Forum » Społeczeństwo

Prezydent 2015

  • 27 maj 2015

    Podobno urzędnicy wywożą jakieś tajne dokumenty z Pałacu Prezydenckiego. Zwolennicy Dudy i Biuro Ochrony Wyborów z panem Szlachetką śpi. Zorganizować ochotników i do Warszawy pilnować Pałacu, bo Duda nic nie znajdzie i wyjdziecie na idiotów z tym WSI, wybuchami i zamachami. Ciekawe czy Duda dalej będzie śpiewał; Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie. Prezydent Komorowski powinien kupić duże lustro i zostawić Panu Dudzie, aby codziennie mógł sobie spojrzeć w twarz. Może się zarumieni. zwolennikom smoleńskiej mgły, zamachu, nazywania Komorowskiego i Tuska zdrajcami tez polecam od czasu do czasu spojrzeć do lustra. Po trupach do celu. Jakoś mało radości z Was wypływa. Nie będziecie mieli na kogo pluć.
    To takie katolickie, to warte wsparcia proboszczów. Oszustwo krótki ma żywot.

    8 7 Cytuj
  • Def Ibrylator 27 maj 2015
    Sójka napisał/a:

    Podsumowanie debaty:
    Prezydent Komorowski: agresywny, atakujący, przygotowany, wyniosły, sztucznie wyuczony,
    Andrzej Duda: naturalny, punktujący, zestresowany, merytoryczny, sztucznie wyuczony.

    Wychodzi remis,

    Widzę to zupełnie inaczej:
    Prezydent Komorowski: agresywny, atakujący, przygotowany, wyniosły
    Andrzej Duda: agresywny, atakujący, merytoryczny, wyniosły

    Debata dla obu z nich była negatywna. Debata udowodniła, że nadal poziom polskiej polityki to dno.

    Dudzie będę kibicował z 3 powodów:
    1) Bo będzie moim prezydentem i będę miał do niego taki sam szacunek jak do każdego innego,
    2) w przypadku, kiedy udowodni nam, że nie jest marionetką Kaczyńskiego i potrafi sam myśleć.
    3) w przypadku, kiedy odetnie Macierewicza od mainstreamu, oraz PIS wojująco-katotalibizujący (czyt.: odetnie ludzi, którzy chcą, aby Polska była podwładna obcemu Państwu - Watykanowi).

    5 2 Cytuj
  • 27 maj 2015

    Nie zmieniaj mojego cytatu z pierwszej debaty bo napisałem tak jak poniżej:

    Sójka napisał/a:

    Podsumowanie debaty:
    Prezydent Komorowski: agresywny, atakujący, przygotowany, wyniosły
    Andrzej Duda: naturalny, punktujący, zestresowany, merytoryczny

    zdjecie

    11 4 Cytuj
  • 27 maj 2015

    WKibic ale ta operacja oderwania od koryta zostawiła w Twojej psychice trwałe ślady.Kto tu pluje ,kto poniża?Przeczytaj swoje wcześniejsze posty jeszcze raz.A tak na marginesie to czego się boicie?
    Uczciwy człowiek nie ma powodu do obaw ,to wy ciągle straszycie i powtarzacie że przyjdzie PiS to nas pozamyka.Widocznie wiecie że ma za co i straszycie innych uczciwych ludzi.Dla uczciwego człowieka za kradzież może być w kodeksie kara dożywocia bo wie że to go nie dotyczy,a złodziej niech się boi.
    Nie straszcie porządnych ludzi,nie ma czym?PiS to nie WSI.

    6 3 Cytuj
  • 27 maj 2015

    Nokaut!

    A nie, czekaj.....

    zdjecie

    8 3 Cytuj
  • Andrzej 27 maj 2015
    pan Kracy napisał/a:

    Niech nawet kosztuje 10 zl.
    Mnie nikt nie poszedł na rękę jak euro poszło niemal dwukrotnie do góry.
    I wreszcie.... kto z nas (nie Frankowiczow) się zgodzi aby z jego podatków spłacać Twoje widzimisię???

    Ale to Twój prezydent mi obiecał. Jakby nie to, to nie poruszałbym tego tematu nawet.

    3 5 Cytuj
  • 27 maj 2015

    Jeśli to mój a nie również Twój prezydent to czego oczekujesz od "NIESWOJEGO" prezydenta?

    Twój prezydent mi nie takie dobrodziejstwa obiecywał i co zrealizował?

    9 3 Cytuj
  • Andrzej 27 maj 2015

    Nigdzie nie napisałem, że to nie mój prezydent. A akcent na 'Twój' był celowy. Ja w przeciwieństwie do części pisowskich pieniaczy akceptuję wybór większości i życzę Dudzie jak najlepiej - oby podejmował mądre decyzje.
    A moim prawem jest dopominać się spełnienia wyborczych obietnic (chociaż bardziej dla zasady, bo w cuda nie wierzę), po wygranej PO też na forach pisałem o ich postulatach. Duda nie jest prezydentem PiSostanu tylko Polski. A ja jestem Polakiem. Pomimo tego, że kilka lat temu stałem po tej stronie, po której stało ZOMO, jak to prezes Kaczyński mnie zaszufladkował.

    2 8 Cytuj
  • 28 maj 2015
    michall_s napisał/a:

    Jeśli nie Korwin to kto ? i dlaczego ?

    M.in. dlatego, że jest tak pracowity...:
    zdjecie

    6 Cytuj
  • 28 maj 2015

    Ludzie, połowa głosującej Polski pomimo błędów PO i 8 lat rządzenia, fatalnej kampanii Komorowskiego zagłosowała przeciw Dudzie. Ledwie wygrał. Nie podniecajcie się nokautem.

    4 6 Cytuj
  • 28 maj 2015
    WKibic napisał/a:

    Ludzie, połowa głosującej Polski pomimo błędów PO i 8 lat rządzenia, fatalnej kampanii Komorowskiego zagłosowała przeciw Dudzie. Ledwie wygrał. Nie podniecajcie się nokautem.

    Mów co chcesz ale to nokaut i to taki j..sty.

    3 2 Cytuj
  • 28 maj 2015
    WKibic napisał/a:

    Ludzie, połowa głosującej Polski pomimo błędów PO i 8 lat rządzenia, fatalnej kampanii Komorowskiego zagłosowała przeciw Dudzie. Ledwie wygrał. Nie podniecajcie się nokautem.

    Kolego, przy takiej nagonce medialnej jaką miał PKB to wielki sukces jaki odniósł p. Duda.
    Nie wiem czy obserwowałeś wytężoną pracę zaufanych mu mediów.

    7 3 Cytuj
  • 28 maj 2015

    Ledwie wygrał, powtarzam, a antysystemowcy, którzy go poparli to nie zwolennicy PiS-u, lecz zmian w ogóle. Kukizowcy na naszym terenie nie zabiorą głosów PO, bo to i tak biedne, lecz Pis- owi. W Polsce wzmocni się lewica. Na razie nie wiadomo pod jakim szyldem. Platforma neutralizowała lewicę, zabierając jej elektorat i wkurzała, nie wprowadzając zmian światopoglądowych. Episkopat przez 8 lat , które dała mu PO, chcąć, nie chcąc, nie zrobił nic, aby do zmian we współczesnym świecie się przygotować. Stać go było jeno na uporczywe, lecz na wpół oficjalne wsparcie Dudy, który za ministranta robił i klękał tu i ówdzie. Biskupi lubią, jak politycy proszą. Komorowski się nie pokłonił, to be, choć katolik i poglądy ma identyczne jak Duda. Tu nie o wartości poszło, lecz ukłony. Kardynał Dziwisz narzekał, że go Prezydent nie odwiedził, lecz odwiedzał kardynała Nycza, to i skręcił na Toruń i w sanktuarium Dudę namaszczył. To wszystko służy lewicy i lewakom wszelkiej maści. Episkopat pomógł w mobilizacji lewicy. To nie było głosowanie tylko przeciw PO , także przeciw PiS-owi, z którym Dudy nie kojarzono [ młode pokolenie]. Ostrożnie z tym nokautem.

    4 6 Cytuj
  • Andrzej 28 maj 2015

    Wiele jest racji w tym, co piszesz, ale sam Duda też miał niemałe poparcie, co widać było w I rundzie. Jak już pisałem, ciekawie będzie na jesieni ;)

    ps.
    Niestety, Komorowski ze swoimi gafami nie był najlepszym kandydatem na reelekcję, taki Wałęsa bis.

    5 2 Cytuj
  • 28 maj 2015

    Rok 2015 może być przełomowy dla Polski. Trwa maraton wyborczy, który teoretycznie ma szansę odmienić oblicze naszego kraju. Z doświadczenia należałoby jednak oczekiwać, że o ile coś się zmieni - będzie to zmiana na gorsze. Według licznych przecieków medialnych gdy Polacy wybiorą już ponownie tych samych polityków, szykują oni dla nich niespodziankę - podatek katastralny, który wywróci do góry nogami finanse wielu rodzin w Polsce.
    Gdy jest czas wyborów politycy są zwykle "do rany przyłóż". Opowiadają farmazony byle tylko się przypodobać. Ale nie dajmy się zwieść przyjaźni politycy to fałsz. Po prostu mówią teraz to co myślą, że chcemy usłyszeć. Najbardziej ciekawe zawsze jest to czego nie mówią. A nie mówią o tym co stanie się po wyborach. Chodzi o planowane nowe podatki w tym tragiczny katastralny, który dosłownie może wywłaszczyć Polaków. To ciekawe, że obaj kandydaci pozostali w wyścigu do fotelu prezydenckiego milczą na ten temat jak zaklęci.
    Już obecnie powszechna pauperyzacja społeczna powoduje, że na wtórny rynek nieruchomości trafia wiele domów ludzi, którzy nie radzą sobie z ich utrzymaniem. Wiele z nich to osoby starsze sprzedające swoje domy i kupujące mieszkania. Wkrótce trend ten może ulec intensyfikacji, ponieważ po wyborach parlamentarnych dowiemy się o planie wprowadzenia podatku katastralnego, czyli od wartości nieruchomości.
    Początkowo mówiło się o kwocie podatku w wielkości 2% wartości rocznie, ale skutki takiego ruchu przeraziły nawet naszych polityków. Najnowsze projekty zawierają propozycję 1% wartości. To nadal bardzo dużo i statystyczna polska rodzina posiadająca mieszkanie na kredyt na 30 lat, o wartości pół miliona złotych, przy założeniu, że jej nieruchomość jest tyle warta zapłaci rocznie dodatkowo 5000 zł.
    Po zgodzie na zakup ziemi przez obcokrajowców jest to też kolejny przygotowywany akt prawny, którego skutkiem może być wywłaszczenie Polaków. Wyobraźmy sobie co będzie się działo z małymi gospodarstwami rolnymi. W przypadku takich rolników mogą być zmuszeni do płacenia rocznie państwu kilkadziesiąt tysięcy złotych nowego podatku. Wielu z nich nie będzie w stanie podjąć takiego wyzwania. Holenderscy i niemieccy rolnicy będą zadowoleni z takiego stanu rzeczy.
    Według nieoficjalnych informacji wprowadzenie podatku katastralnego jest rozważane jako sposób na spłatę zobowiązań gigantycznego długu publicznego, który po 8 latach rządów Platformy Obywatelskiej osiągnął wielkość 1 bilion 50 miliardów złotych. To sugeruje, że koszty obsługi długu rosną i teraz trzeba się będzie zrzucić na spłatę zobowiązań tych rządzących nami hucpiarzy.
    Władza dobrze wie, że ludzie tego nie przełkną tak łatwo, bo wiele osób starszych zostanie zmuszona do sprzedaży nieruchomości właśnie ze względu na horrendalny nowy podatek. Oczywiście stado polskich pożytecznych idiotów uwierzy, że władza robi to bo musi, gdyż "Unia każe". Będziemy pasieni niezliczoną ilością propagandowych agitek pokazujących jak to dobrze płacić "kataster".
    Można odnieść wrażenie, że władza konsekwentnie realizuje jeden cel - zwijania Polski, nie ukrywają już tego, że chcą, żebyśmy wyjechali z naszego kraju i większość obywateli III RP chce wyjechać, bo widzi pełzający syf dookoła, który do złudzenia przypomina syf PRL-owski i jedyna fundamentalna różnica polega na tym, że z tej Polski jeszcze daje się uciec. A jak ktoś na przekór wszystkiemu tutaj zostanie, to biada mu i lepiej, żeby miał gruby portfel bo cała kolejka banksterów czeka już na nasze pieniądze z katastru, polskich lasów i nie tylko.

    ZASTANAWIAM SIĘ CZY TO PRAWDA ???????

    4 1 Cytuj
  • 28 maj 2015
    3 2 Cytuj
  • 29 maj 2015

    Ludzie, połowa głosującej Polski pomimo błędów PO i 8 lat rządzenia, fatalnej kampanii Komorowskiego zagłosowała przeciw Dudzie. Ledwie wygrał. Nie podniecajcie się nokautem.

    2 6 Cytuj
  • 29 maj 2015

    Pomimo że PiS nie rządzi od 8 lati jest pod ciągłym ostrzałem we wszystkich mediach ,atakowany ,wyszydzany , wyśmiewany ,pomimo to połowa Polski zagłosowała na Pana Dudę .czyżby to nie był nokaut dla PO i Pana Komorowskiego ? jak inaczej można to nazwać ,? totalna porażka ? albo jakoś inaczej .....

    7 4 Cytuj
  • Andrzej 29 maj 2015
    krowka123 napisał/a:

    Tak się buduje zgodę i bezpieczeństwo
    http://wpolityce.pl/polityka/254180-pol-porcji-mazurka-marszalek-sikorski-blyskawicznie-wygasil-andrzejowi-dudzie-mandat-eurodeputowanego-czysta-zlosliwosc-i-16-osob-na-bruku
    Trzeba byc nie lada ...........aby wykręcić taki numer.I jak mają nas szanować na świecie jak sami się nie szanujemy?Zaczyna się to samo co było z Lechem Kaczyńskim?Brak słów.

    Zróbmy zrzutę na prezydenta elekta Dudę, bo biedak bez środków na życie został. Jakże biedaczyna swą liczną rodzinę wyżywi? A jego pracownicy? No któż mógł przypuścić, że drugi raz (pierwszy był w 2005 roku) w postkomunistycznej Polsce (nie pisze wolnej, bo wolna była jedynie w latach 2005-2007) nie uda się sfałszować wyborów i wygra prawdziwy Polak, kandydat Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Duda (swoją drogą imię ma bardzo dobre!). Na nich też zróbmy zrzutę, gdyż bezwzględny marszałek Sikorski pozbawił ich dochodu. W normalnej Polsce wiedzieliby, że ich pracodawca ma szansę na wygraną i na wszelki wypadek zabezpieczyliby sobie przyszłość, ale nie w tym kraju, który istnieje tylko teoretycznie...
    No cóż, taki mamy klimat.

    MSPANC.

    4 6 Cytuj
  • 29 maj 2015
    Sójka napisał/a:

    Nie zmieniaj mojego cytatu z pierwszej debaty bo napisałem tak jak poniżej:

    TAKIE MAMY "ELITY" W POLSCE....

    1 Cytuj
  • 29 maj 2015
    Endrju napisał/a:

    Zróbmy zrzutę na prezydenta elekta Dudę, bo biedak bez środków na życie został. Jakże biedaczyna swą liczną rodzinę wyżywi? A jego pracownicy? No któż mógł przypuścić, że drugi raz (pierwszy był w 2005 roku) w postkomunistycznej Polsce (nie pisze wolnej, bo wolna była jedynie w latach 2005-2007) nie uda się sfałszować wyborów i wygra prawdziwy Polak, kandydat Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Duda (swoją drogą imię ma bardzo dobre!). Na nich też zróbmy zrzutę, gdyż bezwzględny marszałek Sikorski pozbawił ich dochodu. W normalnej Polsce wiedzieliby, że ich pracodawca ma szansę na wygraną i na wszelki wypadek zabezpieczyliby sobie przyszłość, ale nie w tym kraju, który istnieje tylko teoretycznie...
    No cóż, taki mamy klimat.

    MSPANC.

    Popieram , złóżmy się, bo dr praw, który wziął urlop na posłowanie z UJ, a pracował na prywatnej uczelni w tym czasie, tak pogmatwał wszystko, że rektor i prawnicy nie mogą dojść do siebie. Biedaczyna nie wiedział, że jak wygra wybory, to będzie musiał z europosła zrezygnować. nie przewidział. Chyba, że Kukiz im tak szyki pomieszał, bo ani Jarosław Polskę Zbaw, ani Duda wygranej nie planowali. Jako Prezydent straci finansowo i żona jako Pierwsza Dama nie może pracować. To przecież patriota, poszedł służyć, klepał w koło, że jego suwerenem jest naród. Na opluwanego Komorowskiego i PO teraz liczyć. Lał wodę i obiecywał wszystkim wszystko, [podpalał Polskę, niech zakasa rękawy i daje. A tu wrzeszczą, że jemu trzeba dawać. Jak po takim pluciu nie fair można było liczyć na łaskawość opluwanych. Rozbeczcie się.

    4 8 Cytuj
  • 29 maj 2015

    WKibic, uważaj z tym obrażaniem ludzi, żeby się czasem nie obróciło przeciw Tobie. W zawodach plucia jadem na PiS podejrzewam wygrałbyś z Niesiołowskim.. Widać skutecznie Platforma podzieliła naród.

    A płakać to można ale z powodu, że Polska ma takich jak Ty "mieszkańców"

    6 3 Cytuj
  • 29 maj 2015

    Helo Wkibic, niby kto ma się rozbeczeć ? ,bo jak na razie to tylko Ty beczysz niczym ta ,,wełniana istota ,,:)

    6 3 Cytuj

Odpowiedz