Forum » Społeczeństwo

Prezydent 2015

  • 22 maj 2015

    Trzeba pójść i wybrać gościa który nie będzie przynajmniej nas kompromitował na arenie międzynarodowej, ma lepsze wykształcenie (doktor, prawnik), wszystko mówi z głowy a nie czyta z kartki jak przygotują Komorowskiemu, zna biegle kilka języków obcych a nie jak obecny Prezydent nic bez tłumacza nie powie.
    Po 5 latach wyszedł z pałacu po przegranej do ludzi i od razu kompromitacja bo nie umie odpowiedzieć na proste pytania. U boku Dudy ładna żona i córka. Do tego nie chcę już kolejnych lat aby PO miała monopol na władzę, przynajmniej gość będzie patrzył im na ręce i miał coś do powiedzenia (Weto) a nie wszystkie ustawy przyklepywał jak Komorowski Tuskowi czy teraz Kopaczowej a na jesieni znowu pewnie będzie rząd PO-PSL czy nawet SLD do tego i Prezydent musi w końcu słuchać obywateli a nie tak jak jest teraz, miliony podpisów pod referendami wylądowały w koszu, obecny Prezydent pokazał tym samym gdzie ma obywateli, teraz nagle się obudził bo przegrał a gdzie był przez 5 lat ?

    Oby przyszła para prezydencka !

    zdjecie

    Ludzie obudźcie się w końcu z tej stagnacji i letargu ! Czas na zmianę !

    14 6 Cytuj
  • 22 maj 2015

    Każdy może sprawdzić co mówił Prezydent i co zrobiono w tej sprawie
    http://niezalezna.pl/67319-komorowski-znow-sklamal-obiecywany-projekt-emerytalny-nie-wplynal-nawet-do-konsultacji
    w poniedziałek zapomnimy o obietnicach .
    Prezydent sam powiedział kiedyś-jaka wizyta taki zamach-prorocze słowa.I pomysleć że ulotka może być narzędziem zbrodni.
    http://niezalezna.pl/67318-co-sie-zdarzylo-w-toruniu-jest-oswiadczenie-fundacji-pro-life

    1 2 Cytuj
  • 22 maj 2015

    Fragment felietonu Ziemkiewicza
    "Wynajęcie 10 maja Stadionu Narodowego, by na nim świętować zwycięstwo, okazało się na wyrost. I wtedy twarz Komorowskiemu znowu się zmieniła. Nagle prezydent nabrał pokory. Odczytał z kartki, że niebawem przedstawi plan gruntownej naprawy państwa polskiego. Dlaczego chce je naprawiać, skoro tak długo i tak uparcie twierdził, że żyjemy w złotych czasach, że jest cudnie, wszyscy chcą tylko świętować sukcesy, a jeśli ktoś emigruje, to tylko z ciekawości świata? Nie wyjaśnił."

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-50-twarzy-bronislawa-komorowskiego-jedna-gorsza-od-drugiej,nId,1810555#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    3 2 Cytuj
  • ten triggers 22 maj 2015

    Powiem wam skrycie, że ja odpuszczam sobie druga turę...

    Komorowski od początku swojej kandydatury nie był i nigdy nie będzie moim prezydentem. Wraz z PO tworzą idealną kompozycje nieróbstwa, sutych diet oraz tworzenia etatów dla zwolenników... o trwonieniu pieniędzy podatnika nie wspomnę bo chyba każdy rozgarnięty to widz.

    Duda również nie będzie moim prezydentem, a jeśli w październiku szala władzy przechyli się na stronę PiSu, to ja za przeproszeniem pierydole taka republikę bananowo wyznaniową. Niemniej może trochę tej peowskiej hołoty powsadzają do więzień pomimo iż resztę przejmą i przemalują na barwy "biało czerwone" ...

    Głęboko współczuje niedzielnym wyborcom.

    2 10 Cytuj
  • 22 maj 2015
    bonobo napisał/a:

    Głęboko współczuje niedzielnym wyborcom.

    Ja zaś współczuję Tobie. To trzeba leczyć.

    10 2 Cytuj
  • 22 maj 2015
    bonobo napisał/a:

    Powiem wam skrycie, że ja odpuszczam sobie druga turę...

    Czyli Bredzisław na kolejne 5 lat ? Gratuluję podejścia ... I dzięki takim osobom w kraju jest jak jest i nic się nie zmieni.

    Zostając w domu lub oddając głos nieważny zgadzasz się na dalszą prezydenturę Komorowskiego taka jest prawda.

    Głosując w I turze na Korwina chyba Ci się nie podobała obecna kadencja, także powinieneś dać temu wyraz głosując przeciwko obecnemu Prezydentowi, proste i logiczne ?

    12 4 Cytuj
  • 22 maj 2015

    zdjecie
    Jest laska, no nie?

    To jest prawdziwa PARA PREZYDENCKA !

    13 9 Cytuj
  • 22 maj 2015

    Wielu właśnie naśmiewa się z Bronka,mówi że to dla nas kompromitacja itd.ale zostając w domu spowoduje że Bronek będzie dalej skakał po krzesłach a tacy jak Dukaczewski czy Bono będą w niedzielę otwierać rosyjskiego szampana.Oni naprawdę uważają nas za idiotów.Czy ktoś poważnie traktuje dzisiejszy" zamach",media o ty bębnią i wielu to łyknie.
    http://wpolityce.pl/polityka/245547-sad-nie-rozpatrzy-pozwu-sztabu-dudy-przeciwko-sztabowi-komorowskiego-bo-jest-juz-po-16-ej

    7 6 Cytuj
  • 22 maj 2015

    A tak wyglądał rzekomy zamach o którym bębnią "niezależne media" i politycy.
    Czy ktoś przy zdrowych zmysłach jeszcze im wierzy?
    https://www.youtube.com/watch?v=eXXZuZwmPPI

    7 5 Cytuj
  • 22 maj 2015

    polecam lekturę na ciszę wyborczą - książkę "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"
    https://drive.google.com/file/d/0B0LFXetq-lWBSG8zQ0lDMGVHbHM/view?pli=1

    9 3 Cytuj
  • 22 maj 2015

    Tak jak Pan powyżej, zachęcam do przeczytania przed głosowaniem, dobra książka.

    8 3 Cytuj
  • 22 maj 2015

    zdjecie

    8 19 Cytuj
  • ten triggers 23 maj 2015
    pan Kracy napisał/a:

    Ja zaś współczuję Tobie. To trzeba leczyć.

    Dziękuje za troskę, w zamian proponuję Ci towarzyszu Kracy wyłączenie z umysłowej diety telewizornie na miesiąc, intensywne rozmowy z ludźmi oraz na wieczór zamiast faktów i/lub Kraśki, porcję tekstu z zapachem drukarni... Pozdrawiam.

    2 Cytuj
  • ten triggers 23 maj 2015
    Sójka napisał/a:

    Czyli Bredzisław na kolejne 5 lat ? Gratuluję podejścia ... I dzięki takim osobom w kraju jest jak jest i nic się nie zmieni.

    Zostając w domu lub oddając głos nieważny zgadzasz się na dalszą prezydenturę Komorowskiego taka jest prawda.

    Głosując w I turze na Korwina chyba Ci się nie podobała obecna kadencja, także powinieneś dać temu wyraz głosując przeciwko obecnemu Prezydentowi, proste i logiczne ?

    Nie, nie wpisuje się w głos za mniejszym złem. Właśnie taka postawa którą proponujesz napędza kwazi demokrację.

    2 1 Cytuj
  • 23 maj 2015
    pan Kracy napisał/a:

    Jest laska, no nie?

    To jest prawdziwa PARA PREZYDENCKA !

    O którą laskę ci chodzi o tą z prawej czy z lewej ?

    3 2 Cytuj
  • Andrzej 24 maj 2015

    Pogoda była brzydka, więc uległem namowom żony i jednak poszedłem na wybory. Też trochę mnie pchnęli forumowicze do tego kroku. A teraz ta cholerna cisza wyborcza. Już pisałem na tym forum, że ta cała cisza to bezsens jakich mało...

    2 5 Cytuj
  • 24 maj 2015

    tym bardziej bezsensu, że klechów nie obowiązuje, Harnaś dzisiaj jechał z agitką na całego

    3 5 Cytuj
  • 24 maj 2015

    JEST ! BRAWO, ANDRZEJ DUDA PREZYDENTEM POLSKI !

    Michnik, Wojewódzki, Lis, Żakowski, Kraśko, TVNy, GW i inni- co teraz ?

    Opłaciło się straszenie ludzi PISem ? :D

    10 10 Cytuj
  • Andrzej 24 maj 2015

    No i wygrał Duda. PO dostało żółtą kartkę, jak SLD swojego czasu.
    Nawet mój (starego leminga) głos na Komorowskiego nie pomógł.

    7 6 Cytuj
  • 24 maj 2015

    ale miał bronek mine jakby po twarzy dostał czekałem na ten widok i co platfusy opłacało się straszyć pisem ??

    11 6 Cytuj
  • 24 maj 2015

    A który klecha naruszył ciszę?

    1 2 Cytuj
  • 24 maj 2015

    No i co dalej? Co czeka naszą Ojczyznę? Jaka zapanuje atmosfera w Obozie Władzy? Co sądzicie?

    1 Cytuj
  • Andrzej 24 maj 2015

    A co ma być? Nic się nie zmieni. Oj ciekawie będzie na jesieni.

    2 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Wielka kumulacja . Nie dość ,że Duda wygrał to Macierewicz się odnalazł !

    4 5 Cytuj
  • 25 maj 2015
    Sójka napisał/a:

    Michnik, Wojewódzki, Lis, Żakowski, Kraśko, TVNy, GW i inni- co teraz ?

    :D

    Ogłaszają wzorem publicystów PiS, że wybory zostały sfałszowane!

    4 5 Cytuj

Odpowiedz