Forum » Społeczeństwo

Prezydent 2015

  • 29 maj 2015

    Czy to prawda,że radny PiS Dziadkowiec buduje córce dom w Myślenicach na działce, która zgodnie z planem zagospodarowania, nie jest budowlana? W jaki sposób dostał pozwolenie?...
    Radni, za pieniądze podatników uchwalają kosztowny plan zagospodarowania i zwykli ludzie muszą go przestrzegać, a radni jak widać nie.

    48 Cytuj
  • Andrzej 29 maj 2015

    Przecież to niezależne i jedyne obiektywne media płaczą nad niedolą młodego prezydenta...
    [cytat]
    http://wpolityce.pl/polityka/254180-pol-porcji-mazurka-marszalek-sikorski-blyskawicznie-wygasil-andrzejowi-dudzie-mandat-eurodeputowanego-czysta-zlosliwosc-i-16-osob-na-bruku [/cytat]

    pan Kracy napisał/a:

    A gdyby odjąć KomoRuskiemu Gazetę Koszerną, TVN, Polsat, wszystkie TVP i ruskie serwery to byłby biedny, ojjj biedny

    pan Kracy napisał/a:

    Pą Prezydą jakiegoś dziwnego pałera dostał od ostatnich wyborów.

    pan Kracy napisał/a:

    Obywatel, widzisz chociażby nawet tego kukiza (pisownia nieprzypadkowa) (...) Założenia programowe u tego "śpiewaka" zmieniają się w zależności z kim się spotyka.

    pan Kracy napisał/a:

    Qrwin do Eurokołchozu dopiero wszedł

    pan Kracy napisał/a:

    Kukiz został "wylansowany" tylko i wyłącznie po to aby odebrać głosy p. Dudzie. To nie żaden patriota czy POLAK z krwii kości. Przecież nie kryje tego, że w drugiej turze odda głos czy elektorat na komoruskiego.
    O czym to swiadczy?

    To OSZOŁOM!!!!!

    pan Kracy napisał/a:

    Anula, jesteś co najmniej tak samo żenująca jak ten Twój idol "bul i nadzieja"

    To jak to z tym obrażaniem było?

    pan Kracy napisał/a:

    (...), uważaj z tym obrażaniem ludzi, żeby się czasem nie obróciło przeciw Tobie. W zawodach plucia jadem na PiS podejrzewam wygrałbyś z Niesiołowskim.. Widać skutecznie Platforma podzieliła naród.

    Mistrz dzielenia narodu:
    https://www.youtube.com/watch?v=MYbNcd0LyU4

    Ale cóż, https://www.youtube.com/watch?v=U5nzWv-jy1g

    mspanc.

    1 6 Cytuj
  • 30 maj 2015

    Dyskusja z wieloma tutaj powtarzającymi złote myśli telewizji przemysłowej rządu czy jego tablicy ogłoszeń nie ma sensu .Znawcy którzy przepowiadali zwycięstwo PBK w pierwszej turze ,przepowiadający jakie to plagi na nas spadną po zwycięstwie Dudy i uważający dyrektorkę szpitala powiatowego czy jakiegoś lokalnego działacza partyjnego za wybitnych polityków a skakanie po krzesłach za zachowanie godne Prezydenta będą ciągle powtarzać jaki to PiS jest be a PO cacy.Naprawdę ludzie już tego nie łykają,widzą jak jest naprawdę i wiedzą że obawy przed PiSem mają ci spotykający się potajemnie na cmentarzach czy zajadający sie za państwowe pieniądze w Sowie a nie szary obywatel.Fakt przeciętny obywatel nauczony "załatwiania" w urzędach też ma obawy że wypracowane przez lata znajomości diabli wezmą.Z obawy o swoje d...py przestańcie straszyć uczciwych ludzi,nic im nie grozi.Państwo policyjne to wymysł aferzystów którzy faktycznie czuli strach słysząc dzwonek do drzwi ale zwykłemu obywatelowi to nie przeszkadza tak samo jak przejrzystość władzy.To wy dzielicie społeczeństwo na mądre i głupie,polityków i szaleńców a podział jest prosty -uczciwi i złodzieje.Uczciwy nie ma się czego bać a na złodzieju jak w przysłowiu czapka gore.
    Dobrze ten temat wyłożył człowiek który za dokładanie PiSowi był wielokrotnie nagradzany a po czasie przejrzał na oczy.
    http://kontrowersje.net/polska_b_dzie_pa_stwem_policyjnym_gdy_po_zostanie_a_nie_gdy_pis_wr_ci
    Co do wyniku Komorowskiego ,wynik jak wynik wychodzi że nie cała "rodzina" głosowała bo gdy policzyć komuszków,urzędników,mundurowych i tych co wręczali zegarki ministrom razem z rodzinami to powinien wygrać w pierwszej turze.

    5 2 Cytuj
  • 30 maj 2015

    Kiedy dowiadujesz się, że Polskę przed chwilą opanowały siły zła a koryta się kończą :-)

    WKibic- Endrju- i kto tu płacze ?

    zdjecie

    zdjecie

    10 Cytuj
  • 30 maj 2015

    Cały TVN w żałobie !

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    12 2 Cytuj
  • 30 maj 2015

    Powiem Wam, że warto żyć, żeby doczekać takich chwil, żeby cały mainstream był zesrany ze strachu :-D

    zdjecie

    Marzenia się spełniają ! :-)

    zdjecie

    10 2 Cytuj
  • 30 maj 2015

    Nic nas rozumu nie nauczy............. Rzuciłem hasło o podatku katastralnym i CISZA............................ dalej tylko jakieś pierdoły durne zdjęcia, wzajemne złośliwości. Rzymianie mówili dziel i rządź - mądrze mówili!!!!
    My się będziemy obrzucać gównem, a oni wprowadzą nowy fajny podatek zanim się spostrzeżemy. I co najwyżej mądre głowy z tego forum trochę ponarzekają i koniec........... A politycy to co nam złupią znowu przeżrą. My chyba faktycznie nie zasługujemy na własne państwo , żal k.. wa , żal...................

    1 1 Cytuj
  • 30 maj 2015

    Jak PO podnosiła podatki i zadłużała kraj w tempie nieznanym dotychczas to jakoś nikomu to nie przeszkadzało nagle gdy wygrał Duda i straszenie Kaczyńskim nie wystarczy trzeba wynaleźć innego stracha.Gdyby ten temat był wrzucony wcześniej-OK ale teraz traktuję go jak zwykłą wrzutkę dla odwrócenia uwagi .To PO obiecywało dawno temu obniżkę podatków ,podatek liniowy itp i jakoś ich nikt do dziś nie rozliczył?Gdy Duda obiecał powrót do starych przepisów emerytalnych podniósł się raban -skąd na to będzie kasa -a za chwilę PBK wyskoczył z pomysłem 40 lat pracy i n to już były pieniądze?Każdy debilny pomysł PO jest genialny a pomysł PiS choćby dobry jest głupotą ?I bądź tu mądry.Coś z innej beczki
    Nie wszyscy aktorzy zgłupieli jednak
    http://wpolityce.pl/kultura/254344-czy-do-elit-w-koncu-cos-dotarlo-boguslaw-linda-zdradza-dlaczego-nie-zagral-w-poklosiu-i-odslania-jeden-z-glownych-grzechow-iii-rp
    a co do bezpieczeństwa to tu najlepiej widać o co chodzi z poprawą bezpieczeństwa-jeżeli od lat pomysły PO i policji poprawiają bezpieczeństwo na drogach to skąd zakłada się wzrost ilości mandatów?Czy aby o bezpieczeństwo chodzi?
    http://niezalezna.pl/67573-plan-rzadu-ujawniony-ukarac-minimum-17-mln-kierowcow-i-420-tys-pieszych-zylo-sie-lepiej
    Wszystko przez PiS
    https://www.youtube.com/watch?v=BC5u98dp7Co

    4 1 Cytuj
  • 30 maj 2015
    t-34 napisał/a:

    Nic nas rozumu nie nauczy............. Rzuciłem hasło o podatku katastralnym i CISZA............................ dalej tylko jakieś pierdoły durne zdjęcia, wzajemne złośliwości. Rzymianie mówili dziel i rządź - mądrze mówili!!!!
    My się będziemy obrzucać gównem, a oni wprowadzą nowy fajny podatek zanim się spostrzeżemy. I co najwyżej mądre głowy z tego forum trochę ponarzekają i koniec........... A politycy to co nam złupią znowu przeżrą. My chyba faktycznie nie zasługujemy na własne państwo , żal k.. wa , żal...................

    t-34- kiedy ten podatek katastralny ma wejść w życie ?

    Jakie partie to przegłosowały ?

    Dlaczego media nic o tym nie mówią tylko zajmują się pierdołami ?

    5 Cytuj
  • 30 maj 2015

    PO nigdy nie wygrała samotnie wyborów tak jak i Komorowski nie zrobił nic aby te wybory wygrać.
    PO to partia ludzi leniwych i w kontekście wprowadzania zmian bardzo prymitywnych.PO wygrało tylko wybory dzięki mediom i myśleli że to samu uda im sie teraz.Nawet Tuskowi nie chciało sie walczyć o fotel przewodniczącego Uni Europejskiej ,jak to okreslił Brytyjski deputowany "......pan sie nawet nie starał ,zadzwoniła pani Merkel do pana Camerona....."
    Przypominam sobie wystraszoną mine Tuska gdy PO wygrała wybory i jego wsystraszony apel do wszystkich parti w sejmie aby wspólnie wzieły odpowiedzialnośc za Polske....

    a teraz co myśli PO o PO
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wspoltworca-kampanii-wyborczych-po-uderza-w-jej-politykow/8fjz06

    5 Cytuj
  • 30 maj 2015

    Pięknym jest, gdy przy porażce przyjaciele przytulają i łonią łzy. Są , po prostu, przy nas. Tyle do fotek Sójki. Gorzej, gdy wygrani beczą o jakieś parę groszy, mając w perspektywie 5 lat prezydentury. Oj będziecie nadawać na kopacz i rząd, że duda taki dobry i dobrze chce, tylko Po i Kopacz mu przeszkadzaja. to Wasza strategia przed jesienią. Entuzjazmowi Sójków etc, się nie dziwię. 8 razy przegrywali wybory ogólne. Starostę, burmistrza lokalnie przegrali. Nie dziwi radość. Mają na pociechę wójta Obajtka, radnego Dziadkowca. W Pcimiu, gdzie pisowscy zbiedzy z Myślenic mają leże i skąd atakują Myślenice, Starostę, Marszałka i wyżej, Komorowski uzyskał 1111 głosów. W Pcimiu przy takiej indoktrynacji Duda powinien mieć ponad 90% i bić rekordy. Tak nie jest. Redakcja też błędnie wynik wyborów prezydenckich w powiecie nokautem nazywa. 72 % z hakiem to nie nokaut. No, ale jej też euforia do łba strzeliła. Cieszcie się, ale bardziej umiarkowanie i nie kopcie już jeszcze Prezydenta Komorowskiego. Ja się zaś cieszę, że Myślenice odwiedził ksiądz Boniecki. Tymi Gazetami Polskimi i tą religią smoleńską Pan Szlachetka już nasze miasto dość odurzył.

    8 10 Cytuj
  • 30 maj 2015

    A propo's p. Szlachetki - polecam link

    http://www.jaroslawszlachetka.pl/

    7 Cytuj
  • 30 maj 2015

    w kibic ale w tobie jadu

    10 4 Cytuj
  • Andrzej 30 maj 2015

    Oj, co Wy PiSiarze macie z tym jadem?

    4 7 Cytuj
  • 30 maj 2015

    Szanowna Krówko jaka znowu wrzutka dla odwrócenia uwagi ??? Jestem zresztą na tym forum bardzo krótko (chyba miesiąc czy tak jakoś) przed pierwsza turą już się wyraźnie zdeklarowałem że będę głosował na Kukiza więc nie rób ze mnie jakiegoś zrozpaczonego POwca.

    2 3 Cytuj
  • 31 maj 2015
    Endrju napisał/a:

    Pogoda była brzydka, więc uległem namowom żony i jednak poszedłem na wybory. Też trochę mnie pchnęli forumowicze do tego kroku. A teraz ta cholerna cisza wyborcza. Już pisałem na tym forum, że ta cała cisza to bezsens jakich mało...

    Endriu napisał,,co Wy PiSiorze macie z tym jadem ?,,,,,Słyszałeś takie powiedzenie ,,Lepiej być Pisiorem niż PO frajerem ,, ,,Pisior to ktoś ,kto na odległość wyczuje kłamstwo , obłudę ,fałsz i stara sie temu nie poddać ,nie postępuje tak jak ,,,niektórzy ,,,,czyli poddańczo tak jak każe mu żona ,koledzy ,władza , taki ktoś będzie narzekał będzie stękał ale i tak zagłosuje na obecną władzę ,bo uważa ze tak musi być ,lubi wyśmiewać .:)

    4 4 Cytuj
  • 31 maj 2015
    paolo napisał/a:

    w kibic ale w tobie jadu

    " spieprzaj dziadu"----to cytat .

    5 8 Cytuj
  • 31 maj 2015

    ale do czego ten cytat?

    6 2 Cytuj
  • 31 maj 2015

    WKibic nie może przeżyć że Pisiory odstawiły go na lata od koryta.I mieli rację."Chamstwu należy się przeciwstawiać siłą i godnością osobistom" to też cytat,zgadnij koteczku czyj?
    Co się dziwić jeżeli elyta intelektualna PO ma język i maniery gorsze jak menele spod budki z piwem,oni mają więcej honoru
    http://wpolityce.pl/media/254475-europosel-po-adam-szejnfeld-znalazl-wytlumaczenie-porazki-komorowskiego-wynajete-skny-w-internecie

    5 7 Cytuj
  • 31 maj 2015

    aha spieprzaj dziadu to wiele wyjaśnia dzięki za miłe słówko widać że kulturą to ty nie grzeszysz

    6 5 Cytuj
  • Def Ibrylator 1 cze 2015

    PISIORY - wygraliście. Gratuluję Wam. Poważnie i bez złośliwości. Trzymam też kciuki za prezydenta. Ale może dali byście sobie już spokój z propagandą ? Przecież dopięliście swego ? Może czas na rozsądną politykę, a raczej rozsądną propagandę ? A gdyby tak spróbować bez jadu ? Ja pierwszy kamienia nie rzucę, bo nie jestem bez grzechu, ale chętnie podejmę próbę wprowadzenia rozmów na temat polityki bez plucia, obrzucania kałem itp.

    2 4 Cytuj
  • Andrzej 1 cze 2015

    [cytat]Pogoda była brzydka, więc uległem namowom żony i jednak poszedłem na wybory. Też trochę mnie pchnęli forumowicze do tego kroku.[/cytat]

    jasmin napisał/a:

    (Pisior (...) nie postępuje tak jak ,,,niektórzy ,,,,czyli poddańczo tak jak każe mu żona ,koledzy ,władza)

    Jak dla mnie, PiSior to mistrz nadinterpretacji, przynajmniej w wydaniu powyżej, o czym świadczy powyższa wypowiedź.

    Namowa żony != rozkaz. Wiem, niektórzy w swej nieomylności nie słuchają nikogo. Cóż, taki mamy klimat.
    Forumowicze - w tym przypadku byli to sympatycy PiSu @forum.miasto-info.pl

    1 4 Cytuj
  • 1 cze 2015
    albert7575 napisał/a:

    ale do czego ten cytat?

    do czego? - do rymu, do kogo ? - do mnie.Aluzja , że zwolennicy PiS-u mnie nie chcą na forum. Słowa ich GURU. A oni , nie rozumiejąc , o jadzie gaworzą.Fakty. Jedni przegrani, drudzy wygrani. Piszmy o faktach. "Osiągnięcia" PiS-u w powiecie też nie mogą być tematem tabu.

    4 4 Cytuj
  • 1 cze 2015

    Euforia w obozie PiS, jak po obaleniu komunizmu.
    Oczekiwania są wielkie.
    Osobiście nie oczekuję, że to Anglicy będą przyjeżdżać do nas do pracy.
    Wystarczy, że złotówka będzie mocna jak Funt Brytyjski.

    3 6 Cytuj
  • 9 cze 2015

    Pierwszą decyzją nowo wybranego Prezydenta powinno być ogłoszenie amnestii.

    1 Cytuj

Odpowiedz