Forum » Społeczeństwo

Prezydent 2015

  • 2 maj 2015

    Obejrzyjcie ten materiał do końca i sami zdecydujcie:
    https://www.youtube.com/watch?v=e61VUQzeqQo

    10 6 Cytuj
  • 2 maj 2015

    Oszołom

    9 18 Cytuj
  • 2 maj 2015

    Nie ma to jak trwałość poglądów
    https://www.youtube.com/watch?v=m_ATXXfYx3s
    potem poparcie dla PO i Tuska,potem bratanie się z tym który nie bałby się wydać rozkaz strzelania do górników ,dla mnie bomba z każdym mu po drodze-Prezydent wszystkich Polaków.

    4 9 Cytuj
  • 2 maj 2015
    michall_s napisał/a:

    ...duda będzie prezydentem żydów a nie Polaków

    A Ozjasz kim jest?

    4 2 Cytuj
  • 2 maj 2015

    Michall coś tu nie gra bo w Ameryce rządzą Żydzi i Ameryka jest potęgą?Coś nie lubisz tego Narodu a przecież Chrystus też był Żydem?Polska jako 40 milionowy naród zasługuje na Prezydenta który nie będzie pośmiewiskiem ani kabareciarzem tylko osobą wykształconą znającą języki i chcącą dobra tego kraju.
    W każdych wyborach musi być kandydat który ma zamieszać niezdecydowanym w głowach i umożliwić wygraną jedynego słusznego od 25 lat kandydata.Wybór Lecha Kaczyńskiego był wypadkiem przy pracy i drugi raz nie dopuszczą do czegoś takiego.Wszyscy ci egzotyczni kandydaci są po to aby wygrała zgoda i bezpieczeństwo.
    Tak na marginesie to ile partii zakładał JKM?
    Mnie osobiści brakuje w wyścigu do Pałacu Grodzkiej,jak się bawić to się bawić.Ciekawi mnie ile dostałaby głosów , czytając niektóre posty myślę że sporo .

    7 Cytuj
  • 2 maj 2015

    Obejrzyjcie ten materiał do końca i sami zdecydujcie:
    https://www.youtube.com/watch?v=e61VUQzeqQo

    2 1 Cytuj
  • 2 maj 2015

    Partiom chodzi tylko o KONTROLĘ. Spójrzmy na historię. KONTROLA - każda dyktatura miała tę samą obsesję. W starożytnym Rzymie dawali ludziom chleb i igrzyska. Zajmowali społeczeństwo rozrywką. Inne dyktatury wykorzystywały odmienne strategie, żeby kontrolować pomysły, wiedzę. Jak to robiły? Obniżały poziom kształcenia, ograniczały kulturę, cenzurowały informacje. Cenzurowały wszelkie przejawy indywidualizmu. Niestety ten wzór powtarza się w historii...

    13 Cytuj
  • 2 maj 2015

    A teraz, moi drodzy, zadłużyli polski naród na potęgę i musi harować na obczyźnie by móc godnie żyć we własnym kraju. Zadłużyli wszystkie regiony i gminy aby wkrotce zbierać haracz do jewropejskiej kasy którego nie spłacą nawet nasze wnuki. Wpuścili na polski rynek zachodnie firmy które dzięki darowanym zegarkom, wycieczkom i brukselskim posadom stworzyły rynek pracy z którym przegrywa nasz rodzimy zaraz na starcie. Ponadto kapitał zachodni nie płaci należnego podatku w Polsce tylko w kraju pochodzenia a rodzimy przedsiębiorca obarczony jest takimi kosztami że zmuszony jest wykorzystywać pracowników i kombinować. Fiskus jest rozrośniętym aparatem ucisku na usługach rządu który umożliwił rozrost wszelakiego rodzaju urzędów które nie generują żadnego przychodu a nastawione są wyłącznie na konsumpcję, głównie kolejnych stopni zadłużenia kraju w formie "funduszy europejskich". Nie ma już w Polsce ani jednego polskiego banku, a prawo jest formułowane tak aby chroniło tych na stanowiskach a zwykłego polskiego obywatela kara się za każde najdrobniejsze przewinienie. (Patrz władza centralna i lokalna) Przejżycie na oczy.

    25 Cytuj
  • 2 maj 2015
    krowka123 napisał/a:

    Polska jako 40 milionowy naród zasługuje na Prezydenta który nie będzie pośmiewiskiem ani kabareciarzem tylko osobą wykształconą znającą języki i chcącą dobra tego kraju.

    Taki ktoś musi mieć poparcie narodu a w tym jest szkopuł. Nasze społeczeństwo od 1945 roku karmiony jest zazdrością i nienawiścią. Na każdym kroku powtarza się wytarte slogany o kapitalistach złodzieja i wspólnocie narodowej której nie ma. Są tylko ci co mają (kasę, stanowiska, kontakty) i reszta społeczeństwa której głos liczy się tylko raz na cztery lata. Popatrz na nasze lokalne podworko i co? I nic.

    7 Cytuj
  • Andrzej 2 maj 2015

    @krowka123, pisząc, że JKM czy Kukiz odbierają głosy Dudzie, to lekka nadinterpretacja. Dudzie odbiera głosy Kaczyński, czego najlepszym przykładem jestem ja (na tutejszym forum już pisałem, jak będę głosował w I i II turze - a raczej dlaczego nie będę głosował w II turze w ogóle).

    krowka123 napisał/a:

    Tak na marginesie to ile partii zakładał JKM?

    To pokazuje, jak poważnym kandydatem jest JKM. Plus Wipler u jego boku.

    1 2 Cytuj
  • 2 maj 2015

    No i cóż z tego Komentatorzy Szanowni. Każde wybory skłaniaja nas do działań zmierzających do dokonania zmian - takich głównie które poprawią naszą egzystencję . Czyż za każdym razem nie bazujemy na hasłach i poglądach wygłaszanych przez kandydatów? Jak bardzo sie one później sprawdzają? Czy przy kolejnych wyborach nie zapominamy o tym? Ja pamiętam i mimo tego za każdym razem zmierzam do urny. No i co z tego? No i po co? Czy jest szansa na to, że uzyskam cos bardziej pozytywnego nie biorąc udziału w wyborach?
    Cóż począć? Jestem ganz skołowany !!!!!!!!!!!

    2 2 Cytuj
  • 2 maj 2015

    głosujcie sobie na sługusów partyjnych

    2 Cytuj
  • 2 maj 2015

    Kukiz został "wylansowany" tylko i wyłącznie po to aby odebrać głosy p. Dudzie. To nie żaden patriota czy POLAK z krwii kości. Przecież nie kryje tego, że w drugiej turze odda głos czy elektorat na komoruskiego.
    O czym to swiadczy?

    To OSZOŁOM!!!!!

    7 7 Cytuj
  • 2 maj 2015

    Duda został "wylansowany" tylko i wyłącznie po to aby odebrać głosy p.Kukizowi. To nie żaden patriota czy POLAK z krwii i kości.
    O czym to świadczy?
    To OSZOŁOM!!!!!
    i tylko oszołomy popierają popisowską klikę

    6 3 Cytuj
  • 3 maj 2015

    Trochę długa lektura ale warto poczytać przed wyborami nawet gdy podjęło się decyzję.Kto czyta nie błądzi.
    http://kontrowersje.net/zast_pienie_systemu_partyjnego_ruchami_obywatelskimi_to_bajka_dla_idiot_w_i_projekt_dla_republiki

    1 1 Cytuj
  • 3 maj 2015

    Spodziewam się jeszcze nie takich perełek w ostatnim tygodniu kampanii.To walka w której broniący władzy nie cofną się przed niczym.Dlaczego nie atakuje się takich kandydatów?Bo są pożyteczni.
    http://niezalezna.pl/66646-korwin-mikke-na-kolacji-z-szefem-prokremlowskiej-partii-zmiana
    Tak wygląda "Polska w budowie" lub jak powiedział jeden z ministrów"Ch...j ,d...pa i kamieni kupa"
    http://niezalezna.pl/66641-najpopularniejszy-spot-komorowskiego-kabaret-w-inowroclawiu-bezkonkurencyjny-przypominamy-wide

    2 2 Cytuj
  • 3 maj 2015

    Dla mnie ostatnią nadzieją dla Polski jest ten człowiek: https://www.youtube.com/watch?v=bm1aEBgpiMQ

    7 1 Cytuj
  • 3 maj 2015

    Słyszę Piłsudskiego ale on już nie żyje od 1935 roku więc to chyba nie Jego masz na myśli?
    Tak naprawdę to przydałby sie na obecne czasy taki przywódca jak Marszałek Piłsudski.

    6 1 Cytuj
  • 3 maj 2015

    Korwin tak samo jak 5 lat wstecz atakuje głównie kandydata pis. Nabieram coraz większej pewności że tacy ludzie to podstawiona agentura do bałamucenia w łbach szczególnie młodym. Skończy się na tym że bredzisław znów wygra te wybory...

    6 3 Cytuj
  • 3 maj 2015

    Dzisiejsze śniadanko w radiowęźle rządowym to kliniczny przykład "niezależności" dziennikarskiej.Potworna nagonka prowadzącej na wszystko co może być związane z PiS i Dudą i wychwalanie pod niebiosy urzędującego Prezydenta.Najlepszy numer z uczestnictwem kandydata PiS w jakimś nabożeństwie.Według prowadzącej i niektórych zakrawa to na zbrodnię aby kandydat pis wykorzystywał"ambonę "do niecnych politycznych celów natomiast"kazanie" Komorowskiego tydzień temu wygłoszone na Jasnej Górze było hołdem złożonym strażakom.Tyle jadu i hipokryzji nie spotykało się nawet u Urbana w jego słynnych konferencjach prasowych .Ale cóż uczeń przerósł mistrza.
    https://www.youtube.com/watch?v=KEGYIPRncX4
    Nie cofną się przed niczym a Naród mają za idiotów i trzeba przyznać że mają trochę racji.
    http://wpolityce.pl/polityka/243076-prezydent-zagubiony-we-wlasnej-propagandzie-emigracja-zmniejszyla-sie-osmiokrotnie-a-irlandczycy-tez-wyjezdzali-i-nie-wracali-gdzie-jest-kres-tego-szalenstwa

    5 2 Cytuj
  • 3 maj 2015
    krowka123 napisał/a:

    Dzisiejsze śniadanko w radiowęźle rządowym to kliniczny przykład "niezależności" dziennikarskiej.Potworna nagonka prowadzącej na wszystko co może być związane z PiS i Dudą i wychwalanie pod niebiosy urzędującego Prezydenta.

    Słuchałem. Stwierdziłem, że nie wszyscy rozmówcy, a zwłaszcza krytykanci nie wiedzą co co ambona.
    Sama olejnikowa to największa trucizna jaką słyszałem kiedykolwiek w życiu. Dziennikarz prowadzący program powinien być ZAWSZE APOLITYCZNY i BEZSTRONNY. Ta zaś (żeby nie użyć stosownego epitetu) zaprogramowana jest na krytykę opozycji a jeśli ktoś z PiSu to od razu jest na pozycji przegranej.

    Ogólnie stwierdzam, że radiozet to szmira. Radio bez żadnej misji, nastawione na trzepanie kasy i chwalenie pod niebiosy tych, dzięki którym mogą nadawać.
    Zadzwoń, podaj swoje imię.. i już masz stotysięcy, dwieścietysięcy, tysioncpińcset. I tak naokrągło...

    5 Cytuj
  • 3 maj 2015
    krowka123 napisał/a:

    Michall coś tu nie gra bo w Ameryce rządzą Żydzi i Ameryka jest potęgą?Coś nie lubisz tego Narodu a przecież Chrystus też był Żydem?Polska jako 40 milionowy naród zasługuje na Prezydenta który nie będzie pośmiewiskiem ani kabareciarzem tylko osobą wykształconą znającą języki i chcącą dobra tego kraju.
    W każdych wyborach musi być kandydat który ma zamieszać niezdecydowanym w głowach i umożliwić wygraną jedynego słusznego od 25 lat kandydata.Wybór Lecha Kaczyńskiego był wypadkiem przy pracy i drugi raz nie dopuszczą do czegoś takiego.Wszyscy ci egzotyczni kandydaci są po to aby wygrała zgoda i bezpieczeństwo.
    Tak na marginesie to ile partii zakładał JKM?
    Mnie osobiści brakuje w wyścigu do Pałacu Grodzkiej,jak się bawić to się bawić.Ciekawi mnie ile dostałaby głosów , czytając niektóre posty myślę że sporo .

    Wszystko gra, gdzie ta potęga ? 18 bln dolarów długu.

    1 2 Cytuj
  • 3 maj 2015

    Krówka, tacy ludzie w Polsce są tylko podcina im się skrzydła. Zauważ zależność pomiedzy polityką i biznesem w Polsce, rodzimych oligarchów nie stać na utratę wpływów i zmian prawnych na ktore pracowali przez ostatnie 25 lat. Jedyną szansą na zmianę jest radykalny ruch społecznościowy taki jakiego dokonała partia wspomnianego przez Ciebie austriackego malarza. Społeczeństwo musi się zjednoczyć i uwierzyć że się da, mimo że z telewizji i ambony ciecze jad nienawisci który wypełnia umysły nienawiścią i pogardą.
    Steropianowa świta nauczyła naród bierności i wiary we własne niedołęstwo ktorego skutkiem jest 45-48 procentowa frekwencja wyborcza. Wyobraź sobie gdyby do wyborów poszło 90 procent społeczeństwa i 60 procent zagłosowała na czlowieka pokroju wspomnianego przez Ciebie malarza który rozwiązał by sejm i senat.
    Człowieka który odebrał by majątki zdrajcom narodu i przeznaczył by je na spłaty polskiego zadłużenia. Czlowieka który wyprowadził by Unię z Polski i kazał by płacić obcemu kapitałowi za zatrudnianie polskich obywateli tyle samo ile płacił by w kraju z ktorego pochodzi. Czlowiekowi który zmusił by zachód i Rosję do opłat tranzytowo-przesyłowych za gaz, ropę i transport. Człowiekowi który nakazał by obcym bankierom do placenia 10 procent do kasy państwa za każdą zarobioną w Polsce złotówkę.
    Wiem, wiem. To już było, ale potwierdza to fakt ze naród zjednoczony może dokonać cudów. Wystarczy znać historię i wyciągać z niej wnioski. Ale o tym już wspominałem...

    11 Cytuj
  • Def Ibrylator 4 maj 2015

    Jak Kukiz podchodzi do Unii Europejskiej ?

    1 Cytuj

Odpowiedz