Forum » Społeczeństwo

PREZES MIEJSKIEGO ZAKŁADU WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

  • Andrzej 8 sty 2015
    bill napisał/a:

    Endrju twoje ujadanie i bono jest równie interesujące.

    A przytocz chociaż jedną moja wypowiedź, gdzie ujadam na prezesa, bez żadnych merytorycznych argumentów. Albo zamilcz.

    5 2 Cytuj
  • 8 sty 2015

    Endrju nie denerwuj się tak. To tylko twoja krótka pamięć więc cytat twojej wypowiedzi poniżej:
    "Też nie pałam do niego sympatią. Niestety, z własnego doświadczenia."

    No i karawana jedzie dalej, a pieski ...... (Endrju łyso ci?).

    1 9 Cytuj
  • 8 sty 2015

    Skarbek a jaką miał koszulę?

    3 2 Cytuj
  • 8 sty 2015
    bill napisał/a:

    Skarbek a jaką miał koszulę?

    bill musisz sam zobaczyć prezesa w koronie ,i jego kolor koszuli w ITV Myślenice stoi dumnie w koronie na wlocie Ul. Kilińskiego -Rynek

    1 1 Cytuj
  • Andrzej 9 sty 2015
    bill napisał/a:

    Endrju nie denerwuj się tak. To tylko twoja krótka pamięć więc cytat twojej wypowiedzi poniżej:
    "Też nie pałam do niego sympatią. Niestety, z własnego doświadczenia."

    No i karawana jedzie dalej, a pieski ...... (Endrju łyso ci?).

    Po pierwsze: nie ujadam w tej wypowiedzi na prezesa.
    Po drugie: argumentuję, skąd się wziął mój stosunek do prezesa. A o jakie doświadczenia chodzi, można znaleźć na tym forum, zresztą sam brałeś udział w dyskusji.
    Z mojej strony EOT.

    3 2 Cytuj
  • 5 mar 2015

    Pan Prezes nawet nie wie , że jak się kupuje garnitur to trzeba usunąć metkę z logo firmy z mankietu.

    15 Cytuj
  • 9 mar 2015

    Nadety bufon. Myśli ze jak kogoś w rozmowie postraszy, ze oficjalnym pismem będzie rozmawial to się go po rekach będzie calowalo. Nie potrafi rozmawiać z petentami tylko straszy. Wielki prezes...

    23 Cytuj
  • 9 mar 2015

    To zajebisty dyrektor a nawet prezes. Koledzy z akademika mieli "pieszczotliwe" określenie o takim osobniku: że jest prze ch..j.

    7 3 Cytuj
  • 10 mar 2015

    Ludzie są różnie oceniani,- zależy od miejsca siedzenia!

    6 Cytuj
  • 12 kwi 2015

    nie rozumiem,co to za prezes skoro tak wszyscy nadaja na niego.Może trzeba uklęknąć przed nim i poprosić o łaskę,może polizac i umyć mu buty trzeba .

    8 Cytuj
  • 12 kwi 2015
    szaramyszka5 napisał/a:

    nie rozumiem,co to za prezes skoro tak wszyscy nadaja na niego.Może trzeba uklęknąć przed nim i poprosić o łaskę,może polizac i umyć mu buty trzeba .

    Funkcja kierownika wodociągów to tak ważne stanowisko, jak Stanisława Anioła z serialu Alternatywy 4.
    Szef Urbański jest też prawie tak ważny jak Stanisław Anioł, gospodarz domu.

    Aż strach pomyśleć gdyby taki był dr. Szpitala,
    pacjenci przychodzili by do szpitala z własnymi łóżkami, lub z podaniem o miejsce w szpitalu, które rozpatrywane było by "w przewidzianym terminie"

    8 2 Cytuj
  • 12 kwi 2015

    Jaśnie "prezes" był przez kolegów już w podstawówce pieszczotliwie nazywany - BULTERIER.
    Minęło prawie 30 lat i jak charakter pozostał ten sam. Wniosek z tego taki, że ludzie się nie zmieniają.
    To, że Bulterier do dziś strzeże swojego stołka, to dla Maciusia i Mnietka super wygodna sprawa. Jego groźna mina i agresywne zachowanie znakomicie odwracają uwagę.

    10 Cytuj
  • 12 kwi 2015

    Nie rozumiem dlaczego ludzie mają pretensje do psa, że ich pogryzł, a nie do jego właściciela.

    10 1 Cytuj
  • 12 kwi 2015

    NA BUFONA
    Bufon to moja ulubiona sylwetka pośród nas milionów, gdzie na sto osób przypada 10 bufonow.

    Po czym dobrze poznać bufona
    Do tyłu zgiete ma ramiona,
    tors zaś poddany jest do przodu, a także po sposobie chodu- bufon nie chodzi, ale kroczy, z wolna dokoła wzrokiem toczy.

    Broda wysoko uniesiona, co jest typowe dla bufona.
    Bufon na wszystkich patrzy z góry, choć całkiem marnej jest postury,
    na ustach ciagly trzyma grymas,
    policzki chwała mu wydyma.

    Zazwyczaj wszystkie zjadł rozumy, z czego niezmiernie bywa dumny i cały taki napuszony bez końca pieprzy swoje androny

    10 Cytuj
  • 12 kwi 2015
    Prol napisał/a:

    Nie rozumiem dlaczego ludzie mają pretensje do psa, że ich pogryzł, a nie do jego właściciela.

    Trafniej tego nie można ująć.
    Za komuny władza przed kimś odpowiadała a teraz uważają że odpowiadają przed Bogiem i historią a co wtedy gdy w Boga nie wierzą a historii nie znają?Bo wyborca może raczej ich cmoknąć ,przepisy takie że raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy.

    8 1 Cytuj
  • 12 kwi 2015

    Może i bufon może i chuderlawy i bez wyglądu. Ale kasę bierze sowitą i się ze wszystkich śmieje.

    9 Cytuj

Odpowiedz