Forum » Społeczeństwo

Gender- rozumiem jako, odebranie przywilei kobietom

  • 18 lut 2014

    "Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa - w wieku 0-4 lat"

    Nie rozumiem, czyżby masturbacja zaczynała się w trakcie porodu?

    A swoja drogą, tytuł tego bloga wymyśliłem nie przypadkowo, tylko kobiety mogą mieć tak skrajne pomysły w wychowaniu dzieci. Mężczyzna nie uzurpuje sobie prawa do wychowywania dziecka tuż po porodzie a jego seksualność jest jego prywatna sprawą i choć mężczyźni chwalą się podbojami, nigdy szczegółami się nie dzielą.

    Znam opowieść małżeństwa, które zaliczyło klub swingers, i ona opowiadała, że to co robią tam kobiety, robi mężczyzn aniołami.
    Tą teorię o wychowaniu forsują naukowcy kobiety, i podobnie jak w tym klubie, zachowują się jak pies, który zerwał się z łańcucha.

    Na praktyce w więzieniu (wydział prawa, kiedyś takie praktyki były) studentki pojawiające się w więzieniach męskich, były komplementowane i hołubione. Te same studentki w zetknięciu z celami dla kobiet, były przez nie, wyzywane i opluwane.

    2 1 Cytuj
  • 18 lut 2014

    krówka 123...on czy ona. GENDER.

    1 Cytuj
  • 18 lut 2014

    Krówka nie potrzebuje zastępczych środków ,zresztą wibrator i tak nigdy nie będzie prawdziwym ,,,,em w przeciwieństwie do niektorych.Tak na marginesie Bono gdzie ja to napisałam?
    -Nauczą czterolatki masturbacji?
    Bono a może Ty dobierałeś sie do kleryków będąc w seminarium i przez to Cię wylali?

    1 Cytuj
  • 18 lut 2014
    krowka123 napisał/a:

    Bono a może Ty dobierałeś sie do kleryków będąc w seminarium i przez to Cię wylali?

    Myślę raczej, że to ty przeszłaś przez zakon w Kazimierzu Dolnym.

    2 1 Cytuj
  • 18 lut 2014
    Walker84 napisał/a:

    Coś sensowniejszego masz do napisania czy dalej brniemy w tą dziecinadę?

    Zacznij chętnie się do łącze. :)

    1 Cytuj
  • 18 lut 2014

    Poziom dyskusji est dowodem na brak wychowanioa seksualnego w szkołach. Drodzy Państwo forum to nie klub go go.

    1 Cytuj
  • 18 lut 2014
    krowka123 napisał/a:

    Tak a ja znowu przeczytałam-" jeśliby kto umyślnie przeciw bliźniemu swemu zasadziwszy się zdradą zabił go, i od ołtarza mego weźmiesz go i zabijesz! (Wj 21,14)" ale już nie wiem czy biblia obowiązuje czy odwołał jekj zapisy TVN ze swoimi ekspertami
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Kara_%C5%9Bmierci

    No tak, powołujemy się na Stary Testament

    "(Księga Liczb 31. 17)
    "Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu.""

    Powołujmy się na Stary Testament, zabijajmy niewinne pierworodne dzieci, zabijmy wszystkie kobiety, które nie są dziewicami i będzie na tym świecie wreszcie dobrze :)

    1 Cytuj
  • 18 lut 2014
    malina napisał/a:

    Zacznij chętnie się do łącze. :)

    Ładna dziś pogoda.

    Cytuj
  • 18 lut 2014
    Walker84 napisał/a:

    Ładna dziś pogoda.

    Właśnie coś się psuć zaczyna.

    Cytuj
  • 18 lut 2014

    głównie rozchodzi się klerowi o to że gender mówi iż płeć jako element psychiki jest kształtowana przez kulturę danej społeczności

    Cytuj
  • 18 lut 2014

    Czyli to kultura świadczy o tym że jestem kobietą a nie pi...cia?

    2 Cytuj
  • 18 lut 2014

    z tego co wiem to tak mówi gender
    Gender, czyli kulturowy komponent tożsamości płciowej, przekazywany jest poszczególnym jednostkom w sposób performatywny, czyli poprzez uczenie się, odgrywanie i powtarzanie zachowań innych osób tej samej płci.

    Cytuj
  • 18 lut 2014

    i oto się tutaj rozchodzi czyli jakby pominąć wzorce kulturowe dotyczące płci to można by było zrobić z chłopca dziewczynkę i na odwrót ( no w sensie psychicznym )

    Cytuj
  • Andrzej 19 lut 2014
    krowka123 napisał/a:

    Czyli to kultura świadczy o tym że jestem kobietą a nie pi...cia?

    To drugie raczej nie, wystarczy zerknąć na osoby transseksualne. Ale czy to jest powiązane z kultura? Też raczej nie, bo niezależnie od kultury i stereotypów takie osoby były, są i będą.
    Nie wiem, co determinuje to, czy jesteś kobietą czy mężczyzną.

    Wczoraj bodajże na którymś z portali była galeria słynnych lesbijek i co rzuciło mi się w oczy, to fakt, że część z tych lesbijek ma rysy bardzo zbliżone do męskich (podczas, gdy druga z nich bywała zazwyczaj ładniejsza). Trafiały się też inne pary, osoby młode i określające się raczej jako biseksulane (żeby nie zamykać sobie drogi do późniejszych związków z chłopem), ale jak dla mnie, to ściema. Udają lesbijki, bo to teraz jest trendy.

    johnkotecki napisał/a:

    i oto się tutaj rozchodzi czyli jakby pominąć wzorce kulturowe dotyczące płci to można by było zrobić z chłopca dziewczynkę i na odwrót ( no w sensie psychicznym )

    Skupili by się na człowieku, jako bycie. A gender później przemycą.

    Cytuj
  • 9 mar 2014

    Żyjemy w czasach, gdy kobiety bardzo dużo zainwestowały w odkrycie swojej seksualności. Tymczasem seksualność męska poddawana jest dziś bardzo silnej stereotypizacji – uważa psycholog Jacek Masłowski.

    Związek, czyli akceptacja seksualności
    Zdaniem Jacka Masłowskiego, męska seksualność w przekazie społecznym często prezentowana jest jako coś obrzydliwego, tylko fizjologicznego. W przeciwieństwie do seksualności kobiecej, w której widzi się tylko piękno. O męskiej naturze seksualnej mówi się najczęściej sięgając po powiedzonko, że "facetom tylko jedno w głowie". – Męska seksualność jest równie piękna i zmysłowa – podkreśla psycholog.

    Do męskiej seksualności dopisano przymiotniki takie, jak przemoc, gwałt, rozpusta, gdy kobiecą opisuje się jako bliskość czy czułość. I może minąć wiele lat nim w podobny sposób zacznie postrzegać się także męskie potrzeby seksualne.

    2 Cytuj
  • 9 mar 2014

    Kobiety, które na małżeństwach robią publiczną karierę.

    -Małgorzata Tusk powraca też do bolesnych momentów, kiedy niemal rozstała się z mężem. Ocenia, że gdyby wtedy nie przeszli kryzysu, ich małżeństwo rozpadłoby się w ciągu kilku lat. Tym razem na dobre. Premierowa zapewnia, że jej mąż nie miał nic przeciwko temu, by opisała także ten epizod.

    -Weronika Marczuk: Jeśli prezydentem był elektryk, dlaczego ja nie mogę być europosłanką?

    -"Dużo wody musiało upłynąć w Wiśle, zanim uznano za możliwe przeistoczenie się Wałęsowej z niemoty w błyskotliwą ozdobę rządowej żurnalistyki i celebrytkę” W tekście reklamowanym jako cała prawda o Danucie Wałęsie twierdzi, że była pierwsza dama to osoba bez kultury osobistej. Przypomina też o kryminalnej przeszłości jej rodziny.

    -M. Tusk,- niemota, która odkryła w sobie celebrytkę.
    -W.Marczuk,- z tancerki nocnego klubu-gwiazda europarlamentu.
    -D.Wałęsa,- tępota, dzisiaj czesała by głowy emerytkom.

    2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 9 mar 2014

    ehh miałem tą okazję słyszeć na imprezie szczęśliwe matki i żony jak rozmawiały o niezłych ciachach gdy wypiły sobie parę głębszych...

    Cytuj
  • Andrzej 10 mar 2014

    sh_ma, to, że jesteś na diecie nie oznacza, że nie możesz czytać menu.
    Inna sprawa, że czytanie menu na głodzie zwiększa apetyt...

    Cytuj
  • 15 kwi 2014

    Gender to seksualizacja naszych dzieci która ma na celu zwalczanie Kościoła. To zagrożenie dla cywilizacji. To co tu wypisują ludzie to widać odrazu że są przeciwnikami Kościoła. Gender prowadzi do zagłady i prostytucji. Lepiej było by żebyście sobie poczytali albo oglądnęli wykłady ks. prof. dr Dariusza Oko zanim zaczniecie znów wypisywać te wszystkie bzdury i brednie. Jak sprawdzicie to dowiecie się prawdy i może nauczycie się czegoś żeby ocalić jedyną ostoję wiary jaką jest Polska.

    1 5 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 15 kwi 2014

    Racja, że gender jako ideologia prowadzi do rozwiązłości, upadku cywilizacji jak również znacznego osłabienia Kościoła, czyli także utrudnienia drogę ludzi do zbawienia. Czy jednak propagatorzy tej ideologi są świadomi powyższego, czy też działają w nieświadomości to nie jest dla mnie jasne.

    1 2 Cytuj
  • Andrzej 16 kwi 2014

    Jeśli gender będzie tak nachalnie epatowana i narzucana (co dzieje się obecnie), to nie ma szans, aby zaistnieć szerzej. Współczesny człowiek ma taką konstrukcję, że nie lubi, jak mu coś na siłę wciska.
    To jak z zamachem smoleńskim ;)

    1 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    Czy wy macie jakąś obsesję czy to celowe działanie ,do każdego wątku musicie wrzucić Smoleńsk.Dobrze to kiedyś ktoś określił-przemysł pogardy.

    1 2 Cytuj
  • Andrzej 16 kwi 2014

    Akurat przykład smoleńska jest tutaj adekwatny. Tak jestem bombardowany smoleńskiem, że mam go po dziurki w nosie. Podobnie wydaje się mieć sprawa z gender.

    1 2 Cytuj
  • Andrzej 13 maj 2014

    Daleko związane z tematem, ale jakoś podciągnąć można:
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/terlikowski-bezdzietni-z-wyboru-pasozytuja-podniesc-im-podatki/nt65s

    Mało kiedy zgadzam się z tym Panem, ale teraz pisze dobrze.

    Cytuj

Odpowiedz