bardzo bym prosila;)

    1 Cytuj
  • 21 sie 2012

    zofia prośniak z lubnia super krawcowa

    4 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Wokalistka z RedBandu śpiewa bardzo dobrze, i nikt mi nie wmówi takich rzeczy, byłam na weselu gdzie grał ten zespół i byłam pod wrażeniem, demo faktycznie zupełnie nie odzwierciedla jej wokalu, zresztą było nagrywane chyba dawno, ja byłam w tym roku i wokal tej Pani na żywo to czysta przyjemność dla ucha. A jeżeli chcecie się przekona to musicie usłyszeć na żywo, a nie wypowiadać się tylko na podstawie dema.Jest dużo świetnych dem zespołów weselnych, ale co z tego jak na żywo klapa, a tutaj wręcz odwrotnie i o to chodzi, nie obchodzi mnie jak śpiewa w demo, na żywo jest najważniejsze. A w tych społecznościach naszych, lokalnych jest mnóstwo zawziętych osób i pewnie dlatego tak piszecie bo zazdrościcie.

    3 7 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Tak tak śpiewa lepiej na pewno od wokalistki z Remedium i Nemezis, to na pewno się zgodzę.
    Czysta przyjemność w słuchaniu to Tina Turner i Whitney (rip) potem to już brak słów
    :)
    Odnośnie zazdroszczenia ,zapewniam że nie ma czego zazdrościć ponieważ sposób doboru utworów do demo mówi bardzo wiele jak jest, i określa czy zespół w/w 98% imprez będzie grał w remizie czy w dobrym lokalu.

    4 2 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Witam

    Czy znacie może PAństwo jakąś wokalistke skrzypaczkę, która zagra i zaśpiewa Ave Maryia ??

    1 Cytuj
  • 23 sie 2012

    Redband zdecydowanie mogę polecić, ale jest kilka ale dotyczących tego zespołu. Lider pan Łakomy to straszny cwaniaczek, więc radzę uważać. Mają strasznie wysokie mniemanie o sobie a tak po prawdzie wszystko u nich SAMO GRA, Często pan Łakomy jest strasznie upierdliwy i wydaje mu się że dogaduszki w czasie grania są śmieszne, a są żenujące, co daje podstawę sądzić, że jednak większość imprez grają po wsiach i Strażnicach, podobnie ich żenujące przebierania się jak grają przy domu. Wokalistka podobnie jak lider, zmanierowana wielka gwiazda, rzadko się uśmiecha wręcz dając gościowi przy stole konkret, że jest tu persona non grata.
    Cenią się wysoko jak na zespół który puszcza a nie gra i to zdecydowany minus. na plus że mają dużo świateł co daje fajny klimat.
    Ogólnie polecam, bo można trafić o wiele gorzej, ale do takich zespołów jak chociażby Maxi Koźmice, Immunitet, Sami Swoi jest im daleko, ale zdecydowanie wolałbym na swoim weselu radband niż Hot Night, bo to to już totalna porażka i dziwi mnie że nadrobili sobie taką opinię w necie jaką mają. Dla mnie to cieniasy z największą różnicą pomiędzy tym co o nich piszą a tym co faktycznie sobą prezentują.

    8 2 Cytuj
  • 23 sie 2012

    Prawie wszystko się zgadza. A jak zapewne wiesz Kantoni, "prawie" zawsze robi różnicę. Z pierwszą częścią części twoich wypocin polemizował nie będę, ale już z drugą owszem. Jeżeli wywołałeś do tablicy zespół Hot Night, to mam nadzieję zdajesz sobie sprawę z tego, że do ich poziomu muzycznego żaden z wymienionych przez Ciebie zespołów nigdy się nie zbliży na żadną odległość. Nie ta liga po prostu. A to co piszesz wrzuca cię do jednego wora z wszystkimi niespełnionymi pseudo-grajkami. Idź być zazdrosny gdzie indziej, albo znajdź sobie jakieś nieszkodliwe hobby. Podobno pomaga na frustrację :)

    2 4 Cytuj
  • 23 sie 2012

    O, znowu zaczyna się pyskówka między zespołami! :D
    Dawać, dawać! Dawno nie było wesoło na forum. To kto następny? :D

    3 Cytuj
  • 23 sie 2012

    [quote=gość: ;)..] Prawie wszystko się zgadza. A jak zapewne wiesz Kantoni, "prawie" zawsze robi różnicę. Z pierwszą częścią części twoich wypocin polemizował nie będę, ale już z drugą owszem. Jeżeli wywołałeś do tablicy zespół Hot Night, to mam nadzieję zdajesz sobie sprawę z tego, że do ich poziomu muzycznego żaden z wymienionych przez Ciebie zespołów nigdy się nie zbliży na żadną odległość. Nie ta liga po prostu. A to co piszesz wrzuca cię do jednego wora z wszystkimi niespełnionymi pseudo-grajkami. Idź być zazdrosny gdzie indziej, albo znajdź sobie jakieś nieszkodliwe hobby. Podobno pomaga na frustrację :) [/quote]

    Tak się składa że znam się na muzyce i możesz mi mówić o poziomie ile ci się podoba. Ja oceniam całość i dla mnie a miałem przyjemność z zespołem HotNight być na 3 weselach i oceniam ich z pełną surowością tak samo jak inne zespoły które słyszałem, a że nasze branże się pokrywają, co sobotę i niedzielę mam okazję porównywać i oceniać. Wynika z tego jasno, że nie mogę być z konkurencji.
    Zespół Tacy Sami - jak dla mnie cieniutko, dobry na wiejskie potańcówki, chociaż starają się w ambitniejszym repertuarze, ale na razie to nie ten poziom. Hot Night - słabe męskie wokale, najgorszy wokal to tego gitarzysty (taki rudy jak dobrze pamiętam), nagłośnienie słabe, całkowity brak wiedzy poprawnym ustawieniu dźwięku, często niezrozumiałe słowa nawet podczas czytania dedykacji. Spotkaliśmy się całkiem niedawno, więc nic się do tej pory nie zmieniło.
    I źle mnie nie zrozum, ale nie mam żadnego interesu w tym co piszę, a wszystko to moja subiektywna opinia, osoby która zna się na muzyce. Poza tym Wesele to nie koncert w filharmonii czy klubie Jazzowym, a specyficzna praca gdzie zespół może być nawet złożony z samych gwiazdorów, a i tak wypadnie biednie nawet przy przeciętnej kapelce weselnej. Zespół ma czuć klimat konkretnego wesela, konkretnych osób dla których gra i dostosować się do nich, a nie jak Wy na siłę wciskać swoje "profesjonalnie ambitne" kawałki. Deluxe Alive powstał niedawno z ogranych po weselach ludzi i wyszli na rynek z takimi samymi jak Wy "ambicjami", tylko że oni skulili uszka po kilku miesiącach i załapali że na Weselu nie da się grać tego co by pragnęli najbardziej. Dostosowali się i grają na prawdę fajnie i umieją wyczuć klientelę i wejść z muzą prosto w ich dusze, a wtedy są przez klientów kupieni na zawsze.
    A zawodowstwo i profesjonalizm jak chcesz się tym wykazać to sobie zorganizujcie koncerty a nie mączcie ludzi na weselach, bo to nie ta liga, kolego z Hot Night.

    I bez urazy, ale ktoś powinien napisać prawdę a nie tylko wielbić lub gnoić tylko po to by komuś dopiec.

    Chętnie opowiem o każdej kapeli z okolic, jak ktoś ma pytania. Oczywiście swoje subiektywne i na żywo "wysłyszane" na weselach opinie

    5 1 Cytuj
  • 23 sie 2012

    [quote=gość: ;)..] Jeżeli wywołałeś do tablicy zespół Hot Night, to mam nadzieję zdajesz sobie sprawę z tego, że do ich poziomu muzycznego żaden z wymienionych przez Ciebie zespołów nigdy się nie zbliży na żadną odległość. Nie ta liga po prostu. A to co piszesz wrzuca cię do jednego wora z wszystkimi niespełnionymi pseudo-grajkami. Idź być zazdrosny gdzie indziej, albo znajdź sobie jakieś nieszkodliwe hobby. Podobno pomaga na frustrację :) [/quote]

    A ja sie zgodze z Kantonim. Widze ze piszesz broniac wlasnej kapecli, co jest normalne, ale jezeli uwazasz ze tamte zespoly to nie ta liga, jak powiadasz, to moze mi wytlumacz, jaka to liga?
    Piszesz o swoim zespole jak o Profesjonalnym zespole, to wytlumacz mi co taki zespol robi na grajkowani weselnym? Profesjonalisci smieja sie z kapel weselnych, bo to zwykle kapele halturnicze, wiec co wy Gwiazdy robicie w remizach brzdekajac do kotleta i znoszac litanie zaslimaczonego i schlanego wojka Czeska?
    Moze czas pokazac swoje mozliwosci a to jest przeciez nie realne na przytupankach weselnych?

    2 2 Cytuj
  • 23 sie 2012

    witam, chcialam zapytac o opinie na temat sali Euforia w Myslenicach, wiem ze ten watek juz sie pojawial ale nigdy nie znalazlam zadnych konkretow. Jesli ktos z Was byl tam na weselu to prosze o info jak jest z jedzeniem - smaczne? dobrze podane? i jak sie wogole bawi na tej sali? nie jest zbyt jasna? bardzo mi sie podoba motyw okraglych stolow :) mam wrazenie ze wlasciciele sa bardzo sympatyczni i do dogadania le jednak dobre jedzenie to podstawa, z gory dziekuje za odpowiedz

    5 5 Cytuj
  • 23 sie 2012

    [quote=gość: justice_310] witam, chcialam zapytac o opinie na temat sali Euforia w Myslenicach, wiem ze ten watek juz sie pojawial ale nigdy nie znalazlam zadnych konkretow. Jesli ktos z Was byl tam na weselu to prosze o info jak jest z jedzeniem - smaczne? dobrze podane? i jak sie wogole bawi na tej sali? nie jest zbyt jasna? bardzo mi sie podoba motyw okraglych stolow :) mam wrazenie ze wlasciciele sa bardzo sympatyczni i do dogadania le jednak dobre jedzenie to podstawa, z gory dziekuje za odpowiedz [/quote]

    Właśnie te okrągłe stoły są wg mnie do niczego. Nie ma klimatu wesela, za to jest klimat przyjęcia w restauracji. Okrągłe stoły tworzą strefę zamkniętą i nie ma tam czegoś takiego jak na normalnych weselach, że ludzie migrują ze stołu do stołu, co tworzy fajną atmosferę, a ludzie się bardziej poznają co później tworzy pełniejszy klimat w czasie zabawy. Zdecydowanie jestem przeciw okrągłym stołom na wesele.
    Sala w Euforii w sumie nic specjalnego i poza tym ze na środku jest podłoga do tańca, po jednej stronie fajnie wyglądająca ściana z kamienia z miejscem dla zespołu, a po przeciwnej taka sama ścianka ze stolikiem dla młodych i rodziców to nie ma tam nic specjalnego. Chyba ża sufit z kolorowym zmiennym oświetleniem to dla kogoś rarytas. Kelnerzy spoko ale trochę przegięciem jest obsługa w białych rękawiczkach, co znacząco krępuje ludzi jak już trochę wypiją. Przestają się czuć swojsko i jest to bardzo widoczne. Wg mnie głupi pomysł, tym bardziej że nawet w Wierzynku kelnerzy nie robią takich jaj. Teraz mnie to śmieszy, bo jest to takie tandetne pokazanie niby klasy lokalu, a wychodzi na żenadę.
    Jedzenie OK, przystawki też. Jest nagłośnienie dla zespołu a reszta jak w zwykłym lokalu. Trochę chyba autoreklamą stworzono z Euforii że to coś ohh ahh, a ogólnie nic specjalnego, a nadrabiają szczegółami jak właśnie wspomniane rękawiczki, fraki czy zmieniające się podświetlenie białego sufitu.

    35 7 Cytuj

Odpowiedz