Forum » Społeczeństwo

Odszedł wspaniały człowiek Wielki Polak

  • 24 kwi 2015

    Nie będę wymieniał nazwiska tego Wspaniałego człowieka,
    aby nim nie wycierali sobie gęby, obrzydliwcy z pewnej sekty polityczno-religijnej, którzy nie są by godni aby rozwiązać mu rzemyk u sandałów.

    Był dla mnie wspaniałym autorytetem, wzorem do naśladowania, ojcem ludzi dobrej woli.
    Po papieżu Polaku, ta postać była polskim diamentem.

    24 30 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    Masz rację Wielki Człowiek, sumienie narodu odchodzą ostatni wielcy ogromna szkoda ale i radość że mieliśmy takich rodaków.

    15 17 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    gdy była katastrofa samolotu i zgineło wielu wybitnych polaków jakoś nie przeszkadzało ci nimi sobie geby wycierać,ten umarł śmiercią naturalną,tamci zgineli w niejasnych okolicznościach,a mimo wszystko kubeł pomyj na nich wylałeś.....

    18 26 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    No i pisowcy już zaczynają...................................................!!!!!!!!!!

    24 20 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    Kto ten temat wpisał? PISowiec poruszył ten temat? Popatrz sobie na temat "katastrofa smolenska" zobacz kto go zaczął i w jakim tonie napisany.....

    7 8 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    Patriota ? hahahaha ugryzł się w język i jadem się zatruł ! jeżeli to Twój autorytet to gratuluje :)
    Czym on się zasłużył? tym że Pis atakował i "gnoił" wszystko co nie było platformą tuska ? :)
    Ps. Gębe wycieram ręcznikiem, on nawet na to miano według mnie nie zasłużył. "profesor" po maturze.

    https://www.youtube.com/watch?v=rWbSRinxfE8

    18 18 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    Cisza nad tą trumną!
    To nie był PiSowiec, to nie był POwiec, to nie był SLDowiec, to nie był polityk!!!!.

    I nie upolityczniaj tematu!!!

    Był Wielki dla mnie , dla ciebie i dla nas wszystkich!!!

    To był Wielki Polak!!!

    19 24 Cytuj
  • 25 kwi 2015
    bono napisał/a:

    Cisza nad tą trumną!
    To nie był PiSowiec, to nie był POwiec, to nie był SLDowiec, to nie był polityk!!!!.

    I nie upolityczniaj tematu!!!

    Był Wielki dla mnie , dla ciebie i dla nas wszystkich!!!

    To był Wielki Polak!!!

    Dla mnie był nikim, zwykłym dziadkiem który dzięki polityce próbował zabłysnąć, i nie Ty będziesz decydować kto ma być moim autorytetem !. Wielkim polakiem był Karol Wojtyła, Ks. Popiełuszko a nie dziadek który w niejasnych okolicznościach opuścił Auschwitz (że niby z obozu zwalniali z powodu złego stanu zdrowia ?:) owszem ale przez komin!) i zarzuca mu się do dzisiaj zdradę AKowców i wielką sympatie do sowietów w tamtych latach.

    17 18 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    Bono a teraz Twój autorytet
    https://www.youtube.com/watch?v=LJRKduVd1Xs

    6 6 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    W dzieciństwie czy wczesnej młodości czytałem dużo książek autorstwa byłych wieżniów obozów zagłady.O mało nie spadłem z krzesła gdy dowiedziałem sie że niejaki Władysław B wyszedł z obozu zagłady ze wzgledu na zły stan zdrowia.We wszystkich książkach jakie do tej pory czytałem choroby i zły stan zdrowia ukrywano aby tylko nie zostac odesłany do komory gazowej.Władysław B był tylko 6 miesiecy w Oświecimiu po czym wyszedł na L4,, tylko wyjście z obozu zagłady ze względu na zły stan zdrowia czyni go "wyjatkowym", a cała reszta jego biografi jest dość przecietna.Oczywiście określeniem "PISomatołki" po wygraniu wyborów przez PiS zyskał sobie sympatie garstki społeczństwa.

    18 5 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    "Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek" Wielki Polak

    Gratuluje idola Bono.

    11 11 Cytuj
  • 25 kwi 2015
    bono napisał/a:

    Cisza nad tą trumną!
    To nie był PiSowiec, to nie był POwiec, to nie był SLDowiec, to nie był polityk!!!!.

    I nie upolityczniaj tematu!!!

    Był Wielki dla mnie , dla ciebie i dla nas wszystkich!!!

    To był Wielki Polak!!!

    Mów za siebie, dla mnie nie zasłużył na takie honorowanie.

    Polecam poczytać o tym "bohaterze":

    Władysław Bartoszewski vel Bartman – kolaborant : archiwa IPN

    http://archiwaipn.hvs.pl/wladyslaw-bartoszewski-vel-bartman-kolaborant-archiwa-ipn/

    Mit Bartoszewskiego- kolaborant a nie bohater !

    http://pikio.pl/bartoszewski-kolaborant-a-nie-bohater/

    19 9 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    Ale jesteście mali wy krzykacze, wielbiciele Jarkozbawa. Nawet rzygac się nie chce...

    10 16 Cytuj
  • 25 kwi 2015
    mo_mi_płaci napisał/a:

    Ale jesteście mali wy krzykacze, wielbiciele Jarkozbawa. Nawet rzygac się nie chce...

    Prawda w oczy kole, co ? :-)

    14 8 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    Matka Kurka sprowokowana przez media
    http://kontrowersje.net/pa_ka_z_trumny_knebel_z_nieboszczyka_to_nie_tradycja_to_degrengolada
    Czy nie ma racji?
    Bono wklejam bo sama nie potrafię nic konkretnego skleić , wiem że Cię to denerwuje ale trudno .Może innych zaciekawi.
    Czyżby to było proroctwo
    http://parezja.pl/bartoszewski-agituje-za-komorowskim-nie-chce-aby-jakis-idiota-przemawial-nad-moim-grobem/

    5 2 Cytuj
  • 25 kwi 2015
    albert7575 napisał/a:

    gdy była katastrofa samolotu i zgineło wielu wybitnych polaków jakoś nie przeszkadzało ci nimi sobie geby wycierać,ten umarł śmiercią naturalną,tamci zgineli w NIEJASNYCH okolicznościach,a mimo wszystko kubeł pomyj na nich wylałeś.....

    Niejasnych - czyli we mgle.

    7 4 Cytuj
  • 25 kwi 2015
    Sójka napisał/a:

    Prawda w oczy kole, co ? [cytat=Sójka]Prawda w oczy kole, co ? :-)

    A bydło zawsze pozostanie bydłem...

    5 5 Cytuj
  • 25 kwi 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    "Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek" Wielki Polak

    Gratuluje idola Bono.

    Wasze umysły wypaliła ciemnota i nienawiść. Przedtem nienawidziliście Tuska,przedwczoraj Sikorskiego, wczoraj Kopacz, dzisiaj nienawidzicie Komorowskiego. ( zaiste banda dyktatorów z wyboru)
    Tylko wasz polski Putin, Kaczyński wam odpowiada. Czy nie zauważacie, że jesteście już równi z Rosjanami, z których drwicie?

    mo_mi_płaci napisał/a:

    Ale jesteście mali wy krzykacze, wielbiciele Jarkozbawa. Nawet rzygac się nie chce...

    Podpisuję się pod tym.

    13 10 Cytuj
  • Andrzej 25 kwi 2015

    Bono, zaczynasz dobry temat a później sam w nim trolujesz podpuszczany przez wyznawców jedynie słusznej opcji. Odpuść, przez wzgląd na zmarłego.

    9 4 Cytuj
  • 25 kwi 2015
    annajan napisał/a:

    Niejasnych - czyli we mgle.

    Następna nawiedzona......,gdzie was sieją????

    "bono Dzisiaj 20:39

    Wasze umysły wypaliła ciemnota i nienawiść"-

    -zajmij się swoim umysłem,obrastasz w narcyzm a to choroba niebezpieczna....

    .

    mo_mi_płaci napisał/a:

    A bydło zawsze pozostanie bydłem...

    -
    poczytaj sobie o bydle....
    http://wpolityce.pl/historia/196233-bartoszewski-zablokowal-posmiertne-przyznanie-orderu-orla-bialego-dla-rtm-pileckiego-pluzanski-odslania-kulisy-skandalicznego-zachowania-ministra-platformy

    jeden załatwiał jakby tu "dać noge" z oświecimia a drugi specjalnie dał się tam zamknąć aby stworzyć na terenie obozu siatkę konspiracyjną....i pomagać więzniom

    7 3 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    "Nie dyskutuj z głupim bo ktoś nie zauważy różnicy".
    Wszystkiego najlepszego Bono.
    Całe szczęście że w Myślenicach jest jeden kulturalny,inteligentny,oczytany itd bo reszta to ciemnogród.
    Bono chwaliłeś się że pracujesz w zachodniej korporacji,a która to korporacja przyjmuje tak kulturalnych ludzi bo myślę że nawet w Biedronce nie przeszedłbyś rekrutacji.

    7 8 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    Bono, Wielkich Polaków rozstrzelano w Smoleńsku, reszta poumierała na uchodźstwie bo tacy jak Bartoszewski tylko czekali na ich powrót. Odebrano im ojczyznę i honor który sowieci zastapili deprawacją narodu polskiego po 1945 roku. Dzisiaj widać efekty skrzywionego światopoglądu społeczeństwa gdy do wyborów idzie niespełna połowa uprawnionych do głosowania, kraj pozbawia perspektyw młodzieży a rząd jest aparatem ucisku dla przeciętnego Polaka który we własnym kraju traktowany jest jak niewolnik dla jewropejskich pracodawców.
    A wszystko to dzieki "integratorom" światopoglądowym jak Bartoszewski. Szkoda słów...

    16 4 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    Wczoraj w wieku 93 lat zmarł Władysław Bartoszewski, który pełnił funkcję pełnomocnika premiera ds. dialogu międzynarodowego. Z tej okazji przypomnijmy jego "osiągnięcia".

    Nigdy nie uzyskał tytułu profesora, którym posługiwał się bezprawnie. Edukacja Bartoszewskiego skończyła się na gimnazjum.

    W 1940 roku trafił do KL Auschwitz. Zwolniono go jednak po kilku miesiącach już w 1941 roku. Według Bartoszewskiego swoje zwolnienie zawdzięcza przyjaciołom z Polskiego Czerwonego Krzyża. Oficjalnym powodem zwolnienia był zły stan zdrowia. Często powód jego zwolnienia przypisuje się siostrze, która kolaborowała z Niemcami. Istnieją jednak relacje, np. według prof. Miry Modelskiej-Creech z Georgetown University w Waszyngtonie, świadków, którzy przeżyli Oświęcim, gdzie spotkali się z Bartoszewskim i uznają go za kolaboranta. Według tych zeznań za sprawą Władysława Bartoszewskiego zlikwidowano 21 wysokich rangą AK-owców. Według raportów Witolda Pileckiego zwolnienia z obozów koncentracyjnych się zdarzały, jednak dotyczyły one głównie kolaborantów lub osób, którym udało się przekupić łapówką władze okupacyjne.

    W 2006 roku Bartoszewski jako sekretarz kapituły Orderu Orła Białego sprzeciwił się przyznaniu tegoż orderu generałowi Augustowi E. Fieldorfowi oraz rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu. Przypomnijmy też, że Władysław Bartoszewski był Kawalerem Orderu Orła Białego.

    W ostatnich latach silnie wspierał rząd Platformy Obywatelskiej.

    17 6 Cytuj
  • Paweł Stanisław Latoń 25 kwi 2015

    Bono wywołujesz temat i dobrze wiesz że jest drażliwy a potem ludzie są wyzywani od pisowców bo mają inne zdanie niż ty. Dla m nie to co robisz jest zwykłym trolowaniem, szukaniem taniej forumowej pogawędki która nie prowadzi do niczego dobrego.

    18 5 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    Proponuje zamknąć ten temat bo szkoda klawiatury na mało znaczącego dziada, który dla mnie osobiście był nikim. Zresztą Panowie, my mając inne zdanie i tak jesteśmy już pisowcami :) a ten cały krzykacz stworzył ten temat, żeby nad grobem mało znaczącego dziada zaczęło się ujadanie platfusów jacy to pisowcy sa be bo dziada nie miłujoo ;)

    Ps. Umarł podobno bardzo znany Pan z Myślenic (szczególnie rynek i okolice) i według mnie on bardziej zasługuje na temat niż jakiś dziad, który za życia pluł jadem na lewo i prawo. Amen

    14 7 Cytuj

Odpowiedz